Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Zveçan

 • 5 foto
  Buke me prodhim dhe hapësirë jetese.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Buke me prodhim dhe hapësirë jetese.

  * Hapësira e shitjes: 80m² me 14 ulëse për të ulur * Prodhimi: 130m² * Apartament me 5 dhoma gjumi

  Zveçan Dje, 18:08
  84.500 €
 • 6 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Zveçan 10 shkurt 15:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Sherbime

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Zveçan 16 janar 12:15
  100 €
 • 11 foto
  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane
  Mobilje

  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Zveçan 19 dhjetor 13:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Offerta di prestito di emergenza
  Biznes ne shitje / me qera

  Offerta di prestito di emergenza

  Per tutte le esigenze di prestito di emergenza che vanno da € 2.000 a € 7.000.000, si prega di conta

  Zveçan 19 dhjetor 05:05
  5.000 €
 • 0 foto
  Jack
  Kafshe shtepiake

  Jack

  Jack Russell terrier 3.5 months

  Zveçan 18 dhjetor 18:36
  80 €
 • 2 foto
  Ponuda zajma između pojedinih 72h
  Dekorime

  Ponuda zajma između pojedinih 72h

  Bok Nudim zajmove svim iskrenim i poštenim ljudima; oni koji trebate kredit za 72 sata i koji su u

  Zveçan 19 nëntor 22:23
  100 €
 • 0 foto
  Cyanide kaliumi si pilula ashtu edhe pluhuri KCN 99,99%
  Koleksione

  Cyanide kaliumi si pilula ashtu edhe pluhuri KCN 99,99%

  Cyanide kaliumi si pilula ashtu edhe pluhuri KCN 99,99% Emri i Kompanisë: Marek Pharma EMAIL: (m

  Zveçan 11 nëntor 22:02
  100 €
 • 8 foto
  dyer driatre nga druri 045327459
  Mobilje

  dyer driatre nga druri 045327459

  punojm dyer e dritare nga druri si dhe krevata per fmi nga druri me te gjitha ngjyrat ju mirpresim

  Zveçan 11 tetor 10:09
  60 €
 • 8 foto
  dyer dhe dritare 045327459
  Mobilje

  dyer dhe dritare 045327459

  dyer dhe dritare me shumic dhe pakic punojm dyer edhe me porosi dhe me ngjyra te ndryshme ju mirpres

  Zveçan 11 tetor 09:57
  60 €
 • 8 foto
  dyer ne gjith kosoven 045327459
  Mobilje

  dyer ne gjith kosoven 045327459

  punojm dyer e dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet si dhe krevata per fmi ju mirpresim

  Zveçan 28 shtator 19:23
  60 €
 • 5 foto
  hp 3gb ram.320hdd.ne gjendje perfekte 3h batery
  Kompjutera

  hp 3gb ram.320hdd.ne gjendje perfekte 3h batery

  hp 3gb ram.320hdd.ne gjendje perfekte 3h batery eshte i ruiten dhe punon perfekt kontakto viber,wac

  Zveçan 26 shtator 18:29
  75 €
 • 0 foto
  OFERTA KREDITE E DREJT DHE E SIGURueshme N IN SIGU
  Sherbime

  OFERTA KREDITE E DREJT DHE E SIGURueshme N IN SIGU

  Përshëndetje të dashur klientë, ju po kërkoni financim për biznesin tuaj, ose për të zgjidhur proble

  Zveçan 26 shtator 07:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Apple iPad Pro 3rd Gen. 256GB, Wi-Fi, 11in - Space
  Telefona celulare

  Apple iPad Pro 3rd Gen. 256GB, Wi-Fi, 11in - Space

  Apple iPad Pro 3rd Gen. 256GB, Wi-Fi, 11in - Space Grey

  Zveçan 24 shtator 10:32
  350 €
 • 1 foto
  Brand New Applle iphone 11 XI 128gb Purple Factory
  Telefona celulare

  Brand New Applle iphone 11 XI 128gb Purple Factory

  Brand New Applle iphone 11 XI 128gb Purple Factory Unlocked

  Zveçan 24 shtator 10:12
  700 €
 • 1 foto
  Gritë cilësore të rritura me dorë gri afrikane për
  Kafshe shtepiake

  Gritë cilësore të rritura me dorë gri afrikane për

  Gritë cilësore të rritura me dorë gri afrikane për fëmijë Aktualisht dora rrit dy palë papagall gri

  Zveçan 23 shtator 15:37
  300 €
 • 0 foto
  Kotele britanike shorthair për shitje
  Kafshe shtepiake

  Kotele britanike shorthair për shitje

  Kotele britanike shorthair për shitje keni kotele britanike shorthair blue, Ata janë gjëra të lezets

  Zveçan 23 shtator 15:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kotele të bukura Persian Chinchilla
  Kafshe shtepiake

  Kotele të bukura Persian Chinchilla

  Kotele të bukura Persian Chinchilla Unë kam 3 kotele të bukura mjekërrash të disponueshme tani do të

  Zveçan 23 shtator 15:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pomeranez Gati vetëm në kohë
  Kafshe shtepiake

  pomeranez Gati vetëm në kohë

  pomeranez Gati vetëm në kohë Takoni djalë ai një pomeranez i bardhë. ai i shkëlqyeshëm me fëmijët dh

  Zveçan 23 shtator 15:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Puppies Bulldog English Gati për të Shkuar
  Kafshe shtepiake

  Puppies Bulldog English Gati për të Shkuar

  Puppies Bulldog English Gati për të Shkuar TANI GJITHA GJITHA T G GJITHA këlyshat e bulldogëve ang

  Zveçan 23 shtator 15:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mini Motorr
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Mini Motorr

  Shes mini matorr o shum ne gjendje te mir i ardhur nga 🇨🇭 hiq nuk ka defekt veq 1 muj i kum grra ne

  Zveçan 22 shtator 12:29
  250 €
 • 4 foto
  Bmw 1.6 naft okazion
  Vetura

  Bmw 1.6 naft okazion

  Bmw 1.6 naft dokumentat te sapopaguara , makina ka ardhur nga gjermania eshte ne gjendje shume te m

  Zveçan 13 shtator 12:33
  6.700 €
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Zveçan 5 shtator 09:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma gjumi
  Mobilje

  Dhoma gjumi

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me dizajne dhe ngjyra sipas porosis +38345327459 +38349200094

  Zveçan 5 shtator 09:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  IPhone XS Max 512GB
  Telefona celulare

  IPhone XS Max 512GB

  IPhone XS Max ( 512GB UNLOCKED, it will accept any simcard from any country. Package Unlocked Stor

  Zveçan 1 shtator 08:36
  400 €
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët
  Sherbime

  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Zveçan 29 gusht 08:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi me siguri për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi me siguri për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju keni ne

  Zveçan 26 gusht 08:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Universal SSD CHEMICAL SOLUTION FOR CLEANING BLACK
  Sherbime

  Universal SSD CHEMICAL SOLUTION FOR CLEANING BLACK

  Universal SSD CHEMICAL SOLUTION FOR CLEANING BLACK MONEY+27780171131 AND Activation Powder + 2778017

  Zveçan 24 gusht 12:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve
  Sherbime

  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve

  Ne jemi një kompani që ofron financim për çdo individ si kompani me një shumë prej 2000 deri 10 000

  Zveçan 24 gusht 03:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe financim për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi dhe financim për individët dhe bizneset

  Të dashur individë dhe kompani private, tani e tutje keni më shumë sesa të bëni për kërkesën tuaj pë

  Zveçan 23 gusht 12:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët
  Sherbime

  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Zveçan 22 gusht 11:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi në siguri për kompanitë dhe individët
  Sherbime

  Kredi në siguri për kompanitë dhe individët

  Në ditët e sotme, aplikimi për një kredi është çështje besimi. Shumica e agjentëve në mbarë botën ja

  Zveçan 21 gusht 11:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  funksionim i dobët zero
  Sherbime

  funksionim i dobët zero

  kredi pa protokoll ne ofrojmë kredi për individë dhe kompani nga 5,000 € deri në 10,000,000 €, me nj

  Zveçan 19 gusht 11:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Chiguahuas i Lartë Pedagogjike
  Kafshe shtepiake

  Chiguahuas i Lartë Pedagogjike

  Chiguahuas i Lartë Pedagogjike Unë kam këtë pjellë të bukur të foshnjeve Merle për shitje mama është

  Zveçan 17 gusht 10:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Husky mashkull
  Kafshe shtepiake

  Husky mashkull

  Shitet husky mashkull 1 vjeq me 2 sy te kalter +32460217626

  Zveçan 14 gusht 12:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Zveçan 11 gusht 14:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten
  Kafshe ferme

  Shiten

  Cjapi dhia edhi. Edhe dashi shum i bukur per kurban eshte perfekt. Viber skam. Qmimi me mareves

  Zveçan 8 gusht 19:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia u ofrohet individëve seriozë
  Sherbime

  Kredia u ofrohet individëve seriozë

  Nëse jeni duke kërkuar për një kompani të mirë për të aplikuar për kredi, mos hezitoni të na kontakt

  Zveçan 8 gusht 07:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET SHTEPI ELBASAN 53m2 ME HIPOTEKE 0696513588
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI ELBASAN 53m2 ME HIPOTEKE 0696513588

  SHITET APARTAMENT NE ELBASAN, LAGJA “11 Nentori” 53m2 ME HIPOTEKE KATI PARE Cel: 069651358 C

  Zveçan 5 gusht 22:40
  25.000 €
 • 1 foto
  Puppies Rottweiler gati
  Kafshe shtepiake

  Puppies Rottweiler gati

  Ne kemi 5 puppy të bukur, të lumtur dhe të shëndetshëm në kërkim të familjeve të tyre përgjithmonë.

  Zveçan 5 gusht 13:58
  127 €
 • 1 foto
  ekskavator komatsu pc50 mr
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ekskavator komatsu pc50 mr

  Markë: KOMATSU Modeli: PC 50 MR-2 Statusi: mirë Ripërtërirë, drenazhuar, i mbrojtur Cab, gomat deri

  Zveçan 4 gusht 21:49
  2.300 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar midis individëve seriozë
  Sherbime

  Kredia e ofruar midis individëve seriozë

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Zveçan 4 gusht 06:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individë të rëndë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individë të rëndë

  Zyra më e mirë e financave me interes shumë më të madh është këtu për t\'ju ndihmuar. Nga tani e tut

  Zveçan 29 korrik 19:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Puppies Rottweiler gati
  Kafshe shtepiake

  Puppies Rottweiler gati

  Ne kemi 5 puppy të bukur, të lumtur dhe të shëndetshëm në kërkim të familjeve të tyre përgjithmonë.

  Zveçan 26 korrik 15:43
  250 €
 • 2 foto
   ekskavatorë me rrota Neuson 6503
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ekskavatorë me rrota Neuson 6503

  Neuson 6503-2 ekskavatorë me rrota Ekskavatorë me rrota Orari i punës: 5,140 orë Viti i ndërtimit:

  Zveçan 21 korrik 22:46
  2.500 €
 • 0 foto
  tung
  Mobilje

  tung

  shes qader per ballkon ose restorant 6m me 3m asht e perdort e ardhun nga zvicra asht ne gjendje te

  Zveçan 19 korrik 17:12
  150 €
 • 1 foto
  Bulldog Puppies Për Adoptim
  Kafshe shtepiake

  Bulldog Puppies Për Adoptim

  Shtëpitë me cilësi të lartë të trajnuar puppy Angle Bulldog. Të gjitha pups janë up-to-date në të g

  Zveçan 19 korrik 09:43
  350 €
 • 0 foto
  E ardhmja më e mirë
  Sherbime

  E ardhmja më e mirë

  E ardhmja më e mirë Në këtë kohë për të realizuar ëndrrat tona është e vështirë për ne, pothuajse e

  Zveçan 17 korrik 15:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Gratë e bukura angleze bulldog
  Kafshe shtepiake

  Gratë e bukura angleze bulldog

  Puppies të bukura angleze bulldog. Meshkuj dhe femra në dispozicion në këtë kohë.Është shumë e vësh

  Zveçan 16 korrik 07:41
  300 €
 • 0 foto
  Kredia e shpejtë dhe financimi me siguri
  Sherbime

  Kredia e shpejtë dhe financimi me siguri

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë krediti prej 1000 deri në 1 500 000 € për një peri

  Zveçan 14 korrik 08:10
  Me Marrveshje