Makineri dhe inventare në shitje në Shqipëri

 • 8 foto
   Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et
  Makineri dhe inventare

  Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et

  Shiten Paisje Punime Inoksi per Bare Restorante si: Banaqe, Soba, Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Piz

  Durrës 1 gusht 09:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et
  Makineri dhe inventare

  Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et

  Shiten Pajsje Punime Inoxi per Bar Restorante si Banaqe, Soba Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Pizza,

  Durrës 1 gusht 09:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kompresor
  Makineri dhe inventare

  Kompresor

  Kompresor ajri Abac 200 Litrosh origjinal ne gjendje prefekte i ardhur nga Gr shitet per shkak mos p

  Elbasan 1 gusht 08:08
  600 €
 • 0 foto
  Kerkoj nje shkodran qe sjell makina nga Gjermania
  Makineri dhe inventare

  Kerkoj nje shkodran qe sjell makina nga Gjermania

  Kerkoj nje person nga Shkodra qe sjell makina nga Gjermania me kosto te ulet. Cmimi i transportit de

  Shkodër 31 korrik 23:39
  40.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet furre per pjekje pulash, TV, freskuese.
  Makineri dhe inventare

  Shitet furre per pjekje pulash, TV, freskuese.

  Shitet furre per pjekje pulash me gaz dhe me korent. Ne gjendje shume te mire pune. Televizori eshte

  Durrës 31 korrik 23:05
  1.200 Lek
 • 0 foto
  Shitet makineri Industriale FREZE MANUALE
  Makineri dhe inventare

  Shitet makineri Industriale FREZE MANUALE

  Okazion! Shitet makineri industriale FREZE MANUALE ne gjendje te mire pune. FREZE MANUALE

  Tiranë 31 korrik 19:15
  2.640 €
 • 0 foto
  Super okazion!Shitet makineri industriale FREZE CN
  Makineri dhe inventare

  Super okazion!Shitet makineri industriale FREZE CN

  Super okazion! Shitet makineri industriale ne gjendje shume te mire pune. FREZE CNC :

  Tiranë 31 korrik 19:15
  19.200 €
 • 9 foto
  Frigorifer VitrinE
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer VitrinE

  Shitet frigorifer- vitrin per supermarket ose minimarket. Ne gjendje shume te mire pune.

  Korçë 28 korrik 13:02
  990 €
 • 3 foto
  Frigorifer Kollona te Dryshme
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer Kollona te Dryshme

  Frigorifere te dryshem Kollona Inoxi ose me xhama.. Cmime te diskutushme tel 0692132528 ose 06857671

  Durrës 27 korrik 10:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Soba Industriale paisje guzhine profesionale
  Makineri dhe inventare

  Soba Industriale paisje guzhine profesionale

  Shiten paisje profesionale per guzhinr si: Soba 4 ose 6 vatra, zgara, friteza, gjiro pule, pajse per

  Durrës 27 korrik 10:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makinar per krep kreperi
  Makineri dhe inventare

  Makinar per krep kreperi

  Shtrires krepi kreperi makinar i perdorur tel 0685767133 ose 0692132528

  Durrës 27 korrik 10:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banak frigoriferik me tasa per Fast Food
  Makineri dhe inventare

  Banak frigoriferik me tasa per Fast Food

  Banak frigoriferik per fadt food me tasa per ingredientet ..prodhime me porosi me cmimet me te lira

  Durrës 27 korrik 10:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kappa Aspirator Guzhine
  Makineri dhe inventare

  Kappa Aspirator Guzhine

  Prodhojm aspiratore inoksi te rijn me pororise sipas mizurave te juaja. Cmime te arshyesme nga me te

  Durrës 27 korrik 10:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makineri per prehrje buke prefse buke
  Makineri dhe inventare

  Makineri per prehrje buke prefse buke

  Makineri per prerje buke gjendje e mire cmimi okazion tel 0685767133 ose 0692132528

  Durrës 27 korrik 10:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ?DY TENDA DIELLI ME KRAHË HAPJE MBYLLJE 360X4...
  Makineri dhe inventare

  ?DY TENDA DIELLI ME KRAHË HAPJE MBYLLJE 360X4...

  SHITEN DY TENDA DIELLI NE GJËNDJE SHUMË TË MIRË SHITEN DHE VEÇ. Nr0698793743 DURRES

  Durrës 27 korrik 10:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banko pizza banak per piceri
  Makineri dhe inventare

  Banko pizza banak per piceri

  Prodhojm banak profeessional per pizzeri me frigorifer poshte, sipas muzurave dhe kerkesave te juaja

  Durrës 27 korrik 10:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   Friteze Professionale
  Makineri dhe inventare

  Friteze Professionale

  Friteze doppio me gaz, prodhim origjinal italian okazion! Per me shume info tel : 0692132528 ose 068

  Durrës 27 korrik 10:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ?SHTRYDHËSE AGRUMESH PROFESIONALE CEADO....
  Makineri dhe inventare

  ?SHTRYDHËSE AGRUMESH PROFESIONALE CEADO....

  SHTRYDHËSE AGRUMESH PROFESIONALE CEADO

  Durrës 27 korrik 10:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Hell Gjiro Pule Mishi Profesionale inoksi
  Makineri dhe inventare

  Hell Gjiro Pule Mishi Profesionale inoksi

  Hell gjiro Pule Mishi professional inoksi ne shitje me cmim te arshyeshem per me shume info 06857681

  Durrës 27 korrik 10:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banak Akullore ekspositor
  Makineri dhe inventare

  Banak Akullore ekspositor

  Banak ekspositor akullore italian Antica gelateria del corso..i perdorur cmimi I arsyshem per me shu

  Durrës 27 korrik 10:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banak grohose
  Makineri dhe inventare

  Banak grohose

  Banak grohes me banjo maria per me shume info tel : 0685767133 ose 0692132528

  Durrës 27 korrik 10:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zgara per guzhina fastfood
  Makineri dhe inventare

  Zgara per guzhina fastfood

  Zgare industriale per pjekje mish/pesh info tel : 0692132528 ose 0685767133

  Durrës 27 korrik 10:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lavamane Inoksi professional
  Makineri dhe inventare

  Lavamane Inoksi professional

  Prodhojn lavamane inkosi per guzhina professionale, prodhime sipas kerkesave dhe muzurave te juaja..

  Durrës 27 korrik 10:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer Mural industrial inoksi italian kollone
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer Mural industrial inoksi italian kollone

  Frigorifer professional inoksi marka italiane i perdorur, cmimi i arsyeshem per me shume info tel: 0

  Durrës 27 korrik 10:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Soba per guzhina profesionale 4/6 vatra me furre
  Makineri dhe inventare

  Soba per guzhina profesionale 4/6 vatra me furre

  Soba industriale professionale italiane te dryshme me 4ose 6 vatra me furre. Cmime te arsyeshme tel

  Durrës 27 korrik 10:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hell per pjekje pule qijngji
  Makineri dhe inventare

  Hell per pjekje pule qijngji

  Prodhojm hell gjiro pjekse mishi pule qingji etj punime profesionale me cmime te arshyeshme nga me t

  Durrës 27 korrik 10:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dhoma frigoriferike me porosi
  Makineri dhe inventare

  Dhoma frigoriferike me porosi

  Prodhojme dhoma frigoriferike grirese freskuese per mish peshk etj. Porosite sipas mizurave dhe kerk

  Durrës 27 korrik 10:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zgara profesionale italiane te perdorura
  Makineri dhe inventare

  Zgara profesionale italiane te perdorura

  Zgara te dryshme per guzhine profesionale marka italiane te perdorura..prodhojm edhe zgara te reja m

  Durrës 27 korrik 10:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fetatice
  Makineri dhe inventare

  Fetatice

  Shiten Fetarice professionale te dryshme tel : 0692132528 ose 0685767133

  Durrës 27 korrik 10:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banak per pica banko pizza frigoriferik
  Makineri dhe inventare

  Banak per pica banko pizza frigoriferik

  Prodhojm Banak per piceri me tasa me porta me frigorifer posht. Prodhim i Ri. Permasat sipas porosi

  Durrës 27 korrik 10:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Friteze professionale
  Makineri dhe inventare

  Friteze professionale

  Shitet Fritez doppio industriale per restorant/fastfood. Cmimi i diskutushem. Tel: 0692132528 pse 06

  Durrës 27 korrik 10:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavolina Frigorifer Freskuese te reja
  Makineri dhe inventare

  Tavolina Frigorifer Freskuese te reja

  Prodhojm Tavolina frigoriferike me porosi ripas kerkesa te juaja ..cmime te arshyeshme nga me te lir

  Durrës 27 korrik 10:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tostiera per fast food toast italiane
  Makineri dhe inventare

  Tostiera per fast food toast italiane

  Toast Tostiera per fast food italiane te perdorura cmimi i arshyeshem tel 0685767133 ose 0692132528

  Durrës 27 korrik 10:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tavolina Inoksi me porosi
  Makineri dhe inventare

  Tavolina Inoksi me porosi

  Prodhojm tavolina inoksi te reja, mizurat sipas kerkesave te juaja..cmime te arsyshem tel :069213252

  Durrës 27 korrik 10:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavastovilje per restorant
  Makineri dhe inventare

  Lavastovilje per restorant

  Lavastovilje profesionale e perdodorur per restorant italiane cmimi i arsyeshem tel 0685767133 ose 0

  Durrës 27 korrik 10:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pajisje per Fast Food
  Makineri dhe inventare

  Pajisje per Fast Food

  Pajisje per fast food te reja dhe te perdorura italiane si: gjiro mishi, zgara, friteza, tostiera, n

  Durrës 27 korrik 10:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dhome Ftofje Frigoriferike Cella
  Makineri dhe inventare

  Dhome Ftofje Frigoriferike Cella

  Shitet Dhome Ftofje Frigoriferike per mish/peshk/bylmet etj. Permasa: 2.60 x 1.50 m Lartesia: 2.50m

  Durrës 27 korrik 10:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Gjiro mishi per fast food
  Makineri dhe inventare

  Gjiro mishi per fast food

  Shiten gjiro mishi per fast food, cmime te arsyeshme info tel 0692132528 ose 068 576 7133

  Durrës 27 korrik 10:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Furra pizza te dryshem me gas ose korent
  Makineri dhe inventare

  Furra pizza te dryshem me gas ose korent

  Furre pice disa modele te dryshme me gaz ose me korent me nje ose me dy kate, cmime te arsyeshme te

  Durrës 27 korrik 10:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Furra per Byrek
  Makineri dhe inventare

  Furra per Byrek

  Furre Byreku Furra per Byrek Byrektore...me gas te ri dhe te perdorure ne gjendje te mire ..cmime te

  Durrës 27 korrik 10:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mbyllet Bar Restorant - Shitje e gjithe mallit
  Makineri dhe inventare

  Mbyllet Bar Restorant - Shitje e gjithe mallit

  Tavolina (siperfaqje design me ujra) - 4000Leke/copa Tavolina - 3000Leke/copa Mbulesa Tavoline (Rrob

  Fier 27 korrik 09:41
  1 Lek
 • 6 foto
  \"OKAZION\" makineri per perpunimin e llamarines
  Makineri dhe inventare

  \"OKAZION\" makineri per perpunimin e llamarines

  shitet per arsye mos perdorimi . 1 makineri per prodhimin e llamarines sanduic, e re e pa perdorur ,

  Tiranë 27 korrik 09:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer vere
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer vere

  Italiane te reja

  Durrës 27 korrik 08:34
  1 €
 • 5 foto
  Frigorifer mural 4m gjate,ne gjendje shume te mire
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer mural 4m gjate,ne gjendje shume te mire

  Frigorifer mural 4 metra i gjate, ne gjendje shume te mire, aktualishte eshte ne pune. me motorrin q

  Durrës 26 korrik 18:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Pajisje gomisterie ne gjendje pune
  Makineri dhe inventare

  Pajisje gomisterie ne gjendje pune

  Shiten pajisjet e gomisterise plus Pompe per Lavazho te gjitha ne gjendje pune, kompresor monofaze 1

  Vlorë 26 korrik 11:13
  3.500 €
 • 1 foto
  Furre per pica
  Makineri dhe inventare

  Furre per pica

  Shitet furre per pica 6+6 me korent

  Durrës 26 korrik 09:37
  1.900 €
 • 5 foto
  Tavolina , Kolltuqe te reja per lokal
  Makineri dhe inventare

  Tavolina , Kolltuqe te reja per lokal

  Shiten 8 komplete me tavolina cmimi 30000 lek seti 2 komplete cifte , cmimi 27500 lek seti 2 pupa d

  Tiranë 26 korrik 09:28
  30.000 Lek
 • 2 foto
  manikina femrash
  Makineri dhe inventare

  manikina femrash

  shiten 3 manikina per femrash ne gjendje shum te mire per butik , cmimi i njeres eshte 120 mije leke

  Fier 26 korrik 08:47
  1.200 Lek
 • 3 foto
  Pipa per pirjen e lepujve
  Makineri dhe inventare

  Pipa per pirjen e lepujve

  Shes pipa per te pire uje lepujt, 5 euro copa

  Lezhë 26 korrik 06:28
  5 €
 • 3 foto
  Karrike tavolina kolltuk per kafene
  Makineri dhe inventare

  Karrike tavolina kolltuk per kafene

  Shiten karrike tavolina dhe kolltuk jan ne gjendje shum te mire, shiten per arsye mbyllje biznesi! P

  Berat 26 korrik 01:31
  150 €