Tiranë

Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 6 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK PALLATI ME SHIGJETA, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK PALLATI ME SHIGJETA, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 130 m² tek pallati me shigjeta, Tiranë. Ndodhet buzë rrug

  Tiranë 26 qershor 12:15
  120.000 Lek
 • 3 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA SULEJMAN PITARKA, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA SULEJMAN PITARKA, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi tek rruga Sulejman Pitarka, pranë 21-dhjetorit, Tiranë. Ambienti me si

  Tiranë 26 qershor 12:02
  20.000 Lek
 • 3 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI DUPLEX TEK KRYQËZIMI 21-DHJETORI, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI DUPLEX TEK KRYQËZIMI 21-DHJETORI, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 34 m² tek kryqëzimi 21-dhjetorit, Tiranë. Vendndodhja për

  Tiranë 26 qershor 11:58
  1.200 €
 • 0 foto
  Shiten dhite
  Kafshe ferme

  Shiten dhite

  Shiten 10 krer dhi

  Tiranë 26 qershor 11:09
  1 Lek
 • 0 foto
  Kerkohet nje zonje per pastrim Ap.Fusha Aviacionit
  Sherbime

  Kerkohet nje zonje per pastrim Ap.Fusha Aviacionit

  Pershendetje,kerkohet nje zonje per pastrim te apartamenti 2+1 me vendodhje Fusha Aviacionit,prane s

  Tiranë 26 qershor 10:18
  5.000 Lek
 • 0 foto
  BLINI REZULATE,JO KURSE./ KURS ANGLISHT
  Sherbime

  BLINI REZULATE,JO KURSE./ KURS ANGLISHT

  BLINI REZULATE,JO KURSE. Zoteroj deshmi te gjuhes Angleze, kam disa vite pervoje mesimdhenie ne kur

  Tiranë 26 qershor 10:18
  10 €
 • 4 foto
  Shes Frigorifer banak 2,5 m
  Makineri dhe inventare

  Shes Frigorifer banak 2,5 m

  Shes frigorifer banak dhe ngrires per market. Jane ne gjendje shume te mire. Te dy 170 000 leke. Fri

  Tiranë 26 qershor 09:49
  170.000 Lek
 • 3 foto
  Ekspres dy grupsh
  Makineri dhe inventare

  Ekspres dy grupsh

  ne gjendje perfekte .gati per montim i testuar..

  Tiranë 25 qershor 22:42
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Banal lokali
  Makineri dhe inventare

  Banal lokali

  Shitet banak lokali bashke me sfond dritash led banak + kunderbanak ne gjendje perfekte me cmim okaz

  Tiranë 25 qershor 19:42
  550 €
 • 1 foto
  Shitet lope ollshtenge
  Kafshe ferme

  Shitet lope ollshtenge

  Shes lope ollshtenge rrace gjermane, ne viq te pare, me 22-25 litra qumesht ne dite. Ka 2 muaj e gjy

  Tiranë 25 qershor 18:56
  220.000 Lek
 • 5 foto
  TRANSPORT SHERBIM ME VINXH 24H
  Sherbime

  TRANSPORT SHERBIM ME VINXH 24H

  Transport me bylyk per hekur dhe materjale me gjatsi der ne 12..13 14 m te gjata KAMJONI ESHTE 4X4

  Tiranë 25 qershor 18:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK ASTIRI, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK ASTIRI, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 35 m² tek Astiri, Tiranë. Ambienti ndodhet në një zonë le

  Tiranë 25 qershor 17:29
  23.000 Lek
 • 4 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN ABDYL FRASHËRI, TIRANË 40m2
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN ABDYL FRASHËRI, TIRANË 40m2

  Jepet me qira ambient biznesi në rrugën Abdyl Frashëri, Sheshi Willson, Tiranë. Ambienti ka sipërfaq

  Tiranë 25 qershor 17:12
  300 €
 • 1 foto
  Taxi me cmime konkuruese brenda dhe jashte Tiranes
  Sherbime

  Taxi me cmime konkuruese brenda dhe jashte Tiranes

  Taxi me cmime konkuruese brenda dhe jashte Tiranes Ju luten na kontaktoni Tel: 069 36 54 995

  Tiranë 25 qershor 16:48
  1 Lek
 • 5 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI TEK SHESHI WILLSON, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI TEK SHESHI WILLSON, TIRANË

  Shitet ambient biznesi në rrugën Abdyl Frashëri, Sheshi Willson, Tiranë. Ambienti ka sipërfaqe total

  Tiranë 25 qershor 16:46
  93.000 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI RR.HAXHI HYSEN DALLIU, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI RR.HAXHI HYSEN DALLIU, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi në rrugën Haxhi Hysen Dalliu,Tiranë. Ambienti ndodhet buzë rrugës krye

  Tiranë 25 qershor 16:12
  500 €
 • 3 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA ASIM VOKSHI, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA ASIM VOKSHI, TIRANË

  Shitet ambient biznesi me sipërfaqe 145 m² tek Rruga Asim Vokshi, Tiranë. Ambienti ndodhet anës rrug

  Tiranë 25 qershor 15:44
  290.000 €
 • 3 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË RR. DON BOSKO, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË RR. DON BOSKO, TIRANË

  Shitet ambient biznesi tek rruga Don Bosko, Tiranë. Ambienti është buzë rrugës kryesore, në një zonë

  Tiranë 25 qershor 15:33
  450.000 €
 • 5 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË DON BOSKO, TIRANË 81 m2
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË DON BOSKO, TIRANË 81 m2

  Shitet ambient biznesi me sipërfaqe të brendshme 81.5 m² tek Kompleksi Vizion Plus në Don Bosko. Amb

  Tiranë 25 qershor 15:23
  228.200 €
 • 4 foto
  JEPET ME QIRA OBJEKT 2-KATËSH + BODRUM, TEG, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA OBJEKT 2-KATËSH + BODRUM, TEG, TIRANË

  Jepet me qira objekt 2-katësh + bodrum, mbrapa TEG, Tiranë. Objekti është 1200 m², 400 m² secili kat

  Tiranë 25 qershor 12:56
  3.600 €
 • 1 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RR. BEDRI KARAPICI, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RR. BEDRI KARAPICI, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi rruga Bedri Karapici, Tiranë. Ambienti është i përshtatshëm për superm

  Tiranë 25 qershor 12:26
  2.000 €
 • 5 foto
  JEPET AMBIENT ME QIRA RRUGA DON BOSKO,TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET AMBIENT ME QIRA RRUGA DON BOSKO,TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi në rrugën Don Bosko,Tiranë. Ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore dhe

  Tiranë 25 qershor 12:22
  3.500 €
 • 2 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI DUPLEX TEK RRUGA MINE PEZA, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI DUPLEX TEK RRUGA MINE PEZA, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi duplex tek rruga Mine Peza, Tiranë. Ambienti ndodhet buzë rrugës kryes

  Tiranë 25 qershor 12:08
  2.200 €
 • 3 foto
  SHITET OBJEKT 2-KATËSH PRANË TEG, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET OBJEKT 2-KATËSH PRANË TEG, TIRANË

  Shitet objekt 2-katësh + bodrum mbrapa TEG, Tiranë. Ambienti është 2200 m², 1200 m² janë ndërtim, 40

  Tiranë 25 qershor 11:56
  3.740.000 €
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI RR. SIRI KODRA, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI RR. SIRI KODRA, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 40 m² tek rruga Siri Kodra. Ambienti ndodhet anës rrugës

  Tiranë 25 qershor 11:44
  25.000 Lek
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK PIAZZA, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK PIAZZA, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 250 m² tek Piazza, Tiranë. Ambienti është duplex, kati i

  Tiranë 25 qershor 11:35
  3.000 €
 • 2 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI RR.MYSLYM SHYRI, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI RR.MYSLYM SHYRI, TIRANË

  Shitet ambient biznesi në Myslym Shyri, Tiranë. Ambienti ndodhet në një pallat të ri i ndërtuar në v

  Tiranë 25 qershor 11:14
  115.000 €
 • 6 foto
  SHITET GODINË 3- KATËSHE RR. DINE HOXHA, PASKUQAN
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET GODINË 3- KATËSHE RR. DINE HOXHA, PASKUQAN

  Shitet godinë 3- katëshe rruga Dine Hoxha, Paskuqan. Objekti është i ndarë në katin e parë në 2 dyqa

  Tiranë 25 qershor 11:08
  250.000 €
 • 1 foto
  SHITET DYQAN, RR. ISA BOLETINI, SELVIA, TIRANE
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET DYQAN, RR. ISA BOLETINI, SELVIA, TIRANE

  Shitet dyqan 56 m² dhe 36.5 m² verandë te rruga Isa Boletini,Tiranë. I përshtatshëm për lloje të ndr

  Tiranë 25 qershor 10:49
  56.000 €
 • 3 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË DON BOSKO, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË DON BOSKO, TIRANË

  Shitet ambient biznesi me sipërfaqe të brendshme 478 m² në Don Bosko. Ambient ndodhet buzë rruge, në

  Tiranë 25 qershor 10:43
  860.400 €
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK ISH-FUSHA E AVIACIONIT, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK ISH-FUSHA E AVIACIONIT, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi 2-katësh tek ish-Fusha e Aviacionit, Tiranë. Ambienti ndohet buzë rrug

  Tiranë 25 qershor 10:38
  1.200 €
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, PRANË HOTEL DIPLOMAT, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, PRANË HOTEL DIPLOMAT, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi 115 m² pranë Hotel Diplomat. Ambienti është i ndarë në disa reparte, t

  Tiranë 25 qershor 10:03
  100.000 Lek
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA OBJEKT 4-KATËSH TEK RRUGA BERISHA, KAMËZ
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA OBJEKT 4-KATËSH TEK RRUGA BERISHA, KAMËZ

  Jepet me qira objekt 4-katësh 1800 m² (4x450) + 900 m² truall tek rruga Berisha, në qëndër të Kamzës

  Tiranë 25 qershor 09:40
  4.500 €
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI BRRYL, TIRANE
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI BRRYL, TIRANE

  Jepet me qira ambient biznesi, në Brryl. Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 90m², ndodhet në rr

  Tiranë 25 qershor 09:26
  800 €
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK KOMUNA E PARISIT , TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK KOMUNA E PARISIT , TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 320.80 m² i pozicionuar në katin e 2-të të pallatit pranë

  Tiranë 25 qershor 00:26
  1.000 €
 • 0 foto
  blej btc
  Sherbime

  blej btc

  blej bitcoin deri ne 300 k kesh

  Tiranë 24 qershor 23:33
  300.000 €
 • 3 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN JOKLIN PERSI, YZBERISHT, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN JOKLIN PERSI, YZBERISHT, TIRANË

  Shitet ambient biznesi në rrugën Joklin Persi, Yzberisht, Tiranë. Ambienti është në hyrjen e një pal

  Tiranë 24 qershor 16:45
  62.000 €
 • 3 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN JOKLIN PERSI, YZBERISHT, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN JOKLIN PERSI, YZBERISHT, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi në rrugën Joklin Persi, Yzberisht, Tiranë. Ambienti është në hyrjen e

  Tiranë 24 qershor 16:31
  20.000 Lek
 • 5 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI BAR-LOUNGE TEK RRUGA PETRONINI LUARASI, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI BAR-LOUNGE TEK RRUGA PETRONINI LUARASI, TIRANË

  Shitet ambient biznesi bar-lougne tek rruga Petronin Luarasi, Tregu Elektrik, Tiranë. Ambienti ësht

  Tiranë 24 qershor 16:27
  350.000 €
 • 3 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RR. ABDYL FRASHERI TIRANE
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RR. ABDYL FRASHERI TIRANE

  Jepet me qira ambient biznesi rruga Abdyl Frashëri, Tiranë. Ambienti është i ndarë në 2 pjesë, secil

  Tiranë 24 qershor 15:18
  5.000 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA ABDYL FRASHËRI, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA ABDYL FRASHËRI, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 300 m² tek rruga Abdyl Frashëri në ish-Bllok. Ambienti nd

  Tiranë 24 qershor 15:04
  7.000 €
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA MAGAZINE, RR. 5 MAJI, TIRANE
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA MAGAZINE, RR. 5 MAJI, TIRANE

  Magazina është 250 m² siperfaqe e brëndshme dhe 1500 m² siperfaqe e jashtme. Në brendësi të saj ka

  Tiranë 24 qershor 14:55
  200.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi

  Shes biznesin dyqan me veshje masa te medha per femra.... dyqani ndodhet ne rrugen Nikolla Tupe pran

  Tiranë 24 qershor 13:41
  5.000 €
 • 6 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI RR.TEFTA TASHKO-KOÇO, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI RR.TEFTA TASHKO-KOÇO, TIRANË

  Shitet ambient biznesi tek Rruga Tefta Tashko-Koço, Tiranë. Ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore, n

  Tiranë 24 qershor 12:50
  120.000 €
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RR. ISMAIL QEMALI TIRANE
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RR. ISMAIL QEMALI TIRANE

  Ambienti është 70 m². I përshtatshëm për zyra. Për më shumë informacion na kontaktoni për një vizit

  Tiranë 24 qershor 12:18
  50.000 Lek
 • 3 foto
  JEPET ME QIRA MAGAZINË RR. 5 MAJI, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA MAGAZINË RR. 5 MAJI, TIRANË

  Jepet me qira magazinë rreth 400 m², Rruga 5 Maji, Tiranë. Magazina është e përshtatshme për lloje t

  Tiranë 24 qershor 12:04
  150.000 Lek
 • 1 foto
  Kurse programimi C dhe C++
  Sherbime

  Kurse programimi C dhe C++

  Ofrojme kurse programimi ne C dhe C++ per studentet e universiteteve dhe jo vetem! Seanca zgjat 90 m

  Tiranë 24 qershor 11:09
  1.000 Lek
 • 5 foto
  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC ALUMIN
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC ALUMIN

  Shesim Maqina Per Dyer dhe Dritare per Plastike dhe Alumin Makina te Perdorta Prodhues Gjermane

  Tiranë 24 qershor 10:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC ALUMIN
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC ALUMIN

  Jemi nga kosova shesim makineri te Perdorta per prodhimin e dyer dhe dritarev prodhues gjerman Ma

  Tiranë 24 qershor 10:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PAJISJET E PRODHIMIT E BIRRES
  Makineri dhe inventare

  PAJISJET E PRODHIMIT E BIRRES

  SHITEN PAJISJET E PRODHIMIT E BIRRES TE GJITHA ,cdo gje eshte fuksionale asnje problem.Per me shume

  Tiranë 23 qershor 22:59
  Me Marrveshje