Vetura
Tiranë

Alfa Romeo | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  ALFA ROMEO GIULIETTA, 2012, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  ALFA ROMEO GIULIETTA, 2012, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2012

  Tiranë Sot, 13:33
  9.900 €
 • 7 foto
  ALFA ROMEO 159 1.9 JTDm 16V Distinctive Q-Tronic
  Vetura

  ALFA ROMEO 159 1.9 JTDm 16V Distinctive Q-Tronic

  - Cruise Control - Kontroll i Klimës në Mënyre Automatike - Mbyllje qëndrore - Boardcomputer - ESP -

  Tiranë Sot, 12:57
  5.300 €
 • 6 foto
  Alfa Romeo
  Vetura

  Alfa Romeo

  Shitet Alfa 1.9 nafte multijet ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike..sallon lekure bezh..

  Tiranë Sot, 11:23
  4.200 €
 • 4 foto
  ALFA ROMEO 146 GJENDJE SHUME E MIRE -99
  Vetura

  ALFA ROMEO 146 GJENDJE SHUME E MIRE -99

  GJENDJE MOTORIKE DHE XHENERIKE SHUME E MIRE. TAKSAT TE PAGUARA DERI NE PRILL 2017, SIGURACIONI DERI

  Tiranë Dje, 18:41
  1.300 €
 • 8 foto
  *Okazion*Alfa Romeo 156 Motorri 1.6 benzine/gas
  Vetura

  *Okazion*Alfa Romeo 156 Motorri 1.6 benzine/gas

  Shitet makina ne gjendje te mire 5porta. Letra te paguara . Nuk nderrohet.

  Tiranë Dje, 17:37
  1.449 €
 • 0 foto
  Alfa romeo 147 me letra italiane
  Vetura

  Alfa romeo 147 me letra italiane

  shitet alfa romeo 147 me letra italiane,e pa cdoganuar ne shqiperi

  Tiranë Dje, 15:25
  550 €
 • 3 foto
  Alfa Romeo GT ,German Edition
  Vetura

  Alfa Romeo GT ,German Edition

  Sapo ka ardhur nga Gjermania, targa Gjermane ,çdo gjë punon perfekt ,motorri 1.9 , është përdorur ve

  Tiranë Dje, 14:13
  6.000 €
 • 4 foto
  Okazion Alfa romeo 159 nafte viti 2006 per 2800€
  Vetura

  Okazion Alfa romeo 159 nafte viti 2006 per 2800€

  Makina eshte e sapo ardhur me letra te paguara per 1 vite ne gjendje shume te mire dhe shume makin e

  Tiranë Dje, 12:53
  2.800 €
 • 4 foto
  ALFA ROMEO GJENDJE SHUME E MIRE
  Vetura

  ALFA ROMEO GJENDJE SHUME E MIRE

  Gjendaj motorike dhe xhenerike shume e mire. Taksa te paguara deri ne prill 2017, siguracioni deri n

  Tiranë Dje, 01:44
  1.300 €
 • 5 foto
  Alfa Romeo 159 viti 2007  2.4naft
  Vetura

  Alfa Romeo 159 viti 2007 2.4naft

  shitet Alfa Romeo 159 e vitit 2007 kamio automatike navigator goma te reja vaj filtra te gjitha sh

  Tiranë 15 qershor 21:02
  4.200 €
 • 5 foto
  AlfaRomeo 156 sportwagon
  Vetura

  AlfaRomeo 156 sportwagon

  AlfaRomeo 156 sportwagon Motor 2.4 nafte 20v multi jet 175 kuaj fuqi Manual 6+1 marsha Makina shit

  Tiranë 15 qershor 17:31
  2.200 €
 • 6 foto
  Alfa Romeo 156 benzin+gaz
  Vetura

  Alfa Romeo 156 benzin+gaz

  E gateshme per cfare do lloje prove

  Tiranë 15 qershor 10:27
  2.700 €
 • 11 foto
  Alfa Romeo Brera
  Vetura

  Alfa Romeo Brera

  Shes Alfa Romeo Brera 2.2 jts 185 cv viti 12/2005 full optional. Drita xeno (follow me), disqe 17\",

  Tiranë 15 qershor 09:53
  5.490 €
 • 8 foto
  Alfa romeo 159 JTDm nafte automatike 2007
  Vetura

  Alfa romeo 159 JTDm nafte automatike 2007

  Alfa romeo 159 motorre JTDm 2.4 nafte, kamje automatike , viti 2007, xhama elektrik, klimatronic, pi

  Tiranë 15 qershor 08:54
  4.000 €
 • 0 foto
  alfaromeo
  Vetura

  alfaromeo

  alfaromeo 147 me dokumenta te rregullta nafte 1.9 klima ,abs,senfiljet lekur ,hapje mbyllje qendrore

  Tiranë 14 qershor 20:33
  2.500 €
 • 6 foto
  Alfa Romeo 166 JTD 2004
  Vetura

  Alfa Romeo 166 JTD 2004

  Shitet Alfa Romeo 166 2.4naft viti 2004 Sallon meshin te zeze klima,letrat deri ne korrik 2018 Send

  Tiranë 14 qershor 16:55
  1.499 €
 • 4 foto
  Alfa Romeo 145 Okazion
  Vetura

  Alfa Romeo 145 Okazion

  Alfa Romeo 145 Kamio manuale Viti 2000 Me letra te paguara deri me 06-02-2020

  Tiranë 14 qershor 08:37
  900 €
 • 6 foto
  Alfa romeo 147 1.6 Benzine Gaz Okazion
  Vetura

  Alfa romeo 147 1.6 Benzine Gaz Okazion

  Alfa romeo 147 benzine gaz 1.6 Tapiceri meshin Shume estetike edhe xhenerike pothuajse pa asnji pr

  Tiranë 13 qershor 22:59
  2.400 €
 • 5 foto
  alfa romeo 159 1.9 jtdm
  Vetura

  alfa romeo 159 1.9 jtdm

  full extra,start/stop,super gjendje,ne dhjetor ardhur,me 180 mij km origjinale,letrat ne dhjetor,asn

  Tiranë 13 qershor 20:35
  3.800 €
 • 4 foto
  alfa romeo 147
  Vetura

  alfa romeo 147

  motorr 1.9 naft alfa romeo 147 motorr 1.9 naft kondicioner xhama elektrik manual ne gjen

  Tiranë 12 qershor 12:40
  2.200 €
 • 3 foto
  Alfa Romeo 159 2006 benzine
  Vetura

  Alfa Romeo 159 2006 benzine

  Makina eshte ne gjendje super, motorr 1.9 benzine , kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 2006, kl

  Tiranë 11 qershor 10:59
  4.000 €
 • 9 foto
  Alfaromeo brera 2.4 nafte viti 2006
  Vetura

  Alfaromeo brera 2.4 nafte viti 2006

  Eshte ne gjendje shum te mire pune,esht shum e bukur.contakti vetem ne wahtsapp.ka ca gervishje.

  Tiranë 10 qershor 01:04
  2.600 €
 • 9 foto
  Okazion AlfaRomeo
  Vetura

  Okazion AlfaRomeo

  Shitet Alfa Romeo 147 benzin-gaz motorr 1.6, gazi i shenuar ne leje qarkullimi. ne gjendje shum te m

  Tiranë 6 qershor 22:32
  1.700 €
 • 4 foto
  Okazion Alfa romeo 147 viti 2006 shitet nderrohet
  Vetura

  Okazion Alfa romeo 147 viti 2006 shitet nderrohet

  Shitet alfa romeo 147 nafte 1.9 ne gjendje shume te mire me letra te paguara deri ne gusht super e s

  Tiranë 6 qershor 08:48
  2.222 €
 • 6 foto
  Alfa Romeo -02
  Vetura

  Alfa Romeo -02

  Shum e paster si brenda dhe jasht, ekonomike, i gatshem per cdo lloj prove.

  Tiranë 5 qershor 21:52
  1.600 €
 • 7 foto
  Shitet Alfa Romeo - Benzine/Gaz - 2500 eur
  Vetura

  Shitet Alfa Romeo - Benzine/Gaz - 2500 eur

  Alfa Romeo 147 - Benzine/Gaz Shitet ose nderrohet me makine me te madhe. Gjendje shume te mire, Impj

  Tiranë 5 qershor 00:48
  2.500 €
 • 3 foto
  Alfa romeo 156 jtd 2.4
  Vetura

  Alfa romeo 156 jtd 2.4

  Ne super gjendje sherbimet e sapo bera vaj filtra gomat e reja 100% letrat i ka deri 8/11/2019

  Tiranë 4 qershor 14:51
  1.700 €
 • 8 foto
  Alpha Romeo Mito Nafte e 2010
  Vetura

  Alpha Romeo Mito Nafte e 2010

  Shitet Mito 1.6 Mujtijet Kondicioner Radio CdMp3 Xhama elektrik Pasqyra elektrike Ngjyre Metalike Di

  Tiranë 3 qershor 09:58
  5.000 €
 • 8 foto
  Alfa Romeo 147 Sport
  Vetura

  Alfa Romeo 147 Sport

  Makina eshte mirembajtur rregullisht me pjese cilesore. Me taksa te paguara dhe me siguracion te pre

  Tiranë 2 qershor 16:40
  2.000 €
 • 5 foto
  OKAZION-Alfa Romeo 1.9 NAFT
  Vetura

  OKAZION-Alfa Romeo 1.9 NAFT

  alfa 147 naft motorr1:9super ekonomike me kondicioner kompiuter bordi xhama elektrik dokumenta te s

  Tiranë 31 maj 17:56
  1.450 €
 • 4 foto
  Alfa romeo
  Vetura

  Alfa romeo

  Shes afla romeo 156 nafte me dokumenta te rregullta1650euro 0695685007

  Tiranë 31 maj 00:54
  1.650 €
 • 5 foto
  Okazion 800 eu alfa 147
  Vetura

  Okazion 800 eu alfa 147

  Shes alfa 147 xhendje shume e mir xhenerike dhe motorrike 1.9 diesel letrat mbaruar ne mars 800€ çm

  Tiranë 29 maj 20:42
  800 €
 • 4 foto
  Alfa romeo 147 shitet 1.9 nafte
  Vetura

  Alfa romeo 147 shitet 1.9 nafte

  Alfa romeo 147 1.9 nafte gjendja 10/10 sherbime te sapobera goma te reja ,vaj filra farrota cdo gje

  Tiranë 29 maj 19:48
  2.500 €
 • 7 foto
  Okazion Alfa Romeo
  Vetura

  Okazion Alfa Romeo

  Shitet Alfa Romeo 147 viti 2003 benzin-gaz te shenuar ne leje qarkullimi. Tapiceri lekure shum e mba

  Tiranë 29 maj 16:02
  1.850 €
 • 4 foto
  shitet alfa romeo 147
  Vetura

  shitet alfa romeo 147

  shitet alfa romeo 147 60000 i pa diskutushem. makina esht ne gjendje pune. ka sherbime per te ber pa

  Tiranë 29 maj 12:10
  60.000 Lek
 • 5 foto
  OKAZION- ME condicioner
  Vetura

  OKAZION- ME condicioner

  alfa 147 benzin e shpejt komode makina shum e paster nga brenda dhe nga jasht ne gjendje te mir me k

  Tiranë 28 maj 23:20
  1.200 €
 • 2 foto
  alfa romeo 156 1.6 benzin
  Vetura

  alfa romeo 156 1.6 benzin

  shitet per arsye mos perdorimi e gatshme per cdo lloj prove i ka mbaruar kualidimi dhe siguracioni t

  Tiranë 27 maj 19:25
  650 €
 • 5 foto
  Okazion Alfa Romeo 2012 7500€ pak i diskutueshem!!
  Vetura

  Okazion Alfa Romeo 2012 7500€ pak i diskutueshem!!

  Shitet Alfa Romeo Giulietta - 2.0 nafte - kambio manuale - 117000 km - ABS, ESP - sensore parkimi m

  Tiranë 27 maj 15:01
  7.500 €
 • 10 foto
  Alfa romeo 147 sport
  Vetura

  Alfa romeo 147 sport

  e shes ose e nderroj me makin tjt por te jet 4 dyersh) makina permban kto gjera esht e vitit 2002) 1

  Tiranë 26 maj 23:25
  1.600 €
 • 8 foto
  Okazjonn⚠️Alfa 147 1.9cc naft manual 2004 ⚠️
  Vetura

  Okazjonn⚠️Alfa 147 1.9cc naft manual 2004 ⚠️

  alfa romeo model 147 vitit 2004 motori 1.9 nafte manual me dy porta e sapo ardhur me dogane te pagua

  Tiranë 21 maj 18:49
  1.999 €
 • 1 foto
  Shes alfa Romeo 147 1.9 disel
  Vetura

  Shes alfa Romeo 147 1.9 disel

  Shes Alfa 147 prodhim 2003 gjendja motorrike dhe xherike shume e mire

  Tiranë 21 maj 11:22
  1.200 €
 • 5 foto
  shitet alfa romeo 147
  Vetura

  shitet alfa romeo 147

  800 mij siguracion taksa deri ne nentor kualidimi ka mbaruar

  Tiranë 21 maj 08:43
  650 €
 • 6 foto
  Alfa Romeo 1.9 diesel
  Vetura

  Alfa Romeo 1.9 diesel

  Shes alfa 147 viti 2003 1.9 diesel Makina eshte ne giendje te mir si motorrike po ashtu dhe xhenerik

  Tiranë 20 maj 18:01
  1.200 €
 • 6 foto
  Alfa Romeo 147
  Vetura

  Alfa Romeo 147

  Shes alfa romeo 147 1.9 diesel gjendja motorrike dhe xhenerike shume e mirë

  Tiranë 20 maj 16:57
  1.200 €
 • 7 foto
  Shitet Alfa Romeo 147 JTD
  Vetura

  Shitet Alfa Romeo 147 JTD

  Alfa Romeo 147 jtd 5 porta vit 2003 me lëtra të prera deri në 2020 - ën / Mars. Kamio manuale, nafte

  Tiranë 19 maj 14:35
  1.900 €
 • 0 foto
  Alfa romeo 147
  Vetura

  Alfa romeo 147

  Shitet alfa romeo 147 1.9 nafte 4 dyer

  Tiranë 19 maj 10:43
  2.900 €
 • 3 foto
  Alfa Romeo 147 benzin
  Vetura

  Alfa Romeo 147 benzin

  Alfa Romeo Twinspark. Viti 2000 ne gjendje shume te mire 1.6 Benzine

  Tiranë 15 maj 21:23
  1.400 €
 • 4 foto
   Alfa Romeo alfa 147 full option Viti 2007
  Vetura

  Alfa Romeo alfa 147 full option Viti 2007

  Karburanti: Hibrid Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual Ftohja......: Kondicioner SHES ALAFA ROM

  Tiranë 15 maj 14:32
  2.999 €
 • 3 foto
  Alfa Romeo 159 benzine
  Vetura

  Alfa Romeo 159 benzine

  Shitet Alfa Romeo 159 benzine .Makina eshte ne gjendje super, motorr 1.9 benzine e vecant ne llojin

  Tiranë 13 maj 17:34
  5.000 €
 • 4 foto
  Alfa Romeo 147
  Vetura

  Alfa Romeo 147

  Alfa Romeo 147, viti 2001, 1.9 Nafte. Te gjitha sherbimet e kryera ne gjendje shume te mire motorrik

  Tiranë 12 maj 20:30
  2.000 €