Vetura
Tiranë

Infiniti | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  INFINITI FX 35 MURANO PJES KAMBIMI
  Vetura

  INFINITI FX 35 MURANO PJES KAMBIMI

  shitetn pjes motorrike per INFINITI DHE MURANO CILINDER TESTAT PISTONA BJELLA SADOKART VITI 2006 069

  Tiranë Dje, 18:17
  10 €
 • 5 foto
  INFINITI FX35 BENZIN+GAZ VITI 2006
  Vetura

  INFINITI FX35 BENZIN+GAZ VITI 2006

  SHITET INFINITI NE GJENDJE PERFEKTE AUTOMAT BENZIN DHE GAZ DOKUMENTA TE AAPO PAGUARA

  Tiranë Dje, 18:17
  9.500 €
 • 5 foto
  INFINITY QX 30 VITI 2018 ME 8000 KM NGA ZVICRA
  Vetura

  INFINITY QX 30 VITI 2018 ME 8000 KM NGA ZVICRA

  INFINITY QX 30 VITI 2018 MOTORRI 2.2 NAFTE (mercedes benz) ARDHUR NGA ZVICRA ME LETRA TE PRERA MAKIN

  Tiranë 8 shtator 20:47
  24.500 €
 • 0 foto
  Makina Me Qera 15 Euro dita
  Vetura

  Makina Me Qera 15 Euro dita

  Japim me qera makina te llojeve te ndryshme Adresa Rr Elbasanit siper Fakultetit Ekonomik

  Tiranë 28 gusht 08:44
  16 €
 • 5 foto
  INFINITI FX 35 BENZIN+GAZ AUTOMAT
  Vetura

  INFINITI FX 35 BENZIN+GAZ AUTOMAT

  SHUTET INFINITI FX 35 BENZIN GAZ VITI 2005 AUTOMAT ME GJENDJE SHUM TE MIR

  Tiranë 31 korrik 10:45
  9.500 €
 • 11 foto
  Infinity FX35-3.5 Benzin +Gaz Sekuencial-AUTOMATIK
  Vetura

  Infinity FX35-3.5 Benzin +Gaz Sekuencial-AUTOMATIK

  Infinity FX35-3.5 Benzin + Gaz Sekuencial , Viti Prodhimit 2007 me 134.000 km , xhama te zinj origji

  Tiranë 27 korrik 12:25
  9.500 €
 • 7 foto
  NISSAN INFINITI FX35. 5.0 VITI 2011.75000 KM
  Vetura

  NISSAN INFINITI FX35. 5.0 VITI 2011.75000 KM

  VETEM SHITET NUK NDERROHET. NE GJENDE SUPER POTHUAJSE E RE. 4X4 AWD, GOMA TE REJA.DOKUMENTA PER 1 VI

  Tiranë 1 korrik 11:28
  31.000 €
 • 3 foto
  Infiniti FX35
  Vetura

  Infiniti FX35

  Infiniti FX35 AWD. Benzinë - Gaz (Libër garancie). Goma 20\', 100% të reja dhe me garanci. Automatik

  Tiranë 21 maj 16:51
  7.500 €
 • 7 foto
  Infinit Ex 35
  Vetura

  Infinit Ex 35

  Shitet Infinit viti i prodhimit 2005., 3,5 kubik. I ardhur nga Zvicrra, makina gjendet ne Kosove.

  Tiranë 4 prill 08:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Infiniti m35
  Vetura

  Infiniti m35

  infiniti 350 benzin, viti i pordhimit 2008 makina eshte ne super gjendje e gatshme per cfardo lloj p

  Tiranë 4 prill 08:05
  12.000 €
 • 4 foto
  Infiniti Skyline G37S -08
  Vetura

  Infiniti Skyline G37S -08

  Infiniti G37S Me letra te sapopaguara,deri ne 15/04/2019 Motor 3.7 V6 benzine 333CV,i aspiruar (Jo

  Tiranë 3 prill 20:57
  19.000 €
 • 6 foto
  Shitet Infiniti Q50
  Vetura

  Shitet Infiniti Q50

  Shitet infiniti Q50 2017 me liber servisi 35000 km origjinale. Ne gjendje motorrike dhe xhenerike te

  Tiranë 2 prill 09:32
  22.500 €
 • 4 foto
  Infinit 3.5 benzin - gas
  Vetura

  Infinit 3.5 benzin - gas

  Shitet infinit 3.5 benzin gaz vitit 2007 me te gjitha sherbimet e kryera. E gatshme per cdo lloj pro

  Tiranë 2 prill 08:36
  8.500 €
 • 5 foto
  shiten 2 autobuza iveco
  Vetura

  shiten 2 autobuza iveco

  shes 2 autobusa iveco te vitit 97 dhe 98..shiten per arsye mosperdorimi.. jane ne gjendje te mire te

  Tiranë 2 prill 06:19
  10.000 €
 • 7 foto
  INFINITI 350 BENZIN+GAZ VITI 2006 NDRIM
  Vetura

  INFINITI 350 BENZIN+GAZ VITI 2006 NDRIM

  Shitet Infiniti 350 Benzin+Gaz Lovato Viti 2006 Automat ne gjendje perfekte NDRIM

  Tiranë 1 prill 13:23
  11.000 €
 • 2 foto
  INFINITI FX35
  Vetura

  INFINITI FX35

  Të gjitha shërbimet të sapo bëra. Goma 100 % të reja. Çmimi 8500€ (Mundesi nderrimi)

  Tiranë 31 mars 21:17
  8.500 €