Automjete
Istog

Automjete në shitje në Istog

 • 1 foto
  Dizne për VW Touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Dizne për VW Touran 2.0 tdi

  Dizne për VW Touran 2.0 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhdë në mes I

  Istog 22 korrik 12:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjeset Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peguot Boxer
  Autopjese dhe paisje

  Pjeset Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peguot Boxer

  Pjeset Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peguot Boxer Mbërojtësi i parë (Braniku) Kapaku i motorit (Haub

  Istog 22 korrik 12:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Anlaser per Skoda Octavia 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser per Skoda Octavia 1.9 tdi

  Anlaser per Skoda Octavia 1.9 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K

  Istog 22 korrik 12:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Anlaser për VW Passat 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser për VW Passat 2.0 tdi

  Anlaser për VW Passat 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K.

  Istog 22 korrik 12:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Anglaser (Starter) per Audi A4 B5 dhe Passat B5
  Autopjese dhe paisje

  Anglaser (Starter) per Audi A4 B5 dhe Passat B5

  Shitet anglaseri(starter)per Audi A4 B5 dhe Passat B5. Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos

  Istog 22 korrik 12:39
  40 €
 • 1 foto
  Pompa e naftës për Ford Transit 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për Ford Transit 2.0 tdi

  Pompa e naftës për Ford Transit 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë

  Istog 22 korrik 12:38
  180 €
 • 1 foto
  Pompa e naftës për VW Golf 5 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për VW Golf 5 2.0 tdi

  Pompa e naftës për VW Golf 5 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.

  Istog 22 korrik 12:35
  180 €
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Audi A4 Quatro
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Audi A4 Quatro

  Shitet anglaseri(starter)per Audi A4 Quatro dhe VW Passat 1.8 . Te gjitha pjese tona ja te testuara.

  Istog 22 korrik 12:34
  40 €
 • 1 foto
  Pompa e injektimit për FIAT / ALFA ROMEO
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e injektimit për FIAT / ALFA ROMEO

  Pompa e injektimit për FIAT / ALFA ROMEO BOSCH 0460494189 ALFA ROMEO AR 6 Box (280)1985-04 - 1989

  Istog 22 korrik 12:34
  120 €
 • 1 foto
  Anlaseri për Ford Mondeo 2.2 tdci
  Autopjese dhe paisje

  Anlaseri për Ford Mondeo 2.2 tdci

  Anlaseri për Ford Mondeo 2.2 tdci Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhdë në

  Istog 22 korrik 12:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Golf 3
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Golf 3

  Shitet anglaseri(starter)per Golf 3 Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos Autopjesë gjendet n

  Istog 22 korrik 12:27
  40 €
 • 2 foto
  Shitet Piaggio
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Piaggio

  Shitet

  Istog 22 korrik 11:19
  350 €
 • 1 foto
  Tomos
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Tomos

  Tomos Asht gjendje trregull thez met paren. Nr 049258949

  Istog 22 korrik 09:39
  160 €
 • 3 foto
  Iveco 2.8turbo disel
  Kamionë

  Iveco 2.8turbo disel

  Shitet kamjoneta në gjendje shumë të i po sa ardhur nga Zvicrra ni regjistrim e ka kiper nuk ka san

  Istog 21 korrik 21:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  werwrw
  Vetura

  werwrw

  werwerwr

  Istog 21 korrik 15:45
  123.123 €
 • 4 foto
  Mitsubishi L200 2.5 d
  Vetura

  Mitsubishi L200 2.5 d

  Mitsubishi L200 Gjama elektronik AC (klim) Stereo SD Punon mir si ne motorr ashtu edhe ne 4x4 i pa

  Istog 21 korrik 14:35
  4.000 €
 • 7 foto
  Shes dy mloja per gjip
  Autopjese dhe paisje

  Shes dy mloja per gjip

  Shes dy mloja per gjip nisan me prikolic te gjata

  Istog 20 korrik 16:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Blejm Vetura qe nuk i Perdorni?
  Vetura

  Blejm Vetura qe nuk i Perdorni?

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Istog 19 korrik 16:39
  8.080 €
 • 11 foto
  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti
  Vetura

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Istog 19 korrik 16:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Alternator per Audi A6 A4 2.5 tdi 2004
  Autopjese dhe paisje

  Alternator per Audi A6 A4 2.5 tdi 2004

  Alternator per Audi A6 A4 2.5 tdi 2004 Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe fshatin Lubozhdë

  Istog 19 korrik 14:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Alternator per Mercedes C220 cdi
  Autopjese dhe paisje

  Alternator per Mercedes C220 cdi

  Alternator per Mercedes C220 cdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhdë në

  Istog 19 korrik 14:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Pjeset e Vetures Scoda Octavia 1.9 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Pjeset e Vetures Scoda Octavia 1.9 TDI

  Shiten Pjeset e Vetures Scoda Octavia 1.9 TDI Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Prishtinë dhe

  Istog 19 korrik 14:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per FORD KA.
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per FORD KA.

  Shitet anglaseri(starter)per FORD KA. Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos Autopjesë gjendet

  Istog 19 korrik 14:34
  40 €
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Volkswagen Polo 1.4
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Volkswagen Polo 1.4

  Shitet anglaseri(starter)per Volkswagen Polo 1.0 1.4 2.0 Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albako

  Istog 19 korrik 14:33
  40 €
 • 1 foto
  Pompa e naftës për VW Golf 4 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për VW Golf 4 2.0 tdi

  Pompa e naftës për VW Golf 4 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.

  Istog 19 korrik 14:32
  180 €
 • 1 foto
  Dizne për Passat 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Dizne për Passat 2.0 tdi

  Dizne për Passat 2.0 tdi 2004 Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë gjendet në

  Istog 19 korrik 14:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Lancia.
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Lancia.

  Shitet anglaseri(starter)per Lancia. Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos Autopjesë gjendet

  Istog 19 korrik 14:32
  40 €
 • 1 foto
  Turbine per Mercedes A160 A Class B Class 2.0 D
  Autopjese dhe paisje

  Turbine per Mercedes A160 A Class B Class 2.0 D

  Turbine per Mercedes A160 A Class B Class 2.0 Dizel 2005 - 2010 200 Euro Albakos Autopjesë SH.P.K.

  Istog 19 korrik 14:32
  200 €
 • 2 foto
  Turbina per BMV 325 tds BMV 525 tds
  Autopjese dhe paisje

  Turbina per BMV 325 tds BMV 525 tds

  Turbina Garrett Part Number: 465555-3 per BMW 3 325 tds - 1993-1998; BMW 5 525 tds- 1991-1995; B

  Istog 19 korrik 14:32
  200 €
 • 1 foto
  Turbina per Fiat Ducato 2.3, f1ae0481c
  Autopjese dhe paisje

  Turbina per Fiat Ducato 2.3, f1ae0481c

  Turbina per Fiat Ducato 2.3, f1ae0481c Nr i pjeses / 5303 970 0067 200 Euro Albakos Autopjesë gje

  Istog 19 korrik 14:31
  200 €
 • 4 foto
  Shitet Rover 200 1.4 Benzin
  Vetura

  Shitet Rover 200 1.4 Benzin

  Shes Rover 200 1.4 Benzin Viti 1998 Ne Gjendje Shum Te Mir Rover Posedon Klim,Abs,Gjam me Elektronik

  Istog 18 korrik 18:41
  1.300 €
 • 6 foto
  GOLF 2
  Vetura

  GOLF 2

  ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT.VAJIN E RI NUK HARGJON VOJ GOMAT I KA TE REJA MOTORRIN E KA 1.6 KA REGJ

  Istog 18 korrik 12:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mlije per gjipa
  Autopjese dhe paisje

  Mlije per gjipa

  Shes mlojen per gjipa me prikolic te gjat

  Istog 17 korrik 23:18
  350 €
 • 3 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Shitet Golfi 1.6 i thjesht

  Istog 17 korrik 19:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vw pasat
  Vetura

  Vw pasat

  Shes pasat 1.9 tdi me tabela finlandeze Te interesuarit na kontaktoni Qmimi si pas marveshjes

  Istog 17 korrik 19:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina
  Autopjese dhe paisje

  Makina

  Shiten te gjutha komplet ne gjendje shum te mir

  Istog 17 korrik 19:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Blejm te gjitha llojet e veturave
  Vetura

  Blejm te gjitha llojet e veturave

  Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte bllokume aksidentune me qmim

  Istog 17 korrik 15:00
  999.999 €
 • 2 foto
  Pa dogan
  Vetura

  Pa dogan

  Pa dogan

  Istog 17 korrik 14:49
  1.200 €
 • 1 foto
  Shiten pjeset e vetures Golf 4 1.9 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjeset e vetures Golf 4 1.9 TDI

  Shiten pjeset e vetures Golf 4 1.9 TDI me dy te kuqe me 4 dyer Albakos Autopjesë gjendet në Prisht

  Istog 17 korrik 13:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  fellne
  Vetura

  fellne

  shiten fellnet per gollf 4 pollo shkoda audi a3 w buba

  Istog 17 korrik 12:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Hyundai Terracan
  Vetura

  Hyundai Terracan

  Shitet hyundai terracan 2002, 2.9 i ruajtum 4×4 me klime etj...

  Istog 16 korrik 14:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rimorkio
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio

  shitet Rimorkio Qmimi me marveshje

  Istog 16 korrik 13:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Golfi
  Vetura

  Shitet Golfi

  Golfi-2, Disel 1.6 i Thesht

  Istog 16 korrik 12:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Ford Transit Connect 1.8 2013
  Vetura

  Shitet Ford Transit Connect 1.8 2013

  Shitet vetura e llojit ford transit connect 1.8 viti 2013 vetura i ka 120000KM

  Istog 16 korrik 10:29
  4.250 €
 • 8 foto
  Caddy 2.0 viti 2005 tel:049466448
  Vetura

  Caddy 2.0 viti 2005 tel:049466448

  Caddy 2.0 viti 2005 pa dogan i ka 220.000km me liber tservisit Viber: +38649466448

  Istog 15 korrik 16:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne per Opell
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Opell

  Shes gomat se bashku me fellne. Jane 225/45/18. Fellnet jane ne gjendje shume te mire, ndersa gomat

  Istog 14 korrik 22:24
  250 €
 • 1 foto
  Kompjuteri per BMW E34 E36
  Autopjese dhe paisje

  Kompjuteri per BMW E34 E36

  Kompjuteri per BMW E34 E36Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos Autopjesë gjendet në Prishtin

  Istog 14 korrik 22:06
  50 €
 • 3 foto
  Kosa
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kosa

  Shiten kosat ne gjendje te mir Te ardhura nga ch

  Istog 14 korrik 20:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Aprilia sr 50 injection , ftofjen me uj
  Motore (mbi 50 cc)

  Aprilia sr 50 injection , ftofjen me uj

  Shitet aprilia 50 cc osht injection ftofjen me uj ne gjendje shum te mir baterin e re etj , ka dogan

  Istog 14 korrik 15:40
  500 €
 • 4 foto
  Fellne 20 she per bmw 7 she
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 she per bmw 7 she

  Shiten fellnet me goma per bmw 7 she nuk dridhin nuk jon tshtremta tmramtat jon 275.35-20 tparat 25

  Istog 14 korrik 15:28
  500 €