Automjete
Istog

Automjete në shitje në Istog

 • 5 foto
  shes ndrroj renault laguna 120ps rks 08.06.2019
  Vetura

  shes ndrroj renault laguna 120ps rks 08.06.2019

  shes ndrroj renault laguna viti 1996 1.8 benzin me 120ps shpenzimet te vogla 7 litra 100 km gjendje

  Istog 17 nëntor 14:41
  1.400 €
 • 4 foto
  goma per golf 6
  Vetura

  goma per golf 6

  Goma per golf 6 me 5 sherafa te dimirit R16 thuajse te te reja me bandash hekrit

  Istog 11 nëntor 11:43
  155 €
 • 0 foto
  Shitet kamioneta iveco
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kamioneta iveco

  Shitet kamioneta iveco te interesuarit kontaktoni +37744466746

  Istog 10 nëntor 18:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive i Opel Astra
  Vetura

  Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive i Opel Astra

  Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive i Mercedes C250 si dhe të gjitha pjesët e tij

  Istog 9 nëntor 07:18
  300 €
 • 2 foto
  Mitsubishi
  Vetura

  Mitsubishi

  Shitet Mitsubishi Space Star 1.9did model comfort eshte vetur familjare shoenzimet e vogla ka klim p

  Istog 8 nëntor 11:39
  2.800 €
 • 9 foto
  Shiten fellnet per Passat 16-she me goma vere
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet per Passat 16-she me goma vere

  Shiten fellnet per passat,golf5,audi A4 mercedes etj me goma vere gjysem baje,fellnet jan shum te mi

  Istog 5 nëntor 09:54
  300 €
 • 5 foto
  Shiten
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten

  Shiten

  Istog 3 nëntor 18:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten gomat 205/60/16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat 205/60/16

  Shiten gomat 205/60/16 gomat jane te ardhura nga austria, ne gjendje shum te mir pothuajse te reja.

  Istog 31 tetor 19:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten gomat 9.5/R24
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat 9.5/R24

  Shiten gomat e traktorit 9.5/R25

  Istog 31 tetor 19:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten gomat 16 9 38
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat 16 9 38

  Shiten dy gomat 16,9,38 per me shum kontaktoni ne Tel 045627970 dhe Viber +38345627970

  Istog 31 tetor 19:16
  450 €
 • 0 foto
  ⛔️Haxha Auto24h⛔️Blejm te gjitha llojt e Veturave
  Vetura

  ⛔️Haxha Auto24h⛔️Blejm te gjitha llojt e Veturave

  ⛔ Haxha Auto ⛔ Blej të gjitha llojet e veturave: 🚗 Në gjendje të rregullt 🚗 Të aksidentuara 🚗

  Istog 21 tetor 10:07
  2.000 €
 • 4 foto
  IVECO STRALIS 560 RKS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IVECO STRALIS 560 RKS

  IVECO STRALIS VITI 2007 KM 795250 RETARDER KLIM NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE NDRRIM I MUNDSHEM

  Istog 20 tetor 15:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUDI 100 C4 quattro 2.0 regjistrim deri 28-01-2020
  Vetura

  AUDI 100 C4 quattro 2.0 regjistrim deri 28-01-2020

  shes AUDI 100 C4 2.0 benzin-plin me atest ne gjendje shum te mir regjistrim deri me 28-01-2020 ndrri

  Istog 20 tetor 10:54
  1.400 €
 • 3 foto
  Golf 3 1.9 turbo dizell rks regjistrim deri me 27.12.2019
  Vetura

  Golf 3 1.9 turbo dizell rks regjistrim deri me 27.12.2019

  Shitet Golf 3 1.9 turbo dizell manual regjistrim deri me 27.12.2019 servisim te kryer komplet rrypin

  Istog 19 tetor 21:49
  1.800 €
 • 10 foto
  Audi A4
  Vetura

  Audi A4

  Audi A4 2.0 tdi e sapo ardhur nga gjermania me libra servisi ne gjendje super tmir me dogan dhe homo

  Istog 17 tetor 17:49
  10.800 €
 • 0 foto
  WE supply gold nuggets and gold bars for sale
  Autopjese dhe paisje

  WE supply gold nuggets and gold bars for sale

  WE supply gold nuggets and gold bars for sale 98.4% +27613119008 in US,Canada Uk,France ,Switzerla

  Istog 16 tetor 01:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A4 1.8T Quattro, automatik
  Vetura

  Audi A4 1.8T Quattro, automatik

  Audi A4 1.8T Quattro / 4x4 , Automatik ne gjendje shum te mire si mbrenda ashtu edhe jasht. Serviset

  Istog 15 tetor 18:03
  4.700 €
 • 4 foto
  Fellne 17” origjinale per VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17” origjinale per VW

  Fellne 17-she per VW komplet me goma ne gjendje shum te mir. Gomat jan nga firma Bridgestone Potenz

  Istog 15 tetor 17:55
  380 €
 • 6 foto
  Audi A4 2.0tdi Quattro Alpine Edition, S-line
  Vetura

  Audi A4 2.0tdi Quattro Alpine Edition, S-line

  Audi A4 2.0tdi clean diesel Quattro S-line ne gjendje jashtzakonisht te mire si jasht ashtu edhe mbr

  Istog 15 tetor 17:55
  17.000 €
 • 6 foto
  Mercdes C200 viti 2010 pa dogane
  Vetura

  Mercdes C200 viti 2010 pa dogane

  Mercedes C200 Viti 2010 Km 244.000 Full Opcion Tel 044347949

  Istog 10 tetor 18:13
  8.900 €
 • 6 foto
  Shes mercedes c220 cdi rks ne gjendje te mir
  Vetura

  Shes mercedes c220 cdi rks ne gjendje te mir

  Shes mercedes c220 cdi rks ne gjendje te mir i mirmbajtun me servisa ni pronar ne kosov qe nga 2015

  Istog 6 tetor 21:46
  4.500 €
 • 2 foto
  AUTO-01 BLEJ VETURA ME AKSIDENT DEFEKT KONTAKT
  Vetura

  AUTO-01 BLEJ VETURA ME AKSIDENT DEFEKT KONTAKT

  AUTO1 Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur

  Istog 4 tetor 10:09
  9.990 €
 • 5 foto
  BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT Vw Audi BMW
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT Vw Audi BMW

  AUTO1 Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur

  Istog 4 tetor 08:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Peugeot 308 1.6 2010
  Vetura

  Peugeot 308 1.6 2010

  Vetura është ne gjendje perfekte,me te gjitha serviset me rregull, është me vetem 73mi te kalume ,fu

  Istog 3 tetor 13:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 6 TDI  1.6
  Vetura

  Golf 6 TDI 1.6

  Per me shum info kontakto ne viber

  Istog 3 tetor 10:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ATV 4CROSS AIE 250 CC
  Motore (mbi 50 cc)

  ATV 4CROSS AIE 250 CC

  MOTORRI ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT,GUMAT I KA TE REJA

  Istog 1 tetor 12:44
  1.850 €
 • 6 foto
  shitet honda cb 250 2002
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet honda cb 250 2002

  me dogan bateri te re ne gjendje tiptop gjithqka ne rregullt qmimi me marrveshje

  Istog 29 shtator 22:02
  1 €
 • 3 foto
  MAN 18.285
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN 18.285

  Shitet kamion MAN esht shum i ruajtur Esht i gatshem per pun viber +3834556894 qmimi sipas marrveshj

  Istog 28 shtator 21:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kombi Ford
  Vetura

  Kombi Ford

  Shitet Kombi Ford Tranzit 2.0 diesel viti i prodhimit 2001,9 ulëse ne gjendje shume te mire pune.per

  Istog 28 shtator 18:23
  3.400 €
 • 0 foto
  Golf 4 1.9tdi
  Vetura

  Golf 4 1.9tdi

  Vetura osht e gjendje shkelqyshme.Gumat te reja tanat servista me kohe .Koqnicat te raja komplet.Rr

  Istog 28 shtator 14:02
  5.500 €
 • 0 foto
  Shes pjes per nissan patrol 3.3
  Vetura

  Shes pjes per nissan patrol 3.3

  Shes pjes per nissan patrol 3.3 Viber +38345699079 numer tjeter 046122686

  Istog 26 shtator 22:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Opel Blitz kamjon
  Autopjese dhe paisje

  Opel Blitz kamjon

  Shes kete kamjon kuj i vyn per pjes ka matorrin defekt eshte i regjistrum ne ks por i skadum Ka edhe

  Istog 26 shtator 14:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHES PJESET KOMPLET PER \'FORD GALAXY1.9 tdi TKuqe\'
  Autopjese dhe paisje

  SHES PJESET KOMPLET PER \'FORD GALAXY1.9 tdi TKuqe\'

  Shiten pjeset e Ford Galaxy 1.9 TDI tkuqe 2001, si ato te karroserise edhe te motorrit komplet, jane

  Istog 25 shtator 23:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHES AUDI 80 1.8 benzin
  Vetura

  SHES AUDI 80 1.8 benzin

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt,fellne 15,regjistrim i skaduar.

  Istog 25 shtator 18:54
  700 €
 • 1 foto
  Loan offers between serious individuals in 72 hour
  Autopjese dhe paisje

  Loan offers between serious individuals in 72 hour

  Hello sir and madam I\'m Mrs. TEVEZ ROSINE. I present a loan offer between individuals, to allow yo

  Istog 25 shtator 13:30
  200 €
 • 4 foto
  Shes KANGO 1.9 RKS
  Vetura

  Shes KANGO 1.9 RKS

  Shes kango 1.9i thjesht Rks deri me 15.11.2019 ne gjendje tip top.

  Istog 25 shtator 09:11
  1.500 €
 • 1 foto
  Golf 2 ndrrim me pikap
  Vetura

  Golf 2 ndrrim me pikap

  Golf 2 1.6 dizell viti i prodhimit 1991 regjistrimi i ka skadu qe 1 muj ne gjendje shum tmir ndrrohe

  Istog 25 shtator 08:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ford ka 1.3 benzin.
  Vetura

  Ford ka 1.3 benzin.

  Shitet Ford ka 1.3 benzin ne gjedje te mir. Ndrrim i munshem. +38344447793 Qmimi

  Istog 24 shtator 17:09
  750 €
 • 3 foto
  Motorr me 4 Rrota shitet
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motorr me 4 Rrota shitet

  Shitet motorri me 4 rrot 49 cc Per info Kontakto ne numer 049-866-825

  Istog 24 shtator 16:09
  200 €
 • 3 foto
  Shitet golfi dizel
  Vetura

  Shitet golfi dizel

  Shes golfin dizel 1.6 dizel fabrikisht ash5 ne rregull Rks i skadum dritat i dhezen sit dhezet kerri

  Istog 23 shtator 19:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Passat Cc 2012 dsg
  Vetura

  Passat Cc 2012 dsg

  Shitet ose ndrohet vetem me Polo 1.6 2012- e tutje

  Istog 23 shtator 18:09
  14.500 €
 • 0 foto
  Gjip Nissan terrano 2.7 4x4
  Vetura

  Gjip Nissan terrano 2.7 4x4

  Shitet gjipi nissan terrano 2.7 4x4 ne gjendje perfekte

  Istog 23 shtator 16:57
  4.000 €
 • 10 foto
  Opel Combo C 1.7 TD
  Vetura

  Opel Combo C 1.7 TD

  Shesim Opel Combo , ne 2014 i regjistruar ne Kosovë , para nje viti i eshte nderruar rrypi i motorit

  Istog 23 shtator 11:48
  3.350 €
 • 3 foto
  Audi a6
  Vetura

  Audi a6

  Vetura ka dhe 10 muaj regjistrim rks, ika 240mi Kilometra te garantuara,motorri v6 2.4 benzine, nuk

  Istog 22 shtator 21:38
  4.400 €
 • 2 foto
  Yamaha Maxter
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha Maxter

  Yamaha Maxter 125 me dokumenta ne gjende te rregull. Nr:+38349335245 Bon ndrrim per motosport.

  Istog 22 shtator 20:58
  1.000 €
 • 2 foto
  Renault Laguna 2.2 Dizell 2002 150ps RKS
  Vetura

  Renault Laguna 2.2 Dizell 2002 150ps RKS

  Shitet Reno laguna 2.2 dizell viti 2002 150 ps 6 shpejtsi rks deri janar ne gjendje te mir . Drita l

  Istog 22 shtator 20:21
  2.500 €
 • 2 foto
  Shitet kombi me 7 ulse
  Vetura

  Shitet kombi me 7 ulse

  Shitet fordi galaxy shum ne gjendje te mir osht shum i rujten ska vjrejtje me 7 ulse osht dizell 2.0

  Istog 22 shtator 16:43
  8.800 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz 12,13
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz 12,13

  I doganuar në gjendje të rregullt çmimi sipas marrveshjes

  Istog 22 shtator 11:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NISAN
  Vetura

  NISAN

  Shitet NISANI 2.5 133 ps viti prodhimit 2003 ne gjendje perfekte ne targa ne huaja .

  Istog 21 shtator 20:24
  5.750 €
 • 4 foto
  Nisan Navara
  Vetura

  Nisan Navara

  Shitet NISAN NAVARA 2.5 dizel 116 ps viti i prodhimit 2004 ne gjendje perfekte

  Istog 21 shtator 20:16
  4.900 €