Automjete
Istog

Automjete në shitje në Istog

 • 4 foto
  Goma,Bandash Nr.16
  Autopjese dhe paisje

  Goma,Bandash Nr.16

  shes këto goma me bandash me Rrotkapne me sharafa 205.55.16 bëjnë Peugeot citroën gomat i kom b

  Istog 5 korrik 08:37
  200 €
 • 12 foto
  Golf 6 TDI  1.6
  Vetura

  Golf 6 TDI 1.6

  Vetura është në gjendje shumë të mirë Regjistrimi i parë në RKS dhe skadon me 30.05.2020 Nëse e kam

  Istog 4 korrik 22:12
  7.000 €
 • 4 foto
  Cross
  Motore (mbi 50 cc)

  Cross

  Cross posa ardhur nga Zvicra

  Istog 4 korrik 21:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A4 1.8T Quattro, automatik
  Vetura

  Audi A4 1.8T Quattro, automatik

  Audi A4 1.8T Quattro / 4x4 , Automatik ne gjendje shum te mire si mbrenda ashtu edhe jasht. Serviset

  Istog 4 korrik 19:19
  4.700 €
 • 11 foto
  Shes Benzin ne Gjendje Perfekte 5 Shpejci
  Vetura

  Shes Benzin ne Gjendje Perfekte 5 Shpejci

  Shes Benzin ne gjendje perfekte osht shumm i majtun dhe i rujtun ka regjistrim nemer temin personal

  Istog 4 korrik 14:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten

  Shitet pompa e betonit me gjatesi 28m ne gjendje te rregullt pune si dhe shiten mikserat vetngarkues

  Istog 4 korrik 14:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes 320 ML 4×4
  Vetura

  Mercedes 320 ML 4×4

  Teper I rujtur me servisa, pa as ni defekt tip top

  Istog 4 korrik 09:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Cross
  Motore (mbi 50 cc)

  Cross

  Cros posa ardhur nga zvicra ne gjendje te rregullt

  Istog 3 korrik 23:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Trapi i par Opel vectra
  Autopjese dhe paisje

  Trapi i par Opel vectra

  Shitet komplet trapi i par per opel vectra i vitit 1999 trap shum i mir eshte komplet siq shihet edh

  Istog 3 korrik 16:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten

  Shitet pompa e betonit me gjatesi 28m ne gjendje te rregullt pune si dhe shiten mikserat vetngarkues

  Istog 3 korrik 13:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet passat B7 2.0 4 motion 2014
  Vetura

  Shitet passat B7 2.0 4 motion 2014

  Shitet passati ne gjendje perfekte me gjitha serviset e sapo kryera me rryp dhamzor me filtra me gji

  Istog 3 korrik 09:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes pjes per suzuki vitara 1.6 benzin
  Vetura

  Shes pjes per suzuki vitara 1.6 benzin

  Shes te gjitha pjest per suzuki vitara 1.6 benzin pjest jan te gjitha ne ghendje tw rregullt kuptohe

  Istog 3 korrik 00:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Helmet
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmet

  Shitet helmeta per sportak ..! Mundesi kontakti edhe ne viber..! +38344551109

  Istog 2 korrik 12:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shesim goma dhe pjesë të ndryshme të veturave
  Vetura

  Shesim goma dhe pjesë të ndryshme të veturave

  Shesim goma dhe pjesë të ndryshme të veturave me çmim shumë të ulët.

  Istog 1 korrik 23:53
  3 €
 • 8 foto
  Mercedes C220 CDI
  Vetura

  Mercedes C220 CDI

  Shes mercedesin ne gjendje perfekte Eshte tiptop me te gjitha Ka kater goma te reja me fellne Reg

  Istog 1 korrik 22:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Krosi ne shitje ndrrim me ATV
  Motore (mbi 50 cc)

  Krosi ne shitje ndrrim me ATV

  Shitet krosi ne gjendje perfekte 200cc ndrrim me ATV

  Istog 1 korrik 18:48
  1.800 €
 • 4 foto
  Fiat scudooo
  Vetura

  Fiat scudooo

  Shum I ruajtur I ardhur nga zvicrra Per ma shum tthirni

  Istog 1 korrik 17:27
  4.800 €
 • 4 foto
  Fiat scudoo
  Vetura

  Fiat scudoo

  Shum e ruajtur e Ardhur nga zvicrra para 2 dite Per ma shum thirrni

  Istog 1 korrik 17:19
  4.800 €
 • 3 foto
  Opel frontera
  Vetura

  Opel frontera

  Shes opell fronetra 2.3turbo interkoller ngjendje trregullt per ma shum na kontaktoni

  Istog 1 korrik 17:07
  1.400 €
 • 3 foto
  Shes gjipin santafee
  Vetura

  Shes gjipin santafee

  Shes gjipin santafee automatik ne gjendje shum te mir benzin 2.7

  Istog 1 korrik 15:39
  2.800 €
 • 5 foto
  Sprinter 313 cdi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 313 cdi

  Sprinter 313 cdi me ramp “lift 750 kg” osht i ardhur nga suedia ne gjendje te mir pune pa dogane per

  Istog 1 korrik 13:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A6 3.0 tdi
  Vetura

  Audi A6 3.0 tdi

  Audi A6 3.0 ne gjendje te mirë teknike dhe optike kilometrazha e garantuar 158 mi me libra servisi

  Istog 1 korrik 10:32
  15.800 €
 • 5 foto
  Shitet motorri honda 200cc ngjendje te mir pune
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorri honda 200cc ngjendje te mir pune

  Shitet motorri ne gje dje te mir pune 200cc dhez ne pull ka drit per ma shum thirr +38345291984 qmmi

  Istog 1 korrik 10:27
  750 €
 • 11 foto
  Pomp dhe miksera
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pomp dhe miksera

  Shitet pompa e betonit me gjatesi 28m ne gjendje te rregullt pune si dhe shiten mikserat vetngarkues

  Istog 1 korrik 10:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 3 1.9
  Vetura

  Golf 3 1.9

  shes golf 3 1.9 dizell ne gjendje shum te mire sigurim 1vjet ndrrim i mundshem viber/whatsapp: +383

  Istog 1 korrik 09:25
  1.700 €
 • 0 foto
  Bandash te hekurit 17"
  Autopjese dhe paisje

  Bandash te hekurit 17"

  Shiten bandasht e rij nr 17".

  Istog 1 korrik 02:11
  90 €
 • 2 foto
  Goma Continental 235/45R17
  Autopjese dhe paisje

  Goma Continental 235/45R17

  Shiten gomat Continental 235/45R17 te perdorura 40 euro 4 goma. Nr tel viber dhe whp +38344281893

  Istog 30 qershor 21:15
  40 €
 • 5 foto
  Toyota RAV/4 2008 ( 129741 KM )
  Vetura

  Toyota RAV/4 2008 ( 129741 KM )

  Toyota RAV/4 manual Në gjendje perfekte e sa po ardhur nga Zvicrra Me 129741 km tkalume viti 200

  Istog 30 qershor 19:48
  6.200 €
 • 5 foto
  Shitet mitsubishi pajero rks me regjistrim
  Vetura

  Shitet mitsubishi pajero rks me regjistrim

  Shitet mitsubishi pajero 3.2 dizell ne gjendje te rregullt me 4x4 me klim gumat e reja Regjistrim de

  Istog 30 qershor 13:46
  4.300 €
 • 9 foto
  Toyota RAW 4
  Vetura

  Toyota RAW 4

  Toyota RAW 4 E ardhur nga Germania ne gjendje shum te mir si mrena ashtu edhe jasht . Me Klim me se

  Istog 30 qershor 11:27
  2.999 €
 • 6 foto
  Shitet Golf 3 1.9 Turbo Disel
  Vetura

  Shitet Golf 3 1.9 Turbo Disel

  Shitet Golf 3 1.9 tuebo disel karavan ne gjendje te rregullt viti 1994. Regjistrim ka edhe 2 mujë. B

  Istog 29 qershor 20:26
  1.400 €
 • 2 foto
  150 kubik 2016 i pa vozitun
  Motore (mbi 50 cc)

  150 kubik 2016 i pa vozitun

  2016viti 150kubik dogan homologim

  Istog 29 qershor 11:41
  788 €
 • 9 foto
  Shes mercedes ML 270 CDI 2001
  Vetura

  Shes mercedes ML 270 CDI 2001

  Shes Mercedes ML 270 cdi, Automatik Në gjendje shumë të mirë teknike Regjistrim 1 vitë,vetem nje p

  Istog 28 qershor 23:16
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  AUDI 2.7  A6 ALLROAD Quattro
  Vetura

  AUDI 2.7 A6 ALLROAD Quattro

  Vetura eshte regjistrum deri 10.12.2020

  Istog 28 qershor 21:35
  11.500 €
 • 2 foto
  Gjip
  Vetura

  Gjip

  Shitet gjipi i ardhur nga zvicrra Viber +38349639189

  Istog 28 qershor 20:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Kombi
  Vetura

  Kombi

  Shes Kombin LT ne gjendje shum te mir diesel 2.5 2002 i rujtun si mren ashtu edhe jasht gumat e mira

  Istog 28 qershor 17:35
  3.800 €
 • 11 foto
  Makina betoni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makina betoni

  Shitet pompa e betonit me gjatesi 28m ne gjendje te rregullt pune si dhe shiten mikserat vetngarkues

  Istog 28 qershor 12:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Vetura eshte 1.6 diesel ne gjendje perfekte siq shifet ne foto,shpenzon pakë ecë shumë mirë, karrose

  Istog 28 qershor 12:38
  990 €
 • 4 foto
  Shitet 4motioni per vw golf 4 T(DI)
  Autopjese dhe paisje

  Shitet 4motioni per vw golf 4 T(DI)

  Shitet diferenciali per golf 4 defekt

  Istog 28 qershor 12:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten Farat (dritat) per VW GOLF IV
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Farat (dritat) per VW GOLF IV

  Shes farat per Golf 4 ne gjendje te rregult punë. E majta esht ne gjendje te rregultt pa as edhe ni

  Istog 28 qershor 12:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kia sportage 2.0 Dizel 2002.
  Vetura

  Kia sportage 2.0 Dizel 2002.

  Shitet kia sportage 2.0 dizel ne gjendje te rregullt, hipotek nuk osht perkthim i menjehershem, regj

  Istog 27 qershor 22:17
  1.800 €
 • 3 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Passat 1.9 disel i thjesht regjistrimi i skaduar. Me marrveshje

  Istog 27 qershor 22:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi a4 looking rs4 avant
  Vetura

  Audi a4 looking rs4 avant

  shitet audia a4 looking rs4 2.0 tdi 177 ps

  Istog 27 qershor 21:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Case cx135 SR sapo ardhur nga gjermania
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Case cx135 SR sapo ardhur nga gjermania

  Case CX 135 SR Viti 2007 Ore 13000 Pesha 14800 1 lug

  Istog 27 qershor 21:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  O&K L45
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  O&K L45

  Ngarkus O&K L45 Shum i mir Viti 1996 Ore pune 12000 Posedon klim 23. ton Etj

  Istog 27 qershor 21:42
  34.500 €
 • 5 foto
  Bager Yonmar B37
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager Yonmar B37

  Yonmar B37 Viti 1995 Ore pune 6705 Zingjirt e ri Peshon 3972 kg 2 lugë

  Istog 27 qershor 21:40
  13.000 €
 • 4 foto
  Nissan primastar
  Vetura

  Nissan primastar

  Shes nissan primastar kombi viti i prodhimit 2004 motorri ne gjendje perfekte rks i skaduar

  Istog 26 qershor 17:57
  3.000 €
 • 5 foto
  Iveco-115-17 TURBO
  Kamionë

  Iveco-115-17 TURBO

  Shitet kamjani iveco 115-17turbo e sa po ardhur nga jasht ne gjendje shume te mir e doganume e regji

  Istog 26 qershor 13:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Miksera dhe pomp betoni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Miksera dhe pomp betoni

  Shitet pompa e betonit me gjatesi 28m ne gjendje te rregullt pune si dhe shiten mikserat vetngarkues

  Istog 26 qershor 13:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  307 hdi viti 2004
  Vetura

  307 hdi viti 2004

  Shitet ose ndrrim

  Istog 25 qershor 12:14
  Me Marrveshje