Automjete
Shkodër

Automjete në shitje në Shkodër

 • 9 foto
  MERCEDES E220 blueficency full option
  Vetura

  MERCEDES E220 blueficency full option

  MERCEDES E220 CDI BLUEFICENCY AWANTGARDE 5 2012 FULL OPTION NGJYR E ZEZ SHUM E PASTER TAPICERI LEKU

  Shkodër Sot, 08:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VOLKSVAGEN TOUAREG 2.5 tdi automat
  Vetura

  VOLKSVAGEN TOUAREG 2.5 tdi automat

  volksvagen touareg 2.5 tdi automat ne gjendje shum te mir si motorrike xhenerike tapiceri lekure s

  Shkodër Sot, 08:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MERCEDES C220 CDI OKAZION SHITET NDRROHET
  Vetura

  MERCEDES C220 CDI OKAZION SHITET NDRROHET

  OKAZION mercedes c 220 cdi awantgarde viti 2005 manual ngjyr e zez me letra per 1 vit xeno serdilje

  Shkodër Sot, 08:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MERCEDES E270 CDI LUK EVO ///
  Vetura

  MERCEDES E270 CDI LUK EVO ///

  mercedes e 270 cdi automat makina esht shum e mbajtur si brenda dhe jasht MAKINA ESHT E BER EVO NE C

  Shkodër Sot, 08:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUDI A4 1.9 TDI PORTOBAGAZH
  Vetura

  AUDI A4 1.9 TDI PORTOBAGAZH

  audi a4 1.9 manual me letra te paguara sherbimet e bera tel 069 350 7434 indriti2

  Shkodër Sot, 08:06
  2.000 €
 • 10 foto
  PER PJES MERCEDES AUDI VW
  Autopjese dhe paisje

  PER PJES MERCEDES AUDI VW

  VW AUDI MERCEDES vw touareg 5.0 tdi 05 touareg 2.5 tdi GOLF5. 1.9 tdiTOURAN 05 1.9 PASAT 07 2.0 tdi

  Shkodër Sot, 08:05
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ML 320 Bluetec 2009
  Vetura

  ML 320 Bluetec 2009

  - MERCEDES-BENZ ML 320 Bluetec. -- NUK PREKET NGA TAKSA E LUKSIT -- VITI I PRODHIMIT 2009 -- 201,0

  Shkodër Sot, 07:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedez Benz ML350 Bluetec
  Vetura

  Mercedez Benz ML350 Bluetec

  Mercedes-Benz ML 350 bluetec. Viti Prodhimit 2011 me 165.000 km. Full Options ,Kamer parkimi , xhama

  Shkodër Sot, 07:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Benz ml 320cdi 2007 full sport kater matik nderroh
  Vetura

  Benz ml 320cdi 2007 full sport kater matik nderroh

  Benz ml 320cdi 2007 full sport kater matik ne gjendje perfekte si gjenerike ashtu dhe nga pamja jash

  Shkodër Sot, 07:41
  11.500 €
 • 9 foto
  benz c 220 per pjes 204
  Vetura

  benz c 220 per pjes 204

  benz shitet pjes pjes

  Shkodër Sot, 07:36
  1 €
 • 9 foto
  benz c 200 sport edition
  Vetura

  benz c 200 sport edition

  shitet per arsye mosperdorimi makina asht shum ne gjendje cdo dhoj prove shifet vet nga fotot

  Shkodër Sot, 07:35
  4.400 €
 • 4 foto
  Benz R Clas 320 cdi shitet nderrohet
  Vetura

  Benz R Clas 320 cdi shitet nderrohet

  Shitet benz r clas 320 cdi e vitit 2008 ne gjendje perfekte gjenerike e motorrike mund te nderrohet

  Shkodër Sot, 07:33
  11.500 €
 • 12 foto
  Mercedes Benz A180 CDI / 121.000KM / 2006
  Vetura

  Mercedes Benz A180 CDI / 121.000KM / 2006

  📞 +35569 949 3339 Mercedes Benz A180 CDI e sapo ardhur ne gjendje perfekte motorrike gjenerike dhe

  Shkodër Sot, 07:28
  4.300 €
 • 12 foto
  Mercedes Benz C220 / Sport Edition / Automat ??
  Vetura

  Mercedes Benz C220 / Sport Edition / Automat ??

  Mercedes Benz W204 . I Sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte motorrike gjenerike dhe estetik

  Shkodër Sot, 07:28
  8.300 €
 • 12 foto
  Volkswagen Golf GT / 2.0 TDI 170 HP / DSG F1 / 12/
  Vetura

  Volkswagen Golf GT / 2.0 TDI 170 HP / DSG F1 / 12/

  📞 + 35569 949 3339 Volkswagen Golf GT fabrike , i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte mot

  Shkodër Sot, 07:28
  6.400 €
 • 12 foto
  Ford Focus C-MAX / 1.6 Diesel / Automatike / 2007
  Vetura

  Ford Focus C-MAX / 1.6 Diesel / Automatike / 2007

  📞 +35569 949 3339 Ford Focus C-MAX e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte motorrike gjener

  Shkodër Sot, 07:28
  4.200 €
 • 0 foto
  Volkswagen Caddy Life / 1.9 TDI / 7 Vende ??
  Vetura

  Volkswagen Caddy Life / 1.9 TDI / 7 Vende ??

  VW Kadi i ardhur nga gjermania ne super gjendje motorrike gjenerike she estetike. Ideale per pune dh

  Shkodër Sot, 07:28
  4.700 €
 • 11 foto
  VW Passat CC / 2.0 TDI / DSG / Euro5 / 2010 ??
  Vetura

  VW Passat CC / 2.0 TDI / DSG / Euro5 / 2010 ??

  Volkswagen Passat CC i ardhur nga Gjermania. Gjendje perfekte motorrike gjenerike dhe estetike pothu

  Shkodër Sot, 07:28
  9.900 €
 • 12 foto
  Audi A3 SportBack / S Line / 2.0 TDI / Panorama /
  Vetura

  Audi A3 SportBack / S Line / 2.0 TDI / Panorama /

  📞 +35569 949 3339 Audi A3 SportBack i ardhur ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte motorrike gje

  Shkodër Sot, 07:27
  6.400 €
 • 1 foto
  Mercedes Benz A180 CDI / AUTOMATIKE
  Vetura

  Mercedes Benz A180 CDI / AUTOMATIKE

  Mercedes Benz A Class - A180 CDI e sapo ardhur ne gjendje shum te mire gjenerike estetike dhe motor

  Shkodër Sot, 07:27
  3.500 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz C200 / AVANTGARDE / AUTOMAT ??
  Vetura

  Mercedes Benz C200 / AVANTGARDE / AUTOMAT ??

  Mercedes Benz C200 Diesel me kamio automatike ne gjendje shum te mir motorrike gjenerike dhe estetik

  Shkodër Sot, 07:27
  3.900 €
 • 6 foto
  Mercedez Benz 200 Evo
  Vetura

  Mercedez Benz 200 Evo

  E sapo ardhur nga gjermani me dogan pagume makina esht shum e mbajtur makina esht me sherbime te ber

  Shkodër Sot, 07:24
  4.300 €
 • 7 foto
  Mercedez benz Evo 200 Naft
  Vetura

  Mercedez benz Evo 200 Naft

  E sapo ardhur nga gjermania me dogan pagume me gjith sherbimet e bera makian esht me liber servisi m

  Shkodër Sot, 07:24
  4.000 €
 • 9 foto
  Mercedez Benz c 220
  Vetura

  Mercedez Benz c 220

  E sapo ardhur nga gjermania me dogan pagume gjitha sherbimet e bera. Makina esht me liber sherbimesh

  Shkodër Sot, 07:23
  6.999 €
 • 3 foto
  Shitet Mercedes A-180 naft
  Vetura

  Shitet Mercedes A-180 naft

  Shitet A-180 naft per arsye mosperdorimi..ne gjendje perfekte..shum pak e perdorur..te gjitha letrat

  Shkodër Sot, 07:01
  3.200 €
 • 5 foto
  Automatic nafte
  Vetura

  Automatic nafte

  Vetem Whatsap edhe mundesi nderrimi...

  Shkodër Sot, 06:01
  2.500 €
 • 6 foto
  Mini diesel me nderrim
  Vetura

  Mini diesel me nderrim

  Behet nderrim me makine me te madhe ose me furgon...

  Shkodër Sot, 05:52
  6.500 €
 • 1 foto
  wellpoint dewatering
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  wellpoint dewatering

  Shiten pompa vakumi me nafte, per sisteme wellpoint te kompletuara me aksesoret perkatese. Te intere

  Shkodër Sot, 01:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 4 1.9 naftet
  Vetura

  Golf 4 1.9 naftet

  Shitet G 4 naftet ne gjendje te mire pune.

  Shkodër Sot, 00:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 7
  Vetura

  Golf 7

  Full

  Shkodër Dje, 23:59
  14.500 €
 • 10 foto
  Audi 1.9 tdi 105hp
  Vetura

  Audi 1.9 tdi 105hp

  *Shitet makina ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbimet e bera *Kambjo e nderruar golf

  Shkodër Dje, 23:19
  3.100 €
 • 5 foto
  Okazion c clas 220 cdi automat
  Vetura

  Okazion c clas 220 cdi automat

  C clas 220 cdi viti 2002 automat full ne super gjendje

  Shkodër Dje, 23:11
  3.999 €
 • 5 foto
  Okazion golf 5 1.6 benzin lok 6 sport
  Vetura

  Okazion golf 5 1.6 benzin lok 6 sport

  Okazion super gjendje lok 6 sport marmita me zhurm okazion 4200€ ndrrim me e clas 220 cdi automat vi

  Shkodër Dje, 23:11
  4.200 €
 • 4 foto
  Okazion cryisler 300c
  Vetura

  Okazion cryisler 300c

  Full cryisler 300c be gjendje te shkelqyer 3.5 gaz benzin cmimi 8500€

  Shkodër Dje, 23:01
  8.500 €
 • 8 foto
  C clas 220 cdi automat
  Vetura

  C clas 220 cdi automat

  C clas viti 2003 ne super gjendje automat

  Shkodër Dje, 22:59
  3.500 €
 • 8 foto
  Okazion B class 4500€
  Vetura

  Okazion B class 4500€

  Okazion Bclass Automatik🇩🇪🇩🇪🇩🇪 Viti 2005 Motorr 200 nafte E targuar per her te pare ne janar Sup

  Shkodër Dje, 22:47
  4.500 €
 • 9 foto
   Golf 5 Plus Goal 1.9 nafte 2007 Manual 4200€??
  Vetura

  Golf 5 Plus Goal 1.9 nafte 2007 Manual 4200€??

  Okazion Golf 5 Plus Motorri 1.9 nafte Viti 2007 Modeli Goal Kamio Manuale 5+R Me dogane te paguar

  Shkodër Dje, 22:11
  4.200 €
 • 5 foto
  Pjese kembimi mercedes benz a class dhe VANEO
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi mercedes benz a class dhe VANEO

  Disponojme pjese kembimi per mercedes A class 2001-2005

  Shkodër Dje, 21:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Okazion pezho 307 1.6 naft
  Vetura

  Okazion pezho 307 1.6 naft

  Makina eshte e sapo ardhur nga franca me dogan te paguar ne gje gjendje shum te mir motorrike dhe es

  Shkodër Dje, 21:58
  2.200 €
 • 12 foto
  Mercedes Benz E 220 CDI Avangarde 2005 Automatike
  Vetura

  Mercedes Benz E 220 CDI Avangarde 2005 Automatike

  Mercedes Benz E 220 Cdi Avangarde 2005. Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorike ashtu e

  Shkodër Dje, 21:49
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Volkswagen Touareg 3.2 benzine/gaz -2005
  Vetura

  Volkswagen Touareg 3.2 benzine/gaz -2005

  Shitet Volkswagen Touareg viti 2005 Motorr Porsche 3.2 benzine/gaz Model Amerikan Shume ekonomike Im

  Shkodër Dje, 21:47
  5.900 €
 • 10 foto
  Cklass Avantgard 220 EVO 2005 4600€??????
  Vetura

  Cklass Avantgard 220 EVO 2005 4600€??????

  Okazion Cklass Avantgard 220 Cdi Viti 2005 Motorri EVO Me dogane te paguar E sapo ardhur nga 🇩🇪🇩🇪🇩🇪

  Shkodër Dje, 21:11
  4.600 €
 • 10 foto
  Mercedez benz 2008 sport pakete
  Vetura

  Mercedez benz 2008 sport pakete

  Shitet Mercedez Benz sport paketë viti 2008 kamio Automatike dogane te pagume sensor pargingu sedilj

  Shkodër Dje, 20:31
  7.800 €
 • 10 foto
  Mercedez C klas 220 motorr evo
  Vetura

  Mercedez C klas 220 motorr evo

  shitet makina c kals ne gjendej shume te mire si xhenerike ashtu edhe motorrike navi te madh sensor

  Shkodër Dje, 20:31
  4.500 €
 • 10 foto
  Golf plus 2006 1.9 Dsg
  Vetura

  Golf plus 2006 1.9 Dsg

  shitet makine golf plus 1.9 Dsg kamio automat me dogane te pagume ne gjendje shume te mire si xhener

  Shkodër Dje, 20:31
  4.800 €
 • 11 foto
  Mercedez benz 280 Avangard
  Vetura

  Mercedez benz 280 Avangard

  Shitet mercedez benz avangard viti 2007 kamio automatike dogane te pagume sensor pargingu navigator

  Shkodër Dje, 20:31
  6.500 €
 • 10 foto
  Mercedez B clas viti 2005
  Vetura

  Mercedez B clas viti 2005

  shitet mercedez b clas viti 2005 kamio automatike doagne te pagume sedilje me nxemje kapanxhe ne gje

  Shkodër Dje, 20:31
  4.800 €
 • 6 foto
  BMW X1 2.0 DIESEL X DRIVE
  Vetura

  BMW X1 2.0 DIESEL X DRIVE

  Shitet makina Bmw x1 Motorri 2.0 diesel ,x drive (4x4) Kambio automatike Prodhimi viti 2010 Goma

  Shkodër Dje, 19:58
  10.500 €
 • 12 foto
  OKAZION Lancia Lybra
  Vetura

  OKAZION Lancia Lybra

  Okazion Lancia Lybra Nafte 1.9 Jtd Viti 2001 Gjendje perfekte nuk ka nevoj per sherbime shum e mirem

  Shkodër Dje, 19:44
  1.800 €
 • 9 foto
  Okazion E 220 cdi 2005 Avangard 4200€
  Vetura

  Okazion E 220 cdi 2005 Avangard 4200€

  Okazion E 220 Avangard Viti 2005 Euro 4 Automatik I sapo ardhur nga gjermania Me te gjitha sherbim

  Shkodër Dje, 19:31
  4.200 €