Istog

Makineri dhe inventare në shitje në Istog

 • 8 foto
  PAISJE PROFESIONALE HOTELERIE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE HOTELERIE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Istog Dje, 22:17
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PAISJE KUZHINASH NGA INOKSI
  Makineri dhe inventare

  PAISJE KUZHINASH NGA INOKSI

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Istog Dje, 22:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Furre e picave
  Makineri dhe inventare

  Furre e picave

  Shitet furra e picave ne gjendje te rregullt. Fuura eshte prodhim italian. Furra eshte dykateshe dhe

  Istog 12 shtator 19:14
  800 €
 • 0 foto
  Tavolina e picave me ftohje dhe ngrirje
  Makineri dhe inventare

  Tavolina e picave me ftohje dhe ngrirje

  Shitet tavolina e picave (punes) me ngrirje te thelle ne pjesen e poshtme dhe ftohje larte. Tavolina

  Istog 12 shtator 19:14
  650 €
 • 0 foto
  Mikser per brum
  Makineri dhe inventare

  Mikser per brum

  Shitet mikseri per brum ne gjendje te rregullt. Mikseri eshte prodhim italian dhe eshte i pershtatsh

  Istog 12 shtator 19:14
  750 €
 • 0 foto
  Frigorifer per ekspozim te ushqimit
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer per ekspozim te ushqimit

  Shitet frigoriferi per ekspozimin e ushqimit i pershtatshem per qebaptore, kuzhina, piceri, fast foo

  Istog 12 shtator 19:14
  350 €
 • 8 foto
  PRODHOJM SEPARE TAVOLINA KARRIKA
  Makineri dhe inventare

  PRODHOJM SEPARE TAVOLINA KARRIKA

  Prodhojm:Tavolina,Karrika,dhe Separe me cilesi te lart ngjyra sipas porosis viber .+38345327459

  Istog 5 shtator 12:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Separe dhe tavolina
  Makineri dhe inventare

  Separe dhe tavolina

  punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Istog 5 shtator 10:24
  160 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Istog 27 gusht 21:47
  52.522 €
 • 8 foto
  Pajisje/inventare per kafe-restoran
  Makineri dhe inventare

  Pajisje/inventare per kafe-restoran

  Shitet inventari per kafe dhe restoran apo fastfood. Furra e picave, skara(grilli) me plin, frigorif

  Istog 25 gusht 02:51
  3.800 €
 • 0 foto
  Frigorifer per pije
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer per pije

  Shitet frigoriferi i pijeve ne gjendje perfekte, eshte shume pak i perdorur. #ftohje #pije freskues

  Istog 10 gusht 21:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavolina dhe karrika per terasa
  Makineri dhe inventare

  Tavolina dhe karrika per terasa

  Shiten 3 tavolina te rrumbullakta me nga 4 karrika, 2 tavolina drejtekendeshe me nga 4 karrika te pe

  Istog 7 gusht 22:15
  550 €
 • 4 foto
  Kompjutere bilardo tavolina per kompjutere
  Makineri dhe inventare

  Kompjutere bilardo tavolina per kompjutere

  Shiten urgjent 12 kompjutere me monitora flat 19\', se bashku me tavolina te pershtatshme per counte

  Istog 6 gusht 16:20
  1.100 €
 • 5 foto
  Invertar Sallon ondulimi (Istog)
  Makineri dhe inventare

  Invertar Sallon ondulimi (Istog)

  Shitet invertari komplet per Sallon ondulimi invertari eshte ne gjendje shume te mir per me shum inf

  Istog 28 korrik 14:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet INVENTARI
  Makineri dhe inventare

  Shitet INVENTARI

  Shitet Inventari per butik i ardhur nga Austria dhe i perdorur vetem 4 muaj. Invertari esht sistem G

  Istog 25 korrik 21:22
  370 €
 • 1 foto
  Urgjent shiten 15dritate punim i llesnes edhe dera
  Makineri dhe inventare

  Urgjent shiten 15dritate punim i llesnes edhe dera

  Urgjent ngjendje trregullt +38349861862

  Istog 20 korrik 13:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine per dyner
  Makineri dhe inventare

  Makine per dyner

  Shitet makina per dyner ne gjendje te rregullt, me ngrohes te saponderruar. Makina funksion me plin.

  Istog 12 korrik 22:42
  100 €
 • 2 foto
  Sharrë STIHL ms170
  Makineri dhe inventare

  Sharrë STIHL ms170

  Shes, motorrin Stihl. Sharra osht ne gjendje prefekte, shum pak i perdorur. I ardhur nga GJERMONIJA

  Istog 1 korrik 11:51
  210 €
 • 2 foto
  Kompresor 200 litra
  Makineri dhe inventare

  Kompresor 200 litra

  Kompresor 200 litra 2 klipsh nxhendje te rregull monofaz

  Istog 22 qershor 23:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Inventare per kafe dhe restorane
  Makineri dhe inventare

  Inventare per kafe dhe restorane

  Shitet komplet inventari per fastfood/restoran ne gjendje te rregullt dhe shume pak i perdorur. Ne i

  Istog 14 qershor 23:14
  4.000 €
 • 5 foto
  Makina per terjen e robave
  Makineri dhe inventare

  Makina per terjen e robave

  Makina shum e mir pak e perdor

  Istog 8 qershor 07:11
  170 €
 • 1 foto
  Maqinë Sharrë
  Makineri dhe inventare

  Maqinë Sharrë

  Shiten sharrat per prerjen e mishit me asht. Maqinat sapo kan ardhur nga Zvicrra dhe jane ne gjendje

  Istog 19 maj 11:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makina per prerje te mishit,proshutes etj.
  Makineri dhe inventare

  Makina per prerje te mishit,proshutes etj.

  Te ardhura nga gjermania ne gjendje te rregullt pune

  Istog 3 maj 16:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Goma sapo te ardhura nga italia
  Makineri dhe inventare

  Goma sapo te ardhura nga italia

  Viber +37745680784

  Istog 19 prill 19:13
  200 €
 • 2 foto
  Rafte per dyqan me veshmbathje
  Makineri dhe inventare

  Rafte per dyqan me veshmbathje

  Raftet jane te shfrytezuara per dyqane me veshmbathje Jane ne gjendje funksionale dhe per nga mater

  Istog 16 prill 16:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Maqinë digjitale per Pershute,Sallate etj.
  Makineri dhe inventare

  Maqinë digjitale per Pershute,Sallate etj.

  Shitet Maqina digjitale per prerjen e pershutes,sallates,sallames etj. Maqina sapo eshte importuar n

  Istog 4 prill 19:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Maqin digjitale per prerjen e mishit
  Makineri dhe inventare

  Maqin digjitale per prerjen e mishit

  Shitet Maqina Digjitale per prerjen e Mishit, eshte ne gjendje te rregullt. E ardhur nga Zvicrra. Çm

  Istog 3 prill 15:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Maqinë Sharrë
  Makineri dhe inventare

  Maqinë Sharrë

  Shiten sharrat per prerjen e mishit me asht. Maqinat sapo kan ardhur nga Zvicrra dhe jane ne gjendje

  Istog 3 prill 13:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Maqina per mish,vakumim,akullores,sharrë etj
  Makineri dhe inventare

  Maqina per mish,vakumim,akullores,sharrë etj

  Shiten Maqina te ndryshme te ardhura nga Zvicrra si : Maqina per Vakumimin e pershutes,suxhukut etj.

  Istog 3 prill 11:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  enlarse industriale
  Makineri dhe inventare

  enlarse industriale

  makin e impor nga zvicrra ne gjendje shum te mir

  Istog 3 prill 06:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  veknaric
  Makineri dhe inventare

  veknaric

  makin per vekne e impor nga zvicrra sever ronde

  Istog 3 prill 05:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vakuma
  Makineri dhe inventare

  Vakuma

  Shiten Maqinat per vakumimin e mishrave, suxhukut etj. Maqine per prerjen e pershutes, sallatave etj

  Istog 2 prill 13:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  furr buke italjane shum e rujtne qmim i arsyshem
  Makineri dhe inventare

  furr buke italjane shum e rujtne qmim i arsyshem

  shitet furr buke italjane mikser brumi KEMPER ,veknaric sewer ronde ,pres brumi komplet furra per p

  Istog 2 prill 13:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fritez ind
  Makineri dhe inventare

  Fritez ind

  Fritez e imp. nga zvicrra

  Istog 2 prill 13:02
  300 €
 • 11 foto
  Vakuma nga Zvicrra
  Makineri dhe inventare

  Vakuma nga Zvicrra

  Shiten Vakuma te ndryshem per Vakumimin e Mishit,Suxhuk etj. Jane te sapo ardhur nga Zvicrra dhe ne

  Istog 2 prill 10:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Counter strike kompjutere pc
  Makineri dhe inventare

  Counter strike kompjutere pc

  Shiten urgjent 12 kompjutere me monitora flat 19\', se bashku me tavolina te pershtatshme per counte

  Istog 2 prill 09:32
  650 €
 • 0 foto
  Bilardo 6 & 8
  Makineri dhe inventare

  Bilardo 6 & 8

  Shiten edhe 2 bilardo 8\' dhe 6\'. Jane ne gjendje shume te mire! # counter strike counterstrike bi

  Istog 2 prill 06:06
  600 €
 • 2 foto
  makin per lidhje paketav
  Makineri dhe inventare

  makin per lidhje paketav

  makin per lidhje e ardhun nga zvicrra

  Istog 1 prill 11:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  printer nga zvicrra
  Makineri dhe inventare

  printer nga zvicrra

  printer industrial

  Istog 1 prill 07:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Karrika per teras
  Makineri dhe inventare

  Karrika per teras

  Karrika +tavolina per taras 6 komplete me jastek

  Istog 1 prill 00:59
  550 €
 • 7 foto
  Maqina Vakumimi
  Makineri dhe inventare

  Maqina Vakumimi

  Shiten Maqina te ndryshme per Vakumimin e misherave,suxhukut e gjerave tjera te ndryshme. Maqinat ja

  Istog 31 mars 23:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitje
  Makineri dhe inventare

  shitje

  shes arken për biznes me nivele me shum artikuj si shihet edhe ne foto qmimi 100 euro nese jeni te i

  Istog 31 mars 20:46
  99 €
 • 1 foto
  Maqinë per prerjen e mishit me asht
  Makineri dhe inventare

  Maqinë per prerjen e mishit me asht

  Shiten sharrat per prerjen e mishit me asht. Maqinat sapo kan ardhur nga Zvicrra dhe jane ne gjendje

  Istog 31 mars 18:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Maqina per prerjen, vakumimin mishit etj
  Makineri dhe inventare

  Maqina per prerjen, vakumimin mishit etj

  Shiten Maqinat per vakumimin e mishrave, suxhukut etj. Maqine per prerjen e pershutes, sallatave etj

  Istog 20 janar 23:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  makin mikser per bluarjen e kepve
  Makineri dhe inventare

  makin mikser per bluarjen e kepve

  makin e importuar nga zvicrra

  Istog 5 janar 19:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Monetare të ndërsjellë të ndihmës në mes të individëve në 48 orë
  Makineri dhe inventare

  Monetare të ndërsjellë të ndihmës në mes të individëve në 48 orë

  kanë nevojë për mbështetje për projektet tuaja të na kontaktoni; ([email protected]). K

  Istog 5 mars 11:38
  2.000 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Makineri dhe inventare

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Bonjour Il est avec une profonde gratitude que je veux présenter mon témoignage ici, vous qui êtes

  Istog 7 dhjetor 14:10
  400 €