Makineri dhe inventare në shitje në Vlorë

 • 7 foto
  Paisje per restorant
  Makineri dhe inventare

  Paisje per restorant

  Per arsye mbyllje biznesi shiten me cmim okazion vec e vec ose te gjitha bashke....

  Vlorë Sot, 11:23
  1 €
 • 3 foto
  Dere duralumin dopjo xham
  Makineri dhe inventare

  Dere duralumin dopjo xham

  Shitet dere ballkoni durale dopjo xham kompletuar me grilla dhe me site. me permasa

  Vlorë Dje, 21:01
  30.000 Lek
 • 4 foto
  okazion Mincer2000 Sharre italiane trefazore
  Makineri dhe inventare

  okazion Mincer2000 Sharre italiane trefazore

  Mincer2000 sharre mishi trefazore profesionale pothuajse e re . Shitet per arsye mosperdorimi. Mish

  Vlorë Dje, 19:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  çisterna per vere TE REJA
  Makineri dhe inventare

  çisterna per vere TE REJA

  Çisterna per vere te reja te ardhura nga Italia shiten per motivi familjari ,cemimi pak i diskutudhe

  Vlorë Dje, 13:18
  3.500 €
 • 1 foto
  Shitet Piaster Zgare per Tostier me gaz
  Makineri dhe inventare

  Shitet Piaster Zgare per Tostier me gaz

  Shitet Piaster Zgare profesionale per Tostier me gaz. Cmimi 190 .

  Vlorë 1 qershor 21:02
  160 €
 • 3 foto
  Soba Profesjonale + Zgara Me Vulle
  Makineri dhe inventare

  Soba Profesjonale + Zgara Me Vulle

  Soba te reja 1250 + zgara te reja 1550 1 vit garanci

  Vlorë 1 qershor 15:29
  1.250 €
 • 5 foto
  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun
  Makineri dhe inventare

  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun

  Shitet dyshek mjekesor medikal migun per kurimin e shume semundjeve të ndryshme te perbere prej gure

  Vlorë 31 maj 12:07
  1.000 €
 • 1 foto
  Frigorifer Zanussi
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer Zanussi

  Shitet frigorifer Zanussi lartesi 200 cm gjeresi 146 cm thellesi 76 perfekt per kuzhina bar restoran

  Vlorë 29 maj 11:29
  850 €
 • 5 foto
  Okazion Friteze BERTO\'S
  Makineri dhe inventare

  Okazion Friteze BERTO\'S

  Okazion!!! friteze BERTO\'S te perdorura Me gas 7 + 7 litra

  Vlorë 28 maj 15:54
  60 €
 • 2 foto
  Kolltuk bari
  Makineri dhe inventare

  Kolltuk bari

  Kolltuk bari Gjendja e mire, lekur, te perdorur. 15euro/copa 2 ngjyra, e kuqe me ndenjese te zeze

  Vlorë 27 maj 16:25
  15 €
 • 6 foto
  Frigorifer ngrirës
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer ngrirës

  Frigorifer ngrires ne gjendje perfekte i perdoru vetem 5 muaj. Cmim i diskutueshem.

  Vlorë 27 maj 11:25
  2.000 €
 • 5 foto
  Shitet Dhome Frigoriferike
  Makineri dhe inventare

  Shitet Dhome Frigoriferike

  Shitet dhome frigoriferike ne gjendje pune . Permasat 2.6m x 2.6m x 2.6m . Cmimi i diskutueshem.

  Vlorë 27 maj 10:50
  2.950 €
 • 4 foto
  Shitet presa
  Makineri dhe inventare

  Shitet presa

  Shitet presa 100 me te gjitha aksesoret e nevojshem origjinal 1700 euro i diskutueshem

  Vlorë 25 maj 17:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MAKINERI SORBETO
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI SORBETO

  Makineri sorbeto 3 litra MODEL B3 ETC firma BRAS Made in Italy !!!

  Vlorë 25 maj 15:06
  60.000 Lek
 • 4 foto
  Paisje Profesjonale Per Restorant Pizzeria Bar
  Makineri dhe inventare

  Paisje Profesjonale Per Restorant Pizzeria Bar

  Furre elektrike per pjekjen e pulave dhe e mishit me 4 shpata. Hapje e dyfishte me xham.

  Vlorë 25 maj 15:05
  1.000 €
 • 2 foto
  Makineri shtypshkronje. Thike Ideal, MBO, etj.
  Makineri dhe inventare

  Makineri shtypshkronje. Thike Ideal, MBO, etj.

  Shiten makineri shtypshkronje: 1. Thike Ideal model 7228-95 (72 cm) 2. Palosese MBO T52 3. Nagel fol

  Vlorë 21 maj 20:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  paisje piceri
  Makineri dhe inventare

  paisje piceri

  shiten paisje per piceri, fast food,bar, disponojme te gjitha paisjet e nevojshme. Furre, brumateice

  Vlorë 20 maj 10:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Torno per artistike druri me gjithe aksesoret.
  Makineri dhe inventare

  Torno per artistike druri me gjithe aksesoret.

  JEPET NE PERDORIM Torno per perpunim druri + thika per punim + set mandrino, te gjitha origjinale te

  Vlorë 13 maj 14:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makineri per dyer dhe dritare pvc dhe alumin
  Makineri dhe inventare

  Makineri per dyer dhe dritare pvc dhe alumin

  Shesim Makina Per Dyer dhe Dritare per Plastike dhe Alumin Makina te Perdorta Prodhues Gjermane

  Vlorë 8 maj 07:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Carello CC - Karela - Rafte me rrota
  Makineri dhe inventare

  Carello CC - Karela - Rafte me rrota

  Shiten Rafte - karela CC me rrota per lule ose edhe per produkte te tjera. Shiten 3 karela me nga 5

  Vlorë 3 maj 19:19
  150 €
 • 3 foto
  Shitet paisje fast-food
  Makineri dhe inventare

  Shitet paisje fast-food

  Shitet pjekse gjiro per perdorim fast-food, eshte e re e perdorur fare pak,e paisur me mjetet qe nev

  Vlorë 29 prill 10:49
  35.000 Lek
 • 10 foto
  Furre buke SUPER OKAZIONNNNN.
  Makineri dhe inventare

  Furre buke SUPER OKAZIONNNNN.

  shitet furr buke ne gjendje shum te mir pune... furri punohet me cdo lloj lende djekse.. perdoret me

  Vlorë 28 prill 19:20
  12.000 €
 • 8 foto
  Konvergjence per sistem drejtimi gomash
  Makineri dhe inventare

  Konvergjence per sistem drejtimi gomash

  Shitet konvergjence RAV Sistemi mund te shitet i plote 500 Euro ose me pjese te vecanta (sipas fotov

  Vlorë 28 prill 17:57
  500 €
 • 0 foto
  Frigorifer italian 2 m
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer italian 2 m

  frigorifer banak italian 2 m inox freskues

  Vlorë 15 prill 19:35
  1.000 €
 • 7 foto
  Shitet Konverghence per gomisteri
  Makineri dhe inventare

  Shitet Konverghence per gomisteri

  Shitet kompjuter konvergjence per gomisteri. Kompjuteri perbehet nga tavolina e punes, pc, printeri,

  Vlorë 11 prill 12:14
  500 €
 • 2 foto
  Makineri shkrimi per granit & mermer
  Makineri dhe inventare

  Makineri shkrimi per granit & mermer

  Shes makineri shkrimi e tipit kopjativ , per granit dhe mermer , ne gjendje pune dhe e paisur me 3 m

  Vlorë 19 mars 17:55
  2.400 €
 • 2 foto
  Paisje dyqani
  Makineri dhe inventare

  Paisje dyqani

  Rafte Frigorifer ngrires dhe ftohes Frigorifer Banak Shiten per arsye emigrimi cmimi i arsyeshem. Sh

  Vlorë 7 mars 17:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tabel elektronike per biznese
  Makineri dhe inventare

  Tabel elektronike per biznese

  reklama elektronike esht e re shitet cmimi 150€

  Vlorë 4 mars 17:45
  150 €
 • 2 foto
  Mulli kafe monofaze
  Makineri dhe inventare

  Mulli kafe monofaze

  Shitet mulli kafe monofaze Eureka. Ne gjendje te shkelqyer.

  Vlorë 4 mars 08:21
  150 €
 • 0 foto
  Prerese buke
  Makineri dhe inventare

  Prerese buke

  Shitet prerese buke ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye mbyllje aktiviteti

  Vlorë 1 mars 19:09
  430 €
 • 0 foto
  Lavazho Crasher
  Makineri dhe inventare

  Lavazho Crasher

  Shitet lavazho Crasher 3fazore. Shitet per arsye mosperdorimi. Ne gjendje shume te mire pune. Cmimi

  Vlorë 1 mars 19:09
  1.000.000 Lek
 • 0 foto
  Vitrine ftohese dhe ngrirese
  Makineri dhe inventare

  Vitrine ftohese dhe ngrirese

  Vitrine 3m e gjate me funksion ftohes ne pjesen e siperme dhe ngrires ne pjesen e poshtme 2 fazore d

  Vlorë 1 mars 16:23
  90.000 Lek
 • 5 foto
  OKAZIONNNN!!!!!!!!!
  Makineri dhe inventare

  OKAZIONNNN!!!!!!!!!

  Shiten Dy Poltrona Per Berber ne Gjendje Pune .Shiten per Arsye Mosperdorimi ..

  Vlorë 25 janar 15:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NGJESHESE KAFE ALUMINI
  Makineri dhe inventare

  NGJESHESE KAFE ALUMINI

  Ngjeshese alumini D58mm

  Vlorë 18 janar 09:35
  20 €
 • 10 foto
  Paisje per bar
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bar

  Ekspres dhe mulli marka te ndryshme

  Vlorë 18 janar 09:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bordatrice EBS
  Makineri dhe inventare

  Bordatrice EBS

  Cmimi i diskutueshem

  Vlorë 27 shtator 23:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtet furre lyerje tharje per makinat
  Makineri dhe inventare

  Shtet furre lyerje tharje per makinat

  Vlore, me mbylljen e biznesit shes furre tharjre per makinat me dyert sanduic Shitet; 1-kembana me

  Vlorë 20 shtator 21:44
  1 €
 • 1 foto
  Shiten paisje per bojatisje makinash
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisje per bojatisje makinash

  Vlore, shes Aspiratore kermill me gjithe tubo 50.000 Leke Shiten 2 aspiratore kermill 3.6 kw, D = 60

  Vlorë 19 shtator 21:52
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Shiten paisje per bojatisje makinash
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisje per bojatisje makinash

  Me mbylljen e biznesit shitet: 1- komresor 10 per servis bojatisje makinash i perdorur ne gjendje s

  Vlorë 19 shtator 21:40
  1.500 €
 • 11 foto
  Luciduese mermeri automatike me bango hidraulike
  Makineri dhe inventare

  Luciduese mermeri automatike me bango hidraulike

  Luciduese mermeri automatike me bango hidraulike

  Vlorë 17 shtator 16:47
  6.000 €
 • 2 foto
  Afetatrice VAN DALL trefazore
  Makineri dhe inventare

  Afetatrice VAN DALL trefazore

  Okazion Fetatrice profesionale trefazore , ne gjendje shume te mire 300 euro , shitet per arsye mosp

  Vlorë 16 shtator 23:06
  300 €
 • 8 foto
  Shitje total pajisje oficine per lyerje makinash
  Makineri dhe inventare

  Shitje total pajisje oficine per lyerje makinash

  Shitje komplet paisjeve të ofiçinës 8 500 euro. Çmimi i diskutushëm. Nr tel 0696215438 Fredi Orikum-

  Vlorë 13 shtator 10:33
  8.500 €
 • 8 foto
  Shitje total pajisje oficine per lyerje makinash
  Makineri dhe inventare

  Shitje total pajisje oficine per lyerje makinash

  Shitje komplet paisjeve të ofiçinës. Çmimi i diskutushëm. Nr tel 0696215438 Fredi Orikum-Vlorë

  Vlorë 29 gusht 16:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Skaf ne gjendje te shkelqyer
  Makineri dhe inventare

  Skaf ne gjendje te shkelqyer

  Skaf me leje lundrimi 5m i gjate 2m i gjere

  Vlorë 23 gusht 00:03
  3.800 €
 • 3 foto
  Pomp uji monofaze
  Makineri dhe inventare

  Pomp uji monofaze

  pomp uje monofaze ne gjendje te shkelqyer e markes gjermane DAP ,cmimi eshte i diskutueshem

  Vlorë 20 korrik 17:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motorr \"LOMBARDINI\"
  Makineri dhe inventare

  Motorr \"LOMBARDINI\"

  nafte, i paperdorur

  Vlorë 20 korrik 17:07
  450.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet fabrike vaj ulliri
  Makineri dhe inventare

  Shitet fabrike vaj ulliri

  Shitet nje linje per prodhimin e vajit te ullirit (fabrike vaj ulliri). Linja eshte ne gjendje te mi

  Vlorë 20 korrik 10:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 2 frigorifer ngrires - Gjendje shume e mire
  Makineri dhe inventare

  Shiten 2 frigorifer ngrires - Gjendje shume e mire

  - Frigoriferet jane identik - Ngrires deri ne -30°C. - Kapaciteti 400 Litra - Gjendja shume e mire.

  Vlorë 6 korrik 12:49
  400 €
 • 0 foto
  Makineri Akulli - Prodhim Akulli
  Makineri dhe inventare

  Makineri Akulli - Prodhim Akulli

  Shitet makineri per prodhim akulli - gjendje shume e mire. - Forma kub. - Prodhon 250 Kg ne 24 ore.

  Vlorë 6 korrik 12:37
  2.800 €
 • 3 foto
  BANAK+LAVAMAN
  Makineri dhe inventare

  BANAK+LAVAMAN

  Banak bashke me lavaman, 2m15cm. Gjendje shume e mire. Shitet per arsye te mbylljes se aktivitetit.

  Vlorë 23 qershor 21:03
  150.000 Lek