Vetura
Tiranë

Nissan | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Nissan Juke 2012
  Vetura

  Nissan Juke 2012

  Nissan juke viti 2012 , mjeti eshte ne gjendje te mire motorike po ashtu dhe xhenerike . Xhama elekt

  Tiranë Sot, 20:44
  12.000 €
 • 2 foto
  Okazion!!! Nissan Micra 1.5 nafte 2004
  Vetura

  Okazion!!! Nissan Micra 1.5 nafte 2004

  Nissan micra 2004 motorri 1.5 nafte manuale, shume ekonomike, 5 porta, 4 gomat e reja, letrat te pag

  Tiranë Sot, 20:24
  1.900 €
 • 9 foto
  OKAZION NISSAN MURANO 3.5 benzine+gas
  Vetura

  OKAZION NISSAN MURANO 3.5 benzine+gas

  Makina eshte ne gjendje shum te mire 205,000 km te gjitha sherbimet e sapo bera letrat deri ne 03/20

  Tiranë Sot, 18:53
  7.000 €
 • 3 foto
  Nisan Micra Gaz Benzin fabrike
  Vetura

  Nisan Micra Gaz Benzin fabrike

  Shitet Nisan micra gaz benzin montim fabrike motorr 1 mish gomat jane te reja sapo jane vene 200 eu

  Tiranë Sot, 18:49
  2.400 €
 • 10 foto
  Nissan 350z automat benzin full okazion !!!
  Vetura

  Nissan 350z automat benzin full okazion !!!

  Shitet:Nissa 350z benzine automat viti 2003 ardhur nga amerika ne gjendje perfekte ka vetem 47350 mi

  Tiranë Sot, 18:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Nisan micra
  Vetura

  Nisan micra

  Nisan micra 1.5 naft shum ekonomike

  Tiranë Sot, 18:34
  2.600 €
 • 9 foto
  Nisan x trail 2.2 dizel.4×4
  Vetura

  Nisan x trail 2.2 dizel.4×4

  Ardhur nga Gjermania ne gjendje te shkelqyer shume e mbajtur edhe e paster.dogane e paguar Kamjo man

  Tiranë Sot, 18:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Nisan 2008 naft 2.0full kovertim 165 km 7500 euro
  Vetura

  Nisan 2008 naft 2.0full kovertim 165 km 7500 euro

  Nisan viti 2008 naft 2.0 ka 165 km sa po ka ardhur me dogan te paguar esht full full me ekstrat opsi

  Tiranë Sot, 17:35
  7.500 €
 • 8 foto
  Nissan Motors
  Vetura

  Nissan Motors

  Nissan Gtr Black Edition DBA. Viti i prodhimit 2013, motorri 3.8 liter V6 Biturbo me 549 HP. 4100 mi

  Tiranë Sot, 17:19
  79.999 €
 • 4 foto
  NISSAN ROGUE.BENZIN+GAZ
  Vetura

  NISSAN ROGUE.BENZIN+GAZ

  Nissan Rogue, model amerikan motor 2500cc benzin —gas, automat, kondicioner, sedile ngrohje, letra

  Tiranë Sot, 16:43
  8.500 €
 • 6 foto
  Shitet Nissan Almera
  Vetura

  Shitet Nissan Almera

  Nissan Almera Okazion shum i mire per makine Familiare, me baxhazh te gjerë, Tapiceria ne gjendje sh

  Tiranë Sot, 16:26
  2.300 €
 • 11 foto
  NISSAN QASHQAI, 2009, MANUALE, 1.6 BENZINE
  Vetura

  NISSAN QASHQAI, 2009, MANUALE, 1.6 BENZINE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 benzine, kambio manuale, viti prodhimit 2009,

  Tiranë Sot, 13:58
  6.900 €
 • 0 foto
  Nissan Micra 1.2 2004 me dogan 2700euro
  Vetura

  Nissan Micra 1.2 2004 me dogan 2700euro

  Nisan Micra 1.2 benzin me 90mi km orgjinale ne gjendje te shkelqyer me dogane te paguar gati per tar

  Tiranë Sot, 13:55
  2.700 €
 • 11 foto
  NISSAN QASHQAI, 11/2010, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE
  Vetura

  NISSAN QASHQAI, 11/2010, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë Sot, 13:46
  8.700 €
 • 11 foto
  NISSAN QASHQAI, 2016, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE
  Vetura

  NISSAN QASHQAI, 2016, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit

  Tiranë Sot, 13:40
  18.200 €
 • 11 foto
  NISSAN JUKE, VITI 2012, AUTOMATIKE, 1.6 BENZINE
  Vetura

  NISSAN JUKE, VITI 2012, AUTOMATIKE, 1.6 BENZINE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 benzine, kambio automatike, viti prodhimit 20

  Tiranë Sot, 13:39
  11.800 €
 • 11 foto
  NISSAN QASHQAI,2010, MANUALE, 6+1 VENDE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  NISSAN QASHQAI,2010, MANUALE, 6+1 VENDE, 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4x4, viti pro

  Tiranë Sot, 13:15
  8.800 €
 • 8 foto
  Nisan 2008 full full km 164 km kovertim 7500euro
  Vetura

  Nisan 2008 full full km 164 km kovertim 7500euro

  Nisan viti 2008 naft 2.0 ka 164 km sa po ka ardhur me dogan te paguar esht full full me ekstrat opsi

  Tiranë Sot, 13:06
  7.500 €
 • 5 foto
  Nissan Patrol 3.0Di
  Vetura

  Nissan Patrol 3.0Di

  Shes Nissan Patrol .Viti 2002. Makina esht ne gjendje shum te mir , me te gjitha sherbimet te kryera

  Tiranë Sot, 10:53
  7.300 €
 • 9 foto
  Nissan Pathfinder 2.5 dci 4WD AUTOMATIKE
  Vetura

  Nissan Pathfinder 2.5 dci 4WD AUTOMATIKE

  Shitet Nissan Pathfinder Motori(CC):2.5L DCi Viti Prodhimit 2010 Transmisioni Automatike Tipi Karbur

  Tiranë Sot, 10:50
  10.700 €
 • 5 foto
  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN
  Vetura

  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN

  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2004 Karburanti: BENZINE Ngjyra.....: E KALTER Kamjo......: A

  Tiranë Sot, 09:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2004
  Vetura

  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2004

  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2004 Karburanti: BENZINE Ngjyra.....: E KALTER Kamjo......: A

  Tiranë Sot, 09:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2005
  Vetura

  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2005

  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2005 Karburanti: BENZINE Ngjyra.....: GRI E ERRET Kamjo......

  Tiranë Sot, 09:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  AUTO 999 NISSAN MICRA VITI 2015
  Vetura

  AUTO 999 NISSAN MICRA VITI 2015

  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2015 Karburanti: BENZINE Ngjyra.....: E GJELBER E HAPUR Kamj

  Tiranë Sot, 09:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  AUTO 999 NISSAN MICRA VITI 2013
  Vetura

  AUTO 999 NISSAN MICRA VITI 2013

  AUTO 999 NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2013 Karburanti: BENZINE Ngjyra.....: BLU Kamjo......: AUTOM

  Tiranë Sot, 09:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OKAZION!!! Nissan Juke Automat, Gjendje 10/10
  Vetura

  OKAZION!!! Nissan Juke Automat, Gjendje 10/10

  Shitet Nissan Juke viti i prodhimit 2014. Motorr 1.6 cc Benzine. Kambio Automatike. Timon hidraulik.

  Tiranë Sot, 09:07
  11.700 €
 • 5 foto
  Nisan mikra
  Vetura

  Nisan mikra

  Shitet makina. E vitit 2004 1.3 brnzine me letra me te gjitha sherbimet e bera ne gjendje sh te mir

  Tiranë Sot, 09:01
  1.799 €
 • 11 foto
  NISSAN QASHQAI, 12/2011, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  NISSAN QASHQAI, 12/2011, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 12/2

  Tiranë Sot, 08:39
  11.900 €
 • 3 foto
  Karroceri Nisan Navara 2012...dhe 2014
  Vetura

  Karroceri Nisan Navara 2012...dhe 2014

  Karroceri Nisan Navara 1 Viti 2012.eshte ngjyre e zeze...dhe Tjetra 2014 ngjyre kafe e erret.jan shu

  Tiranë Sot, 08:36
  1.700 €
 • 3 foto
  Shitet Nissan Qashqai+2
  Vetura

  Shitet Nissan Qashqai+2

  Nissan Qashqai +2, Suv viti 2012,versioni Tekna full option,motorr diesel 2.0. Kambio automatike 4×4

  Tiranë Sot, 08:21
  11.500 €
 • 10 foto
  ??NISSAN MICRA 1.4Benzine Automat 2006??
  Vetura

  ??NISSAN MICRA 1.4Benzine Automat 2006??

  💥3990€🇨🇭NISSAN MICRA 1.4Benzine Automat 2006, 83mij km liber sherbimi sapo ardhur nga zvicra🇨🇭me dog

  Tiranë Sot, 08:20
  3.990 €
 • 3 foto
  Nissan Primera shitet ose ndrrohet
  Vetura

  Nissan Primera shitet ose ndrrohet

  Nisan primera viti 2003 motorr 1.8 benxin gaz, kamera parkimi pas, letrat i kan maru ne qershor. Cmi

  Tiranë Sot, 00:25
  1.700 €
 • 5 foto
  Nissan micra 1.0 benzine Shitet/Nderrohet
  Vetura

  Nissan micra 1.0 benzine Shitet/Nderrohet

  NISSAN Micra ,motorr 998cc,176000 km,ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,baxha xhami,me

  Tiranë Dje, 23:12
  1.150 €
 • 5 foto
  Nissan Patrol Y61
  Vetura

  Nissan Patrol Y61

  Shitet Nissan patrol 4x4 , motorr nafte 2.8 turbo diesel ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e

  Tiranë Dje, 21:23
  6.300 €
 • 5 foto
  Nissan Micra 1.2 Benzine
  Vetura

  Nissan Micra 1.2 Benzine

  Shitet Nissan Micra 1.2 benzine ne gjendje shume te mire ,km te pershkruara -35000km,kamio automatik

  Tiranë Dje, 15:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NISSAN NOTE 2008 KLIMA
  Vetura

  NISSAN NOTE 2008 KLIMA

  NISSAN NOTE VITI 2008 NAFTE 1.5 KAMBIO MANUALE KLIMA AUTOMATIK ME 2 ZONA ABS 10 AIRBAG ESP PASQYRA

  Tiranë Dje, 14:56
  3.800 €
 • 5 foto
  NISSAN QASHQAI +2 AUTOMATIK KLIMA
  Vetura

  NISSAN QASHQAI +2 AUTOMATIK KLIMA

  NISSAN QASHQAI +2 VITI 2008 2.0 NAFTE 4 WD KAMBIO AUTOMATIKE KLIMA AUTOMATIK ME 2 ZONA ABS 10 AIR

  Tiranë Dje, 14:54
  7.900 €
 • 7 foto
  Nissan Micra Benzin-Gaz OKAZION !!!
  Vetura

  Nissan Micra Benzin-Gaz OKAZION !!!

  Shitet Nissan Micra sport 1.2 Benzine-Gaz viti 2004 ne gjendie shum te mire, 150 mij km,sherbimet e

  Tiranë Dje, 14:31
  2.700 €
 • 5 foto
  SHITET NISAN viti 2000 ne gjenje pune te mir 1200
  Vetura

  SHITET NISAN viti 2000 ne gjenje pune te mir 1200

  Shitet Nisan ne gjenje pune te mir ka dy vjet pa pagu taksat shitet edhe pa letra per terrene malore

  Tiranë Dje, 12:46
  999 €
 • 0 foto
  Shitet kamjo Automatike per Nissan Patrol Y61
  Vetura

  Shitet kamjo Automatike per Nissan Patrol Y61

  Shitet kamjo Automatike per Nissan Patrol Y61

  Tiranë Dje, 11:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nissan patrol Y60 per pjese kembimi
  Vetura

  Nissan patrol Y60 per pjese kembimi

  Nissan patrol Y60 per pjese kembimi

  Tiranë Dje, 11:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nissan Patrol 3000 cc viti 2005
  Vetura

  Nissan Patrol 3000 cc viti 2005

  Shes Nissan Patrol i vitit 2005, me 120.000 km origjinale, e sapo targuar dhe me taksa e sigiracion

  Tiranë Dje, 10:54
  11.500 €
 • 4 foto
  Shitet Nissan Patrol
  Vetura

  Shitet Nissan Patrol

  Shes Nissan Patrol i vitit 2005, me 120.000 km origjinale, e sapo targuar dhe me taksa e sigiracion

  Tiranë Dje, 10:54
  10.400 €
 • 1 foto
  Foristrade 4x4 Nissan 2.5 nafte viti 2008
  Vetura

  Foristrade 4x4 Nissan 2.5 nafte viti 2008

  Shes Nissan pathfinder 4x4 e vitit 2008, 2.5 nafte me 179000 km origjinale, 4 xhamat elektrik, klima

  Tiranë Dje, 10:54
  7.300 €
 • 1 foto
  Shes Nissan Pathfinder 4x4 viti 2007
  Vetura

  Shes Nissan Pathfinder 4x4 viti 2007

  Shes per Nissan Pathfinder 2.5 nafte, 6+1 vende, e vitit 2007, ardhur nga Italia e sapo targuar. Mje

  Tiranë Dje, 10:54
  7.700 €
 • 4 foto
  Nissan Micra 2001
  Vetura

  Nissan Micra 2001

  Shitet Nissan Micra viti 2001. motorr 1.0 benzine,me kondicioner me te gjitha sherbimet e sapo bera

  Tiranë Dje, 08:25
  1.500 €
 • 5 foto
  SHITET NISSAN JUKE / MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  SHITET NISSAN JUKE / MUNDESI NDERRIMI

  Marka : Nissan Juke Viti : 2013 Kambjo : Automatike Benzin 1.6 50000 km E kuqe Tirane 12000€ Tel

  Tiranë Dje, 01:23
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Nissan Almera e sapo ardhur nga Zvicra!! U SHIT!!
  Vetura

  Nissan Almera e sapo ardhur nga Zvicra!! U SHIT!!

  Nissan almera 1.8 benzine e sapo ardhur nga zvicra. Ne gjendje super te mire me historik sherbimi ng

  Tiranë 24 qershor 18:42
  1.900 €
 • 8 foto
  Nissan Murano 3.5 Benzin-Gas
  Vetura

  Nissan Murano 3.5 Benzin-Gas

  Shitet Nissan Murano 3.5 Benzin Gas. 118.000 km me liber sherbimesh. Makina eshte full options , ka

  Tiranë 24 qershor 17:47
  1 €
 • 3 foto
  Shitet nisan micra
  Vetura

  Shitet nisan micra

  Shitet nisan micra 1.3 viti 2015 i ardhur nga Dubai me dogan te paguar kilometra 26000 ne super gjen

  Tiranë 24 qershor 16:02
  8.000 €