Automjete
Kosovë

Automjete në shitje në Kosovë

 • 3 foto
  Fellne orgjinale per Vw Golf 5 6 pasat touran Cady
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Golf 5 6 pasat touran Cady

  Fellne orgjinale BORBET 16coll Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Qmimi 170euro. FIKS! 📞045/655/020.

  Prishtinë Sot, 22:14
  175 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz 315
  Vetura

  Mercedes Benz 315

  Shes Mercedes Benz 315-D Klim Abs Airbag Centrall Gjamat me rym Pasqyret me rym Goma te dimrit Me

  Prishtinë Sot, 22:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne Orgjinale per Mercedes B C E klas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale per Mercedes B C E klas

  Shes fellnet Orgjinale per Mercedes C klas B klas E Klas Gomat mesatarisht te mira 2x215/55/16 dhe 2

  Prishtinë Sot, 22:14
  320 €
 • 7 foto
  Fellne per Vw megoma dimri 17coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Vw megoma dimri 17coll

  Shes fellnet orgjinale megoma Continental 205/50/17 te vitiit 2015 jane per Golf 5,6,7 Passat Touran

  Prishtinë Sot, 22:14
  320 €
 • 6 foto
  Fellne orgjnale per Audi a3 a4 a6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjnale per Audi a3 a4 a6

  Fellne per Audi a3 a4 a6 16coll Qmimi 200 euro Fiks 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 22:14
  210 €
 • 6 foto
  Fellne per Vw Golf 5 6 Pasat Touran megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Vw Golf 5 6 Pasat Touran megoma

  Fellne per Vw Golf 5,6 Passat Touran Pa asni grrith Goma te veres 195/65/15 Qmimi 200 Fiks 📞045/655

  Prishtinë Sot, 22:14
  200 €
 • 7 foto
  VW Tiguan 2.0-TDI
  Vetura

  VW Tiguan 2.0-TDI

  VW/Tiguan 2.0-TDI, //R, Klima tronik, Abs, Airbag/10, Karikat me nxemje, Komanda ntimon, Fellne, Na

  Prishtinë Sot, 22:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A6

  Fellne orgjinale te Audis a3 a4 a6 Goma te veres 225/45/17 Fellnet kan grritha Qmimi 320 euro Munde

  Prishtinë Sot, 22:14
  320 €
 • 9 foto
  Fellne megoma 2015 per Audi a3 a4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma 2015 per Audi a3 a4

  Shes fellnet orgjinale Audi a3 a4 gomat 205/50/17 jane Continental te vitit 2015 ne gjendje shum te

  Prishtinë Sot, 22:14
  320 €
 • 7 foto
  Fellne megoma per Audi A4 A6 A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Audi A4 A6 A8

  Shes fellnet me goma per Audi a4 a6 a8 Gomat jane 245/45/17 te fimes Nexen viti 2016 Jane ne gjendje

  Prishtinë Sot, 22:14
  260 €
 • 7 foto
  Fellne megoma per Vw 195/65/15
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw 195/65/15

  Shes fellnet megoma te veres Fulda 2015 jane per Golf 5,6 Pasat touran etj ne gjendje shume te mir t

  Prishtinë Sot, 22:14
  170 €
 • 6 foto
  Fellne Orgjinale per Golf 5,6,7 passat Touran Cady
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale per Golf 5,6,7 passat Touran Cady

  Shes fellnet me goma te dimrit 195/65/15 jane orgjinale per Golf 5 6 7 Pasat Touran Caddy etj gjend

  Prishtinë Sot, 22:14
  320 €
 • 3 foto
  Shitet seat leon 1.6 mpi benzin
  Vetura

  Shitet seat leon 1.6 mpi benzin

  Shes seat leon 1.6 mpi benxin Abs. Esp.pasqyret me rrym edge i palohen dritaret me rrym senzora shi

  Prishtinë Sot, 22:13
  4.200 €
 • 5 foto
  Fellne megoma per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw dhe Audi

  Fellne 215/55/16 Golf 5,6 Passat Touran Audi A3 A4 Goma te veres te mira (Ushtojn) Qmimi 230euro FI

  Prishtinë Sot, 22:13
  235 €
 • 8 foto
  Fellne megona per Golf4 Bora Polo Skoda
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megona per Golf4 Bora Polo Skoda

  Fellne orgjinale BBS Golf4 Bora Polo Shkoda Fabia Goma te veres 215/45/17 Qmimi 320euro 📞045/655/

  Prishtinë Sot, 22:13
  320 €
 • 11 foto
  Fellne orgjinale per AUDI
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per AUDI

  Fellne orgjinale per Audi A5 A6 A7 A8 Goma te veres 255/40/19 Fellnet skan thuajse asnje grrith jan

  Prishtinë Sot, 22:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Audi A3 A4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 Goma te veres 205/55/16 Qmimi 320 euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655/

  Prishtinë Sot, 22:13
  320 €
 • 5 foto
  Fellne per Mercedes B C E S klass
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes B C E S klass

  Fellne 18coll AMG B,C,E,S klass 2x8.0coll dhe 2x9.0coll Mundesi ndrrimi 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 22:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes

  Fellne 18coll per Mercedes Orgjinale te firmes Motec Pa asni grrith Qmimi 470euro. Mundesi ndr

  Prishtinë Sot, 22:13
  470 €
 • 8 foto
  Fellne megoma te reja per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma te reja per Audi

  Fellne me goma 225/35/20 Audi a3 a4 a5 a6 jane me goma te veres thuajse te reja fellnet shum te rujt

  Prishtinë Sot, 22:13
  570 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes

  Fellne Orgjinale 17coll per Mercedes Fellnet jan pa asni grrith ! Qmimi 340euro. 📞045/655/020.

  Prishtinë Sot, 22:13
  340 €
 • 11 foto
  Vw Golf 6 PLUS 1.6 TDI AUTOMATIK 178xxx km
  Vetura

  Vw Golf 6 PLUS 1.6 TDI AUTOMATIK 178xxx km

  Shes golf 6 plus , 1.6 TDI 77kw , automatik DSG, viti i prodhimit 10.2009, Dora e pare nga Fabrika,

  Prishtinë Sot, 22:13
  6.900 €
 • 0 foto
  WELCOME REAL ESTATE BROKER PRISTINA
  Vetura

  WELCOME REAL ESTATE BROKER PRISTINA

  Real estate broker LION in Kosova Pristina +383 44 200 413 watsApp finde 4 rent office, flat, object

  Prishtinë Sot, 22:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bandash te hekrit per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Bandash te hekrit per Vw dhe Audi

  Shes 4bandash te hekrit per Golf 5 6 7 Pasat Touran Audi a3 a4 a6 jane 16coll ne gjendje te mir Qmi

  Prishtinë Sot, 22:13
  75 €
 • 8 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes C E klass
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes C E klass

  Fellne orgjinale per Mercedes C E S klass Jane 16coll Qmimi 370 euro 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 22:13
  370 €
 • 8 foto
  VW/Golf VI 2.0-TDI
  Vetura

  VW/Golf VI 2.0-TDI

  Shes VW/Golf VI 2.0-TDI, Klim, Abs, Airbag, Centrall, Gjamat me rym, Pasqyret me rym, Fellne, I s

  Prishtinë Sot, 22:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  WV/Golf Plus 1.9-TDI ‘Tour v’
  Vetura

  WV/Golf Plus 1.9-TDI ‘Tour v’

  Shes WV/Golf Plus 1.9-TDI Klim-tronik, Abs, Airbag, Centrall, Gjamat me rym, Pasqyret me rym, Fell

  Prishtinë Sot, 22:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Audi megoma thujse te reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi megoma thujse te reja

  Fellne Orgjinale per Audi A4 A5 A6 A7 Goma te veres 245/40/18 thuajse te reja Qmimi 570euro. Mun

  Prishtinë Sot, 22:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fellne GTI per Vw megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne GTI per Vw megoma

  Fellne GTI per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Fellnet jan pa asni grrith Goma m+s 225/40/18 Qmimi 470e

  Prishtinë Sot, 22:12
  470 €
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Vw Golf Pasat Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Golf Pasat Touran

  Fellne 17coll orgjinale per Vw Golf Passat Touran Qmimi 420euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655/020.

  Prishtinë Sot, 22:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A6

  Fellne orgjinale te vitit 2016 per AUDI A3 A4 A6 Goma te veres 205/60/16 Qmimi 420euro. Mundesi

  Prishtinë Sot, 22:12
  420 €
 • 7 foto
  Fellne megoma per Audi A4 A5 A6 A7 A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Audi A4 A5 A6 A7 A8

  Fellne per Audi A4 A5 A6 A7 A8 Goma te veres 245/40/20 Qmimi 999euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655

  Prishtinë Sot, 22:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi

  Fellne orgjinale megoma per Vw dhe Audi Goma te veres 225/35/19 Qmimi 380euro. Mundesi ndrrimi 📞

  Prishtinë Sot, 22:12
  380 €
 • 9 foto
  VW /POLO 1.4-TDI ‘blumotion’
  Vetura

  VW /POLO 1.4-TDI ‘blumotion’

  Shes VW /POLO 1.4-TDI Klim Abs Airbag Central Gjamat me rym Pasqyret me rym Blumotion Fellne 120

  Prishtinë Sot, 22:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  OPEL ASTRA 1.7-CDTI
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.7-CDTI

  Shes OPEL ASTRA 1.7-CDTI “COSMO” Klima tronik Abs Airbag Gjamat me rym Pasqyret me rym Fellne

  Prishtinë Sot, 22:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne orgjinale megoma 2018 per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale megoma 2018 per Vw

  Fellne orgjinale per Vw Golf 5,6 Passat Touran Goma thujse te reja 2018 M+S 205/55/16 Qmimi 320 euro

  Prishtinë Sot, 22:12
  320 €
 • 5 foto
  Fellne per audi megoma te reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per audi megoma te reja

  Fellne orgjinale per Audi a3 a4 a5 a6 Goma thujse te reja Goodyear te veres 225/55/16 Qmimi 370eur

  Prishtinë Sot, 22:12
  370 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale meguma treja per Audi A3 A4 A6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale meguma treja per Audi A3 A4 A6

  Shes fellnet orgjinale per Audi A3 A4 jane me goma 205/55/16 thujse te reja ne gjendje shum te mir t

  Prishtinë Sot, 22:12
  370 €
 • 6 foto
  Fellne orgjnale per Audi megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjnale per Audi megoma

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A6 Goma te veres Michelin 215/55/16 Qmimi 320euro. Mundesi ndr

  Prishtinë Sot, 22:12
  320 €
 • 7 foto
  Fellne orgjinale megoma per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale megoma per Vw

  Fellne orgjinale per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Goma Dunlop M+S 205/55/16 Qmimi 370euro. Mundesi

  Prishtinë Sot, 22:12
  370 €
 • 7 foto
  Fellne megoma per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Mercedes

  Fellne per Mercedes C E S klass Goma Pirelli 245/45/17 shum te mira Qmimi 470euro. Mundesi ndrri

  Prishtinë Sot, 22:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne per Vw Golf 5 Pasat touran 15coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Vw Golf 5 Pasat touran 15coll

  Fellne per Vw Golf 5,6 Passat Touran Caddy 15coll Qmimi fiks 160 euro! 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 22:12
  160 €
 • 7 foto
  Fellne megoma per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw dhe Audi

  Shes fellnet orgjinale me goma per Audi a3 a4 a6 a8 Golf 5 6 Pasat touran etj gomat jane te veres 22

  Prishtinë Sot, 22:12
  370 €
 • 8 foto
  Shes FeLLne Per Golf 5 6 7 tauran pasat audi
  Autopjese dhe paisje

  Shes FeLLne Per Golf 5 6 7 tauran pasat audi

  Shes Fellne 15qe me goma m+s Shum tmira Per golf 7 6 5 Tauran Pasat audi a3 etj Te sapo ardhura Ng

  Prishtinë Sot, 22:12
  230 €
 • 11 foto
  Vw Golf 6 Plus 2.0 TDI AUTOMATIK FULL EXTRA
  Vetura

  Vw Golf 6 Plus 2.0 TDI AUTOMATIK FULL EXTRA

  Shes golf 6 plus, 2.0 TDI, automatik DSG, viti i prodhimit 10.2009, kilometra te garantuara, model H

  Prishtinë Sot, 22:12
  7.400 €
 • 7 foto
  Fellne megoma per Vw Audi 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw Audi 205/55/16

  Fellne per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Audi a3 Goma 205/55/16 Qmimi 320 euro Mundesi ndrrimi ?045

  Prishtinë Sot, 22:12
  320 €
 • 5 foto
  Fellne per Bmw 1she 3she
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw 1she 3she

  Fellne per Bmw 1she 3she Jane 17coll Qmimi 220 euro ?045/655/020 Prishtinë

  Prishtinë Sot, 22:12
  220 €
 • 5 foto
  Shitet Seat 1.4 benzin me klim
  Vetura

  Shitet Seat 1.4 benzin me klim

  Shitet seat 1.4 benzin Viti 2001 me klim foksionale me goma te mira esht shum gjendje te mir Nuk k

  Prishtinë Sot, 22:11
  1.650 €
 • 6 foto
  VW Golf 3
  Vetura

  VW Golf 3

  Golf 3 Ne gjendje te rregullt pa defekte. Per me shum kontaktoni numrin : 049261567 !!!

  Podujevë Sot, 22:11
  2.200 €
 • 5 foto
  VW Golf 2 Dizel 1.6
  Vetura

  VW Golf 2 Dizel 1.6

  Volkswagen Golf 2 Dizel

  Zubin Botok Sot, 22:11
  250 €