Istog

Makineri dhe inventare në shitje në Istog

 • 8 foto
  PAISJE KUZHINASH NGA INOKSI
  Makineri dhe inventare

  PAISJE KUZHINASH NGA INOKSI

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Istog 12 korrik 15:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PAISJE PROFESIONALE HOTELERIE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE HOTELERIE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Istog 12 korrik 14:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Maqina per autolarje
  Makineri dhe inventare

  Maqina per autolarje

  shiten maqinat per autolarje shpirc perfekt boc shampuni kompresor fshis trrymes komplet shiten nuk

  Istog 11 korrik 01:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  veknaric
  Makineri dhe inventare

  veknaric

  makin per vekne e impor nga zvicrra sever ronde

  Istog 27 qershor 17:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  furr buke italjane me gjitha paisjet percjellse
  Makineri dhe inventare

  furr buke italjane me gjitha paisjet percjellse

  shitet furr buke italjane mikser brumi KEMPER ,veknaric sewer ronde ,pres brumi komplet furra per p

  Istog 27 qershor 17:49
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  Shiten paisjet mjeksord
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisjet mjeksord

  Shiten paisjet mjeksore te gjitha jane ne gjendje te rregullt. Shiten : Ultrazeri kardiak, Rentg

  Istog 25 maj 12:01
  3.500 €
 • 1 foto
  Shitet akku makita
  Makineri dhe inventare

  Shitet akku makita

  E re Me te gjitha paisje Viber +38345573799 Transporti gratis

  Istog 21 maj 14:11
  42 €
 • 2 foto
  Mbajtese e topave
  Makineri dhe inventare

  Mbajtese e topave

  shitet ose bej edhe ndrrim me mall

  Istog 18 maj 10:01
  25 €
 • 2 foto
  Makine per dyner
  Makineri dhe inventare

  Makine per dyner

  Shitet makina per dyner ne gjendje te rregullt, me ngrohes te saponderruar. Makina funksion me plin.

  Istog 17 tetor 18:27
  100 €
 • 0 foto
  Furre e picave
  Makineri dhe inventare

  Furre e picave

  Shitet furra e picave ne gjendje te rregullt. Fuura eshte prodhim italian. Furra eshte dykateshe dhe

  Istog 12 shtator 19:14
  800 €
 • 0 foto
  Tavolina e picave me ftohje dhe ngrirje
  Makineri dhe inventare

  Tavolina e picave me ftohje dhe ngrirje

  Shitet tavolina e picave (punes) me ngrirje te thelle ne pjesen e poshtme dhe ftohje larte. Tavolina

  Istog 12 shtator 19:14
  650 €
 • 0 foto
  Mikser per brum
  Makineri dhe inventare

  Mikser per brum

  Shitet mikseri per brum ne gjendje te rregullt. Mikseri eshte prodhim italian dhe eshte i pershtatsh

  Istog 12 shtator 19:14
  750 €
 • 0 foto
  Frigorifer per ekspozim te ushqimit
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer per ekspozim te ushqimit

  Shitet frigoriferi per ekspozimin e ushqimit i pershtatshem per qebaptore, kuzhina, piceri, fast foo

  Istog 12 shtator 19:14
  350 €
 • 8 foto
  Pajisje/inventare per kafe-restoran
  Makineri dhe inventare

  Pajisje/inventare per kafe-restoran

  Shitet inventari per kafe dhe restoran apo fastfood. Furra e picave, skara(grilli) me plin, frigorif

  Istog 25 gusht 02:51
  3.800 €
 • 1 foto
  Tavolina dhe karrika per terasa
  Makineri dhe inventare

  Tavolina dhe karrika per terasa

  Shiten 3 tavolina te rrumbullakta me nga 4 karrika, 2 tavolina drejtekendeshe me nga 4 karrika te pe

  Istog 7 gusht 22:15
  550 €
 • 5 foto
  Invertar Sallon ondulimi (Istog)
  Makineri dhe inventare

  Invertar Sallon ondulimi (Istog)

  Shitet invertari komplet per Sallon ondulimi invertari eshte ne gjendje shume te mir per me shum inf

  Istog 28 korrik 14:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet INVENTARI
  Makineri dhe inventare

  Shitet INVENTARI

  Shitet Inventari per butik i ardhur nga Austria dhe i perdorur vetem 4 muaj. Invertari esht sistem G

  Istog 25 korrik 21:22
  370 €
 • 1 foto
  Urgjent shiten 15dritate punim i llesnes edhe dera
  Makineri dhe inventare

  Urgjent shiten 15dritate punim i llesnes edhe dera

  Urgjent ngjendje trregullt +38349861862

  Istog 20 korrik 13:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sharrë STIHL ms170
  Makineri dhe inventare

  Sharrë STIHL ms170

  Shes, motorrin Stihl. Sharra osht ne gjendje prefekte, shum pak i perdorur. I ardhur nga GJERMONIJA

  Istog 1 korrik 11:51
  210 €
 • 2 foto
  Kompresor 200 litra
  Makineri dhe inventare

  Kompresor 200 litra

  Kompresor 200 litra 2 klipsh nxhendje te rregull monofaz

  Istog 22 qershor 23:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Inventare per kafe dhe restorane
  Makineri dhe inventare

  Inventare per kafe dhe restorane

  Shitet komplet inventari per fastfood/restoran ne gjendje te rregullt dhe shume pak i perdorur. Ne i

  Istog 14 qershor 23:14
  4.000 €
 • 5 foto
  Makina per terjen e robave
  Makineri dhe inventare

  Makina per terjen e robave

  Makina shum e mir pak e perdor

  Istog 8 qershor 07:11
  170 €
 • 1 foto
  Monetare të ndërsjellë të ndihmës në mes të individëve në 48 orë
  Makineri dhe inventare

  Monetare të ndërsjellë të ndihmës në mes të individëve në 48 orë

  kanë nevojë për mbështetje për projektet tuaja të na kontaktoni; ([email protected]). K

  Istog 5 mars 11:38
  2.000 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Makineri dhe inventare

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Bonjour Il est avec une profonde gratitude que je veux présenter mon témoignage ici, vous qui êtes

  Istog 7 dhjetor 14:10
  400 €