Automjete
Has

Automjete në shitje në Has

 • 11 foto
  Sprinter 313 CDI Viti 2013 me klim karrikat lekur
  Vetura

  Sprinter 313 CDI Viti 2013 me klim karrikat lekur

  Sprinter 313 cdi viti 2013 me klim ne gjendje shum te mire si nga jasht ashtuh edhe nga brenda karri

  Has Dje, 18:22
  8.700 €
 • 8 foto
  PASSAT 2.0TDI 2013NAVIGATOR START/STOP etj
  Vetura

  PASSAT 2.0TDI 2013NAVIGATOR START/STOP etj

  passat 2.0tdi viti 2013 i sa po ardhur Me libra servisit te ne gjendje shum te mire klima karrikat

  Has Dje, 18:22
  8.200 €
 • 4 foto
  Sprinter 2.2 cdi viti 2003 120 mi kilomtera
  Vetura

  Sprinter 2.2 cdi viti 2003 120 mi kilomtera

  Fugoni 2.2 cdi viti 2003 120 mi Kilometer ne gjendje shum te mir goma te reja fugoni gjindet ne Gjak

  Has Dje, 18:21
  4.200 €
 • 7 foto
  VITO 111 CDI VITI 2008 MAXI
  Vetura

  VITO 111 CDI VITI 2008 MAXI

  Vito 111cdi viti 2008 maxi 3 ulse ne gjendje shum te mir per ma shum info kontakt viber +37744749683

  Has Dje, 18:21
  4.700 €
 • 1 foto
  Sprinter 211CDI 2.2 Viti2010. 9 ulse me Klim
  Vetura

  Sprinter 211CDI 2.2 Viti2010. 9 ulse me Klim

  Sprinter 211CDI 2.2 naft viti 2010 9 ulse me Klim i sa po ardhur fugoni per Ma shum Info Ko

  Has Dje, 18:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sprinter 315 cdi viti 2008 me klim xenon
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 315 cdi viti 2008 me klim xenon

  Sprinter 315 cdi viti 2008me klim dritat xenon karrikat menxemje pullat timon ne gjendje shum te mir

  Has Dje, 18:21
  6.500 €
 • 4 foto
  Sprinter 2.2 cdi viti 2003 120 mi kilomtera
  Kamionë

  Sprinter 2.2 cdi viti 2003 120 mi kilomtera

  Fugoni 2.2 cdi viti 2003 120 mi Kilometer ne gjendje shum te mir goma te reja fugoni gjindet ne Gjak

  Has Dje, 18:20
  4.200 €
 • 6 foto
  VW Crafter 2.5 TDI MAXI Viti 2009 i sa po ardhur
  Kamionë

  VW Crafter 2.5 TDI MAXI Viti 2009 i sa po ardhur

  Crafter 2.5 tdi viti 2009 i sa po ardhur ne gjendje shum te mir Fugoni gjindet ne Gjakove per ma shu

  Has Dje, 18:20
  6.500 €
 • 11 foto
  Sprinter 313 CDI Viti 2013 me klim karrikat lekur
  Kamionë

  Sprinter 313 CDI Viti 2013 me klim karrikat lekur

  Sprinter 313 cdi viti 2013 me klim ne gjendje shum te mire si nga jasht ashtuh edhe nga brenda karri

  Has Dje, 18:20
  8.700 €
 • 7 foto
  Crafter Maxi 2.5TDI viti 2009 3 ose 6 ulse
  Kamionë

  Crafter Maxi 2.5TDI viti 2009 3 ose 6 ulse

  Crafter maxi 2.5 tdi i sa po ardhur viti2009 ne gjendje shum te mire mundesi 3 ose 6 ulse per ma sh

  Has Dje, 18:20
  6.480 €
 • 8 foto
  Crafter Maxi 2.5TDI viti2009 3 ose 6
  Vetura

  Crafter Maxi 2.5TDI viti2009 3 ose 6

  Crafter maxi 2.5 tdi viti 2009 i sa po ardhur ne gjendje shum te mire mundesi 3 ose 6 ulse per ma s

  Has Dje, 18:20
  6.480 €
 • 5 foto
  Sprinter 2.2 cdi viti 2006 me klim
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 2.2 cdi viti 2006 me klim

  Sprinter 2.2 cdi viti 2006 me klim sprinter tabela rks regjistrim skaduar ne gjendje te mire kontakt

  Has Dje, 18:20
  3.700 €
 • 8 foto
  Vito 109 cdi viti 2004 maxi i sa po ardhur
  Kamionë

  Vito 109 cdi viti 2004 maxi i sa po ardhur

  Vito 109 cdi viti 2004 maxi ne gjendje shum te mir fugoni gjindet ne Gjakove per ma shum info kontak

  Has Dje, 18:19
  4.200 €
 • 9 foto
  Vito 111CDI Maxi viti 2008 isa po ardhur Fellne 17
  Vetura

  Vito 111CDI Maxi viti 2008 isa po ardhur Fellne 17

  Vito 111cdi maxi i sa po ardhur ne gjendje shum te mir fellne 17 per ma shum info kontakt viber +377

  Has Dje, 18:19
  4.200 €
 • 9 foto
  Vito 111CDI Maxi viti 2008 isa po ardhur Fellne 17
  Kamionë

  Vito 111CDI Maxi viti 2008 isa po ardhur Fellne 17

  Vito 111cdi maxi i sa po ardhur ne gjendje shum te mir fellne 17 per ma shum info kontakt viber Öse

  Has Dje, 18:19
  4.300 €
 • 6 foto
  VITO 111 CDI VITI 2008 MAXI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VITO 111 CDI VITI 2008 MAXI

  Vito 111cdi viti 2008 maxi 3 ulse ne gjendje shum te mir per ma shum info kontakt viber +3774474968

  Has Dje, 18:18
  4.700 €
 • 9 foto
  Sprinter 211CDI Viti 2006 i sa po ardhur
  Kamionë

  Sprinter 211CDI Viti 2006 i sa po ardhur

  Sprinter 211CDI viti 2006i sa po ardhur ne gjendje shum te mire per ma shum Info Kontakt viber dhe

  Has Dje, 18:18
  4.500 €
 • 9 foto
  Sprinter 211CDI 2.2 Dopellkabin Viti 2007 7 Ulse
  Kamionë

  Sprinter 211CDI 2.2 Dopellkabin Viti 2007 7 Ulse

  Sprinter 211 cdi 2.2 i sa po ardhur Dopellkabin viti2007 7 Ulse ne gjendje shum te mir per ma shum I

  Has Dje, 18:18
  7.200 €
 • 12 foto
  Sprinter 211CDI 2.2 Viti2010. 9 ulse me Klim
  Kamionë

  Sprinter 211CDI 2.2 Viti2010. 9 ulse me Klim

  Sprinter 211CDI 2.2 naft viti 2010 9 ulse me Klim i sa po ardhur fugoni per Ma shum Info Kontakt vib

  Has Dje, 18:18
  9.500 €
 • 5 foto
  VW T51.9TDI Me Klime viti 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VW T51.9TDI Me Klime viti 2007

  VW T5 1.9TDI ME Klime me webasto me dy dyr te mesit me guma te mira ne gjendje te mire per ma shum

  Has Dje, 18:17
  5.000 €
 • 6 foto
  Sprinter 313CDI viti 2009 i sa po ardhur
  Vetura

  Sprinter 313CDI viti 2009 i sa po ardhur

  Sprinter 313 cdi viti 2009 i sa po ardhur ne gjendje shum te mire per ma shum info kontakt viber dhe

  Has Dje, 18:17
  6.500 €
 • 7 foto
  VW Crafter 2.5 TDI viti 2007 i sa po ardhur
  Kamionë

  VW Crafter 2.5 TDI viti 2007 i sa po ardhur

  VW Crafter 2.5 tdi viti 2007 ne gjendje shum te mire per Ma shum Info Kontakt edhe viber dhe WhatsAp

  Has Dje, 18:17
  4.800 €
 • 9 foto
  Vito 109 CDI viti 2004 i sa po ardhur
  Vetura

  Vito 109 CDI viti 2004 i sa po ardhur

  Vito 109 cdi viti 2004 i sa po ardhur ne gjendje shum te mire per Ma shum Info Kontakt viber dhe Wha

  Has Dje, 18:16
  3.600 €
 • 4 foto
  Mercedes Sprinter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Sprinter

  Shitet Sprinter Shitet sprinter 312,15+1 ,4x4 ne gjendje shume te mire me te gjitha dokumentat. cmim

  Has Dje, 16:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet kamjoncine sprinter 313cdiviti 2004
  Kamionë

  shitet kamjoncine sprinter 313cdiviti 2004

  shitet kamjoncine, sprinter 313 cdi viti 2004, dopjo kabine me dekomenta deri ne qeshore, e cdoganu

  Has 20 maj 21:01
  8.500 €
 • 2 foto
  Opel corsa
  Vetura

  Opel corsa

  Shitet opel corsa shm ekinomil 1.3 nafte cmimi 2.5ero vajber +41 76 520 81 82

  Has 19 maj 20:57
  2.500 €
 • 7 foto
  shitet passat super gjendje
  Vetura

  shitet passat super gjendje

  shitet passat super gjendje i 2002 makina eshte me gjithe sherbimet e bera . shitet per arsye mos pe

  Has 19 maj 13:03
  2.500 €
 • 4 foto
  Gasper kukaj
  Vetura

  Gasper kukaj

  E gatshme per cdo prove. Cmimi i diskutushem

  Has 17 maj 21:47
  5.300 €
 • 8 foto
  VW Golf viti 2004 1.9 tdi
  Vetura

  VW Golf viti 2004 1.9 tdi

  Shes ose ndrroj vw golf 2004 1.9 tdi Makina esht me’te gjitha dokumentat per nje vit 3000 € i

  Has 17 maj 13:47
  2.610 €
 • 9 foto
  Sprinter 312D viti 2000
  Vetura

  Sprinter 312D viti 2000

  Sprinter 312D viti 2000 automatik ne gjendje shum te mire gjitha paisjet ne funksion Kontakt per ma

  Has 17 maj 00:08
  6.000 €
 • 1 foto
  Goma nga zvicra te gjitha numrat 17 deri 22
  Autopjese dhe paisje

  Goma nga zvicra te gjitha numrat 17 deri 22

  Goma 17,18,19,20,21,22 Nga zvicra te ardhura , ne gjendje shum te mir 285.40.21 , 255.40.21 285.40.

  Has 13 maj 23:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes makine
  Vetura

  Shes makine

  Shes makine ne gjendje shume te mire me portobagazh te gjitha sherbimet e bera para nje jave i gatsh

  Has 12 maj 16:14
  5.500 €
 • 4 foto
  Toyota Land Cruiser prado
  Vetura

  Toyota Land Cruiser prado

  Shitet toyota 4600 ero me gjitha sherbimet e kryne

  Has 12 maj 15:22
  4.600 €
 • 4 foto
  Bashkim
  Vetura

  Bashkim

  Ne gjendje perfekte

  Has 10 maj 23:32
  13.000 €
 • 0 foto
  HYUNDAI SANTA FE 2.2 DIESEL
  Vetura

  HYUNDAI SANTA FE 2.2 DIESEL

  Shitet hyundai santa fe 2006, kambio automatike, super gjendje, cmimi diskutueshem

  Has 29 prill 15:49
  7.500 €
 • 3 foto
  mercedes benz c 220
  Vetura

  mercedes benz c 220

  shitet mercedes benz c 220.viti 2003 ne gjendje te shkelqyer,i gatshem per prov.makina gjendet ne p

  Has 26 prill 11:41
  2.800 €
 • 9 foto
  Mercedes C 350 Cdi AMG line pa taks luksi ????
  Vetura

  Mercedes C 350 Cdi AMG line pa taks luksi ????

  🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Shitet ! AMG line , 4 Matic , Avantgarde •Mercedes Benz W204 C 350 Cdi 4 Matic •2987 kubi

  Has 21 prill 10:39
  8.000 €
 • 8 foto
  Bmw 320d automato motorr 2 nafte
  Vetura

  Bmw 320d automato motorr 2 nafte

  Bmw ne super gjendje me sherbimetj e bera dhe me komanda ne timon dhe me goma te reja 80% dhe shum

  Has 19 prill 19:44
  1 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz 220cdi Avangard
  Vetura

  Mercedes Benz 220cdi Avangard

  Benz 220cdi avangard taksat deri ne dhjetor disçi amg ,te gjidha sherbimet e bera ne kohe ne gjendj

  Has 19 prill 18:06
  2.700 €
 • 4 foto
  Rrul
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rrul

  Shitet rrul dynapac 12.5ton i 2008 me 3500 ore pune ne gjendje shum te mir me 2 nivele vibrimi

  Has 11 prill 15:40
  40.000 €
 • 6 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Shitet kjo makin me letrat i ka deri ne shtator dhe eshte e mbajtur dhe esht me nafte mund te thir

  Has 11 prill 00:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Sprinter 211 cdi viti 2003 7 ulse i sa po ardhur
  Vetura

  Sprinter 211 cdi viti 2003 7 ulse i sa po ardhur

  Sprinter 211 cdi viti 2003 7 ulse ne gjendje te mir fugoni gjindet ne Gjakove per mashum info kontak

  Has 7 prill 19:45
  4.700 €
 • 3 foto
  Vw Crafter Maxi Viti 2013 DopioGom 5 ton
  Kamionë

  Vw Crafter Maxi Viti 2013 DopioGom 5 ton

  Vw crafter Maxi 2.0 TDI me 170 ps viti 2013 dopiogom ne gjendje shum te mire per ma shum Info Kontak

  Has 7 prill 17:30
  10.500 €
 • 11 foto
  Bmw 330d Automatik 245ps 2993ccm facelift ??
  Vetura

  Bmw 330d Automatik 245ps 2993ccm facelift ??

  Shitet ! I ardhun nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Bmw 330d facelift 2009 •245ps •2993ccm •Panoram •Harxhi

  Has 7 prill 08:17
  7.500 €
 • 3 foto
  VW Crafter maxi 2013 dopio gom
  Kamionë

  VW Crafter maxi 2013 dopio gom

  vw crafter maxi viti 2013 dopio gom ne gjendje shum te mire per ma shum info kontakt viber ose whats

  Has 7 prill 02:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  okazim
  Vetura

  okazim

  makina sapo ardhui nga gjermanija per me shum inf 0683047223

  Has 4 prill 09:19
  1.700 €
 • 4 foto
  shitet c220 ne gjendje perfekte
  Vetura

  shitet c220 ne gjendje perfekte

  shitet Mercedes-Benz c220 automat fund 2001 dalja ne shitje ne 2005 i ardhur nga Gjermania me letra

  Has 4 prill 08:19
  3.600 €
 • 5 foto
  VW Touran 2.0 tdi (di) okazion
  Vetura

  VW Touran 2.0 tdi (di) okazion

  Eshte full service history me rryp motorri te nderruar me gjitha sherbimet e bera gomat e reja I pa

  Has 4 prill 06:32
  4.000 €
 • 4 foto
  Audi a3 shitet dhe nderrohet
  Vetura

  Audi a3 shitet dhe nderrohet

  Audi a3 timon anglez shum i mire dhe i shpejt mundesi nderrimi me makin tjeter flm

  Has 4 prill 06:26
  2.000 €
 • 5 foto
  Shitet kamioni ne gjendje pune edhe per pjes
  Vetura

  Shitet kamioni ne gjendje pune edhe per pjes

  Kamioni esht ne gjendje pune esht ne rregull gomat ja kam hekur per tja nrruar kamioni ben edhe per

  Has 4 prill 06:09
  Me Marrveshje