Makineri dhe inventare në shitje në Shqipëri

 • 2 foto
  Frigorifer italian
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer italian

  Italian freskues te markes klimaitalia

  Durrës 11 shtator 14:21
  112.334.455 €
 • 2 foto
  Sharra mishi dhe aksesor
  Makineri dhe inventare

  Sharra mishi dhe aksesor

  Italiane

  Durrës 11 shtator 14:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer italian
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer italian

  Italian te ri me garanci 2 vjet cmimet me te lira ne shqiperi

  Durrës 11 shtator 14:20
  123.456.789 €
 • 3 foto
  Furre pica byrek buke
  Makineri dhe inventare

  Furre pica byrek buke

  Italian marka oem modeli zenith

  Durrës 11 shtator 14:19
  123.456.789 Lek
 • 2 foto
  Akullore makin plus Pastorizator
  Makineri dhe inventare

  Akullore makin plus Pastorizator

  Italiane Pastorizatori eshte 55 litrosh makina akullores ben 20 kg ne ore ne gjendje perfekte me n

  Durrës 11 shtator 14:19
  123.456.789 €
 • 5 foto
  TAVOLINE FRIGORIFERIKE PER PICA
  Makineri dhe inventare

  TAVOLINE FRIGORIFERIKE PER PICA

  Tavolina frigoriferike te reja per pizzeri. Me garanci 1 vit.

  Durrës 11 shtator 14:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sfogliatrice per pica pica pica
  Makineri dhe inventare

  Sfogliatrice per pica pica pica

  Te reja cmime te lira sepse bler ne stok

  Durrës 11 shtator 14:18
  123.456.789 €
 • 3 foto
  Furre pica
  Makineri dhe inventare

  Furre pica

  Italian markat oem 4 pica 4 +4 ose 6 ose 6 +6 ose 9 + 9 te gjitha mizurat

  Durrës 11 shtator 14:17
  12.233.445.566 €
 • 2 foto
  Pica hapese brumi
  Makineri dhe inventare

  Pica hapese brumi

  Hapese brumi deri ne 42 cm diametri

  Durrës 11 shtator 14:17
  123.456.789 €
 • 3 foto
  Pica byrek buke
  Makineri dhe inventare

  Pica byrek buke

  Italiane italiane italiane e re 6-6 pica e re me garanci 2 vjet

  Durrës 11 shtator 14:16
  123.456.789 €
 • 2 foto
  Tavolin pica
  Makineri dhe inventare

  Tavolin pica

  Italiane me granit per reklamim dhe hapjen epices

  Durrës 11 shtator 14:15
  123.456.879 Lek
 • 3 foto
  Prerese mozarrella pica
  Makineri dhe inventare

  Prerese mozarrella pica

  Italiane te reja marka Amitek

  Durrës 11 shtator 14:02
  123.456.789 €
 • 2 foto
  Brumatrice italiane
  Makineri dhe inventare

  Brumatrice italiane

  Italiane me koken qe ngrihet cmimet me te lira ne treg

  Durrës 11 shtator 14:01
  12.233.445.566 €
 • 1 foto
  MBUSHËSE SALLAMI ITALIANE
  Makineri dhe inventare

  MBUSHËSE SALLAMI ITALIANE

  Shesim mbushëse sallami italiane të reja. Marka "Reber"

  Durrës 11 shtator 13:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  OKAZION! SHITET BUMATRIQE e sapoardhur nga Turiqa
  Makineri dhe inventare

  OKAZION! SHITET BUMATRIQE e sapoardhur nga Turiqa

  SHITET BUMATRIQE e sapoardhur nga Turiqa e paperdorur asnjehere me pare!

  Tiranë 11 shtator 13:07
  140.000 Lek
 • 0 foto
    motorr betonjere me korent
  Makineri dhe inventare

  motorr betonjere me korent

  kerkoj motorr betonjerje mekorent kush ka kontaktoni

  Librazhd 11 shtator 11:27
  1 Lek
 • 4 foto
  Furrë për pjekje
  Makineri dhe inventare

  Furrë për pjekje

  Furrë për pjekje dhe përdoret dhe si mokrovalë. Madhesia është sa një mikrovalë E bler ne gjermani

  Tiranë 10 shtator 19:03
  6.000 Lek
 • 2 foto
  Frites .3000
  Makineri dhe inventare

  Frites .3000

  Frites e blere ne gjermani

  Tiranë 10 shtator 19:02
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Aspirator. Guzhine4000
  Makineri dhe inventare

  Aspirator. Guzhine4000

  Aspirator. Guzhine 4000 i bler ne gjermani

  Tiranë 10 shtator 18:58
  4.000 Lek
 • 10 foto
  Shiten pajsje berberi 1 muaj te perdorur
  Makineri dhe inventare

  Shiten pajsje berberi 1 muaj te perdorur

  Shiten pajsje te perdorura pothuase te ri as nje muaj perdorim 80000 te reja pa asje diskutim flm

  Lezhë 10 shtator 18:55
  80.000 Lek
 • 3 foto
  Ekspozitor ( banjomari)
  Makineri dhe inventare

  Ekspozitor ( banjomari)

  Ekspozitor byrekesh , eshte bere me porosi, punon me avull ,xhama kundra nxehtesise , gjendje per

  Tiranë 10 shtator 17:47
  500 €
 • 0 foto
  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,
  Makineri dhe inventare

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,(brumatrice,prerese buke etj) PASTICERI,PIZZERI,AKSESORE ,ASISTENCE .

  Tiranë 10 shtator 13:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  OKAZION: shitet banaku
  Makineri dhe inventare

  OKAZION: shitet banaku

  Okazion; shitet banaku celiku me suprin mermer (230X60). VETEM per 10.000 leke

  Durrës 10 shtator 12:26
  10.000 Lek
 • 1 foto
  SUPER OKAZION: shitet paisje inox
  Makineri dhe inventare

  SUPER OKAZION: shitet paisje inox

  Shitet mbajtes inox per ene salsat/sallatra. Mabjtes me 6 tasa + 7 tasa thellë VETEM 15.000 leke

  Durrës 10 shtator 12:26
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet enë druri
  Makineri dhe inventare

  Shitet enë druri

  Shitet enë druri (150cm) perdorur per te mabit buke. VETEM 3.000 leke

  Durrës 10 shtator 12:26
  3.000 Lek
 • 5 foto
  Makineri akullore dimri+stufe me gas dhe korent.
  Makineri dhe inventare

  Makineri akullore dimri+stufe me gas dhe korent.

  Makineri akullore .700 euro.stufe me gas dhe korent.500 mije. tel 0693746625 .cel0676037316.

  Elbasan 9 shtator 20:40
  700 €
 • 3 foto
  Paisje te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Paisje te ndryshme

  ..zgara 150 milek.per qofte mish dhe peshk.pllaka e gizes me 2 lloje perdorimi.fertes patatesh 150mi

  Elbasan 9 shtator 20:32
  500 Lek
 • 5 foto
  Makineri pasticerie perfekte.
  Makineri dhe inventare

  Makineri pasticerie perfekte.

  Shiten 2 makineri pasticerie.s.dhe nje stufe profesjinale ne gjenje shum te mir dhe me cmim te arsye

  Elbasan 9 shtator 20:00
  1.500 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Makineri dhe inventare

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Mirëmëngjes Ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për të realizuar një pr

  Berat 9 shtator 19:36
  10.000 €
 • 2 foto
  Frigorifere okazion
  Makineri dhe inventare

  Frigorifere okazion

  Shiten 3 frigorifere banak 800 mije copa. Shitet 1 frigorifer mural 1.6 milion leke. Shitet 1 frigor

  Tiranë 9 shtator 18:12
  1 Lek
 • 2 foto
  okazion frigorifere
  Makineri dhe inventare

  okazion frigorifere

  Shiten 3 frigorifere banak 800 mije leke copa. Shitet 1 frigorifer mural 1.6 milion leke. Shitet 1 f

  Tiranë 9 shtator 16:45
  2 Lek
 • 5 foto
  Shitet Makineri Per Prodhim Akulloreje
  Makineri dhe inventare

  Shitet Makineri Per Prodhim Akulloreje

  Shitet Makineri Per Prodhim Akulloreje Makineria Eshte Prodhim Italian Ne Gjendje teper Te Mire Mund

  Elbasan 9 shtator 03:34
  1.800 Lek
 • 1 foto
  Makineri Zdruktari
  Makineri dhe inventare

  Makineri Zdruktari

  Eshte ne gjendje shume te mire 00393286551413 355698751698

  Pogradec 8 shtator 22:25
  1.900 €
 • 3 foto
  Frigorifer freskues me ajer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer freskues me ajer

  Frigoriferi esht ne gjendje shum te mir pune motor japan shitet pasi ka mbyllur biznesin

  Elbasan 8 shtator 20:07
  900 €
 • 5 foto
  OOKAZION EKSPRES PER BARE PLUS MULLI
  Makineri dhe inventare

  OOKAZION EKSPRES PER BARE PLUS MULLI

  OKAZION EKSPRES PER BARE PLUS MULLI EDHE LAVATAZINE NE GJENDJE SHUME TE MIRE SAPO TE ARDHUR NGA ITAL

  Durrës 7 shtator 20:26
  1 €
 • 7 foto
  Ardi
  Makineri dhe inventare

  Ardi

  Shiten 32 kolltuqe tek,14 dipio,12 tavolina,te gjitha jan druri,+ banakun me frigirifer mbrenda.cmim

  Tiranë 7 shtator 18:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ekspres kafe
  Makineri dhe inventare

  Ekspres kafe

  Aparat calda marka didiesse Frog 110 euro Aura bar 1gr 125 euro Aura bar 2gr 290 euro Te revizionuar

  Vlorë 7 shtator 15:20
  1 €
 • 2 foto
  Rafte marketi marka cefla
  Makineri dhe inventare

  Rafte marketi marka cefla

  Italiane

  Durrës 7 shtator 11:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Karrike per sallon berberi
  Makineri dhe inventare

  Karrike per sallon berberi

  Shiten 2 karrike per sallon berberi. 250 mijlek copa te dyja 400 mijlek

  Tiranë 7 shtator 11:44
  40.000 Lek
 • 1 foto
  shitet pjekse pulash
  Makineri dhe inventare

  shitet pjekse pulash

  shitet

  Tiranë 7 shtator 11:11
  320 €
 • 2 foto
  Shitet Kasa Fiskale
  Makineri dhe inventare

  Shitet Kasa Fiskale

  Shitet Kasa Fiskale e blere e re dhe e perdorur vetem 2 vite shume pak per nje palester. Kasa eshte

  Tiranë 6 shtator 23:53
  170 €
 • 2 foto
  Paisje pune per shtrim trotuaresh
  Makineri dhe inventare

  Paisje pune per shtrim trotuaresh

  Në gjendje shumë të mirë pune. Për çmimin telefononi në numrin 0693239571

  Lushnjë 6 shtator 19:00
  500 Lek
 • 2 foto
  Depozita gazi per industri apo shtepi.
  Makineri dhe inventare

  Depozita gazi per industri apo shtepi.

  Shes depozite gazi 3000 litra dhe ne tjeter 1000 litra ne gjendje pune. Shkozet Durres

  Durrës 6 shtator 11:06
  1.000 €
 • 1 foto
  Secator,thares
  Makineri dhe inventare

  Secator,thares

  Shes sekator,thares i granulit plastik,italiane ne gjendje pune. Shkozet Durres

  Durrës 6 shtator 11:06
  500 €
 • 3 foto
  Prese Plastike
  Makineri dhe inventare

  Prese Plastike

  Shes Prese plastike industriale italiane MODUL 60 ne gjendje shume te mire. Presa eshte ne pune. Shk

  Durrës 6 shtator 10:58
  5.000 €
 • 2 foto
  manikina femrash
  Makineri dhe inventare

  manikina femrash

  shiten 3 manikina per femrash ne gjendje shum te mire per butik , cmimi i njeres eshte 120 mije leke

  Fier 6 shtator 10:58
  1.200 Lek
 • 2 foto
  Peshore 3 Ton
  Makineri dhe inventare

  Peshore 3 Ton

  Peshore profesionale italiane,,peshon deri ne tre ton,ne gjendje shume te mire, Shkozet Durres

  Durrës 6 shtator 10:55
  1.000 €
 • 2 foto
  stampa industriale
  Makineri dhe inventare

  stampa industriale

  Shes stampa industriale italiane per acesore plastik e metalik per fushen e duroalumineve,si dyer dr

  Durrës 6 shtator 10:46
  1.000 €
 • 4 foto
  Qiller me ajer
  Makineri dhe inventare

  Qiller me ajer

  Qiller me ajer te pa perdorur.Te importuar nga italia. Çmimi 1700 euro/cope

  Shkodër 5 shtator 16:43
  1.700 Lek
 • 4 foto
  FRIGORIFER BANAK NGRIRES
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER BANAK NGRIRES

  SHITET FRIGORIFER BANAK NGRIRES NE GJENDJE TE MIRE PUNE SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI CMIM I DISKUT

  Elbasan 5 shtator 13:59
  120 €