Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rahovec

 • 11 foto
  Kuzhina me Porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina me Porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Rahovec Sot, 15:15
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Dhom Gjumi kuzhina me porosi
  Mobilje

  Dhom Gjumi kuzhina me porosi

  Fer Dizajn

  Rahovec Sot, 15:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma gjumi kuzhina dhoma dite vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma gjumi kuzhina dhoma dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Rahovec Sot, 15:04
  840 €
 • 3 foto
  Kemi pjes per te gjitha llojeve te Veturave
  Autopjese dhe paisje

  Kemi pjes per te gjitha llojeve te Veturave

  Bejm Shitjen e te gjitha pjesve te veturave Duke filluar nga Mercedes Bmw Audi a 3 Passat b5 3c Golf

  Rahovec Sot, 15:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber+38344/799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi viber+38344/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Rahovec Sot, 14:58
  550 €
 • 6 foto
  PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Rahovec Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT
  Mobilje

  DYER & LAMINAT

  Dyer dhome me cmime promocionale 89.99 €. Montimi i deres 15 € Laminat Gjerman 8mm me izolim dhe ll

  Rahovec Sot, 14:49
  6 €
 • 5 foto
  Shitet shporeti nxemjes qendrore me dru 25 kw
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporeti nxemjes qendrore me dru 25 kw

  Shes shporetin e nxemjes qendrore me dru, i perdorur ne gjendje shum te mire. 25 Liter

  Rahovec Sot, 14:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Blej vetura pa dogan ??? Rks
  Vetura

  Blej vetura pa dogan ??? Rks

  PERPARSI Kan 🚘 BMW ATO VW AUDI🚘 ☎️.Nr Kontaktues Viber Whatcap +38349555413 ✅—>Blej Vetura T Aks

  Rahovec Sot, 14:43
  5 €
 • 10 foto
  Pubg Controllera /Android & IOS
  Shtesa per telefon celulare

  Pubg Controllera /Android & IOS

  kotrollera per lojra si pubg fortnite edhe shume lojra tjera +38349329356 Viber&whatsapp

  Rahovec Sot, 13:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Yamaha XVS 1300 A  viti 2012
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha XVS 1300 A viti 2012

  Shes Yamaha midnight star 1300 cc I ardhur nga Zvicra . Dogana ,homologimi si dhe regjistrimi sap

  Rahovec Sot, 12:59
  8.000 €
 • 2 foto
  Iphone 5 16 gb(shes)
  Telefona celulare

  Iphone 5 16 gb(shes)

  Shes Iphone 5 16gb ngjendje trregullt .Punon perfekt osht shum i rujten.

  Rahovec Sot, 12:15
  180 €
 • 7 foto
  Skele Rieder nga zvicra 70’000m2
  Materiale ndertimi

  Skele Rieder nga zvicra 70’000m2

  Kemi skele me Shumic dhe pakic typ Rieder nga zvicra jan te qendrueshme te zinguara adaptohen per qd

  Rahovec Sot, 12:11
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Zbritje Kreveta per, nje person nga 65euro
  Mobilje

  Zbritje Kreveta per, nje person nga 65euro

  Kreveta punojm sipas ,porosis sipas kerkeses se klientve punojm ngjyra te ndryshme kreveta per nje p

  Rahovec Sot, 11:02
  65 €
 • 2 foto
  Shporet CENTROMETAL
  Teknik dhe paisje

  Shporet CENTROMETAL

  Shitet shporeti i markës CENTROMETAL 29 KW. Shporeti është ne gjendje shumë të mirë, për më shumë sh

  Rahovec Sot, 10:56
  490 €
 • 10 foto
  Renaul Megane 1.5 Dizell
  Vetura

  Renaul Megane 1.5 Dizell

  Shitet vetura Renault Megane Viti i prodhimit 2007. Vetura eshte servisu çdoher me rregull, vaji m

  Rahovec Sot, 10:54
  3.200 €
 • 12 foto
  -Zbukuroni oborrin. Tuaj me Separe Tona
  Mobilje

  -Zbukuroni oborrin. Tuaj me Separe Tona

  Zbukuroni oborrin tuaj apo Terasen .Porosit Sipas porosis tuaj : separe tavolina kreveta ulse te ndr

  Rahovec Sot, 10:49
  170 €
 • 6 foto
  FIAT PUNTO 1.2 AUTOMATIC/TIPTRONIC RKS
  Vetura

  FIAT PUNTO 1.2 AUTOMATIC/TIPTRONIC RKS

  SHES FIAT PUNTO 1.2 BENZIN AUTOMATIC/TIPTRONIC RKS I QLAJMERUAR FELLNE PAQ JASHT PO ASHTU EDHE BREN

  Rahovec Sot, 10:35
  1.999 €
 • 11 foto
  Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi
  Shtepi / Vila

  Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi

  Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme. gjithashtu posedojm edhe katalo

  Rahovec Sot, 10:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet vetura mini cooper
  Vetura

  Shitet vetura mini cooper

  Shitet vetura mini cooper, viti i prodhimit 2008. Per me shume informata, na kontaktoni ne kete nume

  Rahovec Sot, 10:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Iphone 11 Pro Max gold 256giga
  Telefona celulare

  Iphone 11 Pro Max gold 256giga

  Shes Iphone 11 Pro max 256 giga Telefoni eshte i perdorur 1 muaj Ka garancion nga apple edhe 11 muaj

  Rahovec Sot, 10:06
  1.150 €
 • 11 foto
  Dyert Te dhomave dhe dritare te Plastikes
  Mobilje

  Dyert Te dhomave dhe dritare te Plastikes

  Kompania jon miret me prodhimin e dyerve dhe dritareve te drurit dhe te plastikes, ne foto mund ti

  Rahovec Sot, 09:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev

  Rahovec Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MIKSER MATEKA 25 KG
  Makineri dhe inventare

  MIKSER MATEKA 25 KG

  Shes mikserin nga firma Mateka, i paperdorur, 25 kg maximun 30 kg Viber & whatsaap +38344826121

  Rahovec Sot, 09:22
  490 €
 • 7 foto
  Skare
  Makineri dhe inventare

  Skare

  Shes skaren e pa perdorur me dimenzion 70x50 ndersa trashsia eshte 5 mm ne gjendje perfekte me mater

  Rahovec Sot, 09:21
  220 €
 • 9 foto
  POSEDOJM FURA ITALIJANE NJE KAT DHE DY KAT
  Makineri dhe inventare

  POSEDOJM FURA ITALIJANE NJE KAT DHE DY KAT

  SHESIM FURA ITALIJANE NJE KAT DHE DY NJE KAT 650 EURO DY KATA 1000 EURO

  Rahovec Sot, 09:21
  650 €
 • 9 foto
  FURA ITALIJANE E RE
  Makineri dhe inventare

  FURA ITALIJANE E RE

  SHES FUREN ITALIJAN E RE

  Rahovec Sot, 09:20
  660 €
 • 3 foto
  Fritez njeshe nga inox
  Makineri dhe inventare

  Fritez njeshe nga inox

  Shes fritez njeshe e re, e paperdorur e gjitha inox Kemi dy lloje te fritezave Viber +38344826121

  Rahovec Sot, 09:19
  120 €
 • 11 foto
  Posedojme te gjitha lloje te Tavolinave Inox
  Makineri dhe inventare

  Posedojme te gjitha lloje te Tavolinave Inox

  Posedojme te gjitha lloje te tavolinave inox me dimenzione te ndryshme, si dhe pranojme porosi sipas

  Rahovec Sot, 09:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TE GJITHA LLOJET E PLINAVE
  Makineri dhe inventare

  TE GJITHA LLOJET E PLINAVE

  Shes te gjitha llojet plinave: Pline me nje rrigell 90 euro Plin me dy riglla 200 euro, Plin me 3 Ri

  Rahovec Sot, 09:17
  90 €
 • 6 foto
  TE GJITHA THOJET E MIKSERAVE PREJ 10 KG DER 200 KG
  Makineri dhe inventare

  TE GJITHA THOJET E MIKSERAVE PREJ 10 KG DER 200 KG

  SHES TE GJITHA LLOJET E MIKSERVA 15 KG 350 EURO 25 KG DERI

  Rahovec Sot, 09:17
  350 €
 • 12 foto
  POSEDOJM TE GJITHA PAISJET INOX PUNOJM EDHE ME POR
  Makineri dhe inventare

  POSEDOJM TE GJITHA PAISJET INOX PUNOJM EDHE ME POR

  POSEDOJM TE GJITHA PAISJET INOX EDHE ME POROSI

  Rahovec Sot, 09:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Maqina 32 e Re Mateka
  Makineri dhe inventare

  Maqina 32 e Re Mateka

  Shes maqin prollim turk e re prej firmes MATEKA viber+38344826121

  Rahovec Sot, 09:16
  650 €
 • 2 foto
  LAVAMAN ME DY GROPA ITALIAJE
  Makineri dhe inventare

  LAVAMAN ME DY GROPA ITALIAJE

  SHES LAVAMNE ITALIJAN ME DY GROPA

  Rahovec Sot, 09:16
  370 €
 • 4 foto
  MIKSERA 25 Kg
  Makineri dhe inventare

  MIKSERA 25 Kg

  Posedojm te gjitha llojet e mikserave 10kg, 15kg, 25kg, 35kg, 50kg, 100kg,130 kg Viber & Whatsap

  Rahovec Sot, 09:15
  520 €
 • 4 foto
  SKARE ME PRUSH PROFESIONALE INOX
  Makineri dhe inventare

  SKARE ME PRUSH PROFESIONALE INOX

  SHES SKAREN E RE ME PRUSH ME KEMB INOX DIMENZIONI 1M X 70 CM VIBER / WHATSAPP +38344826121

  Rahovec Sot, 09:15
  570 €
 • 3 foto
  SKARA INOX DIMZJONI 70X50CM ME PLIN
  Makineri dhe inventare

  SKARA INOX DIMZJONI 70X50CM ME PLIN

  SHES SKARN E RE ME DIMZJON 70X50CM ME PLIN

  Rahovec Sot, 09:15
  220 €
 • 11 foto
  Punojme Te Gjitha Vetrinat Dhe Frizat Me Garancion
  Makineri dhe inventare

  Punojme Te Gjitha Vetrinat Dhe Frizat Me Garancion

  Bejme punimiin e te gjitha llojeve te vetrinave, frizave, furrave, haubave, tavolinave e shume paisj

  Rahovec Sot, 09:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TAVOLIN PUNE INOX 150×70
  Makineri dhe inventare

  TAVOLIN PUNE INOX 150×70

  Shes tavoline pune nga inox me dy rafta posht , e re, e pa perdorur Dimenzioni 150x70cm VIBER +383

  Rahovec Sot, 09:14
  230 €
 • 4 foto
  BOCA TE REJA 20 LITRA PROLLIM  SE - MK
  Makineri dhe inventare

  BOCA TE REJA 20 LITRA PROLLIM SE - MK

  SHES BOCA TE REJA 20 LITRA PROLLIME SR-MK

  Rahovec Sot, 09:13
  45 €
 • 6 foto
  SHPORET ME 4 RIGLLA PLIN
  Makineri dhe inventare

  SHPORET ME 4 RIGLLA PLIN

  Shes shporetin me 4 riglla me plin, Dimenzioni 80 x 70cm, lartesia 85cm, i paperdorur krejt inox Vi

  Rahovec Sot, 09:13
  430 €
 • 5 foto
  SHPORET ME 4 RIGLLA PLINIT
  Makineri dhe inventare

  SHPORET ME 4 RIGLLA PLINIT

  Shes shporet prollim turk me 4 riglla plin

  Rahovec Sot, 09:12
  230 €
 • 6 foto
  Volkswagen Caddy 1.9 TDI me Klim
  Vetura

  Volkswagen Caddy 1.9 TDI me Klim

  Volkswagen Caddy 1.9 TDI me Klim

  Rahovec Sot, 09:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Makina te zdruktarise me çmim te volitshem
  Makineri dhe inventare

  Makina te zdruktarise me çmim te volitshem

  Shiten makinat per perpunim te drurit, per informacione me te hollsishme kontakton ne numrin e telef

  Rahovec Sot, 08:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes mushtirren me maj ose me pre
  Kafshe ferme

  Shes mushtirren me maj ose me pre

  Shes mushtirren me majt ose me pre e fushave nr viber +38349707549

  Rahovec Sot, 08:48
  490 €
 • 0 foto
  Shtepi ne Rahovec
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Rahovec

  Shtepi ka 5 ari 60 m2. Rr. Sheh Myedini nr pn , eshte shtepia me 4 dhoma dhe 2 koridore si dhe me o

  Rahovec Sot, 08:30
  100.000 €
 • 10 foto
  Damper Thwaites Mach 374 -04
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Damper Thwaites Mach 374 -04

  N.P.T NOLI

  Rahovec Sot, 08:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ngarkues VOLVO L40B
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ngarkues VOLVO L40B

  N.P.T NOLI

  Rahovec Sot, 08:26
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Ngarkues JF 4.0 -13
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ngarkues JF 4.0 -13

  N.P.T NOLI

  Rahovec Sot, 08:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Eskavator ( Bager ) KOMATSU PW98MR -07
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator ( Bager ) KOMATSU PW98MR -07

  N.P.T NOLI

  Rahovec Sot, 08:26
  Me Marrveshje