Automjete
Zveçan

Automjete në shitje në Zveçan

 • 0 foto
  Mini Motorr
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Mini Motorr

  Shes mini matorr o shum ne gjendje te mir i ardhur nga 🇨🇭 hiq nuk ka defekt veq 1 muj i kum grra ne

  Zveçan 22 shtator 12:29
  250 €
 • 4 foto
  Bmw 1.6 naft okazion
  Vetura

  Bmw 1.6 naft okazion

  Bmw 1.6 naft dokumentat te sapopaguara , makina ka ardhur nga gjermania eshte ne gjendje shume te m

  Zveçan 13 shtator 12:33
  6.700 €
 • 1 foto
  ekskavator komatsu pc50 mr
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ekskavator komatsu pc50 mr

  Markë: KOMATSU Modeli: PC 50 MR-2 Statusi: mirë Ripërtërirë, drenazhuar, i mbrojtur Cab, gomat deri

  Zveçan 4 gusht 21:49
  2.300 €
 • 2 foto
   ekskavatorë me rrota Neuson 6503
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ekskavatorë me rrota Neuson 6503

  Neuson 6503-2 ekskavatorë me rrota Ekskavatorë me rrota Orari i punës: 5,140 orë Viti i ndërtimit:

  Zveçan 21 korrik 22:46
  2.500 €
 • 2 foto
  nissan qashqai 1.6 nissan qashqai 1.6
  Vetura

  nissan qashqai 1.6 nissan qashqai 1.6

  Distanca: 78,500 kilometra Transmetimi: manual Rrota e drejtimit: me katër rrota Karburanti: Diesel

  Zveçan 6 korrik 16:38
  2.500 €
 • 2 foto
  Vetura Honda CR-V
  Vetura

  Vetura Honda CR-V

  vit: 2014 readout: 70.000 km ngjyrë: blu përshkrimin e ngjyrës B570M kuti e shpejtesise: automatik D

  Zveçan 26 qershor 00:41
  2.500 €
 • 7 foto
  Mercedez Benz
  Vetura

  Mercedez Benz

  Shite c clas vit prodhim i 2007 naft 200 Kamjo automat sensor parkingu pra dhe mbrapa ne gjendje sh

  Zveçan 30 maj 11:56
  7.000 €
 • 2 foto
  Vetura BMW
  Vetura

  Vetura BMW

  Ngjyra: argjend Përshkrimi i ngjyrës l: argjendi akullnajor Ngjyra e brendshme metalike: NevadaBeige

  Zveçan 6 maj 17:12
  3.000 €
 • 0 foto
  Shes navi Audi me cmim te mire
  Autopjese dhe paisje

  Shes navi Audi me cmim te mire

  A4,A6

  Zveçan 29 prill 15:20
  240 €
 • 2 foto
  Hitachi Ekskavator
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Hitachi Ekskavator

  Markë: Hitachi ZX50 Modeli: ZX 50 Numri i orëve të punës: 3521 Viti: 2009 Lloji i trupit: shasi e sh

  Zveçan 17 prill 01:16
  1.900 €
 • 0 foto
  Blej vetura nga 200-500
  Vetura

  Blej vetura nga 200-500

  Blej te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni pa dogan te aksidetuara NR konataktues 049526746

  Zveçan 4 prill 19:37
  500 €
 • 1 foto
  Gulldon
  Vetura

  Gulldon

  Shitet Gullldoni ngjendje te mir baj Ndrrim

  Zveçan 4 prill 08:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bagazh per vetur
  Vetura

  Bagazh per vetur

  Bagazh per vetura ngjendje trregullt

  Zveçan 4 prill 06:29
  250 €
 • 2 foto
  16 W
  Autopjese dhe paisje

  16 W

  Or digitalle per golf 2 GTI 16W BEJM LIDHJEN E KETYRE OREWE

  Zveçan 2 prill 23:25
  599 €
 • 0 foto
  Bejm kthimin e km
  Autopjese dhe paisje

  Bejm kthimin e km

  Bejm kthimin e kilometrav ne menyr profesionale Per te gjitha llojet e veturave. Bmw mercedes audi r

  Zveçan 2 prill 14:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Fiat Scudo JTD 2006
  Vetura

  Fiat Scudo JTD 2006

  Ne gjendje shum te mire Trapa dhe reglazh e kryera Servis i vogel e kryera Vetura posedon 4 C goma

  Zveçan 1 prill 11:56
  2.900 €
 • 2 foto
  kifa mont dyer dhe motirra per dyer 044681559
  Vetura

  kifa mont dyer dhe motirra per dyer 044681559

  dyer per garazha 044681559

  Zveçan 1 prill 11:34
  Me Marrveshje