Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë | Benzinë |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  A 150 benzin automat 2005 . blije me keste
  Vetura

  A 150 benzin automat 2005 . blije me keste

  mercedes benz a 150 benzin automatik i sapo ardhur nga gjeraia e dogan te paguar ne gjendje perfekte

  Tiranë Sot, 14:05
  4.000 €
 • 4 foto
  Shitet ne gjendje perfekte sport
  Vetura

  Shitet ne gjendje perfekte sport

  Shitet Motor kamio freksion i sapo bere. . Makina esht ne gjendje shume te mire ... kondisioner 4 g

  Tiranë Sot, 14:05
  2.000 €
 • 5 foto
  AUTO999 SKODA FABIA HIGHLINE 1.2 BENZINE
  Vetura

  AUTO999 SKODA FABIA HIGHLINE 1.2 BENZINE

  Viti: 2011 Modeli: FABIA 1.2 BENZIN Karburanti: Benzin Ngjyra.....: Bezhë Kamjo......: Manual Ftohja

  Tiranë Sot, 14:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  AUTO999 SKODA FABIA HIGHLINE 1.2 BENZINE
  Vetura

  AUTO999 SKODA FABIA HIGHLINE 1.2 BENZINE

  Viti: 2011 Modeli: FABIA 1.2 BENZIN Karburanti: Benzin Ngjyra.....: Bezhë Kamjo......: Manual Ftohja

  Tiranë Sot, 14:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUTO 999 SKODA FABIA 1.4 BENZINE PANORAMA
  Vetura

  AUTO 999 SKODA FABIA 1.4 BENZINE PANORAMA

  Karburanti: BENZINE Ngjyra.....: BEZHE Kamjo......: MANUAL Ftohja.....: Klima Digitale Fuqia KW..:

  Tiranë Sot, 14:04
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MERCEDES BENZ AMG-LOOK C300 BENZIN 2011 AUTOMATIK
  Vetura

  MERCEDES BENZ AMG-LOOK C300 BENZIN 2011 AUTOMATIK

  MERCEDES BENZ AMG-LOOK C300 BENZIN 2011 AUTOMATIK NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE I POSA ARDHUR NGA

  Tiranë Sot, 14:04
  9.700 €
 • 7 foto
  AUTO 999 NISSAN MICRA VITI 2013
  Vetura

  AUTO 999 NISSAN MICRA VITI 2013

  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2013 Karburanti: BENZINE Ngjyra.....: BLU Kamjo......: AUTOM

  Tiranë Sot, 14:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Opel Vectra 1.6 benzin , (PA DOGAN)
  Vetura

  Opel Vectra 1.6 benzin , (PA DOGAN)

  makina eshte e sapoardhur nga gjermania .me klim .airbeg etj ne gjendje shume te mire

  Tiranë Sot, 14:03
  880 €
 • 6 foto
  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2004
  Vetura

  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2004

  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2004 Karburanti: BENZINE Ngjyra.....: E KALTER Kamjo......: A

  Tiranë Sot, 14:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2005
  Vetura

  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2005

  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2005 Karburanti: BENZINE Ngjyra.....: GRI E ERRET Kamjo......

  Tiranë Sot, 14:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  AUTO 999 NISSAN MICRA VITI 2015
  Vetura

  AUTO 999 NISSAN MICRA VITI 2015

  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2015 Karburanti: BENZINE Ngjyra.....: E GJELBER E HAPUR Kamj

  Tiranë Sot, 14:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN
  Vetura

  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN

  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2004 Karburanti: BENZINE Ngjyra.....: E KALTER Kamjo......: A

  Tiranë Sot, 14:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A6
  Vetura

  Audi A6

  Audi A6 2.0 Benzin Viti: 2012 KM: 160.000 Fener Full LED Matrix / Sensor Shiu / Drita Adaptive 4 Dr

  Tiranë Sot, 14:02
  19.999 €
 • 5 foto
  AUTO 999 DAIHATSU SIRION 2010 AUTOMAT
  Vetura

  AUTO 999 DAIHATSU SIRION 2010 AUTOMAT

  AUTO 999 DAIHATSU SIRION 2010 AUTOMAT Karburanti: BENZINE Ngjyra.....: E BARDHE Kamjo......: AUTOMA

  Tiranë Sot, 14:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  AUTO 999 HYUNDAI I20 VITI 2011
  Vetura

  AUTO 999 HYUNDAI I20 VITI 2011

  AUTO 999 HYUNDAI I20 VITI 2011 Karburanti: BENZINE Ngjyra.....: GRI Kamjo......: AUTOMAT Ftohja....

  Tiranë Sot, 14:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZION PASSAT 2014 FULL
  Vetura

  OKAZION PASSAT 2014 FULL

  Passat viti 2014 FULl OPTION Me 69.000 km E sapo targuar Ne gjendje perfekte cmimi:9300 euro i

  Tiranë Sot, 14:01
  9.300 €
 • 3 foto
  MERCEDES BENZ E-CLASS 1998
  Vetura

  MERCEDES BENZ E-CLASS 1998

  Shitet Mercedes Benz 4 fenersh (e-class) look elegance ngjyre blu e erret, me hapje qendrore me 2 ce

  Tiranë Sot, 14:00
  2.500 €
 • 5 foto
  AUDI A4 2009 FULL OPTION
  Vetura

  AUDI A4 2009 FULL OPTION

  Shitet Audi A4 viti i prodhimit 2009, në gjëndje të shkëlqyer mekanike, motorike dhe estetike. Makin

  Tiranë Sot, 13:57
  9.000 €
 • 6 foto
  FORD FOCUS SE 2014
  Vetura

  FORD FOCUS SE 2014

  Shitet Ford Focus model SE,i ardhur nga Amerika me 65000 km viti 2014 ne gjendje te shkelqyer (SI E

  Tiranë Sot, 13:57
  8.000 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz C250 LOOK-AMG FULL FULL
  Vetura

  Mercedes-Benz C250 LOOK-AMG FULL FULL

  Mercedes-Benz c--250--Benzin Motorr 1.8 204KW- Viti Prodhimit 2012,ka dale ne shitje ne 2014 i sapo

  Tiranë Sot, 13:55
  1 €
 • 8 foto
  Okazion Citroen C4
  Vetura

  Okazion Citroen C4

  Shes Citroen C4 viti 2011, kambio manuale, 1.4 benzine, 197 mije km origjinale te verifikueshme tek

  Tiranë Sot, 13:54
  4.599 €
 • 8 foto
  \"OKAZION\"Mercedes-Benz C250 LOOK-AMG FULL FULL
  Vetura

  \"OKAZION\"Mercedes-Benz C250 LOOK-AMG FULL FULL

  Mercedes-Benz c--250--Benzin Motorr 1.8 204KW- Viti Prodhimit 2013,ka dale ne shitje ne 2014 i sapo

  Tiranë Sot, 13:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  VW POLO, AUTOMAT, 2001
  Vetura

  VW POLO, AUTOMAT, 2001

  Shitet VW POLO, AUTOMAT, 1.4 benzine, viti 2001, me dokumenta te paguara deri ne dhjetor 2019. Maki

  Tiranë Sot, 13:53
  1.900 €
 • 4 foto
  Shitet Seat Ibiza
  Vetura

  Shitet Seat Ibiza

  Shitet Seat Ibiza e prodhuar ne dhjetor 2011 dhe e blere tek Porsche Albania ne maj 2012. Motorr 1.4

  Tiranë Sot, 13:52
  5.300 €
 • 11 foto
  ??CITROEN C1 1.0Benzin Automat 12/2005??
  Vetura

  ??CITROEN C1 1.0Benzin Automat 12/2005??

  💥3690€🇨🇭CITROEN C1 1.0Benzin Automat 12/2005 162mij km(Liber sherbimesh) sapo ardhur nga zvicra🇨🇭me

  Tiranë Sot, 13:50
  3.690 €
 • 7 foto
  Citroen C4 ne gjendje perfekte
  Vetura

  Citroen C4 ne gjendje perfekte

  Makina eshte blere tek koncesionari i Citroen me 0 km. dhe eshte perdorur nga nje person i vetem, mb

  Tiranë Sot, 13:50
  5.500 €
 • 6 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Shitet Golf4 1.4 benzin viti 1999 ne gjendje te mire. Kolaudimi deri ne shkurt 2020 siguracion deri

  Tiranë Sot, 13:47
  1.900 €
 • 11 foto
  Opel Corsa.1.4.Automat.07.????
  Vetura

  Opel Corsa.1.4.Automat.07.????

  Opel Corsa.1.4..AUTOMAT. 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Cmimi 5700 Euro Me letra te saop prera per 1 vit.. E

  Tiranë Sot, 13:47
  5.700 €
 • 6 foto
  Okazion Chevrolet Matiz 2008-automatik
  Vetura

  Okazion Chevrolet Matiz 2008-automatik

  Chevrolet Matiz, Ardhur nga zvicra,0,8 .Benzin konsumon 100 km 4 Litra Dogane e paguar,Kondicioner,A

  Tiranë Sot, 13:45
  2.700 €
 • 11 foto
  VW JETTA  GLI  LINE  2013 BENXINE
  Vetura

  VW JETTA GLI LINE 2013 BENXINE

  VW JETTA 2013 BENXINE 56 MIJE MILJE KAMBIO MANUALE START & STOP KEYS LES GO KAMERA ORIGJINALE

  Tiranë Sot, 13:39
  10.500 €
 • 11 foto
  NISSAN JUKE, VITI 2012, AUTOMATIKE, 1.6 BENZINE
  Vetura

  NISSAN JUKE, VITI 2012, AUTOMATIKE, 1.6 BENZINE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 benzine, kambio automatike, viti prodhimit 20

  Tiranë Sot, 13:39
  11.800 €
 • 4 foto
  VW JETTA 2011 BENXINE 2.5 SEL AUTOMATIKE
  Vetura

  VW JETTA 2011 BENXINE 2.5 SEL AUTOMATIKE

  Vw jetta benxine 2.5 automatike super gjendje full option .100 mij milje sapo ardhur nga usa e pa pe

  Tiranë Sot, 13:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DAIHATSU TERIOS, 2007, 4X4,AUTOMATIKE, 1.5 BENZINE
  Vetura

  DAIHATSU TERIOS, 2007, 4X4,AUTOMATIKE, 1.5 BENZINE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.5 benzine, kambio automatike, 4X4, viti prodhim

  Tiranë Sot, 13:38
  6.800 €
 • 5 foto
  Mercedez c clas c300 benzin gaz
  Vetura

  Mercedez c clas c300 benzin gaz

  Shitet mercedez benz c 300 benzin gaz te sapovendosur me 3 vjet garanci tek eltoni auto gaz viti 20

  Tiranë Sot, 13:37
  11.900 €
 • 11 foto
  RENAULT CLIO, 2009, AUTOMATIKE, 1.2 BENZINE
  Vetura

  RENAULT CLIO, 2009, AUTOMATIKE, 1.2 BENZINE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.2 benzine, kambio automatike, viti prodhimit 20

  Tiranë Sot, 13:37
  4.200 €
 • 3 foto
  DAIHATSU SIRION 1.3 BENZIN ME LETRA PER NJE VIT
  Vetura

  DAIHATSU SIRION 1.3 BENZIN ME LETRA PER NJE VIT

  Daihatsu sirion 1.3 benzin manual me letra per nje vit te paguara 173.000 km

  Tiranë Sot, 13:35
  2.000 €
 • 3 foto
  JAGUAR XJ6 -92 ... SHITET OSE NDERROHET
  Vetura

  JAGUAR XJ6 -92 ... SHITET OSE NDERROHET

  JAGUAR XJ6 3.2 BENZINE MANUAL SENDILE LEKURE XHAMA ELEKTRIK MUNDESI NDERRIMI

  Tiranë Sot, 13:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SMART FORTWO, VITI 11/2004,AUTOMAT, 0.7 BENZINE
  Vetura

  SMART FORTWO, VITI 11/2004,AUTOMAT, 0.7 BENZINE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 0.7 benzine, kambio automatike

  Tiranë Sot, 13:34
  2.450 €
 • 11 foto
  FIAT PANDA 4X4, 2006, MANUALE, 1.3 BENZINE
  Vetura

  FIAT PANDA 4X4, 2006, MANUALE, 1.3 BENZINE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.3 benzine, kambio manuale, 4X4, viti prodhimit

  Tiranë Sot, 13:33
  3.500 €
 • 10 foto
  VW GOLF 6 1.4 TSI 160CV 2011
  Vetura

  VW GOLF 6 1.4 TSI 160CV 2011

  Golf 6, DSG1.4 TSI (SI e kuqe) 160 kuaj fuqi, 180000 km origjinale me liber sherbimesh. Sensor parki

  Tiranë Sot, 13:33
  9.600 €
 • 9 foto
  OKAZION SKODA YETI 2012 7500 Euro
  Vetura

  OKAZION SKODA YETI 2012 7500 Euro

  Skoda Yeti 1.2 TSI, DSG. Makina esht ekonomike, ne gjendje perfekte motorrike, xhenerike po ashtu e

  Tiranë Sot, 13:32
  7.500 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN TIGUAN, 2009, AUTOMAT, 1.6 NAFTE
  Vetura

  VOLKSWAGEN TIGUAN, 2009, AUTOMAT, 1.6 NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 TSI, kambio automatike, vi

  Tiranë Sot, 13:32
  8.500 €
 • 2 foto
  MAZDA CX-5 VITI 2014
  Vetura

  MAZDA CX-5 VITI 2014

  MAZDA CX-5 VITI 2014 KM 39.000 MANUAL 2.0 BENZIN I SAPOTARGUAR

  Tiranë Sot, 13:31
  15.000 €
 • 11 foto
  Volkswagen Passat CC, VITI 2009, Automatike, Full
  Vetura

  Volkswagen Passat CC, VITI 2009, Automatike, Full

  Makina eshte me dogane +targa+siguracion te paguara, motorr 1.8 benzine, kambio autoamtike, viti pro

  Tiranë Sot, 13:30
  11.200 €
 • 11 foto
  SEAT IBIZA, VITI 2013, AUTOMATIKE, 1.2 BENZINE
  Vetura

  SEAT IBIZA, VITI 2013, AUTOMATIKE, 1.2 BENZINE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 1.2 benzine, kambio automatike

  Tiranë Sot, 13:30
  6.900 €
 • 11 foto
  NISSAN QASHQAI, 2009, MANUALE, 1.6 BENZINE
  Vetura

  NISSAN QASHQAI, 2009, MANUALE, 1.6 BENZINE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 benzine, kambio manuale, viti prodhimit 2009,

  Tiranë Sot, 13:30
  6.900 €
 • 11 foto
  Mercedes C CLASS SUPER SUPER GJENDJE (NDERROHET)
  Vetura

  Mercedes C CLASS SUPER SUPER GJENDJE (NDERROHET)

  -MOTORR 2.3 W6 BENZINE (MOTORRI ME I MIRE) -VITI 2007-2008 -TAVAN PANORAMIK -KAMBIO AUTOMAT 7/G -KOM

  Tiranë Sot, 13:29
  10.500 €
 • 11 foto
  VW TIGUAN, VITI 2015, AUTOMATIKE, 2.0 BENZINE
  Vetura

  VW TIGUAN, VITI 2015, AUTOMATIKE, 2.0 BENZINE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 TSI, kambio automatike, viti prodhimit 2015,

  Tiranë Sot, 13:29
  16.500 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz C 240 Benzin Viti 2005
  Vetura

  Mercedes Benz C 240 Benzin Viti 2005

  Mercedes Benz C 240 Benzin Viti 2005 Makina me Dogane Cmimi 5.300€ Motorri ideal per Impjant Gazi Gj

  Tiranë Sot, 13:29
  5.300 €
 • 7 foto
  Golf VI Viti 2009 Automat 1.4 Benzine F1 Super
  Vetura

  Golf VI Viti 2009 Automat 1.4 Benzine F1 Super

  Golf VI TSI 1.4 Steptronic, viti 2009, 155 mije km me liber sherbimi ( mund ti kontrolloni tek VW )

  Tiranë Sot, 13:28
  8.300 €