Automjete
Kurbin

Automjete në shitje në Kurbin

 • 4 foto
  polo 1.3 letra 1vit
  Vetura

  polo 1.3 letra 1vit

  shitet polo 1.3 benzin viti 98 ne gjendje te shkelqyer pune sherbime si vaj filtra ferrota te sapobe

  Kurbin 18 maj 13:29
  1.350 €
 • 7 foto
  Mercedes E320 dizel
  Vetura

  Mercedes E320 dizel

  E320 4matic EVO Vitit 2007 KM 221489 Pa taks lluksi navi te madh drita xenon sensor parkimi para dhe

  Kurbin 18 maj 11:17
  8.500 €
 • 6 foto
  bmw 330 xd full opsion
  Vetura

  bmw 330 xd full opsion

  bmw 330 xd full opsion viti 2007 Makina eshte ne gjendje perfekte estetike dritat led komanda tek t

  Kurbin 17 maj 17:19
  8.000 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz E220 -03
  Vetura

  Mercedes Benz E220 -03

  Mercedez Benz E220 Vitit 2002 320.000km origjinale Kamio Automat Baxho xhami Sedile me nxemje Letrat

  Kurbin 17 maj 08:57
  3.200 €
 • 2 foto
   Fiat Grande Punto e sapo ardhur nga Italia
  Vetura

  Fiat Grande Punto e sapo ardhur nga Italia

  Shitet Fiat Grande Punto me dogane Motorr 1.9 nafte Me te gjithe shebimet e bera Makina eshte e g

  Kurbin 16 maj 06:51
  3.000 €
 • 5 foto
  Ford focus 2006 tdci 1.6 nafte SUPER OKAZIOOOON
  Vetura

  Ford focus 2006 tdci 1.6 nafte SUPER OKAZIOOOON

  Shitet ford focus 1.6 nafte vit prodhimit dhjetori 2005 .letra te paguara deri ne dhjetor 2019.kondi

  Kurbin 15 maj 17:19
  2.800 €
 • 6 foto
  Opel Astra dizel
  Vetura

  Opel Astra dizel

  shitet opel astra vit prodhimi dhjetor 2006 me letre deri ne nentor me te gjitha sherbimet e kryera

  Kurbin 15 maj 16:51
  3.500 €
 • 3 foto
  fiat punto.
  Vetura

  fiat punto.

  makina eshte ne gjendie shum te mire e sa po ardhur nga jasht.per cdo lloj prove nga ana juaj.

  Kurbin 15 maj 15:51
  3.500 €
 • 2 foto
  Sprinter 308
  Vetura

  Sprinter 308

  Shitet furgon sprinter me dokumenta te rregullta deri ne shtator 2019 makina eshte ne gjendje te mi

  Kurbin 15 maj 14:45
  4.000 €
 • 4 foto
  Ford galaxy 1.9
  Vetura

  Ford galaxy 1.9

  Ford galaxy 1.9 nafte makin familjare 6+1 ne gjedje te mir perdorur nga 1person

  Kurbin 15 maj 12:49
  230.000 Lek
 • 10 foto
  C 220 avantgarde 2009
  Vetura

  C 220 avantgarde 2009

  Me dogane te paguar,163 mije km origjinale,navigator me hapje,sensor,4 goma te reja pirelli..ne supe

  Kurbin 14 maj 19:56
  9.000 €
 • 3 foto
  Alfa romeo 147
  Vetura

  Alfa romeo 147

  Shitet alfa romeo 147.nafte 1.9.me dekomenta te paguara deri ne dhjetor 2019.esht e ardhur nga itali

  Kurbin 14 maj 16:23
  1.800 €
 • 4 foto
  Biqikleta
  Vetura

  Biqikleta

  Shiten 3 biqikleta qmimi okazion

  Kurbin 14 maj 11:29
  500 €
 • 8 foto
  Bmw 535d xdrive 2014
  Vetura

  Bmw 535d xdrive 2014

  535 d me 106.000km me dogane te prere...makina ka hapese tavani,sendilje elektrike me memorie para d

  Kurbin 14 maj 06:17
  23.500 €
 • 6 foto
  C 200 2001
  Vetura

  C 200 2001

  C200 2001

  Kurbin 12 maj 20:29
  4.000 €
 • 10 foto
  Porsche cayenne turbo
  Vetura

  Porsche cayenne turbo

  Cayenne turbo 2012 me 135.000km me look gts.timon sportiv gt me parshe ne timon f1.tavan panorame xh

  Kurbin 11 maj 22:51
  31.500 €
 • 5 foto
  Okazion RENAULT SCENIC
  Vetura

  Okazion RENAULT SCENIC

  Shitet renault scenic 1.4 benzin super gjendje Makina ka ardh nga anglia Esht pa dokumenta Cmi

  Kurbin 11 maj 19:23
  800 €
 • 2 foto
   Opel Astra 1.9 GTC
  Vetura

  Opel Astra 1.9 GTC

  Opel Astra ne gjendje perfekte . Per me shume informacione mund te kontaktoni ne numrin e telefonit

  Kurbin 11 maj 18:31
  3.500 €
 • 1 foto
  okazion alfa 1.9naft letra 1vit 1000€
  Vetura

  okazion alfa 1.9naft letra 1vit 1000€

  shitet per arsye personale alfa 1.9nafte ne gjendje te mir pune letra deri me 04/04/20 1000€i padisk

  Kurbin 6 maj 16:42
  999 €
 • 0 foto
  Super katerfenersh w210. E 270 CDI
  Vetura

  Super katerfenersh w210. E 270 CDI

  Benz W210 katerfenersh E270 CDI viti 2002. Me te gjitha sherbimet e bera. Me amortizator te ri. Koka

  Kurbin 6 maj 15:32
  4.200 €
 • 2 foto
  okazion 2200 euro sharan
  Vetura

  okazion 2200 euro sharan

  makina eshte ne gjendje te shkelqyer.mund ta kontrolloni ku te deshironi.i jane bere te gjitha sherb

  Kurbin 3 maj 17:32
  2.000 €
 • 11 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Kamionë

  Lavatrice pastrim kimik

  Lavatrice pastrim kimik ne gjendje perfekte me te gjitha paisjet. E gatshme per prove .e sa po ardhu

  Kurbin 2 maj 16:01
  2.000 Lek
 • 4 foto
  Mercedes E200 kompresor, gaz -benzin( ne leje)
  Vetura

  Mercedes E200 kompresor, gaz -benzin( ne leje)

  Makina eshte shume e paster si nga brenda dhe jashte. Motorr 2.0 kompresor Kamio manual me 6 marshe

  Kurbin 2 maj 12:33
  3.800 €
 • 3 foto
  Mercedes benz s 320 full
  Vetura

  Mercedes benz s 320 full

  Shitet s320 full fundi 2007 e sapo ardhur shum e mbajtur dhe e paster ,per me shum informacion konta

  Kurbin 2 maj 11:47
  9.000 €
 • 0 foto
  Shitet arganello hidraulike
  Autopjese dhe paisje

  Shitet arganello hidraulike

  shitet arganello (Çmimi i diskutueshem)

  Kurbin 29 prill 11:47
  350 €
 • 5 foto
  Mercedez Benz Atego 1018 Kamion
  Kamionë

  Mercedez Benz Atego 1018 Kamion

  Vit prodhimi 2002 6goma treja letra deri ne shtator makina esht e perdorur vetem nga nje njeri ne sh

  Kurbin 29 prill 11:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AUDI A4 ,1.9 tdi OKAZION
  Vetura

  AUDI A4 ,1.9 tdi OKAZION

  AUDI A4 ,1.9 tdi OKAZION Shes makine /autoveture per me shume informacion kontaktoni ne nr tel 0688

  Kurbin 29 prill 10:45
  2.800 €
 • 3 foto
  Shitet motor karkalec 86 cc (moto cross)
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motor karkalec 86 cc (moto cross)

  Shiter motor karkalec 86 cc me trup me te vogel se karkalecat normal.grup lifan me 4 marshe me freks

  Kurbin 29 prill 09:09
  280 €
 • 1 foto
  alfa 1.9 me letra per ni vit 1400
  Vetura

  alfa 1.9 me letra per ni vit 1400

  shitet ose nderrohet alfa 156 motorr 1.9jtd kamio manuale ne gjendje krejt te mir pune xhama e pasqy

  Kurbin 28 prill 13:13
  140 €
 • 0 foto
  Shitet arganello
  Autopjese dhe paisje

  Shitet arganello

  Arganello hidraulike

  Kurbin 28 prill 13:04
  350 €
 • 3 foto
  Eskavator Komatsu pc240
  Kamionë

  Eskavator Komatsu pc240

  Eskavator Komatsu Pc240 viti prodhimit 1989 Çmimi i diskutushem

  Kurbin 27 prill 22:52
  16.500 €
 • 6 foto
  Poeche kaenna
  Vetura

  Poeche kaenna

  Porsh kaenna 4.8 me benzine fundi i vitit 2007 me letra deri ne fund te marsit 2019 me te gjitha ops

  Kurbin 27 prill 13:03
  16.500 €
 • 5 foto
  BMW X5 2005
  Vetura

  BMW X5 2005

  Bmw x5 viti 2005 me te gjitha letrat der ne prill 2020 me te gjitha sherbimet e bera shum e paster s

  Kurbin 26 prill 15:41
  6.800 €
 • 2 foto
  Motorr per Golf 5 1.6 benzine fsi
  Autopjese dhe paisje

  Motorr per Golf 5 1.6 benzine fsi

  Shitet motorr per golf 5 1.6 benzine fsi ka difekt njeri piston ( punojne 3 ) cmimi i disk

  Kurbin 26 prill 14:56
  200 €
 • 2 foto
  Sprinter 308
  Vetura

  Sprinter 308

  Shitet furgon sprinter 308 ne gjendje te mir teknike dhe motorike me letra deri ne shtator 2019 shi

  Kurbin 26 prill 13:27
  4.500 €
 • 4 foto
  Mercedes ML 270 okazion
  Vetura

  Mercedes ML 270 okazion

  Shitet ml 270 automatike.E vitit 2001 me 280.000km shum e mbajtur.Makina esht me letra te sapo prera

  Kurbin 26 prill 12:39
  3.100 €
 • 11 foto
  S320
  Vetura

  S320

  Mercedes benz s320 benzine me te gjitha sherbimet e bera makina ska nevoj per asnje sherbim si nga a

  Kurbin 24 prill 23:34
  3.600 €
 • 9 foto
  15-23 Atego
  Kamionë

  15-23 Atego

  Shes 15-23 Atego vit prodhimi 2002 kontinjer frigorifer Makina ka sendilje me ngrohje pasqyra me lev

  Kurbin 24 prill 20:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet fordi me Te gjitha dokumentat deri be dhjetor

  Kurbin 24 prill 17:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fiat Punto benzin
  Vetura

  Fiat Punto benzin

  shitet ose nderrohet fiat punto i ber per pune motorr 1.1 ne gjendje shum te mir pune cmimi 700mijle

  Kurbin 23 prill 11:32
  700 Lek
 • 2 foto
  Volswagen Caddy 1.6 tdu
  Vetura

  Volswagen Caddy 1.6 tdu

  Ne gjendje te shkelqyer, e blere me 0 km, e perdorur vetem nga 1 pronar, e gatshme per cdo lloj prov

  Kurbin 22 prill 14:47
  10.000 €
 • 3 foto
  okazionnn 800
  Vetura

  okazionnn 800

  shitet 1.2 shum ekonomike ska nevoj per as i sherbim me krejt dokumentat

  Kurbin 22 prill 14:41
  800 €
 • 5 foto
  Kamion mercedez benz Atego 1018
  Vetura

  Kamion mercedez benz Atego 1018

  mercedez benz atego 1018 viti 2002 ne gjendje perfekte pune 6 goma te reja. I perdorur vetem nga nje

  Kurbin 21 prill 15:01
  15.000 Lek
 • 7 foto
  Shitet Range Rover Sport super gjendje
  Vetura

  Shitet Range Rover Sport super gjendje

  Shitet Range Rover Sport 3.0 Nafte E Vitit 2011 180.000 Km Origjinale Cmimi:22.500 Euro Nr Cel:+3556

  Kurbin 20 prill 16:30
  22.500 €
 • 0 foto
  Pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi

  Kemi pjes per Tayota .Hiace. viti 1997 .te gjitha

  Kurbin 19 prill 20:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Lac
  Vetura

  Lac

  Alfa 1.9 naft 2002 me gjth sherbimet e bera goma te reja.

  Kurbin 19 prill 20:36
  2.000 €
 • 0 foto
  Crysler pt
  Vetura

  Crysler pt

  Makina esht ne gjendie te mir ka 90 mij milje esht ne krah te kundert me letra shqiptare per 1 vit k

  Kurbin 19 prill 20:23
  1.700 €
 • 7 foto
  golf 4 automat
  Vetura

  golf 4 automat

  golf 4 , viti 1999 , letra deri ne gusht 2019 , ska nevoj per asnje lloj sherbimi , kamio automatike

  Kurbin 19 prill 20:23
  2.700 €
 • 4 foto
  Crysler pt cruis
  Vetura

  Crysler pt cruis

  Chrysler ne krah anglez ne gjendie shum te mir motorr 220 cdi nafte ka 90 mij milje Cmimi:1700 ero i

  Kurbin 19 prill 20:22
  1.700 €
 • 4 foto
  Mercendes benz A klass manual
  Vetura

  Mercendes benz A klass manual

  Mercedes benz A klas ne gjendje shum te mir pune te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoj per asnej s

  Kurbin 19 prill 20:04
  1.800 €