Automjete
Has

Automjete në shitje në Has

 • 0 foto
  Kerkojme airbag per Golf VI
  Autobus / Furgone

  Kerkojme airbag per Golf VI

  Airbag per timon Airbag per pasagjer Golf eshte i vitit prodhimit 2011

  Has 20 korrik 17:19
  1 €
 • 2 foto
  Opel corsa
  Vetura

  Opel corsa

  Shitet opel corsa shm ekinomil 1.3 nafte cmimi 2.5ero vajber +41 76 520 81 82

  Has 20 korrik 12:33
  2.500 €
 • 5 foto
  shitet kamjoncine sprinter 313cdiviti 2004
  Kamionë

  shitet kamjoncine sprinter 313cdiviti 2004

  shitet kamjoncine, sprinter 313 cdi viti 2004, dopjo kabine me dekomenta deri ne qeshore, e cdoganu

  Has 19 korrik 21:01
  8.500 €
 • 2 foto
   ngarkues me rrota Kramer 350
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ngarkues me rrota Kramer 350

  Orari i punës: 3.502 orë Viti i ndërtimit: 2008 Kramer 350 ngarkues me rrota Lloji: 350 Viti i ndër

  Has 17 korrik 23:42
  2.800 €
 • 6 foto
  VW Crafter 2.5 TDI MAXI Viti 2009 i sa po ardhur
  Kamionë

  VW Crafter 2.5 TDI MAXI Viti 2009 i sa po ardhur

  Crafter 2.5 tdi viti 2009 i sa po ardhur ne gjendje shum te mir Fugoni gjindet ne Gjakove per ma shu

  Has 15 korrik 12:36
  6.500 €
 • 8 foto
  PASSAT 2.0TDI 2013NAVIGATOR START/STOP etj
  Vetura

  PASSAT 2.0TDI 2013NAVIGATOR START/STOP etj

  passat 2.0tdi viti 2013 i sa po ardhur Me libra servisit te ne gjendje shum te mire klima karrikat

  Has 15 korrik 12:36
  8.200 €
 • 5 foto
  Sprinter 315 cdi viti 2008 me klim xenon
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 315 cdi viti 2008 me klim xenon

  Sprinter 315 cdi viti 2008me klim dritat xenon karrikat menxemje pullat timon ne gjendje shum te mir

  Has 15 korrik 12:36
  6.500 €
 • 6 foto
  Sprinter 313CDI viti 2009 i sa po ardhur
  Vetura

  Sprinter 313CDI viti 2009 i sa po ardhur

  Sprinter 313 cdi viti 2009 i sa po ardhur ne gjendje shum te mire per ma shum info kontakt viber dhe

  Has 15 korrik 12:36
  6.500 €
 • 9 foto
  Vito 111CDI Maxi viti 2008 isa po ardhur Fellne 17
  Kamionë

  Vito 111CDI Maxi viti 2008 isa po ardhur Fellne 17

  Vito 111cdi maxi i sa po ardhur ne gjendje shum te mir fellne 17 per ma shum info kontakt viber Öse

  Has 15 korrik 12:35
  4.300 €
 • 7 foto
  Crafter Maxi 2.5TDI viti 2009 3 ose 6 ulse
  Kamionë

  Crafter Maxi 2.5TDI viti 2009 3 ose 6 ulse

  Crafter maxi 2.5 tdi i sa po ardhur viti2009 ne gjendje shum te mire mundesi 3 ose 6 ulse per ma sh

  Has 15 korrik 12:35
  6.480 €
 • 8 foto
  Crafter Maxi 2.5TDI viti2009 3 ose 6
  Vetura

  Crafter Maxi 2.5TDI viti2009 3 ose 6

  Crafter maxi 2.5 tdi viti 2009 i sa po ardhur ne gjendje shum te mire mundesi 3 ose 6 ulse per ma s

  Has 15 korrik 12:35
  6.480 €
 • 9 foto
  Vito 111CDI Maxi viti 2008 isa po ardhur Fellne 17
  Vetura

  Vito 111CDI Maxi viti 2008 isa po ardhur Fellne 17

  Vito 111cdi maxi i sa po ardhur ne gjendje shum te mir fellne 17 per ma shum info kontakt viber +377

  Has 15 korrik 12:34
  4.200 €
 • 5 foto
  VW T51.9TDI Me Klime viti 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VW T51.9TDI Me Klime viti 2007

  VW T5 1.9TDI ME Klime me webasto me dy dyr te mesit me guma te mira ne gjendje te mire per ma shum

  Has 15 korrik 12:34
  5.000 €
 • 10 foto
  VW Crafter 2.5TDI 7Ulse isa po ardhur super gjendj
  Kamionë

  VW Crafter 2.5TDI 7Ulse isa po ardhur super gjendj

  VW Crafter 2.5 tdi 7 ulse viti 2006 165 mi Kilometera mundet te verifikohet edhe ne servis te autori

  Has 15 korrik 12:34
  6.700 €
 • 9 foto
  Sprinter 211CDI 2.2 Dopellkabin Viti 2007 7 Ulse
  Kamionë

  Sprinter 211CDI 2.2 Dopellkabin Viti 2007 7 Ulse

  Sprinter 211 cdi 2.2 i sa po ardhur Dopellkabin viti2007 7 Ulse ne gjendje shum te mir per ma shum I

  Has 15 korrik 12:33
  7.200 €
 • 2 foto
  Vito 111CDI Viti 2008 6 ulse euro4 i sa po ardhur
  Kamionë

  Vito 111CDI Viti 2008 6 ulse euro4 i sa po ardhur

  Vito 111 cdi viti 2008 me 6 ulse euro 4 i sa po ardhur ne gjendje shum te mire per ma shum Info Kont

  Has 15 korrik 12:33
  5.200 €
 • 8 foto
  Vito 109 cdi viti 2004 maxi i sa po ardhur
  Kamionë

  Vito 109 cdi viti 2004 maxi i sa po ardhur

  Vito 109 cdi viti 2004 maxi ne gjendje shum te mir fugoni gjindet ne Gjakove per ma shum info kontak

  Has 15 korrik 12:32
  4.200 €
 • 1 foto
  Sprinter 211CDI 2.2 Viti2010. 9 ulse me Klim
  Vetura

  Sprinter 211CDI 2.2 Viti2010. 9 ulse me Klim

  Sprinter 211CDI 2.2 naft viti 2010 9 ulse me Klim i sa po ardhur fugoni per Ma shum Info Ko

  Has 15 korrik 12:32
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Sprinter 211CDI 2.2 Viti2010. 9 ulse me Klim
  Kamionë

  Sprinter 211CDI 2.2 Viti2010. 9 ulse me Klim

  Sprinter 211CDI 2.2 naft viti 2010 9 ulse me Klim i sa po ardhur fugoni per Ma shum Info Kontakt vib

  Has 15 korrik 12:32
  9.500 €
 • 3 foto
  Karroceri
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Karroceri

  Shitet karroceri ne gjendje te mir

  Has 13 korrik 18:30
  450 Lek
 • 4 foto
  Krum Has
  Vetura

  Krum Has

  Makina shitet per arsye mos perdorimi Me te gjitha sherbimet e bera Eshte gati per cdo prov

  Has 12 korrik 22:51
  2.700 €
 • 1 foto
  Quadro ATV 850
  Motore (mbi 50 cc)

  Quadro ATV 850

  Zhvendosja: 850 cc Fuqia: 50 kW (68 hp) Karburanti: Benzinë Transmetimi: automatik Ngjyra: jeshile

  Has 12 korrik 14:47
  1.500 €
 • 1 foto
  Quadixo Stels ATV 850
  Motore (mbi 50 cc)

  Quadixo Stels ATV 850

  Zhvendosja: 850 cc Fuqia: 50 kW (68 hp) Karburanti: Benzinë Transmetimi: automatik Ngjyra: jeshile

  Has 9 korrik 00:34
  1.200 €
 • 4 foto
  Sprinter 2.2 cdi viti 2003 120 mi kilomtera
  Vetura

  Sprinter 2.2 cdi viti 2003 120 mi kilomtera

  Fugoni 2.2 cdi viti 2003 120 mi Kilometer ne gjendje shum te mir goma te reja fugoni gjindet ne Gjak

  Has 6 korrik 20:07
  4.200 €
 • 4 foto
  Sprinter 2.2 cdi viti 2003 120 mi kilomtera
  Kamionë

  Sprinter 2.2 cdi viti 2003 120 mi kilomtera

  Fugoni 2.2 cdi viti 2003 120 mi Kilometer ne gjendje shum te mir goma te reja fugoni gjindet ne Gjak

  Has 6 korrik 20:06
  4.200 €
 • 1 foto
  kasetofon per golf 5 tauran passat skoda etj
  Autopjese dhe paisje

  kasetofon per golf 5 tauran passat skoda etj

  ne gjendje super

  Has 30 qershor 17:57
  50 €
 • 2 foto
  shes pjes per golf 5 dhe opel astra 2001
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes per golf 5 dhe opel astra 2001

  shes pjeset ne gje dje shum te mire flm

  Has 26 qershor 22:12
  1 €
 • 5 foto
  Ford
  Vetura

  Ford

  Shitet ford fusion manual viti i prodhimit 2003 me 4 dyer Shitet per arsye mos përdorimi

  Has 25 qershor 22:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Honda CRV
  Vetura

  Honda CRV

  vit: 2014 readout: 70.000 km ngjyrë: blu përshkrimin e ngjyrës B570M kuti e shpejtesise: automatik D

  Has 19 qershor 23:45
  2.500 €
 • 9 foto
  Sprinter 211CDI Viti 2006 i sa po ardhur
  Kamionë

  Sprinter 211CDI Viti 2006 i sa po ardhur

  Sprinter 211CDI viti 2006i sa po ardhur ne gjendje shum te mire per ma shum Info Kontakt viber dhe

  Has 13 qershor 21:36
  4.500 €
 • 0 foto
  Kerkoj motor per rav4 2002 benzine
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Kerkoj motor per rav4 2002 benzine

  Kerkoj motor rav4 2002 benzine

  Has 10 qershor 23:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf V DSG 2006
  Vetura

  Golf V DSG 2006

  Shitet Golf 5

  Has 5 qershor 09:07
  3.500 €
 • 3 foto
  Ushit flm Jcb 2011
  Kamionë

  Ushit flm Jcb 2011

  Jcb 3cx 2011 ekm sjell nga anglija Ne vitin 2016 or pune 12 mij ( Vet ndodhem ne angli ) por m

  Has 4 qershor 18:14
  38.000 €
 • 6 foto
  Shes makine
  Vetura

  Shes makine

  Shes makine ne gjendje shume te mire me portobagazh te gjitha sherbimet e bera para nje jave i gatsh

  Has 28 maj 13:29
  5.500 €
 • 2 foto
  Mercedes-Benz Sprinter 413 CDI 2011
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Sprinter 413 CDI 2011

  Mercedes-Benz Sprinter 413 CDI 2011 vende 20,137500km, manual,2.148 cm³. për më shumë saktësi dua që

  Has 26 maj 16:24
  6.000 €
 • 11 foto
  Sprinter 313 CDI Viti 2013 me klim karrikat lekur
  Vetura

  Sprinter 313 CDI Viti 2013 me klim karrikat lekur

  Sprinter 313 cdi viti 2013 me klim ne gjendje shum te mire si nga jasht ashtuh edhe nga brenda karri

  Has 21 maj 18:22
  8.700 €
 • 7 foto
  VITO 111 CDI VITI 2008 MAXI
  Vetura

  VITO 111 CDI VITI 2008 MAXI

  Vito 111cdi viti 2008 maxi 3 ulse ne gjendje shum te mir per ma shum info kontakt viber +37744749683

  Has 21 maj 18:21
  4.700 €
 • 11 foto
  Sprinter 313 CDI Viti 2013 me klim karrikat lekur
  Kamionë

  Sprinter 313 CDI Viti 2013 me klim karrikat lekur

  Sprinter 313 cdi viti 2013 me klim ne gjendje shum te mire si nga jasht ashtuh edhe nga brenda karri

  Has 21 maj 18:20
  8.700 €
 • 5 foto
  Sprinter 2.2 cdi viti 2006 me klim
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 2.2 cdi viti 2006 me klim

  Sprinter 2.2 cdi viti 2006 me klim sprinter tabela rks regjistrim skaduar ne gjendje te mire kontakt

  Has 21 maj 18:20
  3.700 €
 • 6 foto
  VITO 111 CDI VITI 2008 MAXI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VITO 111 CDI VITI 2008 MAXI

  Vito 111cdi viti 2008 maxi 3 ulse ne gjendje shum te mir per ma shum info kontakt viber +3774474968

  Has 21 maj 18:18
  4.700 €
 • 7 foto
  VW Crafter 2.5 TDI viti 2007 i sa po ardhur
  Kamionë

  VW Crafter 2.5 TDI viti 2007 i sa po ardhur

  VW Crafter 2.5 tdi viti 2007 ne gjendje shum te mire per Ma shum Info Kontakt edhe viber dhe WhatsAp

  Has 21 maj 18:17
  4.800 €
 • 9 foto
  Vito 109 CDI viti 2004 i sa po ardhur
  Vetura

  Vito 109 CDI viti 2004 i sa po ardhur

  Vito 109 cdi viti 2004 i sa po ardhur ne gjendje shum te mire per Ma shum Info Kontakt viber dhe Wha

  Has 21 maj 18:16
  3.600 €
 • 4 foto
  Mercedes Sprinter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Sprinter

  Shitet Sprinter Shitet sprinter 312,15+1 ,4x4 ne gjendje shume te mire me te gjitha dokumentat. cmim

  Has 21 maj 16:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shitet passat super gjendje
  Vetura

  shitet passat super gjendje

  shitet passat super gjendje i 2002 makina eshte me gjithe sherbimet e bera . shitet per arsye mos pe

  Has 19 maj 13:03
  2.500 €
 • 4 foto
  Gasper kukaj
  Vetura

  Gasper kukaj

  E gatshme per cdo prove. Cmimi i diskutushem

  Has 17 maj 21:47
  5.300 €
 • 8 foto
  VW Golf viti 2004 1.9 tdi
  Vetura

  VW Golf viti 2004 1.9 tdi

  Shes ose ndrroj vw golf 2004 1.9 tdi Makina esht me’te gjitha dokumentat per nje vit 3000 € i

  Has 17 maj 13:47
  2.610 €
 • 9 foto
  Sprinter 312D viti 2000
  Vetura

  Sprinter 312D viti 2000

  Sprinter 312D viti 2000 automatik ne gjendje shum te mire gjitha paisjet ne funksion Kontakt per ma

  Has 17 maj 00:08
  6.000 €
 • 1 foto
  Goma nga zvicra te gjitha numrat 17 deri 22
  Autopjese dhe paisje

  Goma nga zvicra te gjitha numrat 17 deri 22

  Goma 17,18,19,20,21,22 Nga zvicra te ardhura , ne gjendje shum te mir 285.40.21 , 255.40.21 285.40.

  Has 13 maj 23:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Toyota Land Cruiser prado
  Vetura

  Toyota Land Cruiser prado

  Shitet toyota 4600 ero me gjitha sherbimet e kryne

  Has 12 maj 15:22
  4.600 €
 • 4 foto
  Bashkim
  Vetura

  Bashkim

  Ne gjendje perfekte

  Has 10 maj 23:32
  13.000 €