Automjete
Shkodër

Automjete në shitje në Shkodër

 • 1 foto
  Radio Navigator per VW RNS 310
  Autopjese dhe paisje

  Radio Navigator per VW RNS 310

  -VW RNS 310 •CD •Navigation •Touchscreen •SD Card •Aux •i Dekoduar Montim GRATIS! VEMEN

  Shkodër 19 qershor 16:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Radio ne Shitje
  Autopjese dhe paisje

  Radio ne Shitje

  Shiten Radio Origjinale: -VW Radio per Golf VII, Passat B8, Tiguan 2 -VW RCD 300 •Aux •i Dekodua

  Shkodër 19 qershor 16:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Radio Navigator per VW RNS 300
  Autopjese dhe paisje

  Radio Navigator per VW RNS 300

  -VW RNS 300 •Aux •i Dekoduar Montim GRATIS! VEMENDJE: Radio gjendet ne Kosove!

  Shkodër 19 qershor 16:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Gofl 5 Automatike
  Vetura

  Shitet Gofl 5 Automatike

  Golf 5 kamio automatike nafte me motorr 1.9 viti i prodhimit 2004 me targa shqiptare dhe taksa te sa

  Shkodër 19 qershor 15:45
  4.700 €
 • 10 foto
  Alfa romeo 147 jtd 1.9 2003
  Vetura

  Alfa romeo 147 jtd 1.9 2003

  Alfa romeo 147 jtd 1.9 nafte 2003 kambio manual, 4 dyer, tapiceri lekure ( full ), pilot automatik,

  Shkodër 19 qershor 15:32
  2.300 €
 • 8 foto
  °MERCEDES A170 CDI•AUTOMATIKE•PANORAMIKE°
  Vetura

  °MERCEDES A170 CDI•AUTOMATIKE•PANORAMIKE°

  A CLASS W168 1.7 NAFTE VITI 2002 KAMBIO AUTOMATIKE KILOMETRA 190 MIJE DOKUMENTA TE PAGUARA FULL OPTI

  Shkodër 19 qershor 14:57
  2.390 €
 • 6 foto
  OKAZIONE shitet BMW 320
  Vetura

  OKAZIONE shitet BMW 320

  Motorri ne gjendje shume te mire. Ne vitin 2017 jan ba kto sherbime: Lyrja e makines, 4 amortizator

  Shkodër 19 qershor 13:37
  2.500 €
 • 11 foto
  Golf 6 / 1.6 NAFTE //// 2012 /////
  Vetura

  Golf 6 / 1.6 NAFTE //// 2012 /////

  ///PRIVAT/// VW GOLF 6, NGJYRE E ZEZE , VITI 2012, KAMBIO AUTOMATIKE // DSG \\\\. NAFT 1.6 SUPER EKO

  Shkodër 19 qershor 13:34
  9.500 €
 • 7 foto
  Audi A8
  Vetura

  Audi A8

  Shes audi a8 4.0 naft 275 kuaj super e shpejt dhe komode Makina Eshte ne gjendje te mir vaj e filtr

  Shkodër 19 qershor 12:45
  6.800 €
 • 5 foto
  Besi
  Vetura

  Besi

  golf 5 lok gti 2.0 naft me letra deri ne Maj 2020 sensor parkimi-dritash-shiu..etj dita kseno bi kse

  Shkodër 19 qershor 12:43
  5.300 €
 • 3 foto
  Audi Q7 S_sline 3.0 tdi quatroo
  Vetura

  Audi Q7 S_sline 3.0 tdi quatroo

  shitet per arsy mos perdorimit nuk bahet ndrrim

  Shkodër 19 qershor 12:17
  5.800 €
 • 6 foto
  Audi i Zi A6 direkt Gjermania Full op. dor e 1!
  Vetura

  Audi i Zi A6 direkt Gjermania Full op. dor e 1!

  AUDI A6 direkt nga Gjermania TDI nafte 2500 cc full option me sedile lekure ortopedike me ngrohje, d

  Shkodër 19 qershor 10:49
  3.300 €
 • 9 foto
  GL 320 viti 2008
  Vetura

  GL 320 viti 2008

  viti 2008 320 cdi xhama te zi navi lekur km 216 origjinale makina asht ne gjendje perfekte

  Shkodër 19 qershor 10:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Polo 1.4 naft viti 2009
  Vetura

  Polo 1.4 naft viti 2009

  Viti 2009 1.4 nafte modeli blue motion sapo ka ardhur nga italia makina asht ne gjendje perfekte, km

  Shkodër 19 qershor 10:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ford fokus 1.6 naft viti 2005
  Vetura

  Ford fokus 1.6 naft viti 2005

  viti 2005 1.6 nafte km 194 makina asht me gjitha sherbimet e bame,, makina asht ne gjendje perfekte

  Shkodër 19 qershor 10:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Touran 1.9 naft automatike viti 2005
  Vetura

  Touran 1.9 naft automatike viti 2005

  Makina eshte ne gjendje shum te mir..gomat e reja me dogan te paguar.edhe nderrohet

  Shkodër 19 qershor 10:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes Benz E220
  Vetura

  Mercedes Benz E220

  Ne gjendje shum te mir nga ana gjenerike dhe estetike .. esht e gatshme per cdo lloj prove .. cmimi

  Shkodër 19 qershor 10:16
  5.400 €
 • 8 foto
  C200 Cdi EVO i vitit 2005 i ardhur nga gjermania
  Vetura

  C200 Cdi EVO i vitit 2005 i ardhur nga gjermania

  Shitet Mercedes benz i ardhur nga gjermania C200 cdi EVO MANUAL me 210 mij klm me te gjitja sherbim

  Shkodër 19 qershor 09:59
  4.200 €
 • 5 foto
  E class 220 CDI Avantgarde
  Vetura

  E class 220 CDI Avantgarde

  Kambio automat Klima automat Navigator 2 klima zone sensor parkimi Drita Xenon +larje feneresh senso

  Shkodër 19 qershor 09:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Land Rover
  Vetura

  Shitet Land Rover

  Land Rover . Viti prodhimit 2006. Motorr 2.7. Ne fjendje shume te mire dhe me sherbime te rregullta.

  Shkodër 19 qershor 06:06
  11.500 €
 • 2 foto
  Shitet Mercedes benz 240
  Vetura

  Shitet Mercedes benz 240

  Shitet Mercedes benz 240 200 nafte Letrat i behen Xhamin e shoferit e ka te thyer Punon ne rregull

  Shkodër 18 qershor 18:15
  1.500 €
 • 7 foto
  Shitet fiat punto 2002,1.2 benzine
  Vetura

  Shitet fiat punto 2002,1.2 benzine

  Fiat punto viti 2002 Ngjyre: Gold 1.2 benzine, 16 valvula 211.000 km origjinale Eshte perdorur vetem

  Shkodër 18 qershor 16:27
  2.000 €
 • 7 foto
  Mitsubishi
  Vetura

  Mitsubishi

  Shitet Mitsubishi pajero 2800 viti 2000 me taksa dhe siguracion te rregullt deri ne shtator, makina

  Shkodër 18 qershor 13:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bmw x5 3.0d viti 2004
  Vetura

  Bmw x5 3.0d viti 2004

  Bmw x5 3.0 nafte viti 2004

  Shkodër 18 qershor 13:01
  7.800 €
 • 7 foto
  a6 3.0 tdi quatro
  Vetura

  a6 3.0 tdi quatro

  makina esht me tgjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekt.opsione kamer xhama te zij origjinal kim

  Shkodër 18 qershor 09:53
  18.500 €
 • 4 foto
  shitet ose nderrohet touran viti 2003
  Vetura

  shitet ose nderrohet touran viti 2003

  shitet ose nderrohet touran viti 2003 te gjitha sherbimet e bera .per shitje 3900 euro per nder

  Shkodër 18 qershor 08:47
  3.900 €
 • 10 foto
  Shitet ose nderrohet me touran
  Vetura

  Shitet ose nderrohet me touran

  Shitet Tuareg R5 Automat full opsionet viti 2004 2500 kubik te gjitha sherbimet e bera me letra te

  Shkodër 18 qershor 07:15
  5.500 €
 • 9 foto
  SHITET MERCEDES W211
  Vetura

  SHITET MERCEDES W211

  Mercedes Benz W211. Viti i prodhimit 2004. Ngjyra e zeze. Tapiceri Bezhe. Tavan PANORAMIK. Letrat e

  Shkodër 18 qershor 06:37
  5.300 €
 • 8 foto
  Mercedez benz
  Vetura

  Mercedez benz

  Mercedez benz viti prodhimit 1983 kabina zez xhama elektrik kondiconer klima xhama reflektus goma 90

  Shkodër 17 qershor 22:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Furgon Sprinter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Furgon Sprinter

  Shes Furgon Sprinter viti 2009 tek gom i sapo ardhur nga Gjermania akoma nuk i esht prer dogana, 220

  Shkodër 17 qershor 21:25
  8.500 €
 • 3 foto
  E clas 2009
  Vetura

  E clas 2009

  E ardhur nga belgjika viti 2009 206 mij km

  Shkodër 17 qershor 19:55
  8.300 €
 • 9 foto
  a3 tdi sport black viti 2008
  Vetura

  a3 tdi sport black viti 2008

  makina sa po ka ardhur nga jashte ne gjendje perfekt dogan te paguar.km origjinale me liber servisit

  Shkodër 17 qershor 18:48
  5.500 €
 • 2 foto
  Ford focus 1.8 tdi (mundesi nderrimi)
  Vetura

  Ford focus 1.8 tdi (mundesi nderrimi)

  Ford focus 1.8 tdi manuale ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike, me te gjitha sherbimet e

  Shkodër 17 qershor 18:36
  2.200 €
 • 10 foto
  AUDI A4 avant 2.0 nafte navi
  Vetura

  AUDI A4 avant 2.0 nafte navi

  gjendje shume e mire e ardhur nga italia 300.000 km origjinale 4800 euro i padiskutushem

  Shkodër 17 qershor 17:55
  4.800 €
 • 4 foto
  Pjese per Mtsbish Space Runer
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per Mtsbish Space Runer

  Benzine

  Shkodër 17 qershor 17:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disq Ford Fiesta
  Autopjese dhe paisje

  Disq Ford Fiesta

  Shitet disq ford Fiesta nr 16 4 disq me goma jane

  Shkodër 17 qershor 17:08
  140 €
 • 0 foto
  yahama
  Motore (mbi 50 cc)

  yahama

  R6 super super gjendje me letra deri ne MAJ 2020

  Shkodër 17 qershor 17:07
  2.300 €
 • 1 foto
  Disqe goma mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Disqe goma mercedes

  Disqe 16 me goma shum te mira

  Shkodër 17 qershor 13:59
  120 €
 • 3 foto
  Ciao
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Ciao

  Shitet piaggio ciao eshte ne gjendje shum te mire. Motorrin a ka shum te mire dhe pjeset xhenerike.

  Shkodër 17 qershor 13:45
  250 Lek
 • 2 foto
  ford mondeo 2003
  Vetura

  ford mondeo 2003

  ford mondeo 2003 nafte portobagazh solon lekure kondicioner xhama eletrik cd disqe alumin dhe shum k

  Shkodër 17 qershor 13:31
  1.000 €
 • 1 foto
  Fiat bravo okazion
  Vetura

  Fiat bravo okazion

  Shitet ose nderrohet fiat bravo 1.6 benzin gaz viti 97 letrat deri ne korrik 2019 me tgjitha sherbi

  Shkodër 17 qershor 12:37
  1.200 €
 • 4 foto
  E 200 CDI automat
  Vetura

  E 200 CDI automat

  Makina ne gjendje teper te mir me letra te paguara per me shum 0698881908--0693372232

  Shkodër 17 qershor 09:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet&Nderrohet Opel Antara 2.2 Nafte 2013
  Vetura

  Shitet&Nderrohet Opel Antara 2.2 Nafte 2013

  Shitet&Nderrohet Opel Antara 2.2 Nafte Automatike Full Options Viti 2013 124.000 Km Origjinale M

  Shkodër 17 qershor 02:51
  12.000 €
 • 12 foto
  BMW X5 M
  Vetura

  BMW X5 M

  Shitet bmw x5 e 2008 full opsion . Makina ka motorr 3.0 naft paketa M eshte shum e shpejt ne modelin

  Shkodër 16 qershor 23:53
  14.500 €
 • 7 foto
  E350 4-Matic
  Vetura

  E350 4-Matic

  Shitet E350 ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera Makina i ka letrat e prera deri ne nen

  Shkodër 16 qershor 22:13
  15.500 €
 • 9 foto
  BMW 3.0 NAFTE
  Vetura

  BMW 3.0 NAFTE

  Shitet BMW ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera tek BMW ne Podgoric Makina i ka letrat

  Shkodër 16 qershor 22:00
  9.000 €
 • 5 foto
  Motor
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor

  Shitet Motor yamaha, i ri, ne gjendje shume te mire me dokumenta te rregullta,shitet per arsye mos p

  Shkodër 16 qershor 21:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fiat Grande Punto Evo okazion!!
  Vetura

  Fiat Grande Punto Evo okazion!!

  Fund viti 2011, 1.3 nafte, shum ekonomik, ne gjendje te shkelqyer motorike dhe gjenerike!

  Shkodër 16 qershor 21:13
  4.400 €
 • 8 foto
  Mercedes c200 cdi automat-03 Nderrohet me W202 cdi
  Vetura

  Mercedes c200 cdi automat-03 Nderrohet me W202 cdi

  Shitet-Nderrohet me C clas 1999-2000 cdi jo portobagazh Mercedes-Benz c200 cdi shum ekonomik kamio:a

  Shkodër 16 qershor 21:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Alfa romeo 147 1.9 jtd 6+R
  Vetura

  Alfa romeo 147 1.9 jtd 6+R

  Shitet makina alfa me dokumenta te rregullta , 1.9 jtd 16v , manuale 6+R ne gjendje shum te mir , i

  Shkodër 16 qershor 20:57
  3.000 €