Vetura
Tiranë

Jeep | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Jeep 2.5 nafte
  Vetura

  Jeep 2.5 nafte

  Shitet jeep 2.5 nafte n gjendje shum te mire me letra per 1 vit 99mij milje origjinale cmimi i disku

  Tiranë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Jeep Wagoneer
  Vetura

  Shitet Jeep Wagoneer

  Shitet Jeep Wangoneer 2,8 nafte viti 2008 automat super gjendje me letra per 1 vit 200mij km te veta

  Tiranë Sot, 07:25
  13.000 €
 • 5 foto
  Jeep Cherokee kamjo automat 2.7 Naft, super gjendj
  Vetura

  Jeep Cherokee kamjo automat 2.7 Naft, super gjendj

  Shitet Jeep Cherokee kamjo automat, 4x4 viti 2004, makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte,

  Tiranë Dje, 21:21
  4.500 €
 • 9 foto
  OKAZION: JEEP CHEROKEE AUTOMAT NAFTE VITI 2007
  Vetura

  OKAZION: JEEP CHEROKEE AUTOMAT NAFTE VITI 2007

  OKAZION: JEEP CHEROKEE AUTOMAT NAFTE ...ESA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR , DISQE ALUMINI

  Tiranë Dje, 21:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Jeep Grand Cheroke 1995, 4.0 benzine-gaz,4000 euro
  Vetura

  Jeep Grand Cheroke 1995, 4.0 benzine-gaz,4000 euro

  Shitet Fuoristrade Jeep Grand Cheroke, viti 1995, ngjyre e zeze, kambio manuale, motorr 4.0 benzine-

  Tiranë Dje, 18:17
  4.000 €
 • 11 foto
  Jeep Wrangler 4X4 AUTOMAT
  Vetura

  Jeep Wrangler 4X4 AUTOMAT

  Me targa Shqiptare, Full Option 4 Goma te reja, i gatshem per ç'do lloj prove

  Tiranë Dje, 16:34
  28.000 €
 • 6 foto
  Jeep Wrangler 3.8 Benzin-Gaz Automat Mundsi Ndrrim
  Vetura

  Jeep Wrangler 3.8 Benzin-Gaz Automat Mundsi Ndrrim

  Jeep Wrangler 3.8 Benzine-Gaz , Viti Prodhimit 2008 , me 169.000 km ,sallon cope , kamio Automat , g

  Tiranë Dje, 16:22
  23.000 €
 • 6 foto
  Jeep Comander 3.7 Benzine-Gaz Automat
  Vetura

  Jeep Comander 3.7 Benzine-Gaz Automat

  JEEP Comander 3.7 Benzin-Gaz , Viti Prodhimit 2007 me 182.000 km , sallon cope , xhama te zinj origi

  Tiranë Dje, 16:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet makine JEEP COMPASS
  Vetura

  Shitet makine JEEP COMPASS

  Makina eshte benzine-gaz dhe shume ekonomike me 3000 lek te reja ben 500 km. Makina eshte full optio

  Tiranë Dje, 13:06
  6.000 €
 • 8 foto
  JEPET ME QERA
  Vetura

  JEPET ME QERA

  Jepet me Qera Nr.Tel 0672011133 Jeep cherokee 2.7 Nafte Kamio Automatike me kondicioner Viti 2005

  Tiranë Dje, 10:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet jeep cheroke
  Vetura

  Shitet jeep cheroke

  Shitet makina jeep cheroke motor 2.1 turbo ne gjendje shume te mire motorike xhenerike e pa punuar s

  Tiranë 14 qershor 17:13
  1.400 €
 • 4 foto
  OKAZION....
  Vetura

  OKAZION....

  jeep wrangler 1988 makina eshte e restauriar nga fillimi 4.2 benzine gaz

  Tiranë 14 qershor 17:13
  13.000 €
 • 11 foto
  Jeep Cherokee 2.8 CRD limited Full Opsion
  Vetura

  Jeep Cherokee 2.8 CRD limited Full Opsion

  Shitet Jeep Cherokee 2.8 CRD limited, viti fund 2006 4x4, 269000 km, Kambio automatike , ridodo me t

  Tiranë 14 qershor 16:15
  5.500 €
 • 6 foto
  OKAZION Jeep Cherokee 2005
  Vetura

  OKAZION Jeep Cherokee 2005

  Shitet Jeep Cherokee 2.8 Nafte ne gjendie te shkelqyer teknikisht dhe vizualisht. Të gatshem per cd

  Tiranë 13 qershor 14:41
  7.500 €
 • 11 foto
  Jeep Cheroke 2.8 Diesel-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL
  Vetura

  Jeep Cheroke 2.8 Diesel-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL

  Jeep Cheroke 2.8 Diesel , Viti Prodhimit 2012 me 130.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon lekur

  Tiranë 13 qershor 12:11
  14.200 €
 • 6 foto
  :::::(OKAZION):::::
  Vetura

  :::::(OKAZION):::::

  Urgjent•••••ahitet Jeep Wrangler ne gjendje shum te mire . Mjeti ka motor 3.8L benzine ka

  Tiranë 11 qershor 00:49
  11.400 €
 • 11 foto
  Jeep Wrangler 3.6 Benzin-SAPO ARDHUR ME DOGAN
  Vetura

  Jeep Wrangler 3.6 Benzin-SAPO ARDHUR ME DOGAN

  Jeep Wrangler 3.6 Benzin , Viti Prodhimit 2010 , I sapo ardhur , me dogan te paguar , gati per taga

  Tiranë 8 qershor 13:02
  24.000 €
 • 3 foto
  JEEP WRANGLER
  Vetura

  JEEP WRANGLER

  Shitet Jeep Wrangler motorr 2.4 benzine + gaz.mjeti eshte ne gjendje te perkryer me te gjitha sherbi

  Tiranë 7 qershor 20:09
  13.000 €
 • 4 foto
  Jeep Comander 3.7 Benzine-Gaz Automat 6+1 -07
  Vetura

  Jeep Comander 3.7 Benzine-Gaz Automat 6+1 -07

  JEEP Comander 3.7 Benzin-Gaz , Viti Prodhimit 2007 me 167.000 km , sallon cope , xhama te zinj origi

  Tiranë 6 qershor 10:09
  8.000 €
 • 5 foto
  Shitet makina JEEP GRAND CHEROKE
  Vetura

  Shitet makina JEEP GRAND CHEROKE

  Shitet makine JEEP Grand Cheroke. Gjendja e makines eshte shume e mire me te gjitha sherbimet e krye

  Tiranë 5 qershor 12:10
  4.300 €
 • 5 foto
  Okazion Jeep
  Vetura

  Okazion Jeep

  Timon ne krah Anglez.Ne gjendje shume te mire,motorike dhe xhenerike. Cmimi 4000 euro i pa diskutush

  Tiranë 3 qershor 09:23
  4.000 €
 • 8 foto
  OKAZION: Jeep Cherokee AUTOMAT NAFTE VITI 2007
  Vetura

  OKAZION: Jeep Cherokee AUTOMAT NAFTE VITI 2007

  OKAZION: JEEP CHEROKEE AUTOMAT NAFTE..ESA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR, DISQE ALIMINI GO

  Tiranë 1 qershor 22:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Jeep Patriot
  Vetura

  Jeep Patriot

  Jeep Patriot 2.4 benzine automatike 4x4(perfekt per impjant gasi)viti 15/12/2009.sapo importuar nga

  Tiranë 30 maj 09:16
  8.700 €
 • 6 foto
  OKAZION!! 2015 Jeep Wrangler Unlimited 4X4
  Vetura

  OKAZION!! 2015 Jeep Wrangler Unlimited 4X4

  Okazion!! Shitet Jeep Wrangler viti 2015 me kamio automatike e ardhur nga USA, nje pronar ,e blere m

  Tiranë 27 maj 18:17
  30.000 €
 • 7 foto
  Jeep grand Cherokee
  Vetura

  Jeep grand Cherokee

  Makina eshte me dokumenta per 1 vit goma te reja imjant gazi goma te reja shume e paster 4.7 v8 LTD

  Tiranë 26 maj 20:45
  5.500 €
 • 11 foto
  Jeep Grand Cherokee 2.7 CRDi  LIMITED (4x4)
  Vetura

  Jeep Grand Cherokee 2.7 CRDi LIMITED (4x4)

  LIMITED, motorr dhe kamio - Mercedes Benz - FULL OPTION Makina është në gjendje shumë të mirë. Send

  Tiranë 26 maj 13:23
  2.800 €
 • 0 foto
  Jeep 4.0 benzine shitet
  Vetura

  Jeep 4.0 benzine shitet

  Shitet jeep 4.0 benzin gaz makina seshte perdorur fare ka ndenjtur ne garazhd taksat e paguar vec ku

  Tiranë 21 maj 15:26
  18.000 €
 • 11 foto
  JEEP GRAND CHEROKEE, 2007, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE
  Vetura

  JEEP GRAND CHEROKEE, 2007, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.99 cc nafte, kambio automatike, viti prodhimit

  Tiranë 20 maj 13:58
  7.700 €
 • 7 foto
  Jeep grand cheroke 2.7 cdi
  Vetura

  Jeep grand cheroke 2.7 cdi

  Jeep grand cheroke 2.7 cdi automat viti 2003 me 237 mij klm full opsion motorr benci sendilje elektr

  Tiranë 19 maj 13:06
  3.400 €
 • 5 foto
  Jeep Cherokee
  Vetura

  Jeep Cherokee

  Shitet jeep ne gjendje perfekte viti 2001 162000 km I pa pershkrum.... Fotot tregojn te terat....

  Tiranë 17 maj 17:19
  8.500 €
 • 9 foto
  Jeep Grand Cherokee 4x4 Overland
  Vetura

  Jeep Grand Cherokee 4x4 Overland

  Jeep Grand Cherokee.i ardhur nga Zvicra ne korrik 2018.ne gjendje perfekte.xhenerike motorrike dhe v

  Tiranë 14 maj 16:33
  19.500 €
 • 5 foto
  JEEP CHEROKEE BENZIN GAZ 3.7 KAMBIO AUTOMATIKE
  Vetura

  JEEP CHEROKEE BENZIN GAZ 3.7 KAMBIO AUTOMATIKE

  Jeeo Cherokee, motorr 3700cc benzine dhe gaz, 4x4 me 3 modalitete, kambio automatike, viti prodhimit

  Tiranë 6 maj 08:48
  4.500 €
 • 5 foto
  Jeep-Cherokee 2.1D-91
  Vetura

  Jeep-Cherokee 2.1D-91

  Shitet Jeep Cherokee ne gjendje shume te mire pune me sherbime te bera me dokumenta te paguara per 1

  Tiranë 29 prill 14:34
  1.700 €
 • 8 foto
  Shitet jeep grand cheroke me letra italiane
  Vetura

  Shitet jeep grand cheroke me letra italiane

  Shitet jeep grand cheroke me letra italiane viti 2002 nafte kambio automatike cmimi 1800 euro per me

  Tiranë 23 prill 09:50
  1.800 €
 • 5 foto
  Jeep sheroke 4×4 2.7 nafte automat
  Vetura

  Jeep sheroke 4×4 2.7 nafte automat

  Super gjendje Cdo sherbim i bere 5ani 1 vit dekumenta te sa bera Vetem shitet jo ndrrim Cmimi 5 mil

  Tiranë 19 prill 18:18
  500.000 Lek
 • 8 foto
  Jeep liberty 3.7 gaz benzin mundesi ndrrimi
  Vetura

  Jeep liberty 3.7 gaz benzin mundesi ndrrimi

  Jeep liberty 3.7 gaz benzin automat viti 2009 me 89 mij milje full opsion ne gjendje perfekte shum e

  Tiranë 12 prill 22:55
  8.800 €
 • 2 foto
  Okazion : Jeep viti 2007 .
  Vetura

  Okazion : Jeep viti 2007 .

  Shitet makine ne gjendje shum te mire pune . Me dokumenta te rregullta . Te intresuarit te kontaktoj

  Tiranë 12 prill 21:30
  8.500 €
 • 5 foto
  Jepp Renegat
  Vetura

  Jepp Renegat

  Shes Jepp Renegad 3700 kubik. ne gjendje te shkelqyer motorrike, xhenerike, kamjo e çdo gje qe ka ma

  Tiranë 11 prill 18:20
  4.000 €
 • 0 foto
  Jeep liberty 3.7 gaz benzin viti 2009 nderrohet
  Vetura

  Jeep liberty 3.7 gaz benzin viti 2009 nderrohet

  Jeep liberty 3.7 gaz benzin viti 2009 me 88 mij klm full opsion ne gjendje perfekte shum e bukur si

  Tiranë 7 prill 21:15
  8.500 €
 • 4 foto
  Jeep.3.7Benzin2008Full .Model Amerikan.
  Vetura

  Jeep.3.7Benzin2008Full .Model Amerikan.

  SHITET 🚙 Jeep Commander.3.7Benzin.2007-2008.4X4.E Zeze.Automatic+Tronic.180.000Km Origjinale.Prollim

  Tiranë 7 prill 14:40
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Jeep liberty 3.7 gaz benzin mundesi ndrrimi
  Vetura

  Jeep liberty 3.7 gaz benzin mundesi ndrrimi

  Jeep liberty 3.7 gaz benzin viti 2009 me 88 mij klm full opsion shum e paster si makin dhe shum e ve

  Tiranë 6 prill 15:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Jeep Wrangler 2015
  Vetura

  Shitet Jeep Wrangler 2015

  Shitet Jeep Wrangler 2015. E blere ne Gjermani me 0 kilometer. Te gjitha sherbimet e bera tek konces

  Tiranë 5 prill 12:10
  23.500 €
 • 6 foto
  Jeep Grand cherokee
  Vetura

  Jeep Grand cherokee

  Shitet jeep grand cherokee 300 nafte (Nuk e kap taksa luksit) ne gjendje shume te mire Automatike m

  Tiranë 4 prill 08:32
  10.000 €
 • 7 foto
  Jeep Cherokee dizel
  Vetura

  Jeep Cherokee dizel

  Jeep cherokee, kamje Automatike , 2.8 nafte , 4X4 me 4 pozicione , gomat 100% te reja te sapovena ,

  Tiranë 4 prill 05:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Jeep cherokee
  Vetura

  Jeep cherokee

  jeep cherokee 2.4 makine esht ne gjendje shum te mire nga te gjitha, ika gjitha sherbimet e bera ne

  Tiranë 4 prill 04:38
  5.400 €
 • 1 foto
  NEW - Jeep Wrangler PRO !
  Vetura

  NEW - Jeep Wrangler PRO !

  2003 - 4x4. 4000 CC. Benzine + Gaz. Automatik. 158,000 KM ( Original ). 5 goma te reja profesionale

  Tiranë 4 prill 01:57
  13.000 €
 • 5 foto
  Jeep Wrangler
  Vetura

  Jeep Wrangler

  Jeep wrangler 1992 / 2.5L benzin -gaz (koke te pistonint me sistem vaj ) 113 000 milje te kaluera .

  Tiranë 4 prill 01:29
  10.000 €
 • 7 foto
  Jeep Grand Cherokee 2.7 nafte
  Vetura

  Jeep Grand Cherokee 2.7 nafte

  Jeep Grand Cherokee 2.7 nafte motorr benzi full option ne gjendje shum te mir letrat sapo te paguara

  Tiranë 4 prill 01:28
  4.300 €
 • 0 foto
  Jeep Cherokee per pjes kembimit
  Vetura

  Jeep Cherokee per pjes kembimit

  Shitet per pjes kembimit jep shirok viti 2003

  Tiranë 4 prill 00:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Jeep Grand Cherokee -07
  Vetura

  Jeep Grand Cherokee -07

  Shitet Jeep Grand Cherokee vit prodhim 2007 3.7 v6 Laredo ... 4x4 ... Makina ndodhet ne USA Cmimi

  Tiranë 4 prill 00:08
  9.000 €