Automjete
Deqan

Automjete në shitje në Deqan

 • 6 foto
  setra Mercedes volvo drogmoller autobus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  setra Mercedes volvo drogmoller autobus

  shitet autobusi volvo drogmoller ne gjendje perfekte klim abs retarder interder 1 vit regjistrim au

  Deqan 10 korrik 10:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

  Kompania Auto Kosova bënë blerjen e veturave qe keni per ti shitur , Rks , Pa Dogan ose me defekt. O

  Deqan 10 korrik 09:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Touareg
  Vetura

  Touareg

  Touareg Viti 2006 2.5 Dizel Klim Deri muajin e 12 regjistrim Per me shum info kontakti +383494365

  Deqan 9 korrik 22:25
  6.850 €
 • 1 foto
  Drit per vetura
  Autopjese dhe paisje

  Drit per vetura

  Shitet per gjipa te terenit zakonisht

  Deqan 8 korrik 21:04
  90 €
 • 3 foto
  Krilla per Bmw X5
  Autopjese dhe paisje

  Krilla per Bmw X5

  Shes llajsnet per krilla te x5 jan te reja pa motuara ende

  Deqan 8 korrik 21:03
  350 €
 • 1 foto
  Shes rimorkio me federpllatne pikal
  Autopjese dhe paisje

  Shes rimorkio me federpllatne pikal

  Shes rimorkio pikap me amortizim shum tmir dhe federpllatne shum e fort dhe e leht e pershtatshme sh

  Deqan 7 korrik 08:49
  300 €
 • 2 foto
  Suzuki 450 2009
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki 450 2009

  Ne gjendje te regult me servis te krym. Me letra pa dagan Ndrim me kros edh me defekt Me ndrim ka t

  Deqan 6 korrik 21:39
  2.100 €
 • 0 foto
  ?Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES? 24h
  Vetura

  ?Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES? 24h

  <<AUTO/ZONA>>. Blejm vetura 24h 🚘 Blejë vetura Gjith regjionin e kosoves blejm vetura .A

  Deqan 6 korrik 00:44
  95.000 €
 • 7 foto
  Audi A4 diesel 2000
  Vetura

  Audi A4 diesel 2000

  Audi A4 2,5 tdi(i-kuqe) diesel,quattro,V6, regjistrimi i skaduar, vetem nje pronar en KS... Per ma

  Deqan 5 korrik 20:52
  2.500 €
 • 1 foto
  Motorciklet 125ccm
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorciklet 125ccm

  Motori ne gjendije shum te mir 5 spezi ardhun nga gjermania dhe me dokumenta te kosoves te regullta

  Deqan 5 korrik 20:13
  1.500 €
 • 0 foto
  BMW X3 2,0 Disel X Driver
  Vetura

  BMW X3 2,0 Disel X Driver

  X3 eshte i ardhur nga Zvicra ne gjendje shum te mire.

  Deqan 3 korrik 12:12
  8.200 €
 • 3 foto
  Shiten fellnet me goma 16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet me goma 16

  Shiten fellnet me goma continental m+s dimer dhe vere gomat jan te ardhura nga zvicrra te perdorura

  Deqan 1 korrik 17:08
  220 €
 • 4 foto
  Rimorkio per gjip
  Kamionë

  Rimorkio per gjip

  Shitet Rimorkio per Gjip 3 x 1.5m Me amortizera

  Deqan 1 korrik 16:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW Golf dizel
  Vetura

  VW Golf dizel

  590

  Deqan 1 korrik 16:29
  590 €
 • 5 foto
  BMW X3 2.0 4x4 faclift
  Vetura

  BMW X3 2.0 4x4 faclift

  Bmw esht ne gjendje shum te mir esht shum e rujtne

  Deqan 1 korrik 15:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes vetura
  Vetura

  Shes vetura

  Wollvo

  Deqan 1 korrik 11:29
  3.000 €
 • 6 foto
  Shes dy vetura
  Vetura

  Shes dy vetura

  Shes dy vetura

  Deqan 1 korrik 11:23
  2.800 €
 • 4 foto
  Renault Megane 1.9 LUXE FaceLift
  Vetura

  Renault Megane 1.9 LUXE FaceLift

  Renault Megane 1.9 DCI 6 Shpejtesi 2 qelsa Panoram Karrikat gjysem lekur Isofix Bluetouth Telefon

  Deqan 1 korrik 10:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  motorra per dyer te oborrit 044681559
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  motorra per dyer te oborrit 044681559

  motorra per dyer te oborrit

  Deqan 1 korrik 05:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  motorra per dyer te oborrit
  Autopjese dhe paisje

  motorra per dyer te oborrit

  motorra per dyer te oborrit

  Deqan 1 korrik 05:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shitet gjipi
  Vetura

  shitet gjipi

  ne gjendje te mir ndrrim i munshem

  Deqan 29 qershor 18:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne te reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te reja

  Fellne per te gjitha makinat Audi,Mercedes,Bmw Etj etj

  Deqan 28 qershor 23:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne te reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te reja

  Fellne per te gjitha makinat Audi,Mercedes,Bmw Etj etj

  Deqan 28 qershor 23:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma te reja
  Autopjese dhe paisje

  Goma te reja

  Goma per makina dhe per gjip te ghitha llojet

  Deqan 28 qershor 23:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma te reja
  Autopjese dhe paisje

  Goma te reja

  Goma per makina dhe per gjip te ghitha llojet

  Deqan 28 qershor 23:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ford Fiesta dizel
  Vetura

  Ford Fiesta dizel

  shitet ford fiesta viti 2004 1.4 dizell me klim ne gjendje shum te mir regjistrim i skaduar viber +3

  Deqan 28 qershor 23:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ford Fiesta dizel
  Vetura

  Ford Fiesta dizel

  shitet ford fiesta viti 2004 1.4 dizell me klim ne gjendje shum te mir regjistrim i skaduar viber +3

  Deqan 28 qershor 23:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Audi Q7- S-line -3.0 Full ekstra Panoram
  Vetura

  Audi Q7- S-line -3.0 Full ekstra Panoram

  Shitet Audi Q7 në gjendje shumë të mirë , liber servisi , 3 qelsa , 1 vite regjistrim , goma te reja

  Deqan 28 qershor 18:00
  11.000 €
 • 5 foto
  Man 32.403 4-aks mikser
  Kamionë

  Man 32.403 4-aks mikser

  Kamioni esht ne gjendje shum te mir.

  Deqan 28 qershor 17:52
  19.000 €
 • 4 foto
  Shitet! Passat 2.5 TDI 4motion
  Vetura

  Shitet! Passat 2.5 TDI 4motion

  Shitet Passat 2.5 TDI 4motion, i ardhur nga Zvicra, ne gjendje te rregullt, posedon gomat e reja. Ju

  Deqan 28 qershor 09:09
  1.350 €
 • 7 foto
  Vw Passat 3c
  Vetura

  Vw Passat 3c

  #Shes Vw Passat 3c Karavan- #Viti i prodhimit 27/11/2011- #Ngjyre hiri metalike- #Automatik( DSG)

  Deqan 27 qershor 16:47
  9.000 €
 • 1 foto
  590
  Vetura

  590

  590

  Deqan 27 qershor 15:35
  590 €
 • 3 foto
  Shitet golf 3 kabriolet per pjese pa motorr
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet golf 3 kabriolet per pjese pa motorr

  Golf 3 kabriolet per pjes pa motorr

  Deqan 27 qershor 15:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Yamaha 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha 125cc

  Per pjes

  Deqan 27 qershor 14:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes 1317
  Kamionë

  Mercedes 1317

  Shes Merrcdes1317 me kran viti 1996

  Deqan 27 qershor 14:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Merrcdes 1317
  Kamionë

  Merrcdes 1317

  Shes Merrcdes 1317 viti 1996 me kran me dogan

  Deqan 27 qershor 13:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Passat 2.5 TDI 4Motion
  Vetura

  VW Passat 2.5 TDI 4Motion

  Shitet Passat 2.5 TDI 4Motion(4x4) në gjendje perfekte i ardhur nga Zvicra, posedon nxemje ne karrik

  Deqan 27 qershor 10:55
  1.350 €
 • 4 foto
  VW Passat V6 2.5 TDI 4motion
  Vetura

  VW Passat V6 2.5 TDI 4motion

  Shitet Passat V6 2.5 TDI 4 Motion(4×4) Ne gjendje shumë të mirë, posedon KlimaTronic, nxemje ne karr

  Deqan 27 qershor 10:06
  1.450 €
 • 5 foto
  VW Passat 3c highline..
  Vetura

  VW Passat 3c highline..

  Vetura eshte ne gjendje te mire. Regjistrim edhe 1 muaj. Kredit nuk figuron.

  Deqan 27 qershor 09:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Isuzu.2.8..turbo.rks.04.03.2000
  Vetura

  Isuzu.2.8..turbo.rks.04.03.2000

  Shitet isuzu..ne gjendje te mir..motorr te mir.guma tmira.bateri.tre.regjistrim.deri 04.03.2000.Tag.

  Deqan 26 qershor 21:33
  1.600 €
 • 5 foto
  polo
  Vetura

  polo

  vetura eshte shum e mir

  Deqan 26 qershor 11:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bicikleta 45 shpejci
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Bicikleta 45 shpejci

  Vetem budalla e qel ket shpallje me kqyr ku ko bicikell me 45 shpejci. Kaloni mir ishalla po shpëton

  Deqan 25 qershor 16:51
  1.200 €
 • 2 foto
  Shes shpricin si sa po ardhur nga zvicra
  Autopjese dhe paisje

  Shes shpricin si sa po ardhur nga zvicra

  Shes shpricin i sa po ardhur nga zvicra ne gjendje shume te mir teknike me uje te vokt dhe me shampo

  Deqan 25 qershor 11:42
  980 €
 • 0 foto
  Distancera
  Vetura

  Distancera

  Distancera te kombinuara per golf 5 fellnet e golfit 4 bejn ne golf 5

  Deqan 24 qershor 14:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fiat ducato 14 2.5TD
  Vetura

  Fiat ducato 14 2.5TD

  Shes Fiat Ducato 14 2.5TD i ardhur nga zvicra per me shum 044477738

  Deqan 24 qershor 14:39
  2.900 €
 • 9 foto
  Kombo T3
  Vetura

  Kombo T3

  Shes Kombo T3 eshte ne gjendje te rregullt siq shifete ne foto motori eshte 1.9 Turbo Karaseri i ka

  Deqan 24 qershor 10:01
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  golf 2
  Vetura

  golf 2

  shitet golf 2 per marakli.....ne gjendje shum te mir ..disel 1.6 interkullor viti 1991 pronari i pa

  Deqan 24 qershor 00:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Distancera 1.5
  Autopjese dhe paisje

  Distancera 1.5

  Shes distancera te kombinuara (modifikura) per golf 5 fellnet e golfit 4 mundesh me i qit ne golf 5

  Deqan 24 qershor 00:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MAN TGS 18.440* 4x4 HODRODRIVE  Kiphidraulic
  Kamionë

  MAN TGS 18.440* 4x4 HODRODRIVE Kiphidraulic

  🆕🆕 NEW ARRIVALS👌👌 🆕🆕 MAN TGS 18.440* 4x4 HIDRODRIVE AD BLUE ADR KIPHIDRAULIK Mileage:524.000 km

  Deqan 23 qershor 17:38
  5 €
 • 3 foto
  Mercedes 208
  Vetura

  Mercedes 208

  Shitet kombi / furgon Mercedes 208 D Viti i prodhimit 1989* Numri i uleseve 9 karrike me libreze* m

  Deqan 22 qershor 19:58
  Me Marrveshje