Automjete
Kosovë

Automjete në shitje në Kosovë

 • 4 foto
  vw golf 3 1.9 Tdi 1.700€ Boj ndrrim
  Vetura

  vw golf 3 1.9 Tdi 1.700€ Boj ndrrim

  Shes ndrroj gollfin 3 1.9 tdi teper i rujtun , servisin e krym me kaish rebraqnit si dhe pumpen e uj

  Prishtinë Sot, 22:27
  1.700 €
 • 1 foto
  Punojm me bagera dhe transport
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe transport

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 22:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 15Euro PER 24 ORE
  Vetura

  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 15Euro PER 24 ORE

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per t

  Pejë Sot, 22:27
  15 €
 • 4 foto
  Kaprollka 16 me goma Dimri per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Kaprollka 16 me goma Dimri per Golf 4

  Shes fellnet me goma dimri. Kane qene te montuara ne Golf 4. Madhesia e gomave 205/55/R16. Gomat bej

  Prishtinë Sot, 22:26
  270 €
 • 11 foto
  GOLF 6 PLUS 1.6 TDI BLUEMOTION 2011
  Vetura

  GOLF 6 PLUS 1.6 TDI BLUEMOTION 2011

  Golf 6 Plus 1.6 TDI BLUEMOTION VITI 2011 Model i 2012 Sapoardhur Nga Gjermania Pa Dogan Vetura eshte

  Prishtinë Sot, 22:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 15 EURO PER 24 ORE
  Vetura

  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 15 EURO PER 24 ORE

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per t

  Pejë Sot, 22:26
  15 €
 • 11 foto
  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 15 EURO PER 24 Ore
  Vetura

  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 15 EURO PER 24 Ore

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per

  Pejë Sot, 22:26
  15 €
 • 2 foto
  Shitet ose ndrohet BMW 525 D Automatik
  Vetura

  Shitet ose ndrohet BMW 525 D Automatik

  Shitet ose ndrohet vetura BMW 525 D Automatik, viti 2005, ne gjendje te rregullt optike edhe mekanik

  Prizren Sot, 22:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 15EURO PER 24 ORE
  Vetura

  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 15EURO PER 24 ORE

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per t

  Pejë Sot, 22:24
  15 €
 • 6 foto
  Fellne Audi A5, 245/40/18 me goma 2017
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Audi A5, 245/40/18 me goma 2017

  shiten fellnet me goma 2017 jan ne gjendje shum te mir kan ardh prej zvicrres me garancion qe nuk dr

  Prishtinë Sot, 22:24
  450 €
 • 2 foto
  Punojmë me Mini Bagera Dhe Transport
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojmë me Mini Bagera Dhe Transport

  Punojmë me Bager

  Prishtinë Sot, 22:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Navigacion rns 510, dvd, sd cart, telefon,
  Autopjese dhe paisje

  Navigacion rns 510, dvd, sd cart, telefon,

  shitet navi ne gjendje perfekte i ardhun prej zvicrres me lober te perdorimi , posedon ne Golf 5,6 P

  Prishtinë Sot, 22:23
  380 €
 • 5 foto
  Shiten 2 goma me bandash 265/70/19.5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten 2 goma me bandash 265/70/19.5

  Shiten 2 goma me gjith bandash 265/70/19.5 te ardhur nga gjermania qmimi 120€ copa me.gjith bandash

  Kaçanik Sot, 22:23
  120 €
 • 11 foto
  Passat 2.0tdi 140ps Automatic DSG pa dogan
  Vetura

  Passat 2.0tdi 140ps Automatic DSG pa dogan

  shitet Passat 2.0tdi 140ps Automatic dsg me 230345km, klimtronic funksionale tempomat,rrypin dhemzor

  Prishtinë Sot, 22:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne me goma veres 15, Golf 6,7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma veres 15, Golf 6,7

  shiten fellnet me goma veres 195/65/15 ta balancuara nuk dridhin.”, montohen ne Touran Golf 5,6,7

  Prishtinë Sot, 22:22
  275 €
 • 11 foto
  Golf VI 2.0tdi 103kw Automatic dsg 10/2009 pa doga
  Vetura

  Golf VI 2.0tdi 103kw Automatic dsg 10/2009 pa doga

  Shitet golf VI 2.0tdi 140ps 10/2009 modeli comfort line ne gjendje teknike perfekte me libra servisi

  Prishtinë Sot, 22:22
  6.700 €
 • 10 foto
  Shitet Autobartje shlep mercedes 809
  Kamionë

  Shitet Autobartje shlep mercedes 809

  Shitet Mercedesi 809 autobartje viti 1986 goma te reja 90% rks i skaduar ne gje dje shum te mir ndrr

  Ferizaj Sot, 22:22
  3.800 €
 • 9 foto
  Gjip Hyundai Santa Fe,4x4.2.2 diesel ,nga Zvicra
  Vetura

  Gjip Hyundai Santa Fe,4x4.2.2 diesel ,nga Zvicra

  SHITET VETURA E TIPIT HYUNDAI SANTA FE NE GJENDJE PERFEKTE Posedon .4X4 .Diesel 2.2 cc .Prejardhj

  Ferizaj Sot, 22:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Nissan X trail
  Vetura

  Nissan X trail

  vetur ekonomike-familjare e pershtatshme per rruge ne Kosove, vetur perfekte me shpenzime minimale.m

  Prishtinë Sot, 22:22
  7.500 €
 • 3 foto
  VW Vento - URGJENT
  Vetura

  VW Vento - URGJENT

  Shitet venta 1.9 dizel viti prodhimit 1994 Regjistrimi i skaduar Eshte ne gjendje te mire teknike dh

  Lipjan Sot, 22:21
  1.050 €
 • 11 foto
  OPEL ASTRA 1.8 BENZIN
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.8 BENZIN

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt Opel Astra 1.8 Benzin viti 2000 posedon klim si dhe regjistrim R

  Viti Sot, 22:21
  2.700 €
 • 9 foto
  SHES NDERROJ VETUREN CHEVROLET CRUZE 2009 RKS
  Vetura

  SHES NDERROJ VETUREN CHEVROLET CRUZE 2009 RKS

  Shes ose nderroj veturen e tipit Chevrolet Cruze 1.8 benzin gaz ne dizne. Vetura ka regjistrim 1 vit

  Gjilan Sot, 22:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Navigation rns510 viti 2011, Passat Golf Touran
  Autopjese dhe paisje

  Navigation rns510 viti 2011, Passat Golf Touran

  shitet navi rns510 original i ardhun nga zvicrra ne gjendje teknike perfekte me libra perodrimi, pos

  Prishtinë Sot, 22:21
  350 €
 • 2 foto
  Fellne 15 golf 2/3 passat jetta vento audi renault
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 golf 2/3 passat jetta vento audi renault

  Fellne 15 vw golf 2/3 passat jetta vento renault audi me goma te veres 195/50/15 te posaardhura nga

  Podujevë Sot, 22:20
  150 €
 • 1 foto
  opell
  Vetura

  opell

  shes opell vetren ne gjendje shum tmir benxin regjistrim ka deri nefund tdhjetorit permeshu na konta

  Gllogoc Sot, 22:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Opell astra 1.4 benzin 10 muj rigjistrim
  Vetura

  Opell astra 1.4 benzin 10 muj rigjistrim

  Shes astren 1.4 benzin Rigjistrim 03 06 2020 Viti 92 Nuk asht hipitek Viber +38344468008

  Lipjan Sot, 22:20
  900 €
 • 11 foto
  iBlejm veturat me (Defekt ose Aksident) __________
  Vetura

  iBlejm veturat me (Defekt ose Aksident) __________

  iBlejm veturat me (Defekt ose Aksident) ______________ose ato qe nuk i perdroni ____________________

  Fushë Kosovë Sot, 22:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Radio DvD usb blututh aux me Tach
  Autopjese dhe paisje

  Radio DvD usb blututh aux me Tach

  Prsh radio asht ne gjendje tmir punon mir ne rregull qdo fuksion me dirigjus ndrrim i mundshem me

  Prizren Sot, 22:20
  60 €
 • 0 foto
  Fellne 15 vw golf 5/6/7 passat jetta touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 vw golf 5/6/7 passat jetta touran

  Fellne 15 vw golf 5/6/7 passat jetta touran sharan audi me goma MICHELIN DUNLOP 195/65/15 te posaar

  Podujevë Sot, 22:20
  160 €
 • 0 foto
  Fellne 15 vw golf 5/6/7 passat jetta touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 vw golf 5/6/7 passat jetta touran

  Fellne 15 vw golf 5/6/7 passat jetta touran sharan audi mercedes me goma te veres thuajse te reja 19

  Podujevë Sot, 22:20
  220 €
 • 0 foto
  VW POLO CROSS 1.6 TDI I DOGANUAR 2011
  Vetura

  VW POLO CROSS 1.6 TDI I DOGANUAR 2011

  VW POLO CROSS 1.6 TDI VITI I PRODHIMIT : 2010 ME DOGAN NE GJENDJE PERFEKTE NAVIGACION TEMPOMAT

  Prishtinë Sot, 22:20
  7.700 €
 • 0 foto
  VW POLO 1.6 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2011
  Vetura

  VW POLO 1.6 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2011

  VW POLO 1.6 TDI DSG VITI I PRODHIMIT : 2010 ME DOGAN KM TE GARANTUARA NE GJENDJE PERFEKTE D

  Prishtinë Sot, 22:20
  8.200 €
 • 10 foto
  SEAT ALTEA 1.6 TDI I DOGANUAR 2011
  Vetura

  SEAT ALTEA 1.6 TDI I DOGANUAR 2011

  SEAT ALTEA 1.6 TDI VITI I PRODHIMIT : 2010 ME DOGAN NE GJENDJE PERFEKTE TEMPOMAT BORD KOMPJ

  Prishtinë Sot, 22:20
  6.300 €
 • 11 foto
  SEAT IBIZA 1.9 TDI I DOGANUAR 5 DYER 2010
  Vetura

  SEAT IBIZA 1.9 TDI I DOGANUAR 5 DYER 2010

  SEAT IBIZA 1.9 TDI VITI I PRODHIMIT : 2009 ME DOGAN NE GJENDJE PERFEKTE TEMPOMAT BORD KOMPJU

  Prishtinë Sot, 22:20
  5.900 €
 • 1 foto
  Piaggio Liberty
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piaggio Liberty

  Shitet Piaggio Liberty 125cc Regjistruar RKS deri mars 2020 Ngjyra speciale hirit mat extra gepek dh

  Prishtinë Sot, 22:20
  950 €
 • 11 foto
  Vw Touran 2.0 tdi Automatik 2012
  Vetura

  Vw Touran 2.0 tdi Automatik 2012

  Shitet Tourani 2.0 tdi Automatik dsg i posa ardhun nga zvicra ne gjendje super t mir vetura posedon

  Prishtinë Sot, 22:20
  7.950 €
 • 3 foto
  KTM Duke 125cc 2018
  Motore (mbi 50 cc)

  KTM Duke 125cc 2018

  Shitet KTM duke 125cc viti 2018 te kaluara 13,000 Ne gjendje perfekte Dogane dhe homologimi te kryer

  Prishtinë Sot, 22:20
  3.400 €
 • 1 foto
  VW POLO 1.6 TDI TEAM 159.000 KM I DOGANUAR 2011
  Vetura

  VW POLO 1.6 TDI TEAM 159.000 KM I DOGANUAR 2011

  VW POLO 1.6 TDI TEAM VITI I PRODHIMIT : 2010 I SAPO ARDHUR ME DOGAN NE GJENDJE PERFEKTE 15

  Prishtinë Sot, 22:20
  7.300 €
 • 11 foto
  CITROEN C3 1.6 e-Hdi I DOGANUAR 2012
  Vetura

  CITROEN C3 1.6 e-Hdi I DOGANUAR 2012

  CITROEN C3 1.6 e-HDI VITI I PRODHIMIT : 2011 KILOMETRA TE GARANTUARA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJE

  Prishtinë Sot, 22:20
  6.200 €
 • 6 foto
  Shitet 3 dyer per GOLF 7 viti 2017
  Autopjese dhe paisje

  Shitet 3 dyer per GOLF 7 viti 2017

  Shes 3 dyer per golf 7 viti 2017 dy te parat edhe nje e mrama e majta jan pak te demtuara kan ne vo

  Ferizaj Sot, 22:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PEUGEOT 207 1.6 HDI 5 DYER I DOGANUAR 2010
  Vetura

  PEUGEOT 207 1.6 HDI 5 DYER I DOGANUAR 2010

  PEUGEOT 207 1.6 HDI VITI I PRODHIMIT : 2009 I SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE

  Prishtinë Sot, 22:20
  5.300 €
 • 11 foto
  Volvo F6 me dogan per bartjen e KAFSHEVE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volvo F6 me dogan per bartjen e KAFSHEVE

  Shitet kamjoni VOLVO F6 viti 1999 me dogan sapo ardhur nga gjermania per bartjen e kafsheve goma te

  Ferizaj Sot, 22:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A3 Disel 2011
  Vetura

  Audi A3 Disel 2011

  Shitet Audi a3 1.6 Disel e posa ardhun nga jashtne gjendje perfekte vetura posedon klimatronik temp

  Prishtinë Sot, 22:19
  6.100 €
 • 8 foto
  PASAT ME KLIM VITI 1996-rexhistrim deri 11-2019
  Vetura

  PASAT ME KLIM VITI 1996-rexhistrim deri 11-2019

  Shitet Pasati TDI I TE KUQE.KLIMA FUNKSIONALE.MBYLLJE QENDRORE ME DIGITRON .AIR BAG.GOMAT I KA M+S T

  Skënderaj Sot, 22:19
  2.000 €
 • 4 foto
  Shitet gjeneratori per KAMJON FRIGO
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet gjeneratori per KAMJON FRIGO

  Shitet gjeneratori per kamjon frigo per ftohje tel 044731320

  Ferizaj Sot, 22:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHES PJES PER MERCEDES 609 sanaku+ rampa HBB
  Kamionë

  SHES PJES PER MERCEDES 609 sanaku+ rampa HBB

  Shes pjes per mercedes 609 tel ±383/44-731-320 wiber

  Ferizaj Sot, 22:19
  1 €
 • 11 foto
  Mercedes Atego 818 vit 12.2010 €uro5 me dogan+TVSH
  Kamionë

  Mercedes Atego 818 vit 12.2010 €uro5 me dogan+TVSH

  Shitet mercedes Atego 818 viti 2010 sapo ardhur nga gjermania me dogan per firma faktur me TVSH goam

  Ferizaj Sot, 22:18
  1 €
 • 5 foto
  Pllaka panelli 5 copa 1.87×1.08 dhe 2.05×1.28
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pllaka panelli 5 copa 1.87×1.08 dhe 2.05×1.28

  Shesh 4 pllaka panelli me dimenzion 1.87×1.08×5.5cm dhe nje esht 2.05×1.28×5.5cm qmimi 50 tel 044-73

  Kaçanik Sot, 22:18
  50 €
 • 5 foto
   TATA 2003 PJEST PER TATA Indica 1.4D -03
  Autopjese dhe paisje

  TATA 2003 PJEST PER TATA Indica 1.4D -03

  shes pjes per tata indicia ka90.000km ardhur nga zvicra wiber +37744731320 veturen e kum shkatrru.

  Ferizaj Sot, 22:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  golf 3
  Vetura

  golf 3

  shes golf 3 nr ne viber +37745619200

  Skënderaj Sot, 22:17
  Me Marrveshje