Tiranë

Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 6 foto
  Tenda me qera per dasma dhe per evente te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Tenda me qera per dasma dhe per evente te ndryshme

  Pershendetje, ofrojme Çadra me qera, tavolina stola, DJ dhe kuzhinier per dasma, fejesa, panaire

  Tiranë 7 nëntor 21:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtypshkronje
  Biznes ne shitje / me qera

  Shtypshkronje

  Shitet shtypshkronje e kompletuar me klientele.

  Tiranë 7 nëntor 21:13
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BUTIK shiten te gjitha paisjet.
  Biznes ne shitje / me qera

  BUTIK shiten te gjitha paisjet.

  Shiten te gjitha paisjet e nje butiku city park Varese rrobash Tavolina Rafte inox dhe metalik Manik

  Tiranë 7 nëntor 21:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  frigorifer banak zanussi
  Makineri dhe inventare

  frigorifer banak zanussi

  frigorifer banak zanussi i ardhur nga italia -nuk eshte perdorur asnje here ne shqiperi -shume i pas

  Tiranë 7 nëntor 18:59
  900 €
 • 1 foto
  kompresor ajri 8 bar 2011
  Makineri dhe inventare

  kompresor ajri 8 bar 2011

  kompresor ajri silenxjoz -i ardhur nga italia -ne gjendje pune -nuk ka punuar asnje here ne shqiperi

  Tiranë 7 nëntor 18:58
  5.000 €
 • 1 foto
  pastorizator frigomat 60 kg
  Makineri dhe inventare

  pastorizator frigomat 60 kg

  pastorizator frigomat 60 kg -i ardhur nga italia -ska punuar asnje here ne shqiperi -shume i paster

  Tiranë 7 nëntor 18:57
  1.600 €
 • 0 foto
  makineri akullorje
  Makineri dhe inventare

  makineri akullorje

  makineri akullore 3 kg -e ardhur nga italia -shume e parter -ne gjendje pune -vlera 2000 euro

  Tiranë 7 nëntor 18:57
  2.000 €
 • 1 foto
  Shitet biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi

  Shes biznesin dyqan me veshje masa te medha per femra.... dyqani ndodhet ne rrugen Nikolla Tupe pran

  Tiranë 7 nëntor 15:15
  5.000 €
 • 0 foto
  Fosi.al - Forumi i Sipërmarrjes
  Sherbime

  Fosi.al - Forumi i Sipërmarrjes

  Fosi (www.fosi.al) është një forum shqiptar biznesi që nxit diskutimin rreth çështjeve të lidhura me

  Tiranë 7 nëntor 15:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTE. MAKINERI POLIURETANI DHE POLIUREA ME CMIM TE PERGJYSMUAR
  Makineri dhe inventare

  OFERTE. MAKINERI POLIURETANI DHE POLIUREA ME CMIM TE PERGJYSMUAR

  hesim makineri poliuretani dhe poliurea qe termoizolon dhe hidroizolin ndertesat e te gjitha tipeve.

  Tiranë 7 nëntor 12:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Makin qepse me korend
  Makineri dhe inventare

  Makin qepse me korend

  Makine qepese me korend prodhim italian ne gjendje shum te mir .profesjonale por esht dhe praktike s

  Tiranë 7 nëntor 10:16
  150 €
 • 2 foto
  Pajisje per dentista
  Makineri dhe inventare

  Pajisje per dentista

  Pajisje per dentista me gjith kompresor.

  Tiranë 7 nëntor 09:16
  2.000 €
 • 2 foto
  Frites .3000
  Makineri dhe inventare

  Frites .3000

  Frites e blere ne gjermani

  Tiranë 7 nëntor 08:51
  3.000 Lek
 • 4 foto
  Furrë për pjekje
  Makineri dhe inventare

  Furrë për pjekje

  Furrë për pjekje dhe përdoret dhe si mokrovalë. Madhesia është sa një mikrovalë E bler ne gjermani

  Tiranë 7 nëntor 08:38
  6.000 Lek
 • 2 foto
  Aspirator. Guzhine4000
  Makineri dhe inventare

  Aspirator. Guzhine4000

  Aspirator. Guzhine 4000 i bler ne gjermani

  Tiranë 7 nëntor 08:38
  4.000 Lek
 • 6 foto
  Karike per zyra
  Makineri dhe inventare

  Karike per zyra

  Larike per zyra e bler ne gjermani

  Tiranë 7 nëntor 08:30
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Tavolina dhe kolltuqe
  Makineri dhe inventare

  Tavolina dhe kolltuqe

  Shiten 12 tavolina dhe karrige hekuri te punuar ne kovac si dhe 10 komplete druri te gjitha ne gjen

  Tiranë 7 nëntor 07:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Biznes Byrektore
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Biznes Byrektore

  Shitet Biznes Byrektore me paisje te reja. Me klientele te ngritur ku tregetohe Byrek , Pizza , Emb

  Tiranë 6 nëntor 19:43
  10.000 €
 • 0 foto
  ofrojme sherbime transporti nderkombetar ne Itali
  Sherbime

  ofrojme sherbime transporti nderkombetar ne Itali

  ofrojme sherbime transporti nderkombetar Ne zonen e Itali 0682455669

  Tiranë 6 nëntor 16:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Patente për Jahte, motor & vela
  Sherbime

  Patente për Jahte, motor & vela

  Kursi i Skiperit, për pajisjen me patentë detare (barka motorike, me vela ose motor uji), përfshin t

  Tiranë 6 nëntor 11:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale lavatrice larje & Tharse
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje & Tharse

  Për shitje: Makinë larëse profesionale Miele PWT6089 / PT7189 - 8 kg / 8 kg - Rryma elektrike (6KW

  Tiranë 6 nëntor 10:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina profesionale / industriale lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makina profesionale / industriale lavatrice

  Makina profesionale / industriale larëse Grandimpianti WF 18 - 18 kg - 12 KW - 1000 centrifuge

  Tiranë 6 nëntor 10:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale I RI lavatrice larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale I RI lavatrice larje

  Për shitje: Profesionalnu perilicu rublja FAGOR LAP10 - 10 kg - Greenje na struju (6 KW) - Centrif

  Tiranë 6 nëntor 10:21
  3.300 €
 • 1 foto
  Industriale tharse lavatrice larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale tharse lavatrice larje

  Per shitje Makinë qepëse profesionale Electrolux T3650 - 35 kg - Gjelbër për energjinë elektrike (

  Tiranë 6 nëntor 10:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Industrial lavatrice larje - Electrolux 45 kg
  Makineri dhe inventare

  Industrial lavatrice larje - Electrolux 45 kg

  Për shitje: Makinë larëse komerciale Electrolux W4400H - 45 kg - Energjia elektrike (36 KW) - Cent

  Tiranë 6 nëntor 10:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Industriale lavatrice larje Primus 16 kg
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje Primus 16 kg

  Ne shitje: Lavatrice profesionale Primus FS16 - 2011 vit - 16 kg - Ngrohje elektrike - Centrifuga

  Tiranë 6 nëntor 10:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale tharse - Electrolux NEW
  Makineri dhe inventare

  Industriale tharse - Electrolux NEW

  Për shitje: Tharës komercial komercial - Electrolux T5250 LAGOON (Wet Cleaning) - 14 kg - nxehtësi

  Tiranë 6 nëntor 10:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tharese tharse Lavatrice larje industriale makina
  Makineri dhe inventare

  Tharese tharse Lavatrice larje industriale makina

  Ne shitje: Makinë tharëse profesionale MIELE PT8523 EL - 13 kg - Ngrohje elektrike - Centrifuga e

  Tiranë 6 nëntor 10:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makina per pastrim kimik , lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makina per pastrim kimik , lavatrice

  Për shitje makinat e pastrimit të thatë 15, 17, 22 kg. Markat më të mira - Union dhe Realstar - It

  Tiranë 6 nëntor 10:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Makina profesionale lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makina profesionale lavatrice

  Makina profesionale larëse për shitje nga markave të famshme botërore. - Nga 7 deri në 50 kg - Miel

  Tiranë 6 nëntor 10:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Industriale lavatrice larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje

  Per Shitje: Makinë larëse profesionale Girbau HS4022 - 23 kg - Rryma elektrike (18 KW) - Centrifug

  Tiranë 6 nëntor 10:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Industriale lavatrice larje pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje pastrim kimik

  Per Shitje: Makinë larëse profesionale Girbau HS6017 - 18 kg - Rryma elektrike (15 KW) - Centrifug

  Tiranë 6 nëntor 10:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale makina lavatrice larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale makina lavatrice larje

  Per Shitje: Makinë larëse profesionale MIELE PW 6321 EL - 32 kg - Ngrohje elektrike aktuale (30 KW

  Tiranë 6 nëntor 10:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale tharse - tharese
  Makineri dhe inventare

  Industriale tharse - tharese

  Ne shitje: Profesionale Tharëse Profesionale - Miele PT7331 EL - 13/16 kg - Ngrohje elektrike - 17

  Tiranë 6 nëntor 10:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale lavatrice - larje IPSO 24 kg
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice - larje IPSO 24 kg

  Ne shitje: Makinë larëse profesionale - IPSO HF234 - 24 kg - Ngrohje elektrike - 18 kW - Centrifug

  Tiranë 6 nëntor 10:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale hekur - hekuri - iron
  Makineri dhe inventare

  Industriale hekur - hekuri - iron

  Për shitje hekuri profesionale: Primus I33-200 * Gjerësia e punës prej 2 metrash * Zgjedhja e temp

  Tiranë 6 nëntor 10:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Industriale lavatrice larje pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje pastrim kimik

  Ne shitje: Makinë larëse profesionale MIELE PW 6167 EL - 16 kg - Ngrohja e energjisë elektrike (18

  Tiranë 6 nëntor 10:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina industriale lavatrice larje IPSO
  Makineri dhe inventare

  Makina industriale lavatrice larje IPSO

  Makineria profesionale larja IPSO HC100 shitet * 10 kg * Centrifugë e lartë - 1000 rpm * Ngrohje el

  Tiranë 6 nëntor 10:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Industriale lavatrice larje MIELE PROFESSIONAL
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje MIELE PROFESSIONAL

  Shitet një gamë profesionale të markës profesionale Miele Professional në botë. Në magazinë: Lavat

  Tiranë 6 nëntor 10:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tavolin druri
  Makineri dhe inventare

  Tavolin druri

  Tavolin druri e rumbudhakta kushton 18000 1.m ne gjendje shum te mir . E bler ne gjermani . Tavolin

  Tiranë 5 nëntor 20:23
  18.000 Lek
 • 1 foto
  oferte falas
  Punesime

  oferte falas

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 5 nëntor 18:03
  30.000 €
 • 0 foto
  SHITET BIZESI .PASTRIM KIMIK - LAVANDERI
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET BIZESI .PASTRIM KIMIK - LAVANDERI

  BIZNESI ESHTE NE PUNE 14 VITESH , ME NJE KLIENTELE TE RREGULLT DHE ME BASHKEPUNIM ME DY HOTELE DHE D

  Tiranë 5 nëntor 10:53
  35.000 €
 • 0 foto
  Biznes alumini dhe hekuri komplet.. I DISKUTUSHEM
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznes alumini dhe hekuri komplet.. I DISKUTUSHEM

  Shitet komplet biznesi te gjitha pajisjet prerese per alumine gjithashtu dhe prerese hekurash, thjes

  Tiranë 5 nëntor 08:26
  30.000 €
 • 0 foto
  Montoj Antena televizive si tokesore ashtu dhe sat
  Sherbime

  Montoj Antena televizive si tokesore ashtu dhe sat

  Montoj antena televizive si tokesore ashtu dhe satelitore si dhe sisteme qendrore televizive salla t

  Tiranë 5 nëntor 07:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  EKSPERT PRIVAT ZJARRFIKES
  Sherbime

  EKSPERT PRIVAT ZJARRFIKES

  Konsiston ne hartimin e raporteve dhe projekteve teknike mbi masat e mbrojtjes nga zjarri te ndertes

  Tiranë 4 nëntor 19:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrojme Instalime Elektronike
  Sherbime

  Ofrojme Instalime Elektronike

  Ofrojme Instalime Elektronike per: •Sisteme Survejimi IP Camera dhe Analoge. Duke filluar nga 14

  Tiranë 4 nëntor 19:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  YOUTUBE CHANNEL
  Sherbime

  YOUTUBE CHANNEL

  SHES KANAL YOUTUBE TE MONETARIZUAR CMIMI 900 EURO I PADISKUTUESHEM GATI PER TE NXJERRE PERFITIME ME

  Tiranë 4 nëntor 16:04
  900 €
 • 4 foto
  Pajisje akullore dhe pasticerie
  Makineri dhe inventare

  Pajisje akullore dhe pasticerie

  Shitet pajisje per akullore dhe pajisje pasticerie dhe frigorifera. Ne gjendje dhe kushte optimale.

  Tiranë 4 nëntor 15:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten paisjet ose meren bashk ambjentin ku jane.
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten paisjet ose meren bashk ambjentin ku jane.

  Shiten paisjet e duqanit ose me ambjentin qe jane. Dyqane eshte ne gjendje pune, dhe punon me produk

  Tiranë 4 nëntor 13:45
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  #Shitet Lokal prane Ministrise se Jashtme , Tirane
  Biznes ne shitje / me qera

  #Shitet Lokal prane Ministrise se Jashtme , Tirane

  #Shitet Lokal prane Ministrise se Jashtme , Tirane 📐Siperfaqja 125m2 ✅Posedon dokumentacion te rre

  Tiranë 4 nëntor 12:48
  250.000 €