Automjete
Deqan

Automjete në shitje në Deqan

 • 10 foto
  BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET 24h
  Vetura

  BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET 24h

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Deqan 25 korrik 22:22
  1 €
 • 7 foto
  Renault Clio Klim
  Vetura

  Renault Clio Klim

  Shes renault Clio 1.2 benzin 4 dyr viti 98 Klim me regjistrim 05.2019 tabela RKS asht ne gjendje te

  Deqan 25 korrik 22:10
  1.100 €
 • 3 foto
  Motorr
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motorr

  Motorr 50 cc

  Deqan 25 korrik 19:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kombo T7
  Vetura

  Kombo T7

  Shitet kombo t3 ne gjendje perfekte eshte si ne foto Karaseria e ka vetem 1300000 km ndersa matorri

  Deqan 25 korrik 18:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti
  Vetura

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Deqan 22 korrik 23:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Gjypi
  Vetura

  Gjypi

  Ne gjendje shum te mir nr 044717124

  Deqan 22 korrik 22:59
  35 €
 • 6 foto
  Renault Clio Klim 1.2
  Vetura

  Renault Clio Klim 1.2

  Shes renault Clio 1.2 benzin 4 dyr viti 98 Klim me regjistrim 05.2019 tabela RKS asht ne gjendje te

  Deqan 22 korrik 22:33
  1.100 €
 • 3 foto
  opel frontera 2.3 turbo dizell interkoller
  Vetura

  opel frontera 2.3 turbo dizell interkoller

  shitet

  Deqan 22 korrik 20:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  opel frontera 2.0 benzin
  Vetura

  opel frontera 2.0 benzin

  shitet

  Deqan 22 korrik 14:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  citroen berlingo
  Vetura

  citroen berlingo

  citroen berlingo 1.4 benzin 2007 me 153000km te garantuara i ardhur nga zvicrra pa dogan ne gjendje

  Deqan 22 korrik 12:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Pel-job volvo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Pel-job volvo

  Shitet Bageri Volvo Pel-job, i ardhun nga zvicrra i doganuar.

  Deqan 21 korrik 19:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  4 guma 225.65.16C gati treja urgjent
  Vetura

  4 guma 225.65.16C gati treja urgjent

  Shes gumat gati treja shum pak te bajtne me garancion 225.65.16C te njejta jan shum tforta 50 euro c

  Deqan 21 korrik 07:13
  50 €
 • 2 foto
  Guma
  Vetura

  Guma

  Shiten gumat 15 shum te mira te ardhura nga gjermoni ni sezon te perdorura 130€ Info Viber 49-66-55

  Deqan 20 korrik 20:29
  130 €
 • 5 foto
  FRONTERA TDS 2.5
  Vetura

  FRONTERA TDS 2.5

  FRONTERA 2.5 TDS KLIM FUNKSIONALE ABS SISTEM 4X4 KARRIKAT ME NXEMJE XHAMA DHE PASQYRE ELEKTRIKE MB

  Deqan 20 korrik 13:36
  2.150 €
 • 3 foto
  vw golf IV
  Vetura

  vw golf IV

  Verejtje: disqet e frenave dridhin nga pak gjat frenimit.

  Deqan 20 korrik 12:06
  3.500 €
 • 2 foto
  Shitet Skuteri urgjent
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Skuteri urgjent

  Shes skuter Aprilia Ne gjendje perfekte vetem masken e drites e ka te thyer, perndryshe te gjitha i

  Deqan 20 korrik 02:12
  445 €
 • 3 foto
  opel frontera 2.0 benzin
  Vetura

  opel frontera 2.0 benzin

  opel frontera 2.0 benzin e qlajmruar

  Deqan 19 korrik 21:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Maqin per ibercug
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Maqin per ibercug

  Shitet maqina per nivelizimin e ibercugit,shum e mir Per ma shum info 044 854-505 viber+38344854505

  Deqan 19 korrik 20:44
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fiat Ducato 1.9 TD
  Kamionë

  Fiat Ducato 1.9 TD

  Shitet Fiat Ducato 1.9 TD viti 2000 me 122 mij te kaluara i sapo ardhur mga gjermania me dogan te pa

  Deqan 19 korrik 20:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fiat Ducato 2.8D
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Fiat Ducato 2.8D

  Shitet Fiat Ducato 2.8D i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar ne gjendje te rregullt viti 2

  Deqan 19 korrik 20:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet! Opel Combo 1.7 cdti 2004
  Vetura

  Shitet! Opel Combo 1.7 cdti 2004

  Shitet! Opel Combo 1.7cdti i sapo ardhur nga Zvicra Ne gjendje shume te mire teknike Viti:2004

  Deqan 19 korrik 19:12
  1.950 €
 • 7 foto
  Motorr i ri 2019 125 Kopik Full Extra
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr i ri 2019 125 Kopik Full Extra

  Motorri osht full Ganc i ri 125 Kopik 2019 pa letra Ska Letra as librez As sen hiq e jap me Garancio

  Deqan 18 korrik 19:30
  790 €
 • 0 foto
  Shes fellne 17 inq
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne 17 inq

  Shes fellne me gjithe goma Gomat jan te veres!

  Deqan 18 korrik 19:01
  190 €
 • 1 foto
  Quadix Stels ATV 850
  Motore (mbi 50 cc)

  Quadix Stels ATV 850

  Mileage: 4000 km Zhvendosja: 850 cc Fuqia: 50 kW (68 hp) Lloji i karburantit: benzinë Transmetimi: a

  Deqan 17 korrik 23:38
  1.500 €
 • 8 foto
  Mercedes-benz Actros 3241 Mikser 4-aks
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-benz Actros 3241 Mikser 4-aks

  Kamioni esht i 10 kubikve e ka mikserin si te ri gjendje shum te mir siq shihet ne foto ka 406000 mi

  Deqan 17 korrik 20:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Reno clio
  Vetura

  Reno clio

  Shes Reno Clio 1.5 Disel DCi, viti i prodhimit 2003, 250.000Km, posedon Klim, vetura esht ne gjendje

  Deqan 17 korrik 18:09
  2.900 €
 • 0 foto
  1.2 16 v
  Vetura

  1.2 16 v

  I ardhur nga zvicra

  Deqan 17 korrik 09:59
  650 €
 • 3 foto
  Shes skuterin Aprilia
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes skuterin Aprilia

  Skuteri eshte ne gjendje perfekte, te Gjitha i punojn me drita stopa Shmigavca vetem Maska e drites

  Deqan 17 korrik 03:08
  445 €
 • 4 foto
  Audi A4 2.5 TDI 2000
  Vetura

  Audi A4 2.5 TDI 2000

  Audi A4 2.5 TDI(I-e kuqe) diesel 2000 quattro V6, RKS i skaduar nga 6 qershor, Vetem nje pronar ne K

  Deqan 16 korrik 22:59
  2.500 €
 • 4 foto
  Pirrungrites ElektrikE30 Linde (Stapler seria.387)
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pirrungrites ElektrikE30 Linde (Stapler seria.387)

  Shitet Vilushkerri (Pirungrites) Marke Linde E30 Viti i prodhimit 28.04.2014 == Ore pune : 1462

  Deqan 16 korrik 22:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BLEJM VETURA AUDI MERCEDES BMW VW
  Vetura

  BLEJM VETURA AUDI MERCEDES BMW VW

  Blejm vetura , Pa Dogan RKS AKSIDENT

  Deqan 16 korrik 12:49
  2.222 €
 • 7 foto
  Porsche Cayenne S 2004
  Vetura

  Porsche Cayenne S 2004

  Gjendje perfekte shitet per arsye mos perdorimi motori 4.5 benzin+Gaz,Makina ndodhet te korce

  Deqan 16 korrik 12:09
  8.500 €
 • 2 foto
  Motorr honda
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr honda

  Motorr honda ne gjendje perfekte

  Deqan 16 korrik 08:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet benxin 1.4
  Vetura

  shitet benxin 1.4

  shitet punon mir hec mir karoseri shihet i skaduar regjistrimi arsyja nuk e perdorim?

  Deqan 15 korrik 09:57
  400 €
 • 0 foto
  werewr wrwerwerwerwerwecr
  Vetura

  werewr wrwerwerwerwerwecr

  kkdkdkdkdkdkddkdkkdkddkdk dkdkdkdkdkdkekr k klerkwelrk k3242343 fnfnfnfnfnfn nwewerewerwelr llrwlwe

  Deqan 14 korrik 22:41
  123 €
 • 4 foto
  Shes pikap ceddy
  Vetura

  Shes pikap ceddy

  Shes pikapin en gjendje perfekte Regjistrim dej en muajin en 12 2019 muzik te mir servistin e ka te

  Deqan 14 korrik 19:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️
  Vetura

  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️

  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️ (i autorizuar per rajonin e Kosoves) Perparesi kan

  Deqan 14 korrik 00:09
  88.888 €
 • 6 foto
  Lupo 1.2 tdi 3L
  Vetura

  Lupo 1.2 tdi 3L

  Shitet lupo ne gjendje shum te mir Automatik Tiptronik 1.2 tdi 3l e servisuar komplet

  Deqan 13 korrik 23:57
  2.666 €
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE ?
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE ?

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Deqan 13 korrik 12:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shitet bmw
  Vetura

  shitet bmw

  makina teknikisht eshte e mir veq karoseria ka nevoi intervenim regjistrimi i skaduar.

  Deqan 13 korrik 12:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rimorkjo per bartje te bletve
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkjo per bartje te bletve

  rimorkjo

  Deqan 13 korrik 11:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shite veturen tuaj ne Auto24?
  Vetura

  Shite veturen tuaj ne Auto24?

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Deqan 13 korrik 08:51
  7.811 €
 • 8 foto
  Shes Kombo T3
  Vetura

  Shes Kombo T3

  Shes Kombo T3 eshte ne gjendje te rregullt siq shifete ne foto motori eshte 1.9 Turbo Karaseri i ka

  Deqan 12 korrik 21:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet vetura e aksidentuar
  Vetura

  Shitet vetura e aksidentuar

  Shitet vetura e aksidentuar motorri ne gjendje te mir per qdo info mund te kontaktoni

  Deqan 12 korrik 21:14
  2.700 €
 • 8 foto
  Veture VW Passat 3c 1.9
  Vetura

  Veture VW Passat 3c 1.9

  Shitet vetura Pasat 3c 1.9. Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike, veture familja

  Deqan 12 korrik 18:42
  6.800 €
 • 4 foto
  Golf me dy te kuqe
  Vetura

  Golf me dy te kuqe

  Gilfi eshte ne gjendje te mir

  Deqan 12 korrik 16:01
  3.800 €
 • 11 foto
  VW Jetta SE
  Vetura

  VW Jetta SE

  Shes veturen VW Jetta SE. Kubikazha 2.5 benzins, hargjimet i ka mesatare. Osht highline, ndrrusin au

  Deqan 12 korrik 15:01
  9.500 €
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Deqan 12 korrik 10:47
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUTO(SHALA) BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE RKS
  Vetura

  AUTO(SHALA) BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE RKS

  Auto Shala blejm vetura qe nuk i perdorni apo keni me defekte ato me rks dhe pa dogane ofertat mund

  Deqan 12 korrik 10:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  setra Mercedes volvo drogmoller autobus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  setra Mercedes volvo drogmoller autobus

  shitet autobusi MERCEDES TOURISMO ne gjendje te mire teknike viti 2000 retarder intarder klim goma

  Deqan 10 korrik 11:32
  Me Marrveshje