Vetura
Tiranë

Mazda | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  MAZDA PREMACY SHUME EKONOMIKE DHE FAMILJARE
  Vetura

  MAZDA PREMACY SHUME EKONOMIKE DHE FAMILJARE

  MAZDA PREMACY 1.9 NAFTE NGHJYRE GRI MANUAL VITI 2001 MAKINA ESHTE MAKINE FAMILJARE EDHE SHUME EKO

  Tiranë Sot, 13:31
  2.000 €
 • 2 foto
  MAZDA CX-5 VITI 2014
  Vetura

  MAZDA CX-5 VITI 2014

  MAZDA CX-5 VITI 2014 KM 39.000 MANUAL 2.0 BENZIN I SAPOTARGUAR

  Tiranë Sot, 13:31
  15.000 €
 • 6 foto
  MAZDA 2005 Super gjendje
  Vetura

  MAZDA 2005 Super gjendje

  SHITET -MOTORR 2.0 NAFTE EKONOMIKE -VITI FUNDI 2005 -KAMBIO MANUALE -CLIMA -ABS -ESP -AUTO PILOT -K

  Tiranë Sot, 13:31
  2.800 €
 • 3 foto
  MAZDA 6 VITI 2007 I SAPOTARGUAR... OKAZION
  Vetura

  MAZDA 6 VITI 2007 I SAPOTARGUAR... OKAZION

  MAZDA 6 2.0 NAFTE VITI 2007 NGJRE BLU ME TARGA DHE DOKUMENTA DERI NE SHKURTE TE VITIT TJETER .

  Tiranë Sot, 13:30
  3.800 €
 • 11 foto
  MAZDA 5, 2013, 1.6 NAFTE, MANUALE, 6+1 VENDE
  Vetura

  MAZDA 5, 2013, 1.6 NAFTE, MANUALE, 6+1 VENDE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, 6+1 vende, kambio manuale 6 marshe, vi

  Tiranë Sot, 13:28
  7.900 €
 • 11 foto
  MAZDA 6 NAFTE 2.2 ZVICRA 2010 ME DOGAN
  Vetura

  MAZDA 6 NAFTE 2.2 ZVICRA 2010 ME DOGAN

  Mazda 6 Viti 2010 e SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR MOTOR 2.2 nafte (me zinxhir) KAMJE MA

  Tiranë Sot, 12:02
  6.900 €
 • 9 foto
  Mazda 2006 AUTOMAT 2.0 benzine 4X4  ZVICRA
  Vetura

  Mazda 2006 AUTOMAT 2.0 benzine 4X4 ZVICRA

  Mazda 6 Viti 2006 motor 2.0 benzine KAMJE AUTOMATIKE 4×4 ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTR

  Tiranë Sot, 12:01
  4.600 €
 • 5 foto
  MAZDA 6 2003 2.0 DIESEL KAMBIO MANUALE
  Vetura

  MAZDA 6 2003 2.0 DIESEL KAMBIO MANUALE

  MAZDA 6 NAFTE 2, 0 NAFTE gjendje shume te mire teknike e xhenerike me letra deri ne gusht cmimi i di

  Tiranë Sot, 11:14
  3.400 €
 • 4 foto
  Mazda 6 Nafte 1.8 e 2004 Okazion
  Vetura

  Mazda 6 Nafte 1.8 e 2004 Okazion

  Makina shume e paster si brenda dhe jasht e sapo ardhur nga Gjermania ne rruge tokesore jo me Bizark

  Tiranë Sot, 11:07
  3.000 €
 • 10 foto
  SHITET NDROHET MAZDA 3 VITI 2005 NAFTE 1.6 SPORT
  Vetura

  SHITET NDROHET MAZDA 3 VITI 2005 NAFTE 1.6 SPORT

  SHITET OSE NDROHET -- MAZDA 3 SPORT -- 1.6 NAFTE -- VITI 2005 -- MANUALE 5 MARSHA -- KLIMA TRONIK --

  Tiranë Sot, 09:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shitet furgon mazda minibus 12+1
  Vetura

  shitet furgon mazda minibus 12+1

  Mazda 2.2 nafte.Viti 1999 AUTOBUS,12+1 vende ne gjendje shume te mire teknike.7 vende jane drejt 5 v

  Tiranë Sot, 08:35
  3.200 €
 • 9 foto
  Mazda CX-3 Okazion!
  Vetura

  Mazda CX-3 Okazion!

  Shitet Mazda CX-3 e 2017, me 1 vit perdorim dhe vetem 7,000 km. Automatike, me benzine 1.98 dhe full

  Tiranë Dje, 17:12
  20.000 €
 • 6 foto
  Mazda 6 viti 2005
  Vetura

  Mazda 6 viti 2005

  Shitet Mazda 6 ,2.0 benzine -gas. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike si d

  Tiranë Dje, 08:15
  4.000 €
 • 6 foto
  Mazda5
  Vetura

  Mazda5

  Makina eshte e ardhur nga zvicra dhe eshte ne gjendje te mire. Eshte me dokumenta shqiptare dhe ka 4

  Tiranë Dje, 06:03
  4.200 €
 • 11 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Makine tip Mazda Premacy... 1.8 nafte .... Viti 2003 .... Targa Shqiptare .... Letra dhe siguracion

  Tiranë 15 qershor 19:41
  2.500 €
 • 5 foto
  Mazda 3 2.0 150 ps Benzin 2008 euro4
  Vetura

  Mazda 3 2.0 150 ps Benzin 2008 euro4

  Shes Mazda 3. 2.0 benzin viti 2008 I servisuar komplet Goma te veres pothuaj se te reja hankok Goma

  Tiranë 15 qershor 16:41
  3.200 €
 • 10 foto
  Mazda 6 Benzin/Gaz
  Vetura

  Mazda 6 Benzin/Gaz

  Mazda 6 2.3 sportcombi me goma te reja ,gjitha sherbimet e bera . Sallon lekur sistem muzike Boze ,i

  Tiranë 15 qershor 14:04
  3.500 €
 • 3 foto
  Mazda CX-5 SKYACTIV
  Vetura

  Mazda CX-5 SKYACTIV

  Makina eshte perdorur vetem nga nje person ne Shqiperi, jane kryer sherbime te rregullta periodike,

  Tiranë 14 qershor 23:08
  17.000 €
 • 5 foto
  Mazda CX5
  Vetura

  Mazda CX5

  Shitet Mazda CX5. Motorri: 2.2 Nafte. Kambio: Automatike. Viti i prodhimit: 2013. Kilometra: 134,30

  Tiranë 14 qershor 14:33
  15.500 €
 • 7 foto
  Edhe mundesi ndrimi
  Vetura

  Edhe mundesi ndrimi

  Makina eshte me letra te paguara deri ne 2020 Eshte ne super gjendje Me kondicioner Disqe alumini

  Tiranë 14 qershor 11:38
  3.200 €
 • 5 foto
  Mazda CX-5 Nafte automatike e 2014
  Vetura

  Mazda CX-5 Nafte automatike e 2014

  Motorr:2.2 Nafte me 150 Kuaj Fuqi • Sistem drejtimi elektro-hidraulik • Kamjo manuale me 6 shpej

  Tiranë 14 qershor 09:00
  15.500 €
 • 8 foto
  MAZDA 3 GT , 2.5 BENZINE / GAZ 2010
  Vetura

  MAZDA 3 GT , 2.5 BENZINE / GAZ 2010

  Shitet Mazda 3 GT, 2.5 benzine/gaz ,viti 2010 , kambio automat , 125.000 km Makina i ka te gjitha op

  Tiranë 14 qershor 01:42
  7.400 €
 • 8 foto
  SHITET MAZDA BENZIN GAZ AUTOMAT VITI 2005 SUPER
  Vetura

  SHITET MAZDA BENZIN GAZ AUTOMAT VITI 2005 SUPER

  SHITET MAZDA VITI 2005 BENZIN GAZ PRODHIM AMERIKE KAMJO AUTOMATIKE TAPICERI LEKURE SEDILJE ELEKTRIKE

  Tiranë 13 qershor 07:31
  7.000 €
 • 11 foto
  OKZION MAZDA 2
  Vetura

  OKZION MAZDA 2

  MAZDA 2 viti 28/06/2007 ,1.4 naft e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir motorrike xhen

  Tiranë 12 qershor 21:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mazda 5
  Vetura

  Mazda 5

  Letrat deri ne dhjetor Ska nevoj per asnje sherbim

  Tiranë 12 qershor 17:29
  4.800 €
 • 9 foto
  Mazda MPV  3.0 benxine/gaz shitet/ndërrohet
  Vetura

  Mazda MPV 3.0 benxine/gaz shitet/ndërrohet

  shitet Mazda mpv 6+1 3.0 (2980 kubik) EURO 4 benxine/gaz. e ardhur nga zvicra . Kambio automatike,p

  Tiranë 12 qershor 10:19
  65 €
 • 4 foto
  Mazda
  Vetura

  Mazda

  Makina esht n gjendje shum t mir motorrike dhe xhenerike me tgjitha sherbimet e kryera me letra t pa

  Tiranë 9 qershor 16:31
  600 €
 • 11 foto
  SHITET OKAZION OSE NDRROHET MAZDA 6 SPORT LUXURY
  Vetura

  SHITET OKAZION OSE NDRROHET MAZDA 6 SPORT LUXURY

  shitet okazion ose ndrrohet mazda 6 versioni sport luxury prodhim i tetor 2007 motorr 2.3 benzin+gaz

  Tiranë 9 qershor 14:46
  11.111.111 €
 • 6 foto
  Mazda3
  Vetura

  Mazda3

  Shitet mazda3 e sapo ardhur nga gjermania full option te gjitha sherbimet e sapo bera.me dokumenta t

  Tiranë 8 qershor 11:21
  4.800 €
 • 3 foto
  Mazda 6 portobagazh.
  Vetura

  Mazda 6 portobagazh.

  Shitet mazda 6 portobagazh, viti 2003, motorr 2.0 benzine plus gaz i shenuar ne leje, klima, airbag,

  Tiranë 5 qershor 08:26
  2.900 €
 • 6 foto
  Mazda 323 Diezel. Okazion
  Vetura

  Mazda 323 Diezel. Okazion

  Makina eshte ne gjendje shum te mire shitet per arsye mos perdorimi me sherbime te bera goma te reja

  Tiranë 4 qershor 08:44
  1.500 €
 • 5 foto
  Mazda 2001 Okazion 1.2 benxin 1350 euro sot
  Vetura

  Mazda 2001 Okazion 1.2 benxin 1350 euro sot

  Mazda viti 2001 me dokumenta te paguara te gjitha sherbimet e bera vaj filtra cmimi 1350 euro Okazio

  Tiranë 2 qershor 17:13
  1.350 €
 • 6 foto
  Mazda 2001 benxin Okazion 1350 euro sot okazion
  Vetura

  Mazda 2001 benxin Okazion 1350 euro sot okazion

  Mazda viti 2001 benxin 1.2 me dokumenta te paguara te gjitha sherbimet e bera vaj filtra cmimi 1600

  Tiranë 1 qershor 09:12
  1.350 €
 • 11 foto
  MAZDA 6, VITI 2008, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE
  Vetura

  MAZDA 6, VITI 2008, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë 28 maj 10:28
  4.000 €
 • 7 foto
  OKAZION MAZDA 121 500 leke
  Vetura

  OKAZION MAZDA 121 500 leke

  Okazion Mazda 121 shitet per arsye familjare. Letra deri ne gusht Cmimi 50.000 leke i padiskuturshe

  Tiranë 25 maj 12:36
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Benz vito
  Vetura

  Benz vito

  Benz Vito 109 cdi viti 2006 fotot flasin vet esht ne gjendje te shkeqyeshme i gatshem per cdo lloj

  Tiranë 20 maj 18:27
  4.200 €
 • 4 foto
  Mazda cx-7 GAZ-BENZINE
  Vetura

  Mazda cx-7 GAZ-BENZINE

  .targa gjermane.pa dogane.me gaz dhe ne leje gjermane qarkullimi.kamio automat.sedilje me ngrohje.Na

  Tiranë 13 maj 12:43
  7.800 €
 • 1 foto
  Mazda 3 Viti 2004 Benzine +Gaz
  Vetura

  Mazda 3 Viti 2004 Benzine +Gaz

  Mazda 3 Viti 2004 Benzine +Gaz implant muzike ,Ne gjendje te perkryer , letra te paguara deri N

  Tiranë 12 maj 15:42
  2.000 €
 • 11 foto
  SUPER OKAZION!! MAZDA 3 VITI 2005 MAFTE 1,6 SPORT
  Vetura

  SUPER OKAZION!! MAZDA 3 VITI 2005 MAFTE 1,6 SPORT

  SHITET PER ARSYE URGJENTE! MAZDA 3 SPORT, 1.6 NAFTE , VITI 2005, MANUALE 5 MARSHE, KLIMA TRONIK, XH

  Tiranë 12 maj 15:12
  2.000 €
 • 7 foto
  Mazda Premecy dizel
  Vetura

  Mazda Premecy dizel

  ne gjendje shum te mir

  Tiranë 11 maj 14:31
  1.390 €
 • 8 foto
  Mazda CX-7 (Benzine+GAZ)
  Vetura

  Mazda CX-7 (Benzine+GAZ)

  Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Ekonomike. Cmimi i diskutueshem.

  Tiranë 6 maj 13:42
  8.000 €
 • 0 foto
  Okazion Shitet Mazda 5
  Vetura

  Okazion Shitet Mazda 5

  Mazda 5 full option . 6+1 vende 2.0 naft shum ekonomike . Makina i ka te gjitha sherbimet e kryera n

  Tiranë 3 maj 23:04
  5.500 €
 • 6 foto
  Shitet ose nderohet
  Vetura

  Shitet ose nderohet

  Ne super gjendje cmimi 3 euro i diskutushem

  Tiranë 27 prill 17:23
  3 €
 • 4 foto
  Super okazion
  Vetura

  Super okazion

  super okazion vetem per pak dite shitet mazda 2 super gjendje automat viti 2004 1.4 nafte shume ekon

  Tiranë 25 prill 12:57
  3.300 €
 • 5 foto
  Mazda Demio Okaziooon!!!
  Vetura

  Mazda Demio Okaziooon!!!

  makina eshte ne gjendie shume te mire kilometra origjinale me impjant gazi e ardhur nga italia makin

  Tiranë 23 prill 16:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mazda 3
  Vetura

  Mazda 3

  MAKINA ne gjenje super,MAZDA 1.6 SPORT DIZEL,te gjitha sherbimet e bera ne GJERMANI me 4 Mars 2019,k

  Tiranë 23 prill 13:04
  3.800 €
 • 9 foto
  Mazda.shitet.nderrohet
  Vetura

  Mazda.shitet.nderrohet

  viti 2000.motori 2000 nafte.taksat dhe kolidimi 26 tetor.sig 26 dhjetor.ne gjendje te mire.makina nd

  Tiranë 23 prill 12:44
  1.350 €
 • 8 foto
  Mazda 2 Kambio Manuale 1.4 Nafte
  Vetura

  Mazda 2 Kambio Manuale 1.4 Nafte

  Mazda 2 1.4 Nafte fund i vitit 2004 me letra te prera deri ne nentor, makina ka 5 muaj ne shqiperi ,

  Tiranë 20 prill 22:00
  3.300 €
 • 4 foto
  Mazda3 blere ne dyqanin e mazdez
  Vetura

  Mazda3 blere ne dyqanin e mazdez

  Makina eshte e pajisur me te gjitha aksesoret qe mazda ofron. Tapiceri lekure kamje automat navigat

  Tiranë 10 prill 17:24
  18.000 €
 • 6 foto
  Mazda 6 mps
  Vetura

  Mazda 6 mps

  Mazdaspeed6 260 kf makina eshte e vecant ka 140000 km makina ndodhet ne greqi ... makina ndrohet me

  Tiranë 6 prill 15:18
  13.000 €