Pjese per Motore dhe Motoqikleta në shitje në Kosovë

 • 2 foto
  shes karrika
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shes karrika

  Shes karrika ekstra te mira

  Prishtinë Sot, 10:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shes pjes per yamaha aerox
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shes pjes per yamaha aerox

  shes kto pjes : llamell,vilushken,cilindra frenave,diskun e mramt,fellnet,etj. posedoj edhe llamell

  Mitrovicë Sot, 10:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes maskat per yamaha aerox
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes maskat per yamaha aerox

  Shes maskat

  Mitrovicë Sot, 10:31
  1 €
 • 2 foto
  shiten maska per r1 2004-2006
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shiten maska per r1 2004-2006

  shiten disa maska te r1 2004-06 per ma shume viber 0037744963391

  Ferizaj Sot, 10:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shiten dritat per yamaha r6 2007
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shiten dritat per yamaha r6 2007

  shiten dritat farat per yamaha r6 2007 ne gjendje te mire per ma shume shihe fotot viber 003774

  Ferizaj Sot, 10:01
  130 €
 • 3 foto
  shiten maskat kawasaki zx6r 636 2005-06
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shiten maskat kawasaki zx6r 636 2005-06

  shiten dy maskat e poshtme si dhe bishti per kawasaki 636 zx6r 2005-2006 maskat jane ne gjendje s

  Ferizaj Sot, 10:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shiten te gjitha pjeset per r6 2007-10
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shiten te gjitha pjeset per r6 2007-10

  shiten te gjitha pjeset per r6 2007 bojne edhe per vite ma te ri maqina ne gjendje tmire pune kom

  Ferizaj Sot, 09:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet ftohsi ( radiatori) kawasaki zx6r- zx10r
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shitet ftohsi ( radiatori) kawasaki zx6r- zx10r

  shitet radiatori (hlladnjaki) per kawasaki zx6r apo zx10r viti 2005-2007 ndoshta mundet me i u p

  Ferizaj Sot, 09:56
  80 €
 • 2 foto
  Radilic
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Radilic

  SHES RADILICEN PER APRILIA 50 kubik +38344404811 ●●●●●●●●●●●●●●●●

  Prishtinë Sot, 09:24
  50 €
 • 3 foto
  Veshje per Motorra
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Veshje per Motorra

  Shiten veshjet e reja per Motorra ,te ardhura nga Italia.

  Prishtinë Sot, 09:23
  190 €
 • 0 foto
  Doreza per Motorra
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Doreza per Motorra

  Shiten dorezat e reja per Motorra , te ardhura nga Italia.

  Prishtinë Sot, 09:23
  30 €
 • 2 foto
  Kepuce per Motorra
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kepuce per Motorra

  Shiten Kepucet e reja per Motorra ,te Ardhura nga Italia

  Prishtinë Sot, 09:15
  45 €
 • 2 foto
  Shitet Hover Board
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet Hover Board

  Hoverboard i perdorur mirepo fuksionsl me disa gritha. I ardhur nga zvicra

  Gjilan Sot, 08:35
  130 €
 • 2 foto
  JAKNE PER MOTOR UVEX GERMANY - E RE PAPERDOR
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  JAKNE PER MOTOR UVEX GERMANY - E RE PAPERDOR

  Shes jaknen per motor te firmes Gjermane UVEX me protektora dhe dy shtresa: per vere dhe dimer. Esht

  Prishtinë Sot, 07:59
  115 €
 • 3 foto
  HELMET DAINESE JET STREAM NAKED
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  HELMET DAINESE JET STREAM NAKED

  Shes helmeten e firmes Italiane DAINESE modeli Jet Stream Naked. I ka syzat e diellit te integrume

  Prishtinë Sot, 07:59
  79 €
 • 4 foto
  Shes bandashat per mondial RF
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes bandashat per mondial RF

  shes bandashat per mondial rf jon prefekt me guma t reja 2018 viber +38344 460-262

  Prishtinë Sot, 07:41
  85 €
 • 5 foto
  Shes Reklama per motorra 1 euro Copa ( stickersa..
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes Reklama per motorra 1 euro Copa ( stickersa..

  Shes reklama per motorra 1€ euro copa ( ni figur ) jon t prene veq mi ngjit viber +383 44

  Prishtinë Sot, 07:40
  1 €
 • 11 foto
  Shes pjes per RF
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes pjes per RF

  Shes pjes per RF bandashat me guma t reja 2018 - 85€ amortizerat e par - 15€ llamella me korp - 15

  Prishtinë Sot, 07:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pantollona100% lëkurë per motorrista
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pantollona100% lëkurë per motorrista

  +38649_133356 per motorrista apo per te tjera nevoja.

  Gjilan Sot, 06:42
  179 €
 • 0 foto
  Mbushes per Bicigleta
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Mbushes per Bicigleta

  Mbushes per Bicigleta +383 49 133356

  Gjilan Sot, 06:42
  89 €
 • 3 foto
  nivelizim te dyshemeve
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  nivelizim te dyshemeve

  ofrojm keto sherbime izolimin me kondor dhe nivelizimin podrumave garazhave te shtepiave lokaleve

  Prishtinë Sot, 05:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes qizme per motor te firmes Gaerne
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes qizme per motor te firmes Gaerne

  Shes qizmet per motor te firmes Gaerne nr:43 jon thuj se te rej , per ma shum info +38344908799

  Prishtinë Sot, 00:34
  99 €
 • 1 foto
  Orbitrek
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Orbitrek

  Orbitreki i po sa ardhur lrej gjermanie info viber / +4915778959059

  Gjilan Sot, 00:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  biqikleta
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  biqikleta

  tri biqikleta

  Gjilan Dje, 23:24
  110 €
 • 1 foto
  Motorr per der tr Garazhav,
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Motorr per der tr Garazhav,

  Motorr i garazhes ka dy telekomonduse per ma Shum ne tel ose viber.

  Lipjan Dje, 23:24
  110 €
 • 5 foto
  trotunet
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  trotunet

  trotunet dyjat 40 euro ne gjendje te rregullt

  Gjilan Dje, 23:15
  40 €
 • 1 foto
  R 1
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  R 1

  Shes kit pjes per R1 ne gjendje te rregull per mashum 043945319

  Prishtinë Dje, 22:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten kofert e medhej per motorr enduro-choper.
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten kofert e medhej per motorr enduro-choper.

  Koferat jan per motorr te madh, jan shum te pershtatshrm dhe ne gjendje fizike te mir.

  Prizren Dje, 17:46
  60 €
 • 0 foto
  Blej biqiklet
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Blej biqiklet

  Blej biqiklet ne gjendje prefkete me.24 ose 27 shpjtsi Mob 044 296933 Viber +38344296933

  Prishtinë Dje, 17:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Helmeta
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmeta

  Shes helmeten shume pak e perdorur

  Prizren Dje, 15:31
  180 €
 • 4 foto
  Gume dhe badash per motorr 130/90/17
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Gume dhe badash per motorr 130/90/17

  badash per motorr numri badashit 130/90/17 numri i gomes 3.50/18 numei i gomes 100/90-18 nu

  Lipjan Dje, 13:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Helmet NEXO origjinal per motorra
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmet NEXO origjinal per motorra

  Prsh shes helmeten nexo origjinal e perdorun shum pak posedon edhe syzet mrenda.flm per mirkuptim .i

  Ferizaj Dje, 13:22
  75 €
 • 1 foto
  Pjes per Motorra YAMAHA SUZUKI HONDA KAWASAKI
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes per Motorra YAMAHA SUZUKI HONDA KAWASAKI

  Goma 190/55 R17 Michelin Goma 120/70 R17 Michelin Goma 180/55 R17 Michelin Vaj Castrol 10w40 POWER1

  Prishtinë Dje, 12:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Karburator per 125cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Karburator per 125cc

  Karburatori eshte per motorat mat vjeter Ne gjendje te regullt o 100 perqind.

  Prizren Dje, 12:16
  45 €
 • 2 foto
  Adapter per scotter ose bicikel
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Adapter per scotter ose bicikel

  Adapteri eshte 42 volt me 2 amper mund te perdoret edhe per howerboard adapteri eshte i ri

  Fushë Kosovë Dje, 10:47
  25 €
 • 2 foto
  Goma me bandash
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma me bandash

  Shiten gomat me bandash jon t rujshme nuk e di sigurt po per mondiall jon kontakti edhe ne viber gom

  Gjilan Dje, 10:30
  40 €
 • 0 foto
  PJES PER MONDIAL
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  PJES PER MONDIAL

  pjes per mondail

  Prizren Dje, 10:26
  1 €
 • 4 foto
  GOMA PER ATV
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  GOMA PER ATV

  gomat jon te reja 21x7-10 20x10-9 4 copa

  Prishtinë Dje, 09:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Auto Servis FRANCE Pjes per Peugeot Renault Citro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Auto Servis FRANCE Pjes per Peugeot Renault Citro

  Auto Pjes dhe Servis \"FRANCE\" Kabash-VITI Pjese per te gjitha veturat si:Peugeot,Renault dhe Citro

  Viti Dje, 09:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bicikell
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bicikell

  Shes bicikllen e ardhur nga zvicrra Biciklla asht e re dhe shum shum ngjendje tmir

  Suharekë Dje, 08:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dyr për garazhd
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Dyr për garazhd

  Dyr për garazhd

  Mitrovicë Dje, 08:32
  220 €
 • 2 foto
  kaciga madhesia L motorr
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  kaciga madhesia L motorr

  Kaciga madhesia L origjinale

  Prishtinë 16 qershor 15:02
  40 €
 • 3 foto
  Kepuc motorr nr43
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kepuc motorr nr43

  Kepuc motorr nr 43 të reja.

  Prishtinë 16 qershor 15:02
  90 €
 • 6 foto
  Pasqyre RIZOMA
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pasqyre RIZOMA

  Pasqyre rizoma

  Prishtinë 16 qershor 15:02
  80 €
 • 3 foto
  Jakne L
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Jakne L

  Jakne madhesia L

  Prishtinë 16 qershor 15:02
  100 €
 • 1 foto
  Zündapp komplet maqina
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Zündapp komplet maqina

  Zündapp 49cc me 2 shpejci , ne gjendje te rregullt .

  Pejë 16 qershor 12:10
  50 €
 • 2 foto
  PIAGGIO MOPED PJES
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  PIAGGIO MOPED PJES

  Pjest te ndryshme per Piaggio Ciao , Si , Bravo ...

  Pejë 16 qershor 12:02
  1 €
 • 2 foto
  fellne per supermoto
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  fellne per supermoto

  shiten fellent per supermoto komplet shum te mira pera shum ne tel 044291605ose viber +38344291605

  Gjilan 16 qershor 11:50
  300 €
 • 1 foto
  Tesha per Motor
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Tesha per Motor

  Shiten teshat e lekures per motor firmes SPYKE, nr 54.

  Prishtinë 16 qershor 10:02
  190 €
 • 3 foto
  Shitet Bagazhi per Skuter
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet Bagazhi per Skuter

  Shitet Bagazhi per Skuter ashtu sic shihet ne foto. Eshte shume pak i perdorur. Cmimi 25 Euro. Per k

  Prishtinë 16 qershor 10:02
  25 €