Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Makineri dhe inventare në shitje në Vlorë

 • 5 foto
  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun
  Makineri dhe inventare

  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun

  Shitet dyshek mjekesor medikal migun per kurimin e shume semundjeve të ndryshme te perbere prej gure

  Vlorë Sot, 12:59
  1.000 €
 • 5 foto
  OKAZIONNNN!!!!!!!!!
  Makineri dhe inventare

  OKAZIONNNN!!!!!!!!!

  Shiten Dy Poltrona Per Berber ne Gjendje Pune .Shiten per Arsye Mosperdorimi ..

  Vlorë Dje, 16:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Paisje per bar
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bar

  Ekspres dhe mulli marka te ndryshme

  Vlorë Dje, 15:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  bollitor/ bolitor guzhin restoranti
  Makineri dhe inventare

  bollitor/ bolitor guzhin restoranti

  Shitet bolitor per gatimin e pjatave të para si makarona e të tjera. ideal për restorant me kapacite

  Vlorë Dje, 14:09
  1.500 €
 • 10 foto
  Furre buke SUPER OKAZIONNNNN.
  Makineri dhe inventare

  Furre buke SUPER OKAZIONNNNN.

  shitet furr buke ne gjendje shum te mir pune... furri punohet me cdo lloj lende djekse.. perdoret me

  Vlorë Dje, 12:30
  12.000 €
 • 2 foto
  Paisie parukerie
  Makineri dhe inventare

  Paisie parukerie

  Shitet paisie parukerie. Ne gjendje pune, te dhenat paraqiten edhe ne fotografi. Te interesuarit te

  Vlorë 15 gusht 20:34
  100.000 Lek
 • 0 foto
  Prerese buke
  Makineri dhe inventare

  Prerese buke

  Shitet prerese buke ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye mbyllje aktiviteti

  Vlorë 9 gusht 19:57
  430 €
 • 0 foto
  Lavazho Crasher
  Makineri dhe inventare

  Lavazho Crasher

  Shitet lavazho Crasher 3fazore. Shitet per arsye mosperdorimi. Ne gjendje shume te mire pune. Cmimi

  Vlorë 9 gusht 19:57
  1.000.000 Lek
 • 5 foto
  Bordatrice EBS
  Makineri dhe inventare

  Bordatrice EBS

  Cmimi i diskutueshem

  Vlorë 8 gusht 20:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ✅URGJEND, SHITEN TE GJITHA MANIKINET, OKAZION✅
  Makineri dhe inventare

  ✅URGJEND, SHITEN TE GJITHA MANIKINET, OKAZION✅

  ✅Shiten te gjithe manikinet, per dyqane rrobash, kepuc etj✅ ✅CMIM I MIRE✅ Per m shum kontakt

  Vlorë 6 gusht 09:25
  1 €
 • 2 foto
  Ekspres calda
  Makineri dhe inventare

  Ekspres calda

  Eksprese calda marka, Didiesse Aura Bar.

  Vlorë 29 korrik 15:55
  90 €
 • 3 foto
  Pomp uji monofaze
  Makineri dhe inventare

  Pomp uji monofaze

  pomp uje monofaze ne gjendje te shkelqyer e markes gjermane DAP ,cmimi eshte i diskutueshem

  Vlorë 20 korrik 17:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motorr \"LOMBARDINI\"
  Makineri dhe inventare

  Motorr \"LOMBARDINI\"

  nafte, i paperdorur

  Vlorë 20 korrik 17:07
  450.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet fabrike vaj ulliri
  Makineri dhe inventare

  Shitet fabrike vaj ulliri

  Shitet nje linje per prodhimin e vajit te ullirit (fabrike vaj ulliri). Linja eshte ne gjendje te mi

  Vlorë 20 korrik 10:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Piaster Zgare per Tostier me gaz
  Makineri dhe inventare

  Shitet Piaster Zgare per Tostier me gaz

  Shitet Piaster Zgare profesionale per Tostier me gaz. Cmimi 190 .

  Vlorë 11 korrik 07:56
  160 €
 • 0 foto
  Shiten 2 frigorifer ngrires - Gjendje shume e mire
  Makineri dhe inventare

  Shiten 2 frigorifer ngrires - Gjendje shume e mire

  - Frigoriferet jane identik - Ngrires deri ne -30°C. - Kapaciteti 400 Litra - Gjendja shume e mire.

  Vlorë 6 korrik 12:49
  400 €
 • 0 foto
  Makineri Akulli - Prodhim Akulli
  Makineri dhe inventare

  Makineri Akulli - Prodhim Akulli

  Shitet makineri per prodhim akulli - gjendje shume e mire. - Forma kub. - Prodhon 250 Kg ne 24 ore.

  Vlorë 6 korrik 12:37
  2.800 €
 • 0 foto
  Larje tapiceri per lavaxh
  Makineri dhe inventare

  Larje tapiceri per lavaxh

  Shiten keto paisje per larje makine dhe larje tapiceri per lavazh.

  Vlorë 1 korrik 13:50
  160 €
 • 3 foto
  BANAK+LAVAMAN
  Makineri dhe inventare

  BANAK+LAVAMAN

  Banak bashke me lavaman, 2m15cm. Gjendje shume e mire. Shitet per arsye te mbylljes se aktivitetit.

  Vlorë 23 qershor 21:03
  150.000 Lek
 • 1 foto
  Makine per akullore
  Makineri dhe inventare

  Makine per akullore

  Shitet makine per akullore per arsye mosperdorimi. Ne gjendje shume te mire.

  Vlorë 25 maj 23:37
  100.000 Lek
 • 0 foto
  PAJISJE LAVAZHI - 80.000 leke
  Makineri dhe inventare

  PAJISJE LAVAZHI - 80.000 leke

  OKAZION SHITEN PAJISJE LAVAZHI ( LAVAZHO FLAMURTARI NGJITUR ME STADIUMIN, FACEBOOK - LAVAZHO FLAMURT

  Vlorë 21 maj 19:19
  80.000 Lek
 • 2 foto
  KOSHA PER MARKET
  Makineri dhe inventare

  KOSHA PER MARKET

  KOSHA PER MARKET DHE MANIKINA Cmimi Me Marrveshje

  Vlorë 15 maj 08:21
  10 €
 • 3 foto
  Banak akullore
  Makineri dhe inventare

  Banak akullore

  Shitet banak akullore isa gelato show ne gjendje shume te mire, 18 vasketa te ngushta ose 12 vasketa

  Vlorë 12 maj 12:34
  1.800 €
 • 0 foto
  Aspirim per lokale
  Makineri dhe inventare

  Aspirim per lokale

  Aspirim per lokale ne gjendje te mire pune 150 mij lek i diskutueshem...gjendet ne vlore per shum in

  Vlorë 11 maj 14:23
  150.000 Lek
 • 0 foto
  Saldatrice me argon
  Makineri dhe inventare

  Saldatrice me argon

  Saldatrice me argon ne gjendje te mire pune 200 mij lek i diskutueshem...gjendet ne vlore per shum i

  Vlorë 11 maj 14:11
  200.000 Lek
 • 0 foto
  Fshese lavazhi
  Makineri dhe inventare

  Fshese lavazhi

  Fshese lavazhi me 2 motorra ne gjendje te mire pune 100 mij lek i diskutueshem...gjendet ne vlore pe

  Vlorë 11 maj 14:03
  100.000 Lek
 • 0 foto
  Paisje per shkum lavazhi
  Makineri dhe inventare

  Paisje per shkum lavazhi

  Paisje per shkum lavazhi ne gjendje te mire pune 150 mij lek i diskutueshem...gjendet ne vlore per s

  Vlorë 11 maj 14:03
  150.000 Lek
 • 6 foto
  Ekspres kafe
  Makineri dhe inventare

  Ekspres kafe

  Aparat calda marka didiesse Frog 110 euro Aura bar 1gr 125 euro Aura bar 2gr 290 euro Te revizionuar

  Vlorë 10 maj 21:40
  1 €
 • 8 foto
  Rrafte dhe paisje per dyqane
  Makineri dhe inventare

  Rrafte dhe paisje per dyqane

  Shiten rrafte metalike qe perdoren per dyqan veshjesh ose kepucësh ne gjendje shumë te mirë ,te cila

  Vlorë 29 prill 14:25
  100.000 Lek
 • 4 foto
  Paisje parukerie
  Makineri dhe inventare

  Paisje parukerie

  Shiten paisje parukerie ne gjendje te mire.

  Vlorë 26 prill 15:01
  1.000 €
 • 2 foto
  Pompe per pishina
  Makineri dhe inventare

  Pompe per pishina

  pomper treporteshe 220V e paperdorur

  Vlorë 11 prill 16:21
  250.000 Lek
 • 7 foto
  Pompe
  Makineri dhe inventare

  Pompe

  per frigorifera

  Vlorë 11 prill 16:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makineri prodhimi per pllaka betoni
  Makineri dhe inventare

  Makineri prodhimi per pllaka betoni

  Ofroje makineri per prodhimin e pllakave te betonit!! 2 forma 1) 10x20 2) Dopjo T Plus 400 cope

  Vlorë 4 prill 11:36
  5.000 €
 • 3 foto
  Heidelberg gto 52- Makine Shtypi
  Makineri dhe inventare

  Heidelberg gto 52- Makine Shtypi

  Shitet! Makineri Shtypi Heidelberg Gto,shitet se bashku me numrator dhe perforator, formati 35x50, v

  Vlorë 4 prill 10:22
  2.000 €
 • 3 foto
  ABATITOR PRODHIM 2018
  Makineri dhe inventare

  ABATITOR PRODHIM 2018

  SHITET ABATITOR, PRODHIM 2018 ME 5 TAVA NE GJENDJE PERFEKTE PUNE. CMIMI PAK I DISKUTUESHEM .

  Vlorë 4 prill 10:05
  2.500 €
 • 0 foto
  Produktor akulli
  Makineri dhe inventare

  Produktor akulli

  Produktor akulli per 24 ore 300 kg ne forem kubike sistemi i ftohjes se motorit me uij

  Vlorë 4 prill 09:44
  1.350 €
 • 0 foto
  Pasqyre per parukeri berberan karrige
  Makineri dhe inventare

  Pasqyre per parukeri berberan karrige

  Pasqyra esht n t dyja anet funksionale e paster ka 2 si tavolina rotulluese dhe 2 kosha kam dhe nj

  Vlorë 4 prill 09:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karige berberi
  Makineri dhe inventare

  Karige berberi

  Shitet poltron 200 mi lek super gjendje shum pak e perdorur

  Vlorë 4 prill 09:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bombul per lavazho
  Makineri dhe inventare

  Bombul per lavazho

  Shes bombul lavazho e perdorur 10 dit pothuajse e re me thastik dhe pistolet cmimi 180 mij lek i di

  Vlorë 4 prill 09:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  OKAZION
  Makineri dhe inventare

  OKAZION

  Okazion

  Vlorë 4 prill 09:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PUNTATRICE INDUSTRIALE
  Makineri dhe inventare

  PUNTATRICE INDUSTRIALE

  PER SALDIM LLAMARINASH ETJ. CMIMI I DISKUTUESHEM

  Vlorë 4 prill 08:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  STAMPIM PUBLICITETI
  Makineri dhe inventare

  STAMPIM PUBLICITETI

  PER STAMPIM BLUZASH ETJ. CMIMI I DISKUTUESHEM. PER PERDORIM VETJAK OSE INDUSTRIAL.

  Vlorë 4 prill 08:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kryqe elektronik per farmaci etj
  Makineri dhe inventare

  Kryqe elektronik per farmaci etj

  kryqe farmacie kundrra shiut 100cm x 100cm full color , pamje si diten dhe naten njesoj çmimi 1080 e

  Vlorë 4 prill 06:37
  1.080 €
 • 2 foto
  Makin Akullore
  Makineri dhe inventare

  Makin Akullore

  I diskutushem Gjendja 10-10

  Vlorë 4 prill 06:31
  2.000 €
 • 2 foto
  Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer

  Shes nje frigorifer. Eshte ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye mosperdorimi nga mbyllja

  Vlorë 4 prill 05:14
  1.800 €
 • 2 foto
  Paisje per market
  Makineri dhe inventare

  Paisje per market

  Shiten : Raft per cigare Frigorifer kollon klima italia (200x60x55) Rraft karamelesh qelqi ,15 ven

  Vlorë 4 prill 05:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Poltron DENTMAK
  Makineri dhe inventare

  Poltron DENTMAK

  Shitet nje poltron DENTMAK ne gjendje shum te mire pune. Eshte e pajisur me te gjitha. Poltron-Komod

  Vlorë 4 prill 04:10
  1 €
 • 2 foto
  Kolltuqe
  Makineri dhe inventare

  Kolltuqe

  Shiten shtate kolltuqe per cdo lloj aktiviteti.Kolltuqet jane pothuajse te paperdorur

  Vlorë 4 prill 01:27
  200.000 Lek
 • 0 foto
  Ekspres bustine
  Makineri dhe inventare

  Ekspres bustine

  Ekspres bustine grimac , la picola

  Vlorë 3 prill 22:16
  70 €
 • 6 foto
  SHITEN PAJISJE SUPERMARKETI
  Makineri dhe inventare

  SHITEN PAJISJE SUPERMARKETI

  Shiten te gjitha pajisjet e nje Supermarketi, Raftet, Dy Frigorifer produkti, njeri eshte i pa perdo

  Vlorë 3 prill 21:27
  Me Marrveshje