Automjete
Kurbin

Automjete në shitje në Kurbin

 • 3 foto
  SUBARU OUTBACK
  Autopjese dhe paisje

  SUBARU OUTBACK

  REDI MAKINA SUBARU OUTBACK KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 09:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FIAT 500
  Autopjese dhe paisje

  FIAT 500

  REDI MAKINA FIAT 500 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESORE

  Kurbin 2 prill 09:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FIAT ALBEA
  Autopjese dhe paisje

  FIAT ALBEA

  REDI MAKINA FIAT ALBEA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FIAT CROMA
  Autopjese dhe paisje

  FIAT CROMA

  REDI MAKINA FIAT CROMA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  okazion 4000
  Kamionë

  okazion 4000

  fugon renault master 2007 2.5 nafte 5vendesh + pjes e mbyllur mrapa fugon i gjat me shtrat siper me

  Kurbin 2 prill 09:11
  4.000 €
 • 1 foto
  FIAT COUPE
  Autopjese dhe paisje

  FIAT COUPE

  REDI MAKINA FIAT COUPE KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FIAT BRAVA
  Autopjese dhe paisje

  FIAT BRAVA

  REDI MAKINA FIAT BRAVA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FIAT FIORINO
  Autopjese dhe paisje

  FIAT FIORINO

  REDI MAKINA FIAT FIORINO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRE

  Kurbin 2 prill 09:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FIAT MULTIPLA
  Autopjese dhe paisje

  FIAT MULTIPLA

  REDI MAKINA FIAT MULTIPLA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 09:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  NISSAN MICRA 1500DCI
  Vetura

  NISSAN MICRA 1500DCI

  nissan icra 1500dci 2004

  Kurbin 2 prill 09:09
  1.800 €
 • 1 foto
  FIAT IDEA
  Autopjese dhe paisje

  FIAT IDEA

  REDI MAKINA FIAT IDEA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FIAT MAREA
  Autopjese dhe paisje

  FIAT MAREA

  REDI MAKINA FIAT MAREA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MERCEDES E CLASS
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES E CLASS

  REDI MAKINA MERCEDES E CLASS KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KO

  Kurbin 2 prill 09:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FIAT DOBLO
  Autopjese dhe paisje

  FIAT DOBLO

  REDI MAKINA FIAT DOBLO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FIAT PUNTO
  Autopjese dhe paisje

  FIAT PUNTO

  REDI MAKINA FIAT PUNTO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FIAT PANTA
  Autopjese dhe paisje

  FIAT PANTA

  REDI MAKINA FIAT PANTA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 09:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  FIAT DUCATO
  Autopjese dhe paisje

  FIAT DUCATO

  REDI MAKINA FIAT DUCATO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 09:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FIAT QOBO
  Autopjese dhe paisje

  FIAT QOBO

  REDI MAKINA FIAT QOBO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESOR

  Kurbin 2 prill 09:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MERCEDES S CLASS
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES S CLASS

  REDI MAKINA MERCEDES S CLASS KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KO

  Kurbin 2 prill 09:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  OPEL ADAM
  Autopjese dhe paisje

  OPEL ADAM

  REDI MAKINA OPEL ADAM KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESOR

  Kurbin 2 prill 09:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MERCEDES A CLASS
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES A CLASS

  REDI MAKINA MERCEDES A CLASS KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KO

  Kurbin 2 prill 09:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OPEL ASTRA
  Autopjese dhe paisje

  OPEL ASTRA

  REDI MAKINA OPEL ASTRA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OPEL CAMPO
  Autopjese dhe paisje

  OPEL CAMPO

  REDI MAKINA OPEL CAMPO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 09:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OPEL CALIBRA
  Autopjese dhe paisje

  OPEL CALIBRA

  REDI MAKINA OPEL CALIBRA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRE

  Kurbin 2 prill 09:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OPEL ANTARA
  Autopjese dhe paisje

  OPEL ANTARA

  REDI MAKINA OPEL ANTARA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 09:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PEL INSIGNIA
  Autopjese dhe paisje

  PEL INSIGNIA

  REDI MAKINA OPEL INSIGNIA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 09:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes 240 funeral
  Vetura

  Mercedes 240 funeral

  kemi mercedez funeral 240 viti 89 kamje manuale me redoto goma 80 % shite per arsye se kam makina tj

  Kurbin 2 prill 08:56
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Fadrom mf
  Kamionë

  Fadrom mf

  Shitet fadron mf

  Kurbin 2 prill 08:38
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Kamion 817
  Kamionë

  Kamion 817

  Shes kamion me vigj hiab 817 ke kamie me ajer dhe me bllokazh ne diferencial me goma te reja 7miljon

  Kurbin 2 prill 08:38
  7.000 Lek
 • 3 foto
  Rimorkjotor
  Kamionë

  Rimorkjotor

  Shitet rimorkjator viti 2004 me diskofren me dogane

  Kurbin 2 prill 08:35
  5.500 €
 • 1 foto
  OPEL FRONTERA
  Autopjese dhe paisje

  OPEL FRONTERA

  REDI MAKINA OPEL FRONTERA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 08:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OPEL CORSA
  Autopjese dhe paisje

  OPEL CORSA

  REDI MAKINA OPEL CORSA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 08:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OPEL MOVANO
  Autopjese dhe paisje

  OPEL MOVANO

  REDI MAKINA OPEL MOVANO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 08:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OPEL OMEGA
  Autopjese dhe paisje

  OPEL OMEGA

  REDI MAKINA OPEL OMEGA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 08:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OPEL ZAFIRA
  Autopjese dhe paisje

  OPEL ZAFIRA

  REDI MAKINA OPEL ZAFIRA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 08:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OPEL SIGNUM
  Autopjese dhe paisje

  OPEL SIGNUM

  REDI MAKINA OPEL SIGNUM KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 08:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PEUZEOT 1007
  Autopjese dhe paisje

  PEUZEOT 1007

  REDI MAKINA PEUZEOT 1007 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 08:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OPEL VIVARO
  Autopjese dhe paisje

  OPEL VIVARO

  REDI MAKINA OPEL VIVARO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 08:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PEUZEOT 2008
  Autopjese dhe paisje

  PEUZEOT 2008

  REDI MAKINA PEUZEOT 2008 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 08:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OPEL VECTRA
  Autopjese dhe paisje

  OPEL VECTRA

  REDI MAKINA OPEL VECTRA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRES

  Kurbin 2 prill 08:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PEUZEOT 508
  Autopjese dhe paisje

  PEUZEOT 508

  REDI MAKINA PEUZEOT 508 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 08:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PEUZEOT EXPERT
  Autopjese dhe paisje

  PEUZEOT EXPERT

  REDI MAKINA PEUZEOT EXPERT KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 08:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PEUZEOT BOXER
  Autopjese dhe paisje

  PEUZEOT BOXER

  REDI MAKINA PEUZEOT BOXER KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 08:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  OPEL MERIVA
  Autopjese dhe paisje

  OPEL MERIVA

  REDI MAKINA OPEL MERIVA KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRE

  Kurbin 2 prill 08:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Manina esht ne gjendje perfekte
  Vetura

  Manina esht ne gjendje perfekte

  Shitet per motive emigrimi eshte super ne gjendje latrat per nje vit .te gjitha gjerat Jan fonksjuna

  Kurbin 2 prill 08:06
  2.300 €
 • 1 foto
  PEUZEOT PARTNER
  Autopjese dhe paisje

  PEUZEOT PARTNER

  REDI MAKINA PEUZEOT PARTNER KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOM

  Kurbin 2 prill 08:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PEUZEOT 301
  Autopjese dhe paisje

  PEUZEOT 301

  REDI MAKINA PEUZEOT 301 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 08:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RENAULT CLIO
  Autopjese dhe paisje

  RENAULT CLIO

  REDI MAKINA RENAULT CLIO KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRE

  Kurbin 2 prill 08:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RENAULT MODUS
  Autopjese dhe paisje

  RENAULT MODUS

  REDI MAKINA RENAULT MODUS KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBR

  Kurbin 2 prill 08:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PEUZEOT 108
  Autopjese dhe paisje

  PEUZEOT 108

  REDI MAKINA PEUZEOT 108 KEMI PJESE KEMBIMI TE PERDORURA MOTORRE KAMBJO AUTOMATE DHE MANUALE KOMBRESO

  Kurbin 2 prill 08:05
  Me Marrveshje