Elektronikë
Zveçan

Elektronikë në shitje në Zveçan

 • 5 foto
  hp 3gb ram.320hdd.ne gjendje perfekte 3h batery
  Kompjutera

  hp 3gb ram.320hdd.ne gjendje perfekte 3h batery

  hp 3gb ram.320hdd.ne gjendje perfekte 3h batery eshte i ruiten dhe punon perfekt kontakto viber,wac

  Zveçan 26 shtator 18:29
  75 €
 • 1 foto
  Apple iPad Pro 3rd Gen. 256GB, Wi-Fi, 11in - Space
  Telefona celulare

  Apple iPad Pro 3rd Gen. 256GB, Wi-Fi, 11in - Space

  Apple iPad Pro 3rd Gen. 256GB, Wi-Fi, 11in - Space Grey

  Zveçan 24 shtator 10:32
  350 €
 • 1 foto
  Brand New Applle iphone 11 XI 128gb Purple Factory
  Telefona celulare

  Brand New Applle iphone 11 XI 128gb Purple Factory

  Brand New Applle iphone 11 XI 128gb Purple Factory Unlocked

  Zveçan 24 shtator 10:12
  700 €
 • 1 foto
  IPhone XS Max 512GB
  Telefona celulare

  IPhone XS Max 512GB

  IPhone XS Max ( 512GB UNLOCKED, it will accept any simcard from any country. Package Unlocked Stor

  Zveçan 1 shtator 08:36
  400 €
 • 2 foto
  Apple iPhone 7 128GB RED-Special Edition
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7 128GB RED-Special Edition

  Apple iPhone 7 128GB RED-Special Edition dhe të gjitha ngjyrat e tjera- BRAND NEW USA Model Na kont

  Zveçan 2 tetor 16:38
  450 €