Automjete
Tiranë

Automjete në shitje në Tiranë

 • 5 foto
  ✅ SHITEN ✅ Disce Audi & Vw ✅ ?Auto_Shehu_Albania
  Vetura

  ✅ SHITEN ✅ Disce Audi & Vw ✅ ?Auto_Shehu_Albania

  • Audi
  • A3
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:38
  250 €
 • 10 foto
  ✅ Goma & Disce ✅ ?Auto_Shehu_Albania ? ( Tirane )
  Vetura

  ✅ Goma & Disce ✅ ?Auto_Shehu_Albania ? ( Tirane )

  • Audi
  • A3
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:38
  250 €
 • 10 foto
  ✅ Disce & Goma ✅ ? Auto_Shehu_Albania ? ( Tirane )
  Vetura

  ✅ Disce & Goma ✅ ? Auto_Shehu_Albania ? ( Tirane )

  • Mercedes-Benz
  • C 220
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 180 000 - 189 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:38
  200 €
 • 10 foto
  ✅ Goma dhe Disce ✅Te Reja dhe Te Perdorura✅ ?AUTO_SHEHU ?
  Vetura

  ✅ Goma dhe Disce ✅Te Reja dhe Te Perdorura✅ ?AUTO_SHEHU ?

  • Mercedes-Benz
  • E 280
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 25 000 - 29 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:38
  100 €
 • 7 foto
  ✅ Disce & Goma ✅ - ? AUTO_SHEHU_ALBANIA ? ( Tirane )
  Vetura

  ✅ Disce & Goma ✅ - ? AUTO_SHEHU_ALBANIA ? ( Tirane )

  • Audi
  • A5
  • Dizel / Naftë
  • 2013
  • 30 000 - 34 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:38
  200 €
 • 6 foto
  ⭐ SHITEN ⭐Goma te reja dhe te perdorura ✅ Auto_Shehu_Albania
  Vetura

  ⭐ SHITEN ⭐Goma te reja dhe te perdorura ✅ Auto_Shehu_Albania

  • Mercedes-Benz
  • C 220
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 100 000 - 109 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:38
  100 €
 • 3 foto
  Fener dhe stopa golfi 6
  Autopjese dhe paisje

  Fener dhe stopa golfi 6

  Shiten fenert edhe stopat te golfit 6

  Tiranë Sot, 01:37
  1 €
 • 10 foto
  ⭐️ SHITET ⭐️ Peugeot 206 / 1.6 Benzine / Manual 2006
  Vetura

  ⭐️ SHITET ⭐️ Peugeot 206 / 1.6 Benzine / Manual 2006

  • Peugeot
  • 206
  • Benzin
  • 2006
  • 90 000 - 94 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:37
  2.300 €
 • 10 foto
  ⭐️SHITET⭐️ Opel Zafira 1.9 CDTI Diesel + Manual 6+1
  Vetura

  ⭐️SHITET⭐️ Opel Zafira 1.9 CDTI Diesel + Manual 6+1

  • Opel
  • Zafira
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:37
  2.900 €
 • 10 foto
  ⭐️ SHITET ⭐️ Vw Polo 1.4 Tdi Diesel • Manual 5+1 • Me Dogane
  Vetura

  ⭐️ SHITET ⭐️ Vw Polo 1.4 Tdi Diesel • Manual 5+1 • Me Dogane

  • VW Volkswagen
  • Polo
  • Dizel / Naftë
  • 2004
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:37
  2.900 €
 • 10 foto
  ⭐️ SHITET ⭐️ Mazda 1.4 Diesel • Manual 5+1 • Viti 2009
  Vetura

  ⭐️ SHITET ⭐️ Mazda 1.4 Diesel • Manual 5+1 • Viti 2009

  • Mazda
  • Mazda2
  • Dizel / Naftë
  • 2009
  • 150 000 - 159 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 01:37
  3.400 €
 • 10 foto
  ⭐️ SHITET • Honda Jazz i-dsi 1.4 Benzine • Automat
  Vetura

  ⭐️ SHITET • Honda Jazz i-dsi 1.4 Benzine • Automat

  • Honda
  • Jazz
  • Benzin
  • 2006
  • 170 000 - 179 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:37
  3.700 €
 • 10 foto
  ⭐️ SHITET • Toyota RAV 4 • 2.2 Diesel 4x4 • Manual 6+1
  Vetura

  ⭐️ SHITET • Toyota RAV 4 • 2.2 Diesel 4x4 • Manual 6+1

  • Toyota
  • RAV 4
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 120 000 - 129 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:37
  6.300 €
 • 10 foto
  ⭐️ SHITET • Vw Touran 1.9 Tdi Diesel • Manual 6+1 • 2008
  Vetura

  ⭐️ SHITET • Vw Touran 1.9 Tdi Diesel • Manual 6+1 • 2008

  • VW Volkswagen
  • Touran
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:37
  4.200 €
 • 10 foto
  ⭐️ SHITET ⭐️ Volvo XC 60 2.4 Diesel • Automat • Full Option
  Vetura

  ⭐️ SHITET ⭐️ Volvo XC 60 2.4 Diesel • Automat • Full Option

  • Volvo
  • XC 60
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:36
  11.900 €
 • 10 foto
  ⭐️SHITET⭐️ Audi A8 L 4.2 Tdi Diesel Quattro Full Option
  Vetura

  ⭐️SHITET⭐️ Audi A8 L 4.2 Tdi Diesel Quattro Full Option

  • Audi
  • A8
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:36
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ⭐️SHITET⭐️ Audi A6 SportBack 2.0 Tfsi Benzine • Full Option
  Vetura

  ⭐️SHITET⭐️ Audi A6 SportBack 2.0 Tfsi Benzine • Full Option

  • Audi
  • A6
  • Benzin
  • 2013
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:36
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ⭐️SHITET⭐️ C Class 200 Cdi Bluefficency • Automat Avangarde
  Vetura

  ⭐️SHITET⭐️ C Class 200 Cdi Bluefficency • Automat Avangarde

  • Mercedes-Benz
  • C 200
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:36
  8.200 €
 • 10 foto
  ⭐️ SHITET • EVO 280 Cdi Diesel V6 • Automat 7 G
  Vetura

  ⭐️ SHITET • EVO 280 Cdi Diesel V6 • Automat 7 G

  • Mercedes-Benz
  • E 280
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:36
  5.900 €
 • 10 foto
  ⭐️SHITET▪︎A Clas 200 Cdi Diesel▪︎Automat▪︎Avangarde▪︎M Dogan
  Vetura

  ⭐️SHITET▪︎A Clas 200 Cdi Diesel▪︎Automat▪︎Avangarde▪︎M Dogan

  • Mercedes-Benz
  • A 200
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:36
  3.800 €
 • 10 foto
  ⭐️ SHITET ⭐️ C Class 63 AmG /// Full Option ( 510 Hp )
  Vetura

  ⭐️ SHITET ⭐️ C Class 63 AmG /// Full Option ( 510 Hp )

  • Mercedes-Benz
  • C 63 AMG
  • Dizel / Naftë
  • 2017
  • 80 000 - 84 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ⭐️ SHITET ⭐️ ML 5.0 AmG Benzine • Full Option
  Vetura

  ⭐️ SHITET ⭐️ ML 5.0 AmG Benzine • Full Option

  • Mercedes-Benz
  • ML 55 AMG
  • Benzin
  • 2011
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ⭐️ SHITEN OSE NDERROHEN ⭐️ KARROTRECA SPRINTER V6
  Vetura

  ⭐️ SHITEN OSE NDERROHEN ⭐️ KARROTRECA SPRINTER V6

  • Mercedes-Benz
  • Model tjetër
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 140 000 - 149 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 01:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ⭐️ SHITET • Karrotrec V6 3.0 Diesel i Kompletuar + Karroca
  Vetura

  ⭐️ SHITET • Karrotrec V6 3.0 Diesel i Kompletuar + Karroca

  • Mercedes-Benz
  • 320
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 140 000 - 149 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 01:35
  22.000 €
 • 8 foto
  SKODA BENZIN-GAZ
  Vetura

  SKODA BENZIN-GAZ

  • Škoda
  • Fabia
  • Benzinë + Gaz
  • 2002
  • 180 000 - 189 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 01:26
  2.000 €
 • 1 foto
  Shitet Gjenerator Bruno “OKAZION”
  Vetura

  Shitet Gjenerator Bruno “OKAZION”

  • Mercedes-Benz
  • C 220
  • Dizel / Naftë
  • 2020
  • 0 - 4 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 01:10
  3.500 €
 • 0 foto
  Shitet Mazda 2 1.4 Benzin 2005 automat
  Vetura

  Shitet Mazda 2 1.4 Benzin 2005 automat

  • Mazda
  • 2
  • Benzin
  • 2005
  • 140 000 - 149 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 01:06
  2.300 €
 • 7 foto
  Shitet c-clas Okazion
  Vetura

  Shitet c-clas Okazion

  • Mercedes-Benz
  • C 200
  • Benzin
  • 2004
  • 20 000 - 24 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 01:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Benz c class 200 naft viti nentor I 2004 full opsion
  Vetura

  Benz c class 200 naft viti nentor I 2004 full opsion

  • Mercedes-Benz
  • C 200
  • Dizel / Naftë
  • 2004
  • 20 000 - 24 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 01:02
  3.800 €
 • 9 foto
  Fiar grande punto
  Vetura

  Fiar grande punto

  • Fiat
  • Grande Punto
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 15 000 - 19 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 00:59
  2.200 €
 • 5 foto
  ⭐️ SHITEN ⭐️ Disce Audi & Volkswagen ⭐️ Auto Shehu Albania
  Vetura

  ⭐️ SHITEN ⭐️ Disce Audi & Volkswagen ⭐️ Auto Shehu Albania

  • Audi
  • A3
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 180 000 - 189 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 00:58
  150 €
 • 8 foto
  TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN VITI 2009 SUPER GJENDJE
  Vetura

  TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN VITI 2009 SUPER GJENDJE

  • Toyota
  • Yaris
  • Benzin
  • 2009
  • 10 000 - 14 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 00:58
  3.700 €
 • 8 foto
  FORD TURNEO 1.8 NAFT 2007 ME DOGAN
  Vetura

  FORD TURNEO 1.8 NAFT 2007 ME DOGAN

  • Ford
  • Tourneo
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 180 000 - 189 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 00:55
  3.200 €
 • 12 foto
   FIAT DOBLO 1.3 NAFT 2010 ZVICRA ME DOGAN
  Vetura

  FIAT DOBLO 1.3 NAFT 2010 ZVICRA ME DOGAN

  • Fiat
  • Doblo
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 120 000 - 129 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 00:55
  3.900 €
 • 10 foto
  ⭐️ SHITET • C Class W203• 180 Kompresor Benzine • Automat
  Vetura

  ⭐️ SHITET • C Class W203• 180 Kompresor Benzine • Automat

  • Mercedes-Benz
  • C 180
  • Benzin
  • 2005
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 00:54
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ⭐️ SHITET ⭐️ E Class 220 Cdi AmG Look Full Option
  Vetura

  ⭐️ SHITET ⭐️ E Class 220 Cdi AmG Look Full Option

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Dizel / Naftë
  • 2015
  • 180 000 - 189 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 00:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Benz A 180 Naft
  Vetura

  Mercedes Benz A 180 Naft

  • Mercedes-Benz
  • A 180
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Tiranë Sot, 00:53
  2.800 €
 • 6 foto
  Ndrohet me 4X4 Automatike
  Vetura

  Ndrohet me 4X4 Automatike

  • Mercedes-Benz
  • A 180
  Tiranë Sot, 00:53
  2.999 €
 • 10 foto
  Porsche Cayenne 2008
  Vetura

  Porsche Cayenne 2008

  • Porsche
  • Cayenne
  • Benzin
  • 2008
  • 130 000 - 139 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 00:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mitsubishi Outlander 2015
  Vetura

  Mitsubishi Outlander 2015

  • Mitsubishi
  • Outlander
  • Benzin
  • 2015
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 00:51
  16.000 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz E Clas 2003
  Vetura

  Mercedes Benz E Clas 2003

  • Mercedes-Benz
  • E 270
  • Dizel / Naftë
  • 2003
  • 160 000 - 169 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 00:49
  4.400 €
 • 8 foto
  Renault Laguna
  Vetura

  Renault Laguna

  • Renault
  • Laguna
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 00:49
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  FORD FIESTA BENZIN AUTOMAT
  Vetura

  FORD FIESTA BENZIN AUTOMAT

  • Ford
  • Fiesta
  • Benzin
  • 2007
  • 130 000 - 139 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 00:48
  2.900 €
 • 9 foto
  FIAT SEDICI 4X4 ACTIVE 1.9 NAFT 2007 ME DOGAN
  Vetura

  FIAT SEDICI 4X4 ACTIVE 1.9 NAFT 2007 ME DOGAN

  • Fiat
  • Sedici
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 00:48
  4.400 €
 • 12 foto
  BMW X5 M Package fabrike,35d xDrive,2015,98.000KM,FULL
  Vetura

  BMW X5 M Package fabrike,35d xDrive,2015,98.000KM,FULL

  • BMW
  • X5
  • Dizel / Naftë
  • 2015
  • 95 000 - 99 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 00:48
  35.000 €
 • 12 foto
  Benz E-Class 6.3 AMG 525hp,Benzin+Gaz 100%,E63 AMG,FULL
  Vetura

  Benz E-Class 6.3 AMG 525hp,Benzin+Gaz 100%,E63 AMG,FULL

  • Mercedes-Benz
  • E 63 AMG
  • Benzinë + Gaz
  • 2010
  • 140 000 - 149 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 00:48
  30.000 €
 • 10 foto
  OKAZION!!! SHITET AUDI Q7 2007
  Vetura

  OKAZION!!! SHITET AUDI Q7 2007

  • Audi
  • Q7
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 130 000 - 139 999 km
  • Steptronic / Tiptronic
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 00:48
  8.500 €
 • 9 foto
  Golf 7 2016
  Vetura

  Golf 7 2016

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Benzin
  • 2016
  • 50 000 - 54 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 00:48
  11.800 €
 • 11 foto
  C160 BENZIN GAZ
  Vetura

  C160 BENZIN GAZ

  • Mercedes-Benz
  • C 160
  • Benzinë + Gaz
  • 2009
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 00:48
  7.300 €
 • 7 foto
  BENZ B CLASS 180 NAFT AUTOMATIKE VITI 2012
  Vetura

  BENZ B CLASS 180 NAFT AUTOMATIKE VITI 2012

  • Mercedes-Benz
  • B 180
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 20 000 - 24 999 km
  • Steptronic / Tiptronic
  • Targa Shqiptare
  Tiranë Sot, 00:47
  6.400 €