Has

Shtepi & Familje në shitje në Has

 • 10 foto
  DYER TE BRENDSHME - 70EURO KOMPLET
  Mobilje

  DYER TE BRENDSHME - 70EURO KOMPLET

  Punojm me porosi Dyer per shtepi ngjitha permasat gjitha ngjyrat modele te ndryshme qmimet 65euro 70

  Has 8 nëntor 13:22
  65 €
 • 7 foto
  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE
  Teknik dhe paisje

  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE

  Bejme eksportin e paisjev elektroshtepiake te reja nga Skandinavia (Suedi dhe Danimark). Te gjitha p

  Has 5 nëntor 10:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dyer dhe Dritare 65euro punojm me porosi.,....
  Mobilje

  Dyer dhe Dritare 65euro punojm me porosi.,....

  dyer 65euro punojm dhe me porosi,.,.,

  Has 6 maj 12:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Prodhojm DYER TE DHOMAVE PER SHTEPI
  Mobilje

  Prodhojm DYER TE DHOMAVE PER SHTEPI

  Bejm prodhimin e dyrve te dhomave dhe dritare me te gjitha permasat me qmime nga 60euro koktakt. vib

  Has 28 prill 10:39
  65 €
 • 1 foto
  Shitet droni
  Makina dhe vegla

  Shitet droni

  Shitet droni me nje telekomand me nje bateri dhe karikuese dhe 4 helikat droni Kabul vetem nje probl

  Has 3 prill 16:37
  45 €
 • 0 foto
  Shitet frigo
  Teknik dhe paisje

  Shitet frigo

  Shitet frigorofer ne gjendje te rregullt

  Has 3 prill 07:57
  60 €