Automjete
Tiranë

Automjete në shitje në Tiranë

 • 3 foto
  Yamaha 49cc motorr antik????
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Yamaha 49cc motorr antik????

  Yamaha 49cc cdo gje origjinale i sapoardhur nga zvicra 🇨🇭

  Tiranë Sot, 23:26
  600 €
 • 6 foto
  Golf 7 facelift fabrike r line automat
  Vetura

  Golf 7 facelift fabrike r line automat

  Golf 7 facelift fabrike 2.0 automat r line nafte . Makina ka 13 mij km cdo gje e re . Viti prodhimit

  Tiranë Sot, 23:26
  26.000 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz W203 , viti 2004 , Automatic
  Vetura

  Mercedes Benz W203 , viti 2004 , Automatic

  Shitet, C class W203 , viti 2004 , 238 mije km , Elegance , automatik , dokumenta deri ne shtator, g

  Tiranë Sot, 23:25
  4.200 €
 • 10 foto
  Shitet ML 350 BlueTec.
  Vetura

  Shitet ML 350 BlueTec.

  Shitet ML 350 BlueTec ne gjendje perfekte, te gjitha sherbimet e kryera tek Benz. -Pa takse luksi. -

  Tiranë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Okazion,Benz EVO 320 Bluetec,Automat,Viti 2009....
  Vetura

  Okazion,Benz EVO 320 Bluetec,Automat,Viti 2009....

  SHITET : MERCEDES BENZ EVO 320 BLUETEC , VITI 2009-2010 , AUTOMAT, NAFTE , NGJYRE GOLD, CLIMA, SENSO

  Tiranë Sot, 23:22
  8.500 €
 • 12 foto
  Okazion 2011 Audi A4 Quattro 2.0T Full option
  Vetura

  Okazion 2011 Audi A4 Quattro 2.0T Full option

  OKazion AUDI A4 2.0TFSI. ->📆Viti 2011. ->🛣149,000km. ->⚙️Motorri 1996cc 4 pistona Benzi

  Tiranë Sot, 23:22
  9.000 €
 • 11 foto
  Okazion 2014 Hyundai Sonata 2.0LPI GAZ NGA FABRIKA
  Vetura

  Okazion 2014 Hyundai Sonata 2.0LPI GAZ NGA FABRIKA

  Hyundai Sonata YF 2.0LPI ->📆Viti 2013. ->🛣<60.000 Km. ->Motorri 1998 cm3 I4 Gaz (Motorr

  Tiranë Sot, 23:22
  8.000 €
 • 4 foto
  Toyota Avensis 2.0
  Vetura

  Toyota Avensis 2.0

  Toyota Avensis, ngjyre blu perl, 2.0 benzin, Viti 2005. Klima tronik, xhamat e zinj origjinal, koman

  Tiranë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Okazion Benz E220 EVO 6800 EUR.
  Vetura

  Okazion Benz E220 EVO 6800 EUR.

  Benz E Class 220 CDI EVO Avangarde. Ngjyre gri, Me targa shqiptare letra te paguara, pasqyrat me pal

  Tiranë Sot, 23:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet per pjese kembimi
  Vetura

  Shitet per pjese kembimi

  Vw beatle viti 1999 nafte manuale shitet per pjese kembimi pa dokumenta kontakt vetem ne viber

  Tiranë Sot, 23:20
  800 €
 • 5 foto
  Shitet peuget pa dokumenta
  Vetura

  Shitet peuget pa dokumenta

  Peugeot 207. Viti 2008 nafte manuale ne gjendje shum te mire.makina nuk ka dokumenta shitet per va

  Tiranë Sot, 23:20
  1.100 €
 • 3 foto
  ABS PER LAND ROVER TD5 VITI 2002 DERI 2006
  Autopjese dhe paisje

  ABS PER LAND ROVER TD5 VITI 2002 DERI 2006

  Shitet paket abs per land rover td5 viti 2002 deri 2006 esht origjinale e paperdorur fare

  Tiranë Sot, 23:19
  180 €
 • 9 foto
  OKAZIONNN !! CITROEN PIKASO C4 !! MUNDESI NDRIMI !
  Vetura

  OKAZIONNN !! CITROEN PIKASO C4 !! MUNDESI NDRIMI !

  ME LETRA TE PAGUARA.... ME SHERBIME SA PO KRYERA...VAJRA..FILTRA..FERROTA...XHENERIKE. SUPER GJENDJE

  Tiranë Sot, 23:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ducati 749s
  Motore (mbi 50 cc)

  Ducati 749s

  Shitet Ducati 749s 2006 Ekstra Marmita Tergminoni Karboni Goma Pirelli Diablo Koron+Pinion Vortex A

  Tiranë Sot, 23:19
  1 €
 • 10 foto
  BENZIN 6+1 SUPER
  Vetura

  BENZIN 6+1 SUPER

  SEAT ALEHAMBRA 1.8 Turbo benzin viti 2004 e SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR 55kenf me clima

  Tiranë Sot, 23:18
  2.900 €
 • 4 foto
  Shitet Jaguar s type benzin-gaz motor 3000 automat
  Vetura

  Shitet Jaguar s type benzin-gaz motor 3000 automat

  Shitet Jaguar stype bezin-gaz viti 2002 motor 3000 automat ne gjendje te mire.1200 euro i diskutuesh

  Tiranë Sot, 23:18
  1.200 €
 • 5 foto
  Audi A7
  Autopjese dhe paisje

  Audi A7

  Leve marshi e re ne kuti per Audi A7 2010 -2018,

  Tiranë Sot, 23:18
  250 €
 • 2 foto
  Audi A4.A5.A6.A7.A8 Airbag
  Autopjese dhe paisje

  Audi A4.A5.A6.A7.A8 Airbag

  Airbag per audi 5.6.7.8 ,

  Tiranë Sot, 23:18
  350 €
 • 4 foto
  C 220 CDI AUTOMAT
  Vetura

  C 220 CDI AUTOMAT

  Shitet C220 CDI 2001 AUTOMAT 250.000 KILOMETRA MAKINA KA PROBLEME TEK INJEKTORET 55kenf pak i disku

  Tiranë Sot, 23:18
  2.000 €
 • 8 foto
  Mitsubishi Space Star 1.3 B+G
  Vetura

  Mitsubishi Space Star 1.3 B+G

  Makina eshte ne gjendje perfekte nuk do asnjelloj sherbimi i jan ber te gjitha sherbimet ne koh.Letr

  Tiranë Sot, 23:18
  1.600 €
 • 10 foto
  TOYOTA YARIS 1.4 NAFT
  Vetura

  TOYOTA YARIS 1.4 NAFT

  TOYOTA YARIS 1.4 NAFT,VITI 2007,KONDICIONER,KOMANDA NE TIMON,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QEN

  Tiranë Sot, 23:18
  3.790 €
 • 1 foto
  JAWA 250 shitet/nderrohet
  Motore (mbi 50 cc)

  JAWA 250 shitet/nderrohet

  Jawa 250cc Viti 1964 Me dokumenta te rregullta retro Cdo pjes e ka origjinale Shitet ose nderrohet

  Tiranë Sot, 23:18
  4.000 €
 • 6 foto
  VW Transporter Okazion 7300 Euro
  Vetura

  VW Transporter Okazion 7300 Euro

  GJENDJE PERFEKTE SHERBIME KRYERA RREGULLISHT IMPORTUAR NGA GJERMANIA GOMA TE REJA 100% FREKSION VOLA

  Tiranë Sot, 23:18
  7.300 €
 • 5 foto
  Shitet Toyota Yaris
  Vetura

  Shitet Toyota Yaris

  Toyota Yaris 1.4 Nafte 2006. Kambio Automatike. Me 153.000 kilometra,shume pak kilometra te pershkua

  Tiranë Sot, 23:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Disqe + Goma 195/65/15 vw Polo 2008-2014
  Autopjese dhe paisje

  Disqe + Goma 195/65/15 vw Polo 2008-2014

  Disqe 15 Disqe + Goma 195/65/15 vw Polo 2008-2014 Disqet dhe gomat kan ardh nga gjermania Marka p

  Tiranë Sot, 23:18
  210 €
 • 11 foto
  EVO BENZIN+GAZ AUTOMAT
  Vetura

  EVO BENZIN+GAZ AUTOMAT

  MERCEDES-BENZ EVO E200 COMPRESOR BENZIN+GAZ,VITI 2008,KAMBJO AUTOMATIKE,NAVIGATOR I MADH,KLIMA BI ZO

  Tiranë Sot, 23:18
  8.400 €
 • 8 foto
  FORD FIESTA 1.4 NAFT VITI 2007
  Vetura

  FORD FIESTA 1.4 NAFT VITI 2007

  Ford Fiesta 1.4 naft viti 2007 me klima xhama elektrik sendilje mershini pasqyra elektrike I hapen d

  Tiranë Sot, 23:18
  2.700 €
 • 3 foto
  RIMORKIO E RE ME CMIM OKAZION
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  RIMORKIO E RE ME CMIM OKAZION

  Shitet rimorikio/trailer 2 akse, viti i prodhimit 2013. Rimorkio eshte e paperdorur fare nuk asnje s

  Tiranë Sot, 23:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  FIAT PUNTO 1.2 BENZIN VITI 2003
  Vetura

  FIAT PUNTO 1.2 BENZIN VITI 2003

  Fiat punto 1.2 benzin viti 2003 me kondicioner xhama elektrik kasetofon me cd usb aux feneret me lup

  Tiranë Sot, 23:17
  1.700 €
 • 10 foto
  C class 200 cdi Viti 2005 Sapo ardhur nga ??‼️‼️
  Vetura

  C class 200 cdi Viti 2005 Sapo ardhur nga ??‼️‼️

  ⚠️OKAZION ❗️Shitet C class 2005 i sapo ardhur nga Germany 🇩🇪. Ne super gjendje, dhe shume ek

  Tiranë Sot, 23:17
  4.598 €
 • 12 foto
  SHITET MINI COOPER COUNTRYMAN
  Vetura

  SHITET MINI COOPER COUNTRYMAN

  Makina e bler ne koncesionar te harilena bmw. E ber me porosi . Km origjinale 65000 mij .E perdorur

  Tiranë Sot, 23:16
  16.500 €
 • 3 foto
  PAKETA E SEDILJEVE DHE XHAMAVE PER 203 Viti 2005-2007
  Autopjese dhe paisje

  PAKETA E SEDILJEVE DHE XHAMAVE PER 203 Viti 2005-2007

  Shiten paketat e xhamave dhe Te sediljeve per Benz 203 Viti 2004-2007. ( Theksoj se bejne Edhe per

  Tiranë Sot, 23:15
  99 €
 • 12 foto
  Phaeton 3.0 d i Sapo Ardhur Me dogane Full ekstra
  Vetura

  Phaeton 3.0 d i Sapo Ardhur Me dogane Full ekstra

  Makina e sapo ardhur model amerikan shume e paster me dogane te paguar .Full opsion ngroje sediljes

  Tiranë Sot, 23:15
  6.800 €
 • 12 foto
  Okazion bmw X 3 xdrive 2.0d Automat Panoram
  Vetura

  Okazion bmw X 3 xdrive 2.0d Automat Panoram

  Makina e sapo ardhur me dogane te paguar .Full led bix xenon sedilje lekur me ngroje memorje tavan

  Tiranë Sot, 23:12
  8.500 €
 • 0 foto
  Transport Tirane-Durres-Tirane
  Vetura

  Transport Tirane-Durres-Tirane

  Per te gjith ju qe keni menduar te filloni plazhin ne zonen e durresit, ofroj sherbim transporti me

  Tiranë Sot, 23:10
  350 Lek
 • 2 foto
  AUDI A5  &.  MAKINA NDODHET NE ANGLI
  Vetura

  AUDI A5 &. MAKINA NDODHET NE ANGLI

  Audi A5 S Line Quattro Full Hapje + mbyllje me celsa ne xhep. Ndezje Start /Stop Gomat e Reja KM TE

  Tiranë Sot, 23:10
  10.000 €
 • 12 foto
  CHERVOLET AUTOMAT 2.0 D OKAZION I VERTET 5300€
  Vetura

  CHERVOLET AUTOMAT 2.0 D OKAZION I VERTET 5300€

  Makina me dogane te paguar .Kabio automat ne gjendije perfekte kamera ac cd etj.MOS TELEFONONI PER C

  Tiranë Sot, 23:10
  5.300 €
 • 6 foto
    TOYOTA COROLLA 1.4 //NAFTE//**AUTOMATIKE///
  Vetura

  TOYOTA COROLLA 1.4 //NAFTE//**AUTOMATIKE///

  /// PRIVAT /// !!!! SHITET!!!! TOYOTA 1.4 ///NAFTE// AUT

  Tiranë Sot, 23:10
  4.350 €
 • 2 foto
  Tapet w218
  Autopjese dhe paisje

  Tapet w218

  Tapete i zi origjinal mercedes per w218 & w212 . Jane te rinje . Tags : MERCEDES BENZ S320 S350

  Tiranë Sot, 23:10
  100 €
 • 6 foto
  Volvo s 60
  Vetura

  Volvo s 60

  Shitet volvo s 60 viti 2013. Benzin / gaz. Goma te reja. Ne super gjendje nuk do rreklam. Cmi

  Tiranë Sot, 23:10
  10.100 €
 • 10 foto
  BMW X5
  Vetura

  BMW X5

  Makine eshte ne gjendje shume te mire motorrike , xhenerike dhe vizuale .

  Tiranë Sot, 23:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  B Class
  Vetura

  B Class

  Cmimi i diskutueshem. Tags : MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 5

  Tiranë Sot, 23:09
  3.500 €
 • 6 foto
  Mitsubishi ASX 2011 4x4 Benzin/Gaz
  Vetura

  Mitsubishi ASX 2011 4x4 Benzin/Gaz

  Shitet Mitsubishi ASX 2011, 2.0 benzin/gaz shenuar ne leje, 116.000 km, kambio automat, marsha ne ti

  Tiranë Sot, 23:07
  8.000 €
 • 6 foto
  FIAT PUNTO 1.9 NAFT Viti 2001 SUPER GJENDJE
  Vetura

  FIAT PUNTO 1.9 NAFT Viti 2001 SUPER GJENDJE

  Fiat punto 1.9 naft viti 2001 makina disponon kondicioner perfekt xhama elektrik kasetofon me cd us

  Tiranë Sot, 23:05
  1.800 €
 • 6 foto
  Yamaha tracer 900 viti 2015 me letra te rregullta
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha tracer 900 viti 2015 me letra te rregullta

  Tracer 900 i ardhur nga zvicra, ne gjendje shume te mire, 30 mije km. Mund te nderrohet me bmw gs os

  Tiranë Sot, 23:04
  7.500 €
 • 11 foto
  Audi Q7 full full full okazion
  Vetura

  Audi Q7 full full full okazion

  Shitet per arsye emigrimi 150000 klm te vetat.full option,kamera 360 grade,me liber sherbimesh,vaj f

  Tiranë Sot, 23:04
  15.500 €
 • 8 foto
  Nderrohet-Touran 1.9 nafte 2004, sapo targuar
  Vetura

  Nderrohet-Touran 1.9 nafte 2004, sapo targuar

  Touran2004 nafte1.9 manual me dogane e targa sapo paguar 240 mije km 0692286881

  Tiranë Sot, 23:04
  2.900 €
 • 1 foto
  FORD FOCUS 1.8 NAFT TDDI MOTORR I THJESHT VITI 2002
  Vetura

  FORD FOCUS 1.8 NAFT TDDI MOTORR I THJESHT VITI 2002

  Ford Focus 1.8 naft tddi motorr I thjesht viti 2002 me kondicioner xhama elektrik 2 celsa kasetofon

  Tiranë Sot, 23:04
  1.900 €
 • 5 foto
  Nderrohet me automat, suzuk-iswift 2010-1.3 benzin
  Vetura

  Nderrohet me automat, suzuk-iswift 2010-1.3 benzin

  0692286881 Ne gjendje shume te mire motorr e kambio, me pak km 150 mije, me kondicioner, taksat+ ko

  Tiranë Sot, 23:04
  2.200 €
 • 9 foto
  Nderrohet, C-class 220cdi automatike, letra 1-vit
  Vetura

  Nderrohet, C-class 220cdi automatike, letra 1-vit

  C class 220 nafte cdi automatike, me 200 mije km, shume i paster, sensor parkimi para mbrapa, ganxhe

  Tiranë Sot, 23:04
  7.700 €