Automjete
Tiranë

Automjete në shitje në Tiranë

 • 10 foto
   Mercedes-Benz / C 200 / Diezel / 2010 / Automat /
  Vetura

  Mercedes-Benz / C 200 / Diezel / 2010 / Automat /

  Mercedes-Benz / C 200 / Diezel / 2010 / Automat / AMG / Avangard Mercedes-Benz/C 200/Diezel/2010/Aut

  Tiranë 21 tetor 22:31
  10.500 €
 • 10 foto
  Mercedes-Benz / C 200/ Diezel / Automat / BLUE EFF
  Vetura

  Mercedes-Benz / C 200/ Diezel / Automat / BLUE EFF

  Mercedes-Benz/C 200/Diezel/2010/Automat/ BLUE EFFICIENCY ⭕Kamio Automatike⭕ ✔✔Cmimi 10.500€

  Tiranë 21 tetor 22:31
  10.500 €
 • 5 foto
  Shitet ml 2008 e sapo targuar gjendje super
  Vetura

  Shitet ml 2008 e sapo targuar gjendje super

  Shitet ml 320 4matic full opsion

  Tiranë 21 tetor 22:29
  8.700 €
 • 10 foto
  Golf 5 1.6 benzin gas vetem shitet
  Vetura

  Golf 5 1.6 benzin gas vetem shitet

  Golf ne super gjendje dhe sherbime te gjitha te bera Cmimi 4200 euro,pak i diskutushem,vetem shitet,

  Tiranë 21 tetor 22:29
  4.000 €
 • 11 foto
  VW JETTA  GLI  LINE  2013 BENXINE
  Vetura

  VW JETTA GLI LINE 2013 BENXINE

  VW JETTA 2013 BENXINE 56 MIJE MILJE KAMBIO MANUALE START & STOP KEYS LES GO KAMERA ORIGJINALE

  Tiranë 21 tetor 22:18
  10.500 €
 • 11 foto
  A4 B8 2013 Sline 2.0 Quattro Diesel
  Vetura

  A4 B8 2013 Sline 2.0 Quattro Diesel

  Full led. Bi-Xnenon. 7g. 177hp. Te gjitha sherbimet te kryera teAudi ne Bologna. Sapo targuar. Maki

  Tiranë 21 tetor 22:15
  14.500 €
 • 5 foto
  Opel Corsa C 1.3 CDTI
  Vetura

  Opel Corsa C 1.3 CDTI

  Shitet Opel Corsa C Vit Prodhimi 2005-2006. Goma te reja 70%. Vaj Filtra te nderruar. Taksa te pagua

  Tiranë 21 tetor 22:15
  2.950 €
 • 2 foto
  Disqe audi S Line 17\"
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Disqe audi S Line 17\"

  Shiten 4 disqe origjinale audi S line 17\"

  Tiranë 21 tetor 22:14
  20.000 Lek
 • 11 foto
  ?️MERCEDES C300 4MATIC LOOK AMG AUTOMAT 2011?️
  Vetura

  ?️MERCEDES C300 4MATIC LOOK AMG AUTOMAT 2011?️

  🔸️MERCEDES C300 4MATIC LOOK AMG AUTOMAT 2011🔸️ 🔸️TEL:0672158444 🔸️VITI 2011 🔸️KAMIO AUTOM

  Tiranë 21 tetor 22:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  USA Style Lights Golf MK5 Sinjalet ndezur Golf 5
  Autopjese dhe paisje

  USA Style Lights Golf MK5 Sinjalet ndezur Golf 5

  Sinjalet Stil Amerikan per te gjithe Golfat 5. Modifikimi behet me kompjuter pa nderhyrje fizike

  Tiranë 21 tetor 22:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ?️VOLVO S60 2.5 BENZINE 4x4 AUTOMAT 2013?️
  Vetura

  ?️VOLVO S60 2.5 BENZINE 4x4 AUTOMAT 2013?️

  🔸️VOLVO S60 2.5 BENZINE 4x4 AUTOMAT 2013🔸️ 🔸️TEL:0672158444 🔸️VITI 2013 🔸️KAMIO AUTOMATIK

  Tiranë 21 tetor 22:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten Disqe 15\' Origjinale Audi A4 5X112
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Disqe 15\' Origjinale Audi A4 5X112

  Shiten disqe bashke me goma (2 Goodyear, 2 Firestone) 195/65R15. Disqen jane origjinale te Audi A4 B

  Tiranë 21 tetor 22:12
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Passat 3C/B6 ``Skyline`` Style Lights
  Autopjese dhe paisje

  Passat 3C/B6 ``Skyline`` Style Lights

  Aktivizim me kompjuter per Passat 3C/B6, stopat mbrapa stil GTR. Ndricon(kur ndez dritat) vetem unaz

  Tiranë 21 tetor 22:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Aktivizoj me kompjuter opsione ne VW AUDI, VCDS
  Autopjese dhe paisje

  Aktivizoj me kompjuter opsione ne VW AUDI, VCDS

  Instagram : vcds.coding.albania. Audi A3 8P : Mbylle/hapje automatike dyersh kur kalon 15 kmh, dhe

  Tiranë 21 tetor 22:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DISQE GOMA SPASI
  Autopjese dhe paisje

  DISQE GOMA SPASI

  Disqe goma spasi vetem origjinale Gomisteria ndodhet ne kombinat perball komisariatit te ri numer 6

  Tiranë 21 tetor 22:11
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VOLKSWAGEN POLO-09BENZINE 1-4FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VOLKSWAGEN POLO-09BENZINE 1-4FULL MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN POLO CROS ME MOTOR 1.4 BENZINE KAMJO AUTOMATIKE.MAKINA ESHTE 20.12.2008.MAKINA ESHTE FUL

  Tiranë 21 tetor 22:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  CITROËN C4 -10 AUTOMAT 2.0DIZEL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  CITROËN C4 -10 AUTOMAT 2.0DIZEL MUNDESI NDERRIMI

  CITROEN C4 ME MOTOR 2.0 DIZEL.MAKINA ESHTE 20.12.2010.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 21

  Tiranë 21 tetor 22:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Disqe AUDI SQ7 ORIGJINAL 21 INCH MODEL 2017
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AUDI SQ7 ORIGJINAL 21 INCH MODEL 2017

  disqe e goma te reja

  Tiranë 21 tetor 22:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe e goma Jaguar 20 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma Jaguar 20 inch origjinal

  disqe e goma

  Tiranë 21 tetor 22:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Benc E Clas 200 compresor + gaz
  Vetura

  Benc E Clas 200 compresor + gaz

  Shitet E clas 200 compresor + gaz i 1999 avangard full larie fenerash drita ksenon origjinale lart

  Tiranë 21 tetor 22:09
  5.500 €
 • 1 foto
  4Disqe 19inc Original AMG CLS2012 Te Gjere Mbrapa
  Autopjese dhe paisje

  4Disqe 19inc Original AMG CLS2012 Te Gjere Mbrapa

  Disqe ORIGINAL 19 inch model 2012.

  Tiranë 21 tetor 22:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW 645 CABRIOLET-06 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 645 CABRIOLET-06 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW SERIA 645CI CABRIOLET V8 BENZINE-GAZ SHUME EKONOMIKE HARGJON VETEM 900LEK GAZ PER 100KM .MAKINA

  Tiranë 21 tetor 22:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PEUGEOT 407 SW PANORAMIK-06 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  PEUGEOT 407 SW PANORAMIK-06 MUNDESI NDERRIMI

  PEUGEOT 407 SW 2.0L DIZEL .MAKINA ESHTE 22.10.2005.DHE ESHTE FULL . MAKINA KA NGJYRE TE VECANTE GRI

  Tiranë 21 tetor 22:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 730LD LUNGO FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 730LD LUNGO FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW 730LD LUNGO 3.0L V6 DIZEL .MAKINA ESHTE 22.11.2007.DHE ESHTE FULL FULL. MAKINA KA NGJYRE TE VECA

  Tiranë 21 tetor 22:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 740LI LUNGO-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 740LI LUNGO-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW 740Li INDIVIDUALE LUNGO 4,0L MOTOR TIP TE RI V6 BENZINE VERSION EUROPE NUK E KAP TAKSA LUKSIT SE

  Tiranë 21 tetor 22:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Tiguan 2.0 Highline sport
  Vetura

  Shitet Tiguan 2.0 Highline sport

  Tiguani esht i vitit 2009 edhe ka ardhur nga Switzerland me liber sherbimesh Opsionet : Kamio aut

  Tiranë 21 tetor 22:06
  9.500 €
 • 9 foto
  Shitet Mercedez Benz ML 280
  Vetura

  Shitet Mercedez Benz ML 280

  Shitet ML 280 E Vitit 2009 e blere ne Gjermani dhe vetem 1 vit e perdorur ne Shqiperi , Full Option

  Tiranë 21 tetor 22:06
  12.500 €
 • 10 foto
  Shitet Jeep Wagoneer
  Vetura

  Shitet Jeep Wagoneer

  Shitet Jeep Wangoneer 2,8 nafte viti 2008 automat super gjendje me letra per 1 vit 200mij km te veta

  Tiranë 21 tetor 22:06
  13.000 €
 • 5 foto
  Chrysler 300 C quatro 2014
  Vetura

  Chrysler 300 C quatro 2014

  Makina sapo ka ardhur nga Amerika me dogane te paguar . 2014 3.6 litra motori full opsin back up c

  Tiranë 21 tetor 22:06
  25.500 €
 • 9 foto
  AUDI A3 1.9 DIZEL -05 MANUAL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI A3 1.9 DIZEL -05 MANUAL MUNDESI NDERRIMI

  AUDI A3 . ME MOTOR 1.9 TURBO MAKINA ESHTE 20.12.2004.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 2010

  Tiranë 21 tetor 22:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2011 chevy spark 1.0 l benzine
  Vetura

  2011 chevy spark 1.0 l benzine

  Makina eshte ne gjendje shume te mire per me shume merni ne tel tel 0683345580. Sony Apple Apple

  Tiranë 21 tetor 22:06
  2.700 €
 • 11 foto
  AUDI S8 ORIGJINAL V10 -08 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI S8 ORIGJINAL V10 -08 FULL MUNDESI NDERRIMI

  AUDI S8 5.2L ORIGJINAL ME MOTOR V10 ME LOOK TE S-8 TE 2010.MAKINA ESHTE 20.12.2007.MAKINA ESHTE FUL

  Tiranë 21 tetor 22:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  CHRYSLER 300CC -11 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  CHRYSLER 300CC -11 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

  CHRYSLER 300C ME MOTOR 3.5L.MAKINA ESHTE 20.12.2010 POR I BERE KOMPLET RISTYLING BENTLY.BENZINE GAZ

  Tiranë 21 tetor 22:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI S8 TWIN TURBO-13 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI S8 TWIN TURBO-13 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  AUDI S8 ORIGJINAL ME MOTOR 4.0L TWIN TURBO INDIVIDUALE ORIGJINAL FABRIKE 520KW .MAKINA SAPO KA ARDHU

  Tiranë 21 tetor 22:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MASERATI QUATTROPORTE -09 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MASERATI QUATTROPORTE -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

  MASERATI QUATTROPORTE INDIVIDUALE LUNGO 4.2L MOTOR TIP TE RI V8 BENZINE VERSION EUROPE MAKINA ESHT

  Tiranë 21 tetor 22:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES BENZ E 55 AMG ORIGJINAL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MERCEDES BENZ E 55 AMG ORIGJINAL MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDES BENZ E-55 AMG ORIGJINAL FABRIKE ME MOTOR 5.5L .MAKINA ESHTE 20.10.2003 MAKINA ESHTE FULL FU

  Tiranë 21 tetor 22:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  OKAZION SEAT ALTEA MOTOR 1.9TDI NE GJENDJE OK
  Vetura

  OKAZION SEAT ALTEA MOTOR 1.9TDI NE GJENDJE OK

  SHES SEAT ALTEA VITI 10/2004 MOTOR 1.9 NAFTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE. ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYER

  Tiranë 21 tetor 22:03
  3.500 €
 • 9 foto
  OKAZION BENZ VITI 09/2010 C200 CDI KAMBIO AUTOMAT
  Vetura

  OKAZION BENZ VITI 09/2010 C200 CDI KAMBIO AUTOMAT

  SHES BENZ C200 CDI VITI 2010 KAMBIO AUTOMAT ME TE GJITHA OPSIONET NE GJENDJE PERFEKTE ME LIBER SHERB

  Tiranë 21 tetor 22:03
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OKAZION FIAT IDEA 1.3NAFTE KAMBIO AUTOMAT100000KM
  Vetura

  OKAZION FIAT IDEA 1.3NAFTE KAMBIO AUTOMAT100000KM

  SHITET FIAT IDEA KAMBIO AUTOMAT VITI 2005 MOTOR 1.3 NAFTE ME 100000KM ME LIBER SHERBIMESH NE GJENDJE

  Tiranë 21 tetor 22:03
  4.000 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ E 55 AMG ORIGJINAL 730PS
  Vetura

  MERCEDES BENZ E 55 AMG ORIGJINAL 730PS

  MERCEDS BENZ E-55 AMG ORIGJINAL FABRIKE ME MOTOR 5.5L DOPJO KOMPRESOR DHE KA 730PS I MODIFIKUAR NE

  Tiranë 21 tetor 22:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MERCEDES BENZ ML 320 /ME 149000 KM ??????
  Vetura

  MERCEDES BENZ ML 320 /ME 149000 KM ??????

  Shitet Mercedes Benz ML 320 me 149000 Km origjinale e ardhur nga gjermania me liber sherbimesh makin

  Tiranë 21 tetor 22:02
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MERCEDES-BENZ S550-08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MERCEDES-BENZ S550-08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDS BENZ S550 ME MOTOR V8 5.5L BENZINE I SAPO ARDHUR NGA USA ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA

  Tiranë 21 tetor 22:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN PHAETON 3.0 DIZEL -08 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VOLKSWAGEN PHAETON 3.0 DIZEL -08 MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN PHAETON R- LINE ORIGJINAL ME MOTOR TURBO 3.0L. NUK EKAP TAKSA LUKSIT SE ESHTE 2997 KUBIK.

  Tiranë 21 tetor 22:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BMW X5
  Vetura

  BMW X5

  Kompjuter bordi, klima, radio, CD, mp3, bagazhier, 6 disqe , drita mjegulle, sedilje lekure, mbyllj

  Tiranë 21 tetor 22:02
  7.900 €
 • 6 foto
  Jeep benzin+gaz 2007
  Vetura

  Jeep benzin+gaz 2007

  Jeep grand cherokee model Amerikan, taksat te paguara per nje vit, gjendja shum e mire.

  Tiranë 21 tetor 22:01
  8.000 €
 • 3 foto
  Peuguot 206 kabrio nderrohet
  Vetura

  Peuguot 206 kabrio nderrohet

  Shitet ose nderrohet me makin familjare pegout 206 kabrio me letra te paguara deri ne prill 2020

  Tiranë 21 tetor 22:01
  1.800 €
 • 1 foto
  Disqe AUDI A6 A7 A8 ORIGJINAL 19 MODEL 14
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AUDI A6 A7 A8 ORIGJINAL 19 MODEL 14

  disqe e goma origjinal model 2014

  Tiranë 21 tetor 22:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  B class pakete xenon +llampen xenon origjinale te
  Autopjese dhe paisje

  B class pakete xenon +llampen xenon origjinale te

  Shitet pakete+llampe xenon per B class origjinal fabrike

  Tiranë 21 tetor 22:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A4 2.0 TDI S-LINE AVANT SPORTBACK*OKAZION -06
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI S-LINE AVANT SPORTBACK*OKAZION -06

  AUDI A4 S-LINE AVANT SPORTBACK 2.0 TDI -VITI PRODHIMIT 12/2005 MODEL 2006 -FACELIFT -EURO 4 -18900

  Tiranë 21 tetor 22:01
  5.200 €
 • 10 foto
  U SHIT BMW X5 3.0 DIZEL FULL
  Vetura

  U SHIT BMW X5 3.0 DIZEL FULL

  BMW X5 MODEL3.0 V6 DIZEL VERSION EUROPIAN .MAKINA ESHTE 28.12.2007.MAKINA KA 175000KM ORIGJINALE .DH

  Tiranë 21 tetor 22:01
  Me Marrveshje