Kamionë
Kurbin
Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Kamionë në shitje në Kurbin

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Kamion 809 vinc dhe kazan 4x2
  Kamionë

  Kamion 809 vinc dhe kazan 4x2

  Kamion 809 kazan veteshkarkues ne tre krahet vinc me 2 dalje hidraulike letra te paguara Vit prod

  Kurbin Dje, 19:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  19-22 4x4
  Kamionë

  19-22 4x4

  Kamion 19-22 4x4 me reduktor veteshkarkuese ne tri krahet Vinc Palflinger me 5 dalje. 3 dalje hidra

  Kurbin Dje, 19:53
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  410 Vetshkarkuese dhe ME VINC
  Kamionë

  410 Vetshkarkuese dhe ME VINC

  KAMIONCIN 410 VETESHKARKUESE ME VINC ME 2 DALJE HIDRAULIKE Dhe nje mekanike VIT PRODHIMI 1992 M

  Kurbin Dje, 19:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  KARROTREC\\\\ OSE SHITET VETEM SHTRATI
  Kamionë

  KARROTREC\\\\ OSE SHITET VETEM SHTRATI

  KARROTREC 1114 ME PLATFORME LEVIZESE ME GJATESI 6.30 DHE GJERESI 2.40 VIT PRODHIMI 1992 ME LETRA

  Kurbin Dje, 19:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes Benz 16-22
  Kamionë

  Mercedes Benz 16-22

  Kamjon benz 16-22 makina eshte ne gjendje te mir me letra te paguara per me shume info kontaktojm

  Kurbin 18 gusht 19:05
  110.000 €
 • 0 foto
  SHERBIM KARROTRECI PER MJETE TE RENDA
  Kamionë

  SHERBIM KARROTRECI PER MJETE TE RENDA

  SHERBIM KARROTRECI PER MJETE TE RENDA SI VARINGSA KAMIONA FADROMA ETJ

  Kurbin 17 gusht 22:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  \"Actros 4 aks\"
  Kamionë

  \"Actros 4 aks\"

  Shitet Mercedez Benz Actros 4140 .Viti prodhimit 2001.Vetshkarkues ne 3 anet dhe me kazan 20 m3,me t

  Kurbin 14 gusht 12:16
  35.500 €
 • 4 foto
  408-Vetshkarkuese
  Kamionë

  408-Vetshkarkuese

  Kamioncin 408 Veteshkarkuese ne tri krahet Vit prodhimi 1990 e sapotarguar Letra per nje vit te pa

  Kurbin 22 korrik 22:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Makineri Sacme Italiane per prodhim blloqesh.
  Kamionë

  Makineri Sacme Italiane per prodhim blloqesh.

  Shesim makineri Sacme Italiane per prodhim blloqesh te te gjitha dimensioneve ne gjendje te shkelqye

  Kurbin 15 korrik 12:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Kamion mercedez benz 35/44

  Kurbin 26 qershor 21:24
  45.000 €
 • 2 foto
  3 aks 3 diferencjalsh
  Kamionë

  3 aks 3 diferencjalsh

  Shitet benz 26-32 .3 aks me 3 diferencjale te medhenj.motorrin e ka te ri letrat i ka te mbaruara.cm

  Kurbin 31 maj 13:41
  13.000 €
 • 0 foto
  Grep per germim
  Kamionë

  Grep per germim

  Shitet grep per germim guresh dhe kromi per eskavator 20 tonsh. Cmimi 2500 euro i diskutushem mundes

  Kurbin 31 maj 13:41
  2.500 €
 • 2 foto
  Traler frigorifer
  Kamionë

  Traler frigorifer

  Traler

  Kurbin 25 maj 22:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Kamionë

  Lavatrice pastrim kimik

  Lavatrice pastrim kimik ne gjendje perfekte me te gjitha paisjet. E gatshme per prove .e sa po ardhu

  Kurbin 2 maj 16:01
  2.000 Lek
 • 5 foto
  Mercedez Benz Atego 1018 Kamion
  Kamionë

  Mercedez Benz Atego 1018 Kamion

  Vit prodhimi 2002 6goma treja letra deri ne shtator makina esht e perdorur vetem nga nje njeri ne sh

  Kurbin 29 prill 11:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Eskavator Komatsu pc240
  Kamionë

  Eskavator Komatsu pc240

  Eskavator Komatsu Pc240 viti prodhimit 1989 Çmimi i diskutushem

  Kurbin 27 prill 22:52
  16.500 €
 • 9 foto
  15-23 Atego
  Kamionë

  15-23 Atego

  Shes 15-23 Atego vit prodhimi 2002 kontinjer frigorifer Makina ka sendilje me ngrohje pasqyra me lev

  Kurbin 24 prill 20:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes 3544
  Kamionë

  Mercedes 3544

  Mercedes benz 3544 viti 96 me kondicjoner ne gjendje perfekte. Cmimi i pa diskutushem 44 €

  Kurbin 11 prill 13:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes kamion 814 ose nderrohet me kamioncin tj
  Kamionë

  Shes kamion 814 ose nderrohet me kamioncin tj

  Shes kamion 814 me letra per nje vit me vinc nderohet me kamioncin ose kamion me te madh

  Kurbin 6 prill 15:04
  6.000 €
 • 2 foto
  Fadrome jcb
  Kamionë

  Fadrome jcb

  Fadroma eshte jcb. 4cx viti i prodhimit 1998 fadroma esshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe g

  Kurbin 3 prill 08:42
  19.500 €
 • 0 foto
  123
  Kamionë

  123

  Bager kamatsu ne gjendje shume te mire i fuqishem i shpejte me zinzhira metali te veshura me gome ka

  Kurbin 3 prill 06:51
  8.500 €
 • 3 foto
  Shitet kamjoncina benz 408
  Kamionë

  Shitet kamjoncina benz 408

  Shitet kamjoncin benz 408 viti 1995 vet shkarkuse ne 3 anet dopje gom motorr 2500 tipi ri 3.5 ton ne

  Kurbin 3 prill 00:19
  6.400 €
 • 4 foto
  shitet
  Kamionë

  shitet

  Shitet kamjoncin renault viti1998 me letra 20.04.2019 makina esht vet shkarkuse ne gjendje shum te

  Kurbin 2 prill 15:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  122
  Kamionë

  122

  Bager kamatsu ne gjendje shume te mire pune 4.7 ton i por sa ardhur nga zvicera me zinxhira metalik

  Kurbin 2 prill 14:08
  12.000 €
 • 0 foto
  eskavator
  Kamionë

  eskavator

  minieskavator 1700 kg shitet per arsye mosperdorimi

  Kurbin 2 prill 11:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes kamjoncin sprinter
  Kamionë

  Shes kamjoncin sprinter

  Shes kamjoncin sprinter veteshkarkuese me pompe ne kamje makina eshte ne gjendje te mire me letra pe

  Kurbin 2 prill 11:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes kamjoncin sprinter vetshkarkues
  Kamionë

  Shes kamjoncin sprinter vetshkarkues

  Shes kamjoncin sprinter 408 me pomp ne kamjo vitit 96 me letra deri nenror 2019 pesha 3.5 ton karric

  Kurbin 2 prill 10:56
  7.200 €
 • 0 foto
  okazion 4000
  Kamionë

  okazion 4000

  fugon renault master 2007 2.5 nafte 5vendesh + pjes e mbyllur mrapa fugon i gjat me shtrat siper me

  Kurbin 2 prill 09:11
  4.000 €
 • 1 foto
  Fadrom mf
  Kamionë

  Fadrom mf

  Shitet fadron mf

  Kurbin 2 prill 08:38
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Kamion 817
  Kamionë

  Kamion 817

  Shes kamion me vigj hiab 817 ke kamie me ajer dhe me bllokazh ne diferencial me goma te reja 7miljon

  Kurbin 2 prill 08:38
  7.000 Lek
 • 3 foto
  Rimorkjotor
  Kamionë

  Rimorkjotor

  Shitet rimorkjator viti 2004 me diskofren me dogane

  Kurbin 2 prill 08:35
  5.500 €
 • 3 foto
  Ifa L60
  Kamionë

  Ifa L60

  Shitet Ifa per me shume info 0682373911

  Kurbin 2 prill 07:09
  6.000 €
 • 0 foto
  Kamion 814
  Kamionë

  Kamion 814

  Shes kamion 814 me letra per nje vit me tende te re te pa grisur me sponta alumini te larta te gjend

  Kurbin 1 prill 20:06
  4.000 €
 • 0 foto
  Karrotrec Laç
  Kamionë

  Karrotrec Laç

  Karrotrec iveco

  Kurbin 1 prill 15:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes tende per kamion
  Kamionë

  Shes tende per kamion

  Shitet tende per kamion ne gjendje shum te mir me sponta alumini te larta 4m me 2.3 m

  Kurbin 1 prill 14:37
  700 €
 • 3 foto
  Shes kamion 814
  Kamionë

  Shes kamion 814

  Shes kamion 814 me vinc dhe me letra per nje vit ne gjendje shum tte mir cmimi 7000 euro i diskutush

  Kurbin 1 prill 10:22
  7.000 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz Kamion 19-22
  Kamionë

  Mercedes Benz Kamion 19-22

  Shesim Mercedes Benz 19-22 te vitit 1989 per arsye mos perdorimi, 4x4, me vinxh. Mjeti eshte sjelle

  Kurbin 1 prill 10:08
  19.000 €