Kamionë
Kurbin

Kamionë në shitje në Kurbin

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  SHERBIM KARROTRECI PER MJETE TE RENDA
  Kamionë

  SHERBIM KARROTRECI PER MJETE TE RENDA

  SHERBIM KARROTRECI PER MJETE TE RENDA SI VARINGSA KAMIONA FADROMA ETJ

  Kurbin 30 maj 11:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes Benz 16-22
  Kamionë

  Mercedes Benz 16-22

  Kamjon benz 16-22 makina eshte ne gjendje te mir me letra te paguara per me shume info kontaktojm

  Kurbin 29 prill 19:05
  110.000 €
 • 7 foto
  Kamion 809 vinc dhe kazan 4x2
  Kamionë

  Kamion 809 vinc dhe kazan 4x2

  Kamion 809 kazan veteshkarkues ne tre krahet vinc me 2 dalje hidraulike letra te paguara Vit prod

  Kurbin 14 prill 16:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Makineri Sacme Italiane per prodhim blloqesh.
  Kamionë

  Makineri Sacme Italiane per prodhim blloqesh.

  Shesim makineri Sacme Italiane per prodhim blloqesh te te gjitha dimensioneve ne gjendje te shkelqye

  Kurbin 25 dhjetor 21:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Kamion mercedez benz 35/44

  Kurbin 26 qershor 21:24
  45.000 €