Rahovec

Sport & Rekreacion në shitje në Rahovec

 • 2 foto
  Shes Pitin
  Kafshe shtepiake

  Shes Pitin

  shitet piti osht shum i mir rroket per tfamiljes osht i dashun kush osht intersun muni mem thirr edh

  Rahovec Sot, 00:56
  200 €
 • 6 foto
  Zerim Teknik
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim Teknik

  Shes zerimin ne gjendje te mire nuk ka asnje defekt. Zerimi posedon 6 satelita dhe 2 bassa, 2 sllejv

  Rahovec Sot, 00:19
  2.000 €
 • 2 foto
  Amrok 4+1 shiten
  Kafshe shtepiake

  Amrok 4+1 shiten

  4+1

  Rahovec Dje, 09:28
  120 €
 • 1 foto
  INKUBATOR i zën 420 vezë- ndrrim
  Kafshe shtepiake

  INKUBATOR i zën 420 vezë- ndrrim

  70 deri 80 % qelja

  Rahovec Dje, 09:20
  249 €
 • 10 foto
  Amrok
  Kafshe shtepiake

  Amrok

  Shiten ose ndohen me pula amrok jan shum te mir jan vaksinun

  Rahovec 14 korrik 23:34
  1 €
 • 3 foto
  Piano general
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano general

  Shes pianon po sa ardhun nga zvicrra .shum e persosun .per fillestar me shum mundesi

  Rahovec 13 korrik 08:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitett pitbulli
  Kafshe shtepiake

  Shitett pitbulli

  Shitett pitbulli shum i mir per oborr...

  Rahovec 12 korrik 11:32
  300 €
 • 4 foto
  Dynacord Forum Line F1153
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord Forum Line F1153

  Dynacord Forum Line (4 Sub F118 dhe 2 F1153 3000€) Perforcues Pm2600 1600€ Për info të hollsishme v

  Rahovec 12 korrik 00:44
  3.000 €
 • 0 foto
  KORG PA 3X
  Instrumente muzikore dhe paisje

  KORG PA 3X

  Shes Korg Pa 3X eshte gjendje te ruajtur shume. Jam pronar i pare i tij. Arsyeja pse dua ta shes esh

  Rahovec 10 korrik 13:41
  1.350 €
 • 2 foto
  Triton
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Triton

  Shess tritonin ne gjendje perfekte

  Rahovec 9 korrik 23:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Belg
  Kafshe shtepiake

  Belg

  Shitet malinos belg orginal 2 muj e 10 dit vakcinen hapat e kryn i ka e shes se spo muj me kqyr ash

  Rahovec 8 korrik 23:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Brahma
  Kafshe shtepiake

  Brahma

  Shiten pulat brahma 5 copa

  Rahovec 7 korrik 18:20
  20 €
 • 10 foto
  Shiten set pajisjet per peshkimin e Krapit
  Paisje per sport

  Shiten set pajisjet per peshkimin e Krapit

  Shiten set pajisje per peshkimin e krapit. Shtagat e markes Shekspir 2.75lb Maqinat Shimano by Trun

  Rahovec 3 korrik 15:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Buba
  Kafshe shtepiake

  Buba

  shes dy buba klysh rac shum e mir nuk rriten shum mashkull dhe femer gati ka dy muj i kan per ma s

  Rahovec 28 qershor 19:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BOSE Acoustimass 6 III
  Instrumente muzikore dhe paisje

  BOSE Acoustimass 6 III

  Shes Bose Acoustimass 6 III paisje me 5 altoparlanta dhe Bass me Receiver Panasonic me te gjitha ka

  Rahovec 28 qershor 15:16
  300 €
 • 0 foto
  Qeni i Sharrit
  Kafshe shtepiake

  Qeni i Sharrit

  Shitet qeni i sharrit , i pa provon neper gara . Shum i eger per oborr mosha 15 muaj.

  Rahovec 27 qershor 13:27
  300 €
 • 3 foto
  Belg
  Kafshe shtepiake

  Belg

  Shitet belg femen 2 mujsh asht e ngushme bahet e mir per aborr asht orginal spo kam koh me kqyr jam

  Rahovec 27 qershor 10:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Amroka
  Kafshe shtepiake

  Amroka

  Shiten zogjt amrok 3 mujshe

  Rahovec 25 qershor 11:50
  5 €
 • 6 foto
  Klysh Cane Corso, Ngjyre e veqant ne Kosove.
  Kafshe shtepiake

  Klysh Cane Corso, Ngjyre e veqant ne Kosove.

  Shiten klysht e races Cane Corso te lindur me 10 Qershor .. Disa nga klysh kan ngjyren unike dhe shu

  Rahovec 24 qershor 18:19
  300 €
 • 3 foto
  Belg
  Kafshe shtepiake

  Belg

  Shitet belg femen 2 mush orginal shum e ngushme

  Rahovec 22 qershor 18:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Zerim --Teknik
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim --Teknik

  Shes zerimin ne gjendje te mire nuk ka asnje defekt. Zerimi posedon 6 satelita dhe 2 bassa, 2 sllejv

  Rahovec 22 qershor 15:09
  1.500 €
 • 1 foto
  Box për Zagar
  Kafshe shtepiake

  Box për Zagar

  Gjendja e mir e boxit

  Rahovec 21 qershor 00:32
  120 €
 • 0 foto
  Shes Bicikleta
  Paisje per sport

  Shes Bicikleta

  Shes Bicikleta dhe pjese per bicikleta

  Rahovec 18 qershor 20:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Shes Bicikleta dhe Pjese per Bicikleta

  Rahovec 18 qershor 19:36
  600 €
 • 3 foto
  Amrok
  Kafshe shtepiake

  Amrok

  Shiten pulat amrok

  Rahovec 18 qershor 11:44
  18 €
 • 8 foto
  Shes Qekerrkat Italiane per peshkim
  Paisje per sport

  Shes Qekerrkat Italiane per peshkim

  Shes 3 qekerrka Profesionale per peshkim te profhuara per peshkim profesional shum t lehta per perdo

  Rahovec 16 qershor 20:49
  50 €
 • 4 foto
  Zoj Amrok
  Kafshe shtepiake

  Zoj Amrok

  Shiten zojt amrok te rritshum

  Rahovec 8 qershor 05:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Zoj Wyandotte Silver
  Kafshe shtepiake

  Zoj Wyandotte Silver

  Per ata qe dojne me hijeshu oborrin😍 Shiten 12 zogj te races Wyandotte Silver 3 muajshe me çmim shu

  Rahovec 7 qershor 21:20
  16 €
 • 0 foto
  Dyr dhe dritare per lokal
  Koleksione

  Dyr dhe dritare per lokal

  Dyr dhe dritare per lokal jan te ruajtur

  Rahovec 7 qershor 14:55
  200 €
 • 4 foto
  Zoj Amrok
  Kafshe shtepiake

  Zoj Amrok

  Shes 10 zogj te races Amrock te moshes 1 muaj e gjysme . 5 pula dhe 5 gjela . Çmimi 6 euro per cope

  Rahovec 5 qershor 20:05
  6 €
 • 1 foto
  Shiten 4+1
  Kafshe shtepiake

  Shiten 4+1

  Jan tuj bo vez

  Rahovec 2 qershor 11:13
  120 €
 • 6 foto
  Pula klluqe ( kovaqk ) te races wyandotte
  Kafshe shtepiake

  Pula klluqe ( kovaqk ) te races wyandotte

  Shiten dy pula klluqe te races Wyandotte Silver . Pulat i kane nga 17 vezë te asaj race (pulat ne f

  Rahovec 1 qershor 22:00
  55 €
 • 0 foto
  Amrok
  Kafshe shtepiake

  Amrok

  Shiten pulat amrok

  Rahovec 1 qershor 11:10
  20 €
 • 4 foto
  Amroka
  Kafshe shtepiake

  Amroka

  Shiten pulat amrok

  Rahovec 31 maj 22:38
  20 €
 • 5 foto
  Pul klluq wyandotte me 17 vez
  Kafshe shtepiake

  Pul klluq wyandotte me 17 vez

  Shitet pula klluq wyandotte me 17 vez te kesaj race . Jane rac shum e hijshme dhe e rralle . Çmimi 5

  Rahovec 31 maj 20:49
  55 €
 • 4 foto
  Pula klluq ( kovaqk) menga 17 vezë
  Kafshe shtepiake

  Pula klluq ( kovaqk) menga 17 vezë

  Shiten dy pula klluq te races wyandotte me nga 17 vez te asaj race . Çmimi per cope 55 euro .

  Rahovec 29 maj 00:32
  55 €
 • 8 foto
  Vez te races pulave Wyandotte Silver
  Kafshe shtepiake

  Vez te races pulave Wyandotte Silver

  Shes vezë të freskëta për qelje te races Wyandotte Silver ( të pulave në foto ) . 🥚🐣 Race e rralle m

  Rahovec 26 maj 12:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mahnitëse British Long Hair Kitten
  Kafshe shtepiake

  Mahnitëse British Long Hair Kitten

  Mahnitëse British Long Hair Kitten Unë jam duke pasur për të shitur mace e mia mashkull me emrin ari

  Rahovec 25 maj 14:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bimët Silver Bengal për Shitje
  Kafshe shtepiake

  Bimët Silver Bengal për Shitje

  Bimët Silver Bengal për Shitje Tilley mermer tonë të bukur argjendi, ka pasur një bukuroshepjellë e

  Rahovec 25 maj 14:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies franceze Bulldog
  Kafshe shtepiake

  Puppies franceze Bulldog

  Puppies Cute Bulldog frëngjisht. DK u regjistrua. E para e të shtënave dhe e dëmtuar. Vet kontrollo

  Rahovec 25 maj 14:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  xmass puppies chihuahua për adoptim
  Kafshe shtepiake

  xmass puppies chihuahua për adoptim

  Kam paraqitur një pule shumë të këndshme chihuahua për adoptim. Ai është shumë i mirë me fëmijë, de

  Rahovec 25 maj 14:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vez te pulave Wyandotte Silver
  Kafshe shtepiake

  Vez te pulave Wyandotte Silver

  Shes vez te fresketa🥚 per qelje 🐣te races shume te rralle amerikane🐔 . Jane pula shume te hijshme pe

  Rahovec 25 maj 00:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Vez të pulave Wyandotte Silver
  Kafshe shtepiake

  Vez të pulave Wyandotte Silver

  Shes vezë🥚 të races së pulave Wyandotte Silver 🐓🐔 . Jane race e rralle me prejardhje nga Amerika .

  Rahovec 21 maj 13:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET 1 GUSAN +1 GUS ME 23 VEZËT E SAJ !
  Kafshe shtepiake

  SHITET 1 GUSAN +1 GUS ME 23 VEZËT E SAJ !

  SHITET 1 GUSAN +1 GUS ME 23 VEZËT E SAJ ! GUSA I KA BA 23 VEZ ,GATI ESHTE ME RA KLLUQ ,NATËN PO RRIN

  Rahovec 6 maj 21:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pulat shiten 4+1
  Kafshe shtepiake

  Pulat shiten 4+1

  Ndrrim me bletë

  Rahovec 6 maj 17:00
  125 €
 • 2 foto
  Hirushja e bukur siriane ka nevojë për një shtëpi
  Kafshe shtepiake

  Hirushja e bukur siriane ka nevojë për një shtëpi

  Hirushja e bukur siriane ka nevojë për një shtëpi të re Të gjitha puppies vijnë me një qese kone me

  Rahovec 26 prill 10:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AKITA DOG
  Kafshe shtepiake

  AKITA DOG

  Shitet akita mashkell 14 mujsh per detaje tjera nchat

  Rahovec 24 prill 21:44
  499 €
 • 2 foto
  Pula Amrok (Amrock ) 2+1
  Kafshe shtepiake

  Pula Amrok (Amrock ) 2+1

  Shiten pulat amrok 2+1 . Per cilesi shikone vet . VIBER : +383 49 542 514 ÇMIMI 80 euro

  Rahovec 16 prill 00:37
  80 €
 • 1 foto
  Shes pasul
  Koleksione

  Shes pasul

  Shes pasul me çmim te arsyeshem 1.50 euro ose 2 euro kilogrami

  Rahovec 14 prill 16:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pula Amrok (Amrock )
  Kafshe shtepiake

  Pula Amrok (Amrock )

  Shiten pulat amrok 2+1 . Per cilesi shikone vet . VIBER : +383 49 542 514 ÇMIMI 90 euro komplet .

  Rahovec 14 prill 16:29
  90 €