• 1 foto
  Kreditë e shpejta
  Automjete bujqesore

  Kreditë e shpejta

  Kam një kapital kolosal për t'u dhënë hua individëve në periudhën afatshkurtër dhe afatgjatë duke fi

  Prizren Dje, 07:41
  10.000 €
 • 4 foto
  motokultivator(benas)
  Automjete bujqesore

  motokultivator(benas)

  motokultivator(benas) shum pak i perdorur motori 4.4KW /6HP 3shpejtsi para 1mbrapa e hjeki se um duh

  Prizren Dje, 02:08
  600 €
 • 1 foto
  oferta e kredisë në (Creditoemanuel@gmail.com)1:
  Automjete bujqesore

  oferta e kredisë në ([email protected])1:

  Për të luftuar kundër varfërisë dhe përjashtimit bankar, unë propozoj në linjë: - Kreditë e biznesi

  Dragash 20 tetor 04:46
  10 €
 • 1 foto
  LENING
  Automjete bujqesore

  LENING

  NDIHMA FINANCIARE Ju po kërkoni një hua parash për të realizuar ëndrrat tuaja dhe ju kurrë nuk ke

  Kllokot 11 tetor 13:12
  500 €
 • 4 foto
  Shes troktorin ford
  Automjete bujqesore

  Shes troktorin ford

  Shes Ose bojm ndrrim trakor ford ne gjendje. Te mire punon shum mire

  Klinë 6 tetor 19:55
  3.000 €
 • 0 foto
  Shes motorr sharren Dollmar
  Automjete bujqesore

  Shes motorr sharren Dollmar

  Shes motorr sharren Dollmar asht ngjendje rregullt nuk ka asni problem vlen te ceket dhez shum let

  Malisheve 2 tetor 19:41
  180 €
 • 1 foto
  KETU KREDITE NË 3 DITË TË BANKËS.
  Automjete bujqesore

  KETU KREDITE NË 3 DITË TË BANKËS.

  KËTU ËSHTË ZGJIDHJA PËR TË MARRË KREDITE NË 3 DITË TË BANKËS.   Mirëmbrëma. Këtu është zgjidhja

  Dragash 29 shtator 22:59
  525 €
 • 1 foto
  oferta e kredisë së parave në mes private
  Automjete bujqesore

  oferta e kredisë së parave në mes private

  Përshëndetje A keni nevojë për një hua? sa keni nevojë dhe sa kohë prisni të paguani këtë shumë?

  Fushë Kosovë 10 shtator 09:58
  2.000 €
 • 0 foto
  Përshëndetje Z. dhe znj
  Automjete bujqesore

  Përshëndetje Z. dhe znj

  Bună ziua domnul şi doamna Acest mesaj este indivizilor, săracilor sau tuturor celorlalţi attent

  Kamenicë 1 shtator 16:22
  1.000 €
 • 5 foto
  Shiten serrat
  Automjete bujqesore

  Shiten serrat

  Shiten serrat siq po i shihni ne foto Dy serat 3 ari .qmimi sipas marrveshjes

  Ferizaj 29 gusht 13:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta e kredisë
  Automjete bujqesore

  Oferta e kredisë

  Marrëveshja e kredisë midis personit serioz Unë jam një vepër e Perëndisë dhe misioni im në

  Gjakovë 21 gusht 00:39
  10.000 €
 • 0 foto
  FINANCIMI I SHPEJTIMIT ME PARA PER INDIVIDEN NE NEVOJE
  Automjete bujqesore

  FINANCIMI I SHPEJTIMIT ME PARA PER INDIVIDEN NE NEVOJE

  Për të kontribuar në përmirësimin e kushteve të jetesës së njerëzve dhe për të luftuar pasigurinë në

  Prizren 21 gusht 00:24
  1.000 €
 • 1 foto
  Ndihmë dhe financim për të gjithë në 48 orë.
  Automjete bujqesore

  Ndihmë dhe financim për të gjithë në 48 orë.

  [email protected] Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që

  Deqan 16 gusht 17:42
  5.000.000 €
 • 1 foto
  oferta e kredisë.                             Lll
  Automjete bujqesore

  oferta e kredisë. Lll

  Kujdes vëmendje! Zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Firma Grupi HSBC bazohet në

  Deqan 10 gusht 12:35
  100 €
 • 6 foto
  Shitet rakovic 60
  Automjete bujqesore

  Shitet rakovic 60

  Shitet rakovic 60 ka freza,grabuja,vllaqa,plluga

  Prizren 8 gusht 14:40
  4.000 €
 • 2 foto
  Oferta kredi e financimi garantuar 100%
  Automjete bujqesore

  Oferta kredi e financimi garantuar 100%

  Oferta kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,0

  Malisheve 6 gusht 10:30
  100 €
 • 1 foto
  Për nevojat tuaja të kredisë ju lutemi kontaktoni: rousselfrancois07@gmail.com
  Automjete bujqesore

  Për nevojat tuaja të kredisë ju lutemi kontaktoni: [email protected]

  Për nevojat tuaja të kredisë ju lutemi kontaktoni: [email protected] Unë jam një hua

  Deqan 5 gusht 07:02
  100 €
 • 3 foto
  Shitet Traktori
  Automjete bujqesore

  Shitet Traktori

  Shitet traktori me lidhëse për duj. Traktori dhe lidhësja janë ne gjendje shume te mire. Çmimi shu

  Gllogoc 17 korrik 13:12
  5.600 €
 • 1 foto
  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë
  Automjete bujqesore

  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  [email protected] Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi p

  Fushë Kosovë 23 qershor 01:11
  50.000.000 €
 • 7 foto
  Zmaj 1:3
  Automjete bujqesore

  Zmaj 1:3

  Shes zmaj 133 ne gjendje shum tmir per me shum Informata kontakto nr 044712544

  Podujevë 8 qershor 15:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  fergusan 539 shitet
  Automjete bujqesore

  fergusan 539 shitet

  shitet traktori fergusan 539 ne gjendje shum te mire teknike viti i prodhimit 1989 qmimi 3700 euro

  Vushtrri 5 prill 21:02
  3.700 €
 • 4 foto
  Shes traktor imt 533
  Automjete bujqesore

  Shes traktor imt 533

  Shes traktorin imt 533 ne gjendje shum te mir, gomat i ka 95 perqin te reja 12.4, eshte i gatshem pe

  Ferizaj 2 prill 17:04
  1.900 €
 • 7 foto
  Zmaj 133
  Automjete bujqesore

  Zmaj 133

  Shes zmaj 133 ne gjendje shum tmir ndrrim i mundshem 044712544

  Podujevë 20 mars 11:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KREDI të SHPEJTË DHE të NDERSHËM NË më PAK SE 72 orë.
  Automjete bujqesore

  KREDI të SHPEJTË DHE të NDERSHËM NË më PAK SE 72 orë.

  Një organizatë e përbëjnë kornizat në fushën e financave, pas analizimit të situatës së rëndë që ban

  Graçanicë 10 mars 11:12
  1.000 €
 • 1 foto
  Kredia e menjëhershme-Tani me aplikimin
  Automjete bujqesore

  Kredia e menjëhershme-Tani me aplikimin

  Avez-vous besoin d'argent mais avez une demande financière? à partir de 2% d'intérêt. En seulement 4

  Shtime 6 mars 03:43
  100 €
 • 1 foto
  OFERTA - Kredi në l'Hospitalet)
  Automjete bujqesore

  OFERTA - Kredi në l'Hospitalet)

  Unë jam një individ serioz dhe i ndershëm, i cili jep kredi të holla prej 3,000 deri 2,000,000 eur

  Shtime 6 mars 02:16
  100 €
 • 1 foto
  Marrëveshja e financimit ndërmjet private
  Automjete bujqesore

  Marrëveshja e financimit ndërmjet private

  Ju jeni mbërthyer bankën e ndaluar dhe ju nuk keni dobi të bankat ose se është më mirë të kemi një

  Prishtinë 3 mars 13:37
  100 €
 • 2 foto
  Torno
  Automjete bujqesore

  Torno

  Shes Tornon ne gjendje shum tmir boj ndrrim me vetur

  Suharekë 24 shkurt 20:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kredi ofrojnë mes të veçantë në 48 orë
  Automjete bujqesore

  kredi ofrojnë mes të veçantë në 48 orë

  ju keni nevojë për një kredi për të filluar biznesin tuaj apo të rritur tyre; ne kemi vënë veten në

  Junik 14 janar 21:51
  2.000 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Automjete bujqesore

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Nous offrons des prêts à toutes personnes sincères et honnêtes à ceux qui en ont besoin. Nous pouv

  Kamenicë 12 janar 22:00
  200 €
 • 1 foto
  furnizimi i kredive
  Automjete bujqesore

  furnizimi i kredive

  Mos lejoni që bankat të diktojnë normat e interesit më. Ne jemi në shërbimin tuaj për të negociuar n

  Fushë Kosovë 12 janar 01:52
  700 €
 • 1 foto
  Oferta speciale Kredi të Shpejtë dhe të Besueshëm në Mes të Veçantë Në 48 orë.
  Automjete bujqesore

  Oferta speciale Kredi të Shpejtë dhe të Besueshëm në Mes të Veçantë Në 48 orë.

  Ju doni të merrni një kredi për thyerjen e bllokimit, por Bankat ju le me refuzimin e aplikimit tu

  Kllokot 11 janar 12:15
  1.000 €
 • 1 foto
  Ndihma online për projektet tuaja në 48h
  Automjete bujqesore

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë veçanërisht në mes 5000 € në 5.000.000 € person mund të kontaktoj

  Ferizaj 10 janar 16:07
  1.000 €
 • 1 foto
  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC
  Automjete bujqesore

  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC

  Email [email protected] pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC 1.138 h, në v

  Prishtinë 29 dhjetor 08:26
  38.000 €
 • 1 foto
  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC
  Automjete bujqesore

  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC

  Email [email protected] pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC 1.138 h, në v

  Gjakovë 29 dhjetor 08:16
  38.000 €
 • 1 foto
  kredi ofrojnë mes individuale serioze
  Automjete bujqesore

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  A ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund

  Fushë Kosovë 27 dhjetor 13:30
  100 €
 • 1 foto
   Kredi në mes të veçantë në 24 orë
  Automjete bujqesore

  Kredi në mes të veçantë në 24 orë

  Përshkrimi Ju jeni të veçantë, ju keni një biznes, ose ju do të ri-fillojë atë. Ju jeni përball

  Deqan 26 dhjetor 16:07
  1 €
 • 1 foto
  Nova usluga od 7000 do 900.000 eura
  Automjete bujqesore

  Nova usluga od 7000 do 900.000 eura

  Jeste li je potrebna kako bi se povećali svoju aktivnost ponuda od 5.000 do 950.000 eura za one u

  Fushë Kosovë 19 dhjetor 13:08
  1.000 €
 • 1 foto
  oferta e kredisë
  Automjete bujqesore

  oferta e kredisë

  Përshëndetje Për të përfituar nga një hua ndërmjet partive ju duhet të keni reputacion të mirë dh

  Junik 18 dhjetor 17:04
  10 €
 • 1 foto
  kredi ofrojnë mes individuale serioze
  Automjete bujqesore

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerë

  Fushë Kosovë 14 dhjetor 11:08
  4.000 €
 • 1 foto
  TË SHPEJTË TË KREDISË
  Automjete bujqesore

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 3% për projektet e tyre

  Viti 12 dhjetor 10:38
  200.000 €
 • 1 foto
  Oferta e kreditimit të parave ndërmjet individit
  Automjete bujqesore

  Oferta e kreditimit të parave ndërmjet individit

  Kam një kapital që do të përdoret për të dhënë hua të posaçme në afat të shkurtër dhe të gjatë duke

  Kllokot 16 nëntor 10:11
  5.000 €
 • 1 foto
  ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë
  Automjete bujqesore

  ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron para për të gjithë ata që kanë n

  Kaçanik 16 nëntor 09:41
  500.000.000 €
 • 1 foto
  Merr kredi kreditore ndërmjet individit në 48 orë
  Automjete bujqesore

  Merr kredi kreditore ndërmjet individit në 48 orë

  Oferta e kredisë para midis individëve të besueshëm seriozë që varion nga 2000 € në 100.000.000 € N

  Prishtinë 15 nëntor 20:06
  550 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Automjete bujqesore

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha pro

  Malisheve 14 nëntor 19:46
  100 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Automjete bujqesore

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha pro

  Gjakovë 14 nëntor 09:56
  200 €
 • 10 foto
  Massey Ferguson 135 Utility Tractor w/ Sickle Bar NICE! RUNS EXC VIDEO!
  Automjete bujqesore

  Massey Ferguson 135 Utility Tractor w/ Sickle Bar NICE! RUNS EXC VIDEO!

  If you are interested 1 year warranty and 30 day return policy Contact :: [email protected]

  Deqan 29 shtator 18:11
  1.550 €
 • 8 foto
  1967 IH 806 Diesel Tractor - Only 3450 hours!!
  Automjete bujqesore

  1967 IH 806 Diesel Tractor - Only 3450 hours!!

  Ne qofte se je i interesuar 1 vit garanci dhe 30 ditë kthimin e politikës   Kontaktoni: blawal5

  Deqan 29 shtator 17:36
  2.200 €
 • 11 foto
   2007-KUBOTA-M6040-4X4-UTILITY-TRACTOR-W-LOADER-HYDRAULIC-REVERSER-180-HOURS
  Automjete bujqesore

  2007-KUBOTA-M6040-4X4-UTILITY-TRACTOR-W-LOADER-HYDRAULIC-REVERSER-180-HOURS

  Ne qofte se je i interesuar 1 vit garanci dhe 30 ditë kthimin e politikës Kontaktoni: blawal5

  Deqan 29 shtator 15:44
  18.500 €
 • 9 foto
   john deere tractors
  Automjete bujqesore

  john deere tractors

  Ne qofte se je i interesuar 1 vit garanci dhe 30 ditë kthimin e politikës   Kontaktoni: blawal5

  Deqan 29 shtator 15:39
  6.550 €