Has

Makineri dhe inventare në shitje në Has

 • 7 foto
  FURRE DHE MULLINJE PROFESIONAL PER KAFE
  Makineri dhe inventare

  FURRE DHE MULLINJE PROFESIONAL PER KAFE

  SHITEN KOMPLET DHE NDAMAS. 1 FURRE PER PASTRIMIN DHE PJEKJEN E KAFES ME 3 MOTORRA 30KG. 2 MULLI P

  Has 17 tetor 12:24
  1 €
 • 2 foto
  Raftet
  Makineri dhe inventare

  Raftet

  Raftet jan ne gjendjen shume te mire vetem 7 muaj te perdorur ne butik rrobash

  Has 23 prill 11:12
  800 €