Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rahovec

 • 5 foto
  Skara Inox
  Makineri dhe inventare

  Skara Inox

  Shes skaren nga inoxi me dimenzion 90cm x 70cm, ndersa trashesia eshte 10m-1cm, Skara eshte e re e p

  Rahovec 2 prill 12:43
  450 €
 • 5 foto
  TAVOLINA E HAPUR INOX 150×70
  Makineri dhe inventare

  TAVOLINA E HAPUR INOX 150×70

  Shes tavolinen e hapur me dy rafte nga inox Dimenzioni 150cm me 70cm Viber+383 44 826 121

  Rahovec 2 prill 12:43
  180 €
 • 5 foto
  Lavamane italiane nga inox
  Makineri dhe inventare

  Lavamane italiane nga inox

  Shes lavamane italiane me dimenzion 70cm me 1.50 me dy gropa, dimenzionet e gropave jane te gjera 40

  Rahovec 2 prill 12:43
  360 €
 • 4 foto
  Fritez dyshe nga inox
  Makineri dhe inventare

  Fritez dyshe nga inox

  Shes fritez te paperdorur, friteza eshte material inoks Mund te kontaktoni edhe ne viber +383448261

  Rahovec 2 prill 12:42
  220 €
 • 6 foto
  Te gjitha paisje per kuzhine Inox
  Makineri dhe inventare

  Te gjitha paisje per kuzhine Inox

  Shes tavoline nga inox me 3 rafte, Dimenzioni 150cm me 70cm - 230 euro Dimenzioni 215cm me70cm me 6

  Rahovec 2 prill 12:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PAISJE PROFESJONALE PER KUZHIN
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESJONALE PER KUZHIN

  Paisje profesjonal per kuzhin +38344826121

  Rahovec 2 prill 12:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LAVAMAN ITALIAN
  Makineri dhe inventare

  LAVAMAN ITALIAN

  Shes lavaman italian i ri, dimenzioni 120 x 70cm , gropa 50 x50 cm Viber +38344826121

  Rahovec 2 prill 12:41
  320 €
 • 5 foto
  Tavoline pune inox 100×70
  Makineri dhe inventare

  Tavoline pune inox 100×70

  Shes tavoline pune nga inox Dimenzioni 1m me 70cm Viber:+38344826121

  Rahovec 2 prill 12:41
  140 €
 • 6 foto
  Tavoline e mbyllur nga inox 200×70
  Makineri dhe inventare

  Tavoline e mbyllur nga inox 200×70

  Shes tavolinen e paperdorur, e gjitha inox Dimenzioni 2 metra me 70cm Viber +38344826121

  Rahovec 2 prill 12:41
  290 €
 • 5 foto
  MAKINA MBUSHESE
  Makineri dhe inventare

  MAKINA MBUSHESE

  Shes maqinen mbushese per qifte dhe sugjuk 5 Kg. Viber & whatsapp +38344826121

  Rahovec 2 prill 12:41
  90 €
 • 11 foto
  Posedojme te gjitha lloje te Lavamaneve Italiane
  Makineri dhe inventare

  Posedojme te gjitha lloje te Lavamaneve Italiane

  Posedojme te gjitha lloje te lavamaneve italiane me dimenzione te ndryshme si dhe pranojme porosi si

  Rahovec 2 prill 12:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Posedojme te gjitha lloje te Tavolinave Inox
  Makineri dhe inventare

  Posedojme te gjitha lloje te Tavolinave Inox

  Posedojme te gjitha lloje te tavolinave inox me dimenzione te ndryshme, si dhe pranojme porosi sipas

  Rahovec 2 prill 12:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LAVAMAM ME DY GROPA ITALIJAN
  Makineri dhe inventare

  LAVAMAM ME DY GROPA ITALIJAN

  Shes lavaman me dy gropa prodhim italian Dimenzioni 160 x 70cm, gropat 50 x 50x 30 thellsia Viber &a

  Rahovec 2 prill 12:38
  380 €
 • 7 foto
  MIKSER MATEKA 25 KG
  Makineri dhe inventare

  MIKSER MATEKA 25 KG

  Shes mikserin nga firma Mateka, i paperdorur, 25 kg maximun 30 kg Viber & whatsaap +38344826121

  Rahovec 2 prill 12:38
  490 €
 • 7 foto
  Maqina 32 e Re Mateka
  Makineri dhe inventare

  Maqina 32 e Re Mateka

  Shes maqin prollim turk e re prej firmes MATEKA viber+38344826121

  Rahovec 2 prill 12:37
  650 €
 • 1 foto
  pjes per peugeot 407
  Autopjese dhe paisje

  pjes per peugeot 407

  shiten pjes per peugeot 407 katalizator, mbajtes motori

  Rahovec 2 prill 12:36
  50 €
 • 5 foto
  SHPORET ME 4 RIGLLA 1 X 1 METER
  Makineri dhe inventare

  SHPORET ME 4 RIGLLA 1 X 1 METER

  Shes shporet me 4 riglla plin dimenzioni 1 x 1 meter, prodhim turk, i ri Viber & Whatsapp +38344

  Rahovec 2 prill 12:36
  550 €
 • 3 foto
  Fritez njeshe nga inox
  Makineri dhe inventare

  Fritez njeshe nga inox

  Shes fritez njeshe e re, e paperdorur e gjitha inox Kemi dy lloje te fritezave Viber +38344826121

  Rahovec 2 prill 12:36
  120 €
 • 5 foto
  Skara
  Makineri dhe inventare

  Skara

  Shes skaren e paperdorur,e re Dimenzioni 70 x 50cm, trashesia 5mm Viber:+383 44 826 121

  Rahovec 2 prill 12:36
  220 €
 • 2 foto
  PLIN ME TRI RIGLLA
  Makineri dhe inventare

  PLIN ME TRI RIGLLA

  Shes plin me 3 riglla te paperdorur, prodhim turk Viber & Whatsapp +38344826121

  Rahovec 2 prill 12:36
  220 €
 • 5 foto
  FRITEZ 8 LITRA INOX
  Makineri dhe inventare

  FRITEZ 8 LITRA INOX

  SHES FRITEZ 8 LITERSHE E RE NGA INOX VIBER & WHATSAPP +38344826121

  Rahovec 2 prill 12:36
  170 €
 • 5 foto
  SKARA ME PRUSH INOX
  Makineri dhe inventare

  SKARA ME PRUSH INOX

  Shes skaren profesionale me prush nga Inox,e re e paperdorur. Dimenzioni 1meter me 70cm,ndersa trash

  Rahovec 2 prill 12:35
  450 €
 • 7 foto
  MIKSER I RI 50 KG
  Makineri dhe inventare

  MIKSER I RI 50 KG

  Shes mikserin e ri 50 kg

  Rahovec 2 prill 12:35
  650 €
 • 11 foto
  Dhoma gjumi kuzhina dhoma dite vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma gjumi kuzhina dhoma dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Rahovec 2 prill 12:35
  840 €
 • 11 foto
  Posedojme te gjitha skara
  Makineri dhe inventare

  Posedojme te gjitha skara

  Posedojm te gjitha lloje te skarave me dimenzione te ndryshme. si dhe pranojme porosi sipas kerkeses

  Rahovec 2 prill 12:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PRERSE E RE ITALIJANE
  Makineri dhe inventare

  PRERSE E RE ITALIJANE

  SHES PRERSE E RE ITALIJANE

  Rahovec 2 prill 12:34
  230 €
 • 4 foto
  MIKSERA 25 Kg
  Makineri dhe inventare

  MIKSERA 25 Kg

  Posedojm te gjitha llojet e mikserave 10kg, 15kg, 25kg, 35kg, 50kg, 100kg,130 kg Viber & Whatsap

  Rahovec 2 prill 12:33
  520 €
 • 3 foto
  PLIN DYSHE
  Makineri dhe inventare

  PLIN DYSHE

  Shes plina dyshe te reja Viber & Whatsapp +38344826121

  Rahovec 2 prill 12:33
  200 €
 • 4 foto
  MAQINA PER GRIRJEN QEPES/KEPES 10 KG
  Makineri dhe inventare

  MAQINA PER GRIRJEN QEPES/KEPES 10 KG

  Shes maqinen per grirjen e qepes, e paperdorur Viber & whatsapp +38344826121

  Rahovec 2 prill 12:33
  290 €
 • 4 foto
  Yamaha XVS 1300 A  viti 2012
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha XVS 1300 A viti 2012

  Shes Yamaha midnight star 1300 cc I ardhur nga Zvicra . Dogana ,homologimi si dhe regjistrimi sap

  Rahovec 2 prill 12:32
  8.000 €
 • 5 foto
  TE GJITHA LLOJET E PLINAVE
  Makineri dhe inventare

  TE GJITHA LLOJET E PLINAVE

  Shes te gjitha llojet plinave: Pline me nje rrigell 90 euro Plin me dy riglla 200 euro, Plin me 3 Ri

  Rahovec 2 prill 12:32
  90 €
 • 5 foto
  TAVOLIN PUNE INOX 150×70
  Makineri dhe inventare

  TAVOLIN PUNE INOX 150×70

  Shes tavoline pune nga inox me dy rafta posht , e re, e pa perdorur Dimenzioni 150x70cm VIBER +383

  Rahovec 2 prill 12:32
  230 €
 • 12 foto
  TE GHITHA LLOJE TE MIKSERAVE
  Makineri dhe inventare

  TE GHITHA LLOJE TE MIKSERAVE

  SHES MIKSERA NGA TE GJITHA LLOJE, MADHESI TE NDRYSHME 15-25 KG, 40-50 KG, 80-100 KG 130,200,250 KG.E

  Rahovec 2 prill 12:32
  350 €
 • 6 foto
  TAVOLIN PER MBETURINA INOX
  Makineri dhe inventare

  TAVOLIN PER MBETURINA INOX

  Shes tavolinen per mbeturina nga inox, shume e pershtatshme per pune,e re,e paperdorur Dimenzionet 1

  Rahovec 2 prill 12:31
  130 €
 • 2 foto
  Iphone 5 16 gb(shes)
  Telefona celulare

  Iphone 5 16 gb(shes)

  Shes Iphone 5 16gb ngjendje trregullt .Punon perfekt osht shum i rujten.

  Rahovec 2 prill 12:15
  180 €
 • 7 foto
  Skele Rieder nga zvicra 70’000m2
  Materiale ndertimi

  Skele Rieder nga zvicra 70’000m2

  Kemi skele me Shumic dhe pakic typ Rieder nga zvicra jan te qendrueshme te zinguara adaptohen per qd

  Rahovec 2 prill 12:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes venta
  Vetura

  Shes venta

  Shes venta 1.9 rd.ngjendje tmir pune. Hargjimet e vogla dhez shum leht. Regjistrim i skadum. Shes o

  Rahovec 2 prill 11:48
  1.600 €
 • 11 foto
  Dyer te Brendshme - Porosit ne Viber+38345911606
  Teknik dhe paisje

  Dyer te Brendshme - Porosit ne Viber+38345911606

  Bejm Prodhimin E Dyer per Shtepi punojm dhe per banesa me shumic dhe pakic qmimet fillojn nga 55euro

  Rahovec 2 prill 11:16
  55 €
 • 5 foto
  Inkubator 132 vez
  Kafshe ferme

  Inkubator 132 vez

  INKUBATOR Ne shitje inkubatori gjys automatik(me nje levizje i rrotullon te gjithet vezet pa grithj

  Rahovec 2 prill 11:02
  140 €
 • 0 foto
  SHitennn
  Kafshe ferme

  SHitennn

  Shiten

  Rahovec 2 prill 10:21
  2.000 €
 • 5 foto
  NADI INKUBATOR 66 VEZ AUTOMATIK
  Kafshe ferme

  NADI INKUBATOR 66 VEZ AUTOMATIK

  INKUBATOR Ne shitje inkubatori automatik Kapaciteti 66 veze prodhimi vendor i bazuar ne inkubator G

  Rahovec 2 prill 10:12
  130 €
 • 5 foto
  Inkubator 176 veze
  Kafshe ferme

  Inkubator 176 veze

  INKUBATOR Ne shitje inkubatori 176 vez Kapaciteti veze prodhimi vendor i bazuar ne inkubator Gjerma

  Rahovec 2 prill 10:11
  160 €
 • 5 foto
  NADI INKUBATOR 88VEZ
  Kafshe ferme

  NADI INKUBATOR 88VEZ

  INKUBATOR Ne shitje inkubatori gjys automatik(me nje levizje i rrotullon te gjithet vezet pa grithj

  Rahovec 2 prill 10:11
  120 €
 • 5 foto
  NADI INKUBATOR 66 VEZ
  Kafshe ferme

  NADI INKUBATOR 66 VEZ

  INKUBATOR Ne shitje inkubatori gjys automatik(me nje levizje i rrotullon te gjithet vezet pa grithj

  Rahovec 2 prill 10:10
  100 €
 • 11 foto
  Dyert Te dhomave dhe dritare te Plastikes
  Mobilje

  Dyert Te dhomave dhe dritare te Plastikes

  Kompania jon miret me prodhimin e dyerve dhe dritareve te drurit dhe te plastikes, ne foto mund ti

  Rahovec 2 prill 09:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Makina te zdruktarise me çmim te volitshem
  Makineri dhe inventare

  Makina te zdruktarise me çmim te volitshem

  Shiten makinat per perpunim te drurit, per informacione me te hollsishme kontakton ne numrin e telef

  Rahovec 2 prill 08:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sharra elektrike
  Makina dhe vegla

  Sharra elektrike

  sharra elektrike e nevojshme per shum sene funskionon 100%

  Rahovec 2 prill 07:12
  320 €
 • 11 foto
  Wirelles+modem router, kemi tri lloje
  Pjese per kompjuter

  Wirelles+modem router, kemi tri lloje

  Shiten lir Dhe jan ne rregull Nr.kont...044-425-809 Viber Whats app

  Rahovec 2 prill 00:09
  7 €
 • 1 foto
  Iphone 6
  Telefona celulare

  Iphone 6

  Shes iphone 6 me icloud per pjes

  Rahovec 1 prill 22:57
  40 €
 • 7 foto
  Rafta
  Mobilje

  Rafta

  Shiten raftet 9x1.20=10.80metra 2x0.90=1.20metra Toatli 12m Raft murit Rafta mesit dy ansor 4x1.20=4

  Rahovec 1 prill 22:08
  Me Marrveshje