Tiranë

Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  paisje per baree restorante
  Makineri dhe inventare

  paisje per baree restorante

  Ekspozitor.

  Tiranë Dje, 15:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tagliaverdura
  Makineri dhe inventare

  Tagliaverdura

  Grirese perimesh e cila permban 5 lloje te ndryshme thikash

  Tiranë Dje, 15:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Krepier me 2 suprina inos.

  Tiranë Dje, 15:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Arredo Due.
  Biznes ne shitje / me qera

  Arredo Due.

  Zgara

  Tiranë Dje, 15:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Soba Me Gaz
  Biznes ne shitje / me qera

  Soba Me Gaz

  Arredo Due

  Tiranë Dje, 15:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Arredo Due Paisje per Bare dhe Restorante, etj...
  Biznes ne shitje / me qera

  Arredo Due Paisje per Bare dhe Restorante, etj...

  Makina Mishi.

  Tiranë Dje, 15:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Makina grirese mishi + perime.

  Tiranë Dje, 15:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante

  furre me korent me ventilim

  Tiranë Dje, 15:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Ekspozitor per sushi.

  Tiranë Dje, 15:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante

  Tostier

  Tiranë Dje, 15:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante

  zgare 1/2

  Tiranë Dje, 15:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Arredo Due, Paisje per Bare Restorante, etj.
  Biznes ne shitje / me qera

  Arredo Due, Paisje per Bare Restorante, etj.

  Afetatrice

  Tiranë Dje, 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Pjekese pulash.

  Tiranë Dje, 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vakumatrice
  Makineri dhe inventare

  Vakumatrice

  Makineri vakumi

  Tiranë Dje, 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante

  Mixer + Brumatrice, teper cilesore.

  Tiranë Dje, 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Makine per ngjitje.

  Tiranë Dje, 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Abaditor
  Makineri dhe inventare

  Abaditor

  Abaditor me 5 tava Tecnodom

  Tiranë Dje, 15:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Banak akullore me 12 vasketa.

  Tiranë Dje, 15:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Paisje parukerie okazion
  Makineri dhe inventare

  Paisje parukerie okazion

  Shes paisje parukerie te ndryshme si lavatest,poltron rafte pasqyra etj.

  Tiranë Dje, 15:46
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante

  Pjata bambuje

  Tiranë Dje, 15:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Senduk.

  Tiranë Dje, 15:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banjomari
  Makineri dhe inventare

  Banjomari

  Banjomari me dy vaska me rubinet

  Tiranë Dje, 15:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Sobe 4 vatra + furre.

  Tiranë Dje, 15:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  paisje per bare e restorante

  Vakumatrice

  Tiranë Dje, 15:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante

  Produktor akulli

  Tiranë Dje, 15:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante

  kollone frigoriferike

  Tiranë Dje, 15:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  paisje per bare e restorante

  kollone pasticerie

  Tiranë Dje, 15:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  paisje per bare e restorante

  Banjomari

  Tiranë Dje, 15:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante

  furre me korent me ventilim giorik

  Tiranë Dje, 15:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Qeruese patatesh

  Tiranë Dje, 15:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  \"OKAZION\" makineri per perpunimin e llamrines
  Makineri dhe inventare

  \"OKAZION\" makineri per perpunimin e llamrines

  1 makineri per prodhimin e llamarines sanduic e re e pa perdorur . vit prodhim i 2019 . dhe nje maki

  Tiranë Dje, 15:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten Bletë, cmimi okazion 15.000 - 20.000 lek
  Kafshe ferme

  Shiten Bletë, cmimi okazion 15.000 - 20.000 lek

  Shiten Bletë , Bletet Jan ne gjendje te mire, 15-20 rruge mize ,Jan te kuruara Mbretereshat Jan t

  Tiranë Dje, 14:59
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Shes Fetatrice(Prerese Sallami)
  Makineri dhe inventare

  Shes Fetatrice(Prerese Sallami)

  Shes Fetatrice(Prerese Sallami) ne gjendje shume te mire pune

  Tiranë Dje, 14:17
  25.000 Lek
 • 7 foto
  PRODHIM BIRRE
  Biznes ne shitje / me qera

  PRODHIM BIRRE

  SHITEN PAJISJET E PRODHIMIT E BIRRES TE GJITHA ,cdo gje eshte fuksionale asnje problem.Per me shume

  Tiranë Dje, 13:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kerkoj pune xhenerik
  Punesime

  kerkoj pune xhenerik

  Kerkoj pune si gjenerik automjetesh

  Tiranë Dje, 12:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Biznesi Lokal ish “Sophie”,
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Biznesi Lokal ish “Sophie”,

  Biznesi ndodhet ne Insitut, ne hyrje te “Universitetit Bujqesor Tirane”, disponon nje kontrate 1

  Tiranë Dje, 11:58
  19.000 €
 • 0 foto
  Ups socomec
  Makineri dhe inventare

  Ups socomec

  Ups 80 kva me bateri

  Tiranë Dje, 11:41
  5.000 €
 • 0 foto
  Stabilizator
  Makineri dhe inventare

  Stabilizator

  Stabilizator 30 kva i paperdorur trefazor

  Tiranë Dje, 11:41
  1.200 €
 • 6 foto
  Makin qepse monofaze Mingorelli Italiane
  Makineri dhe inventare

  Makin qepse monofaze Mingorelli Italiane

  makin qepse me procese monofaze prodhim italian per nevoja familjare

  Tiranë Dje, 11:34
  85 €
 • 1 foto
  MAKINERI PER NGJTJE EXTANSION
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI PER NGJTJE EXTANSION

  Shitet makineri per ngjitje fluke extansion. 1500 leke 0696679730

  Tiranë Dje, 10:49
  1.500 Lek
 • 2 foto
  Valixhe me qerpik extansion
  Makineri dhe inventare

  Valixhe me qerpik extansion

  Shitet valixhe me qerpik extansion dhe fytyre kukulle per trajnim qerpikesh. 12000 leke 0696679730

  Tiranë Dje, 10:49
  12.000 Lek
 • 4 foto
  Okazionnnn Biznes Servis Celularesh, kompjuterash
  Biznes ne shitje / me qera

  Okazionnnn Biznes Servis Celularesh, kompjuterash

  Shitet biznesi Servis Celularesh , Kompjuterash , laptopesh. Dyqani ka 10 vite qe esht i hapur si s

  Tiranë Dje, 10:17
  2.000 €
 • 4 foto
  Hekur Rulo Profesional Miele HM21-100
  Makineri dhe inventare

  Hekur Rulo Profesional Miele HM21-100

  Hekur Rulo Profesional Miele HM21-100 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, resto

  Tiranë Dje, 10:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatrice Miele PW6167 16 KG
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Miele PW6167 16 KG

  Lavatrice profesionale MIELE PW 6167 EL - Kapaciteti: 16 kg - Volumi i kazanit: 160 litra - Lidhja

  Tiranë Dje, 10:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lavatrice Miele PW 6201 20 Kg
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Miele PW 6201 20 Kg

  Lavatrice profesionale MIELE PW 6201 EL - Kapaciteti: 20 kg - Volumi i kazanit: 200 litra - Lidhja

  Tiranë Dje, 10:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lavatrice Profesionale Miele PW6131 13 Kg
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Profesionale Miele PW6131 13 Kg

  Lavatrice profesionale Miele PW6131 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, restora

  Tiranë Dje, 10:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tharese Miele Profesionale 13 kg PT 8253
  Makineri dhe inventare

  Tharese Miele Profesionale 13 kg PT 8253

  Tharese profesionale Miele PT 8253 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, lavander

  Tiranë Dje, 10:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lavatrice Profesionale Miele PW 6065 6.5 Kg
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Profesionale Miele PW 6065 6.5 Kg

  Lavatrice profesionale Miele PW6065 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, restora

  Tiranë Dje, 10:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tharese Profesionale PT7136 6.5 KG
  Makineri dhe inventare

  Tharese Profesionale PT7136 6.5 KG

  Tharese profesionale Miele PT7136 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, restorant

  Tiranë Dje, 10:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice + Tharese me xhetona Miele Professional
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice + Tharese me xhetona Miele Professional

  Set Lavatrice + Tharese per lavanteri me xhetona PW6065 & PW6055 Lavatrice Miele Professional 6

  Tiranë Dje, 10:00
  Me Marrveshje