Vetura
Tiranë

Hyundai | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  AUTO 999 HYUNDAI I20 VITI 2011
  Vetura

  AUTO 999 HYUNDAI I20 VITI 2011

  AUTO 999 HYUNDAI I20 VITI 2011 Karburanti: BENZINE Ngjyra.....: GRI Kamjo......: AUTOMAT Ftohja....

  Tiranë Sot, 14:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUTO 999 HYUNDAI SANTA FE
  Vetura

  AUTO 999 HYUNDAI SANTA FE

  AUTO 999 HYUNDAI SANTA FE VITI 2006 Karburanti: NAFTE Ngjyra.....: E ZEZE Kamjo......: AUTOMAT Fto

  Tiranë Sot, 14:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  AUTO 999 HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFTE 2007
  Vetura

  AUTO 999 HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFTE 2007

  AUTO 999 HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFTE 2007 Karburanti: NAFTE Ngjyra.....: E ZEZE Kamjo......: AUTOMAT F

  Tiranë Sot, 14:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OKAZION AUTOMJET DIPLOMATIK
  Vetura

  OKAZION AUTOMJET DIPLOMATIK

  OKAZION Shitet automjet diplomatik. Gjendja e mjetit e shkelqyer VETEM 81800 KM ORIGJINALE HYUNDAI I

  Tiranë Sot, 13:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HYUNDAI TUCSON, 2015, AUTOMATIKE, 2.0 CRDI NAFTE
  Vetura

  HYUNDAI TUCSON, 2015, AUTOMATIKE, 2.0 CRDI NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit

  Tiranë Sot, 13:31
  17.500 €
 • 10 foto
  HYUNDAI I30, VITI 2010, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE
  Vetura

  HYUNDAI I30, VITI 2010, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 10-2

  Tiranë Sot, 13:29
  5.500 €
 • 10 foto
  HYUNDAI ACCENT 2015-1.6 NAFTE
  Vetura

  HYUNDAI ACCENT 2015-1.6 NAFTE

  GJENERATA E RE E MODELIT HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFTE E VITIT 2015 SUPER EKONOMIKE. CMIMI: 8200 EURO I

  Tiranë Sot, 12:34
  8.200 €
 • 9 foto
  HYUNDAI 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OPSIONE ( NDERROHET)
  Vetura

  HYUNDAI 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OPSIONE ( NDERROHET)

  -KAMBIO AUTOMATIKE -MOTORR 2.0 NAFTE CRDI EKONOMIKE -CLIMA DIGITALE -ABS -ESP -SRS -SENSOR SHIU -SES

  Tiranë Sot, 12:17
  6.900 €
 • 4 foto
  Hyundai Tucson 2006 Benzin-Gaz
  Vetura

  Hyundai Tucson 2006 Benzin-Gaz

  Shitet Hyundai Tucson viti 2006. Motorr 2.0 Benzine-Gaz, Kambio automatike, xhama dhe pasqyra elektr

  Tiranë Sot, 12:05
  6.300 €
 • 8 foto
  HYUNDAI i30 BENZIN 1.4 VITI 2009
  Vetura

  HYUNDAI i30 BENZIN 1.4 VITI 2009

  HYUNDAI i 30 1.4 BENZIN,VITI 2009,KLIMA,KOMANDA NE TIMON,XHAMA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE,E ARDHUR N

  Tiranë Sot, 12:02
  4.400 €
 • 5 foto
  Fuaristrad 3300euro benzin gaz
  Vetura

  Fuaristrad 3300euro benzin gaz

  Honday me letra te sapo prera.siguracion dhe taksat kan nje jave qe i jan bere.makina eshte 2,4benzi

  Tiranë Sot, 09:46
  3.300 €
 • 7 foto
  HYUNDAI 2.0 NAFTE 4 X 4.MUND NDERRIMiiiiiiiiiiiiii
  Vetura

  HYUNDAI 2.0 NAFTE 4 X 4.MUND NDERRIMiiiiiiiiiiiiii

  SHITET HYUNDAI SANTA FE.NAFTE MOTORI 2.0 crdi NDER MOTORRAT ME EKONOMIK 6 litra per 100 klm.motorr i

  Tiranë Sot, 09:44
  4.600 €
 • 9 foto
  Shitet Hyundai Tucson 1.6 Nafte Viti 2007 Manual
  Vetura

  Shitet Hyundai Tucson 1.6 Nafte Viti 2007 Manual

  Shitet Hyundai Tucson 1.6 Nafte viti 2007 kamjo manuale klima 4x4 sallon lekure disqe alumini mbyllj

  Tiranë Sot, 09:36
  5.799 €
 • 4 foto
  HYUNDAI SANTA FE V.2008 AUTOMAT... SUPER OKAZION
  Vetura

  HYUNDAI SANTA FE V.2008 AUTOMAT... SUPER OKAZION

  Vit prodhimi 2008. nafte Kambio automat 5 vende me nav 2 usb kamera parkimi Full.gomat 80% 8 mu

  Tiranë Sot, 09:12
  7.500 €
 • 6 foto
  OKAZJON Hyundai Terracan dizel
  Vetura

  OKAZJON Hyundai Terracan dizel

  Okazion:shitet foristrad Hyundai terracan viti 2005 me naft,2.9 kubik,kamio manual,xhamat elektrik,

  Tiranë Sot, 09:09
  5.300 €
 • 8 foto
  HYUNDAI TUKSON 2.0 NAFTE AUTOMAT
  Vetura

  HYUNDAI TUKSON 2.0 NAFTE AUTOMAT

  HYUNDAI TUKSON 2.0 NAFTE CRDI KAMIO AUTOMAT TRONIK .SALLON LEKURE . KLIMA DICITALE XHAMA TE ZI.

  Tiranë Sot, 08:58
  5.600 €
 • 0 foto
  Hyundai Porter vtshkarkuse
  Vetura

  Hyundai Porter vtshkarkuse

  Shitet Hyundai vetshkarkuese ne 3 anet.Viti prodhimit 2002 motorr nafte 2.4 ne gjendje shume te mi

  Tiranë Sot, 08:32
  7.500 €
 • 11 foto
  Auto Moni 001.Auto Shotje0684562303Tirane.
  Vetura

  Auto Moni 001.Auto Shotje0684562303Tirane.

  Auto Moni 001.Auto Shitje Blerje Auto Okazion.Km Origjinale Me Garanci Full Opsion Full Servis.Auto

  Tiranë Sot, 07:38
  7.499 €
 • 5 foto
  Hyundai Santa Fe
  Vetura

  Hyundai Santa Fe

  Makina ne gjendje perfekte me 78mi km origjinale. Makina eshte ekonomike dhe e shkathet me kamio man

  Tiranë Sot, 06:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Hyunday
  Vetura

  Hyunday

  Makina esht super gjendje sapo ardhur nga zvicra te gjitha serviset bera goma te reja km 1630 me lib

  Tiranë Dje, 18:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Hyundai Santa Fe 2.2 Nafte Automat -06
  Vetura

  Hyundai Santa Fe 2.2 Nafte Automat -06

  Hyundai Santa Fee 2.2 Nafte , Viti Prodhimit 2006 me 133.000 km origjinale , kamio automat , disqe

  Tiranë Dje, 17:15
  7.500 €
 • 0 foto
  Hyundai Santafe.okazion2009full full opsion7.700E
  Vetura

  Hyundai Santafe.okazion2009full full opsion7.700E

  Okazion.naft 2009 Automat+Tronic 2009 full full opsion full full servis makina eshte bere me porosi

  Tiranë Dje, 17:09
  7.700 €
 • 0 foto
  Okazion.2.2naft.full opsion.8.400Euro
  Vetura

  Okazion.2.2naft.full opsion.8.400Euro

  Okazion.2.2naft2008full opsion.automatic+tronic.Me Taksa Gusht 2019.sapo targuar.targe vipi.makina

  Tiranë Dje, 17:01
  8.400 €
 • 5 foto
  Hyundai ix35
  Vetura

  Hyundai ix35

  Shitet hyundai ix35 Motorr 2.0 nafte shume ekonomike ne konsum. makina eshte familjare shum konfor

  Tiranë Dje, 16:13
  8.500 €
 • 7 foto
  Matrix me dokumenta SUPER OKAZION
  Vetura

  Matrix me dokumenta SUPER OKAZION

  OKAZION!! HUNDAY MATRIX VITI:2004 MOTORRI:1.6 BENZINE KAMBIO:MANUALE LETRAT DER NE KORRIK 2019 VAJ D

  Tiranë Dje, 12:12
  2.300 €
 • 11 foto
  HYUNDAI ACCENT 2016-1.6 NAFTE
  Vetura

  HYUNDAI ACCENT 2016-1.6 NAFTE

  HYUNDAI ACCENT-2016 -1.6 NAFTE CMIMI: 8800 EURO i Diskutueshem >>>Kontakt:0682060517 &gt

  Tiranë Dje, 11:52
  8.800 €
 • 11 foto
  HYUNDAI SONATA 2016 (2.0 VETEM GAZ/LPG E FABRIKUAR
  Vetura

  HYUNDAI SONATA 2016 (2.0 VETEM GAZ/LPG E FABRIKUAR

  HYUNDAI YF SONATA>>DELUXE--2016-2.0 (VETEM ME GAZ-LPG E FABRIKUAR) CMIMI: 11490 EURO i disku

  Tiranë Dje, 11:52
  11.490 €
 • 0 foto
  Makina me Qera te 2019 Duke Fiffuar nga 20 euro
  Vetura

  Makina me Qera te 2019 Duke Fiffuar nga 20 euro

  Makina me Qera te 2019 Duke Fiffuar nga 20 euro Dita Tel 067 20 21 77

  Tiranë Dje, 10:38
  20 €
 • 9 foto
  Shes Hyundai Sonata
  Vetura

  Shes Hyundai Sonata

  Shes Hyundai Sonata te sapoblere ne Gjermani e targuar dhe me impiant gazi te ri te sappvendosur Lov

  Tiranë Dje, 08:44
  7.000 €
 • 7 foto
  SHITET- HUNDAI MATRIX 1.5CRDI 2009
  Vetura

  SHITET- HUNDAI MATRIX 1.5CRDI 2009

  Model: Hunday Matrix Viti: 2009 Kambio: Manuale Motorri: 1.5 crdi me zinxhir Celsa: 2 Me dagane te

  Tiranë Dje, 08:44
  3.700 €
 • 5 foto
  hynday i 30 1.6 nafte
  Vetura

  hynday i 30 1.6 nafte

  ne gjendje perfekte me goma te reja nuk ka nevoj per sherbime

  Tiranë Dje, 07:24
  4.200 €
 • 11 foto
  HYUNDAI ACCENT 2016-1.6 NAFTE
  Vetura

  HYUNDAI ACCENT 2016-1.6 NAFTE

  HYUNDAI ACCENT E VITIT 2016 1.6 NAFTE. ACCENT, MODELI I RI DHE GJENERATA E RE ME PORTOBAGAZH. >

  Tiranë 15 qershor 21:54
  8.700 €
 • 11 foto
  HYUNDAI AVANTE 2016-(1.6 VETEM ME GAZ)
  Vetura

  HYUNDAI AVANTE 2016-(1.6 VETEM ME GAZ)

  Hyundai Avante e vitit 2016 me motor 1.6 vetem dhe vetem me gaz nga fabrika. Makina ka nje pamje m

  Tiranë 15 qershor 21:42
  10.300 €
 • 5 foto
  Hyndai Santa Fe
  Vetura

  Hyndai Santa Fe

  Vit prodhimi 2008.nafte ,2200,kambio automat ,5 vende ,me nav 2 usb .kamera parkimi .full.gomat 80%

  Tiranë 15 qershor 19:53
  8.700 €
 • 11 foto
  HYUNDAI SONATA 2.0 (VETEM ME GAZ/LPG NGA FABRIKA
  Vetura

  HYUNDAI SONATA 2.0 (VETEM ME GAZ/LPG NGA FABRIKA

  HYUNDAI YF SONATA/SPORT -2015-2.0 (VETEM ME GAZ-LPG E FABRIKUAR) AUTOMATIKE (42.500 KM-ORGJINALE) C

  Tiranë 15 qershor 17:21
  8.990 €
 • 4 foto
  Shitet Me Dekumenta Te Rregullta
  Vetura

  Shitet Me Dekumenta Te Rregullta

  ⚠️Okazion⚠️ Shitet Per Arsye Familjare I Sapo Ardhur

  Tiranë 15 qershor 15:21
  5.500 €
 • 3 foto
   Hyundai Tucson 2007 Benzin+gaz
  Vetura

  Hyundai Tucson 2007 Benzin+gaz

  Shitet Hyundai Tucson 4wd, e sapo ardhur nga Italia dhe e sapo targuar dhe me taksa te paguara deri

  Tiranë 15 qershor 12:31
  6.800 €
 • 3 foto
  SANTA FE
  Vetura

  SANTA FE

  Hyundai Santa Fe, 2005, motor 2.0, Konsumi Nafte 10 litra/100 km, 150.000 km, siguracion, taksa, kol

  Tiranë 15 qershor 11:32
  4.700 €
 • 5 foto
  HYUNDAI SANTA FE 2.2D 4X4 175.000KM AUTOMAT
  Vetura

  HYUNDAI SANTA FE 2.2D 4X4 175.000KM AUTOMAT

  📍HYUNDAI SANTA FE, PREJARDHJA ZVICRA. 📍MAKINA NDODHET NE KUKES 📍CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM. 📍TAKSA D

  Tiranë 15 qershor 10:55
  7.500 €
 • 9 foto
  Jepet me Qera 25 mij lek = 24 ore
  Vetura

  Jepet me Qera 25 mij lek = 24 ore

  Jepet me Qera 25 mij lek = 24 ore 067 20 111 33 Hyundai Getz 1.0 Benzin Kamio Manuale Kondicjone

  Tiranë 15 qershor 10:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  hyundai matrix 1.5 nafte
  Vetura

  hyundai matrix 1.5 nafte

  makina eshte ne gjendje perfekte te gjiths dokumet sa po te bera vaj filtra te gjitha xheneriket gom

  Tiranë 15 qershor 10:25
  2.000 €
 • 0 foto
  HYNDAI TUCSON AUTOMATIK KLIMA
  Vetura

  HYNDAI TUCSON AUTOMATIK KLIMA

  HYNDAI TUCSON VITI 2010 NAFTE 2.0 CRDI KAMBIO AUTOMATIKE KLIMA AUTOMATIK ME 2 ZONA ABS 10 AIRBAG ESP

  Tiranë 15 qershor 09:51
  8.900 €
 • 3 foto
  Hyundai i30 dizel
  Vetura

  Hyundai i30 dizel

  E sapo cdoganuar dhe me letra per 1 vit

  Tiranë 15 qershor 09:22
  4.500 €
 • 2 foto
  Shitet hyundaj santafe 200 naft 4x4
  Vetura

  Shitet hyundaj santafe 200 naft 4x4

  Shes hondaj super gjendje Motorr 200 naft 4x4 kamje manual Viti 2002 me xhama te zi orgjinal M

  Tiranë 14 qershor 20:00
  3.100 €
 • 7 foto
  Hyundai Tucson 2008
  Vetura

  Hyundai Tucson 2008

  Shitet Hyundai Tucson, Suv. Xhama te zinj te fabrikes, 4 rrota aktive, ABS, Airbag, 6 marrshe, Pasqy

  Tiranë 14 qershor 19:15
  6.800 €
 • 3 foto
  Hyundai Santa Fe benzin+gaz
  Vetura

  Hyundai Santa Fe benzin+gaz

  SHITET Honday Santa Fe,Gaz Benzine me dokumenta te sapobera,regjistrim per here te pare,makine e imp

  Tiranë 14 qershor 13:21
  4.700 €
 • 5 foto
  Hyndai Terracan 2007 AUTOMAT
  Vetura

  Hyndai Terracan 2007 AUTOMAT

  Makina ne gjendje perfekte, 218000Km Origjinale. Sherbimet e bera ne kohe vaj filtra rryp motorri-di

  Tiranë 14 qershor 08:54
  6.500 €
 • 11 foto
  HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 2007 K.AUTOMATIKE
  Vetura

  HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 2007 K.AUTOMATIKE

  HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 2007 Kambio automatike,klima,kompjuter bordi,pasqyra elektrike dhe me palo

  Tiranë 13 qershor 10:23
  7.800 €
 • 1 foto
  SHITET HYNDAI
  Vetura

  SHITET HYNDAI

  SHITET Makina eshte ne gjendje shum te Mir e gacme per cdo lloj prove Benzin&Gas me dokumenta te

  Tiranë 12 qershor 21:08
  1.500 €
 • 5 foto
  Hyundai Santa Fe dizel -07
  Vetura

  Hyundai Santa Fe dizel -07

  shitet hyundai santafe 2.2 nafte ne gjedje te mir motori xhenerike, 6800 euro i diskutushe nr 0684

  Tiranë 12 qershor 10:43
  6.800 €