Vetura
Tiranë

Fiat | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Fiat Punto 1.6 JTD 2009 94.000km (PA DOGAN)
  Vetura

  Fiat Punto 1.6 JTD 2009 94.000km (PA DOGAN)

  Fiat Punto 1.6 JTD 2009 94.000km NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE I ARDHUR NGA ZVICRA POSEDON:koman

  Tiranë Sot, 14:04
  4.300 €
 • 11 foto
  FIAT CROMA, VITI 2006, MANUALE, 1.9 NAFTE
  Vetura

  FIAT CROMA, VITI 2006, MANUALE, 1.9 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë Sot, 13:38
  3.900 €
 • 11 foto
  FIAT BRAVO, 2010, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE
  Vetura

  FIAT BRAVO, 2010, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë Sot, 13:37
  4.500 €
 • 11 foto
  FIAT BRAVO, VITI 2011, MANUALE, 1.6 NAFTE
  Vetura

  FIAT BRAVO, VITI 2011, MANUALE, 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë Sot, 13:35
  4.900 €
 • 11 foto
  FIAT DOBLO, 2012, MANUALE, 1.6 NAFTE
  Vetura

  FIAT DOBLO, 2012, MANUALE, 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë Sot, 13:34
  5.800 €
 • 11 foto
  FIAT PANDA 4X4, 2006, MANUALE, 1.3 BENZINE
  Vetura

  FIAT PANDA 4X4, 2006, MANUALE, 1.3 BENZINE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.3 benzine, kambio manuale, 4X4, viti prodhimit

  Tiranë Sot, 13:33
  3.500 €
 • 11 foto
  FIAT PUNTO EVO, 2011,AUTOMATIKE,1.4 BENZINE+GAZ
  Vetura

  FIAT PUNTO EVO, 2011,AUTOMATIKE,1.4 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine+gaz, kambio automatike, viti prodhimi

  Tiranë Sot, 13:32
  5.600 €
 • 11 foto
  FIAT BRAVO, 2010, MANUALE, MOTORR 1.4 BENZINE+GAZ
  Vetura

  FIAT BRAVO, 2010, MANUALE, MOTORR 1.4 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine+gaz, kambio manuale 6 marshe, viti pr

  Tiranë Sot, 13:30
  4.900 €
 • 11 foto
  FIAT BRAVO, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.9 NAFTE
  Vetura

  FIAT BRAVO, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.9 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë Sot, 13:27
  4.900 €
 • 11 foto
  FIAT PUNTO EVO, 2011, MANUALE,1.3 NAFTE
  Vetura

  FIAT PUNTO EVO, 2011, MANUALE,1.3 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.3 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2011, k

  Tiranë Sot, 13:27
  4.800 €
 • 2 foto
  Fiat panda 08
  Vetura

  Fiat panda 08

  Shitet fiat panda viti 2008 super gjendje 1,2 benxin ekonomike dokomentat e paguara

  Tiranë Sot, 12:37
  2.600 €
 • 0 foto
  fiat grand punto 1.2 benzin 2007 me dogane 2800eur
  Vetura

  fiat grand punto 1.2 benzin 2007 me dogane 2800eur

  fiat grand puntoto 1.2 benzin viti 2007 me dogane te paguar e ardhur nga italia ne gjendje shum te

  Tiranë Sot, 12:31
  2.800 €
 • 7 foto
  FIAT GRANDE PUNTO // DYNAMIC // 1.3 MULTIJET
  Vetura

  FIAT GRANDE PUNTO // DYNAMIC // 1.3 MULTIJET

  FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFT • KAMBIO MANUALE 6 MARSHE • GUIGARIO DESING • DYNAMIC • TAPICERI

  Tiranë Sot, 12:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  fiat punto 1.9 nafte
  Vetura

  fiat punto 1.9 nafte

  fiat punto ne gjendje te mire letrat i ka te prera deri ne tetor 2019 goma 90% te interesuarit te ko

  Tiranë Sot, 12:20
  2.000 €
 • 6 foto
  FIAT IDEA KAMBIO AUTOMATIK 1.3NAFTE ME10000KM
  Vetura

  FIAT IDEA KAMBIO AUTOMATIK 1.3NAFTE ME10000KM

  SHITET FIAT IDEA KAMBIO AUTOMAT VITI 2005 MOTOR 1.3 NAFTE ME 100000KM ME LIBER SHERBIMESH NE GJENDJE

  Tiranë Sot, 12:13
  4.200 €
 • 11 foto
  FIAT PUNTO EVO 1.4 ZVICRA 2010 FULL OPTIONS
  Vetura

  FIAT PUNTO EVO 1.4 ZVICRA 2010 FULL OPTIONS

  Fiat Punto evo 1.4 BENZINE VITI 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR ME CLIMA bizona SI

  Tiranë Sot, 12:02
  5.300 €
 • 9 foto
  Fiat grande punto 1.3 nafte viti 2006 me dogane
  Vetura

  Fiat grande punto 1.3 nafte viti 2006 me dogane

  Shitet fiat grande punto Viti prodhimit 2006 Motorr 1.3 disel Kambio manuale 5+1 marshe Me kondicion

  Tiranë Sot, 11:59
  2.900 €
 • 5 foto
  Fiat Bravo
  Vetura

  Fiat Bravo

  Makina eshte e sapoardhur Nga italia e sapo targuar kambio manuale viti prodhimit 2008 komanda ne ti

  Tiranë Sot, 11:51
  4.500 €
 • 0 foto
  Shitet makina 1.3 nafte 4+1 dokumente shkurt 2020
  Vetura

  Shitet makina 1.3 nafte 4+1 dokumente shkurt 2020

  Shitet makina 1.3 nafte 4+1 dokumente deri shkurt 2020 manuale kondicioner gomat dhe baterine t

  Tiranë Sot, 11:36
  1.700 €
 • 3 foto
  Panda 4*4 nafte 1.3 dogane
  Vetura

  Panda 4*4 nafte 1.3 dogane

  panda 1.3 nafte me dogane 4-4 ardhur zvicra

  Tiranë Sot, 11:31
  4.000 €
 • 7 foto
  FIAT PUNTO 1.2 benzine, me letra te paguara
  Vetura

  FIAT PUNTO 1.2 benzine, me letra te paguara

  Shitet Fiat Punto 1.2 benzin, me letra te paguara, ne gjendje te mire.

  Tiranë Sot, 11:30
  1.100 €
 • 0 foto
  Fiat Croma, 1.9, Automatic, Diesel
  Vetura

  Fiat Croma, 1.9, Automatic, Diesel

  Fiat Croma (194), gjenerata 2 Design by : Giorgetto Giugiaro ( White Edition ) Dokumentacion sapo pa

  Tiranë Sot, 10:56
  3.600 €
 • 6 foto
  Fiat Punto 1.3 naftë multijet
  Vetura

  Fiat Punto 1.3 naftë multijet

  Fiat Punto 1.3 naftë multijet, viti 2004. Makinës i janë bërë të gjitha shërbimet.Gomat sapo i janë

  Tiranë Sot, 10:48
  2.300 €
 • 3 foto
  Fiat Panda 2010
  Vetura

  Fiat Panda 2010

  Me dogane te paguar . viti 2010 Manual 1.1 Benzine Sapo ardhur nga Zvicra Navi 154 mij km gjendje te

  Tiranë Sot, 10:38
  2.900 €
 • 8 foto
  SHITET FIAT PUNTO 1.9 NAFT JTD VITI DHJETOR I 2001
  Vetura

  SHITET FIAT PUNTO 1.9 NAFT JTD VITI DHJETOR I 2001

  Shitet fiat punto 1.9 naft jtd viti dhjetor i 2001 me letra te paguara deri ne qershor te 2020 .maki

  Tiranë Sot, 10:24
  1.900 €
 • 3 foto
  FIAT BRAVO 1.9 NAFTE MULTIJET 2009
  Vetura

  FIAT BRAVO 1.9 NAFTE MULTIJET 2009

  Shitet Fiat Bravo Vitprodhim i 2009 Motorri 1.9 Nafte Multijet. Kamio Manuale 200 Mije kilometra. M

  Tiranë Sot, 10:19
  4.400 €
 • 2 foto
  OKAZION FIAT 500 i 2015
  Vetura

  OKAZION FIAT 500 i 2015

  shitet fiat 500 sapo ardhur nga usa me 30 000 km , gjendja si i ri, 1.4 benzin automatik, sedilje le

  Tiranë Sot, 10:10
  9.500 €
 • 10 foto
  FIAT DOBLO - 1.6 NAFTE - SAPO ARDHUR - 2013
  Vetura

  FIAT DOBLO - 1.6 NAFTE - SAPO ARDHUR - 2013

  Fiat dublo maxi viti 2013 me 135000 mij km 1.6 nafte koncjoner sedileje me ngrofje tel me bluetooth

  Tiranë Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fiat Bravo 1.9 Nafte Viti 2008
  Vetura

  Fiat Bravo 1.9 Nafte Viti 2008

  Fiat Bravo 1.9 Nafte Viti 2008 e sapo ardhur dogane e paguar super gjendje shum e mbajtur makina ka

  Tiranë Sot, 10:01
  3.550 €
 • 10 foto
  Fiat Bravo MultiJet 1.9 125.000 km
  Vetura

  Fiat Bravo MultiJet 1.9 125.000 km

  Fiat bravo 2007 1.9 eco MultiJet ekonomike 125.000km manual sherbime te sapokryera dokumentac

  Tiranë Sot, 09:44
  4.500 €
 • 7 foto
  FIAT GRANDE PUNTO, 1.3 NAFTE, SWISSAUTO
  Vetura

  FIAT GRANDE PUNTO, 1.3 NAFTE, SWISSAUTO

  Shitet Fiat Grande Punto 1.3 Nafte, 2009, I sapoardhur me dogane te paguar, ne super gjendje, vetem

  Tiranë Sot, 09:38
  3.850 €
 • 5 foto
  FIAT PANDA 2007 1,2 BENXIN SWISS AUTO
  Vetura

  FIAT PANDA 2007 1,2 BENXIN SWISS AUTO

  FIAT PANDA 1.2 BENXIN I ARDHUR NGA ZVICRA ME LIBER SHERBIMESH ME KM ORIGJINALE TE VETAT NE SUPER GJ

  Tiranë Sot, 09:36
  3.200 €
 • 4 foto
  FIAT GRANDE PUNTO, 2010,1.4 BENZINE+GAZ, SWISSAUTO
  Vetura

  FIAT GRANDE PUNTO, 2010,1.4 BENZINE+GAZ, SWISSAUTO

  SHITET FIAT GRANDE PUNTO 2010 1.4 BENZINE + GAZ NGJYRA E ZEZE, 190 000 KM ME LIBER SHERBIMESH. MAKIN

  Tiranë Sot, 09:33
  3.900 €
 • 8 foto
  Fiat bravo AUTOMAT. 1.6 Multijet Full Option
  Vetura

  Fiat bravo AUTOMAT. 1.6 Multijet Full Option

  Shitet fiat bravo 1.6 multijet kambio Automat, viti 2009 Full Option. Me taksa dhe siguracion te pre

  Tiranë Sot, 09:32
  4.890 €
 • 6 foto
  Fiat Doblo 1.3 nafte multijet
  Vetura

  Fiat Doblo 1.3 nafte multijet

  Fiat Doblo viti 2004 nafte 1,3 multijet me KONDICIONER e sapo zhdoganuar gati per targa Ne gjendje s

  Tiranë Sot, 08:57
  2.500 €
 • 10 foto
  Fiat Stilo “ Limited Edition “
  Vetura

  Fiat Stilo “ Limited Edition “

  Fiat Stilo i personalizuar Limited Editon te prodhuara gjithesej 1000 cope makina eshte Nr 547 .. Ma

  Tiranë Sot, 08:42
  3.900 €
 • 6 foto
  Fiat Grand Punto 1.2 Benzin
  Vetura

  Fiat Grand Punto 1.2 Benzin

  Shes Fiat Grand Punto 1.2 Benzin ngjyre portokalli me afersisht 130.000 Km ORIGJINALE me targa dhe l

  Tiranë Sot, 08:24
  3.000 €
 • 0 foto
  Fiat Bravo 1.9 multijet
  Vetura

  Fiat Bravo 1.9 multijet

  Fiat Bravo 1.9multijet 8v Version EMOTION Kamio Manual Klima tronik Pasqyra me Palosje dhe Elektrike

  Tiranë Sot, 08:06
  3.700 €
 • 4 foto
  fiat punto evo 1.3naft panoramik super ekonomike
  Vetura

  fiat punto evo 1.3naft panoramik super ekonomike

  fiat punto evo 1.3naft panoramik super gjendje si nga ana teknike mekanike dhe nga ana vizuale dhe f

  Tiranë Sot, 07:02
  5.800 €
 • 9 foto
  Shitet Fiat Grande Punto 1.2 Gaz+Benzine
  Vetura

  Shitet Fiat Grande Punto 1.2 Gaz+Benzine

  Shitet Fiat Grande Punto 1.2 Gaz+Benzine (IMPIANT FABRIKE \"LANDI RENZO\") Kamio Manuale Fundi Vitit

  Tiranë Sot, 02:58
  3.999 €
 • 3 foto
  Fiat Marea
  Vetura

  Fiat Marea

  Fiat Marea 1.9 nafte (shum ekonomik) , manual , fund ‘99 , kondicioner , makina esht ne gjendje sh

  Tiranë Sot, 02:14
  1.290 €
 • 1 foto
  Okazion New FIAT 500 1.2 Lounge Viti 2016
  Vetura

  Okazion New FIAT 500 1.2 Lounge Viti 2016

  FIAT 500 Lounge Të dhënat: Viti i Prodhimit: 2015 Motorri: 1.2 Benzine Kambio: Manuale Kilometra

  Tiranë Dje, 22:41
  7.000 €
 • 9 foto
  FIAT 500 Sport 2012-Nderrohet -Caddy ose defender
  Vetura

  FIAT 500 Sport 2012-Nderrohet -Caddy ose defender

  Fiat 500 Hatchback SPORT- (Prima edizione) Viti 2012 - 1.4 benzine -manuale- 148.000km-kondicioner k

  Tiranë Dje, 22:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZION FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE AUTOMAT!!!
  Vetura

  OKAZION FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE AUTOMAT!!!

  SHITET FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE KAMBIO AUTOMAT 152.000 km ORIGJONALE KLIMA RADIO/CD SEDILJE ME LE

  Tiranë Dje, 22:05
  4.600 €
 • 10 foto
  “ORA”Makina Me Qera
  Vetura

  “ORA”Makina Me Qera

  Japim Me Qera Makine te gjitha llojeve si Benz C Class 200 Naft Automat! Benz C Clas 220 Naft Autom

  Tiranë Dje, 21:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion.. Fiat bravo.. Kambio automatike viti 2008
  Vetura

  Okazion.. Fiat bravo.. Kambio automatike viti 2008

  Okazion.. Shitet Fiat Bravo.. Kambio automatike.. Viti 2008.. 1.6 naft... Shume ekonomike.. Me klima

  Tiranë Dje, 20:58
  4.400 €
 • 7 foto
  FIAT DOBLO (malibu) benzine-gaz
  Vetura

  FIAT DOBLO (malibu) benzine-gaz

  shitet fiat doblo malibu fund viti 2002 benzine gaz impianti stag dhe 1 vit garanci letrat e sapo pa

  Tiranë Dje, 20:53
  400.000 Lek
 • 8 foto
  Fiat 500 1.4 benzine Sport
  Vetura

  Fiat 500 1.4 benzine Sport

  Shitet Fiat 500 i vitit 2008 Sport edition 1.4 me benzine 100kuaj fuqi me 120.000km origjinale ne gj

  Tiranë Dje, 20:25
  5.000 €
 • 6 foto
  Fiat 500
  Vetura

  Fiat 500

  Shitet fiat 500 ne gjendje fantastike.Motorr 1,4.Siguracion full kasko

  Tiranë Dje, 18:54
  6.350 €
 • 6 foto
  Fiat GRANDE PUNTO 1.3 Manual Nafte!!!
  Vetura

  Fiat GRANDE PUNTO 1.3 Manual Nafte!!!

  Fiat Grande Punto 1.3 Nafte - Makina eshte me kondicioner- Dokumentat e paguara- Goma te reja- Ne gj

  Tiranë Dje, 18:33
  3.300 €