Vetura
Tiranë

Seat | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Shitet Seat Altea 1.4 benzin,ideal per impjant gaz
  Vetura

  Shitet Seat Altea 1.4 benzin,ideal per impjant gaz

  Makina eshte ne gjendje shume te mire xhnerike dhe motorike!

  Tiranë Sot, 20:05
  3.500 €
 • 4 foto
  OKAZION SEAT ALTEA VITI 2009 MOTOR 1.9 TDI
  Vetura

  OKAZION SEAT ALTEA VITI 2009 MOTOR 1.9 TDI

  SHES SEAT ALTEA VITI 10/2009 MOTOR 1.9 NAFTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE. ME TE GJITHA OPSIONET; KLIMA ,

  Tiranë Sot, 19:20
  4.200 €
 • 11 foto
  Okazion SEAT ALTEA XL 2.0 T(DI) Automat 110mije km
  Vetura

  Okazion SEAT ALTEA XL 2.0 T(DI) Automat 110mije km

  Shitet Seat Altea XL 2.0 T(DI) e kuqe viti 2007 110 mije km orgjinale 6 marshe R Sport makina es

  Tiranë Sot, 19:17
  5.000 €
 • 3 foto
  Okazion! Shitet seat Ibiza 2012
  Vetura

  Okazion! Shitet seat Ibiza 2012

  Shitet seat Ibiza 2012. Ngjyre vishnje , 67.000 km. 1.2 Benzine. Sensor parkimi , kamio automatik ,e

  Tiranë Sot, 18:58
  6.000 €
 • 9 foto
  Seat Altea 1.9 automat 2007 bli me keste
  Vetura

  Seat Altea 1.9 automat 2007 bli me keste

  shitet seat altea 1.9 naft automat me dogan te paguar disqe alumini goma te reja xhama te zi origjin

  Tiranë Sot, 18:44
  5.000 €
 • 2 foto
  SEAT ALTEA,AUTOMAT,DUKE FILLUAR NGA 25 EURO DITA
  Vetura

  SEAT ALTEA,AUTOMAT,DUKE FILLUAR NGA 25 EURO DITA

  OFROJM MAKINA TE NDRYSHME ME QERA DUKE FILLUAR NGA 25 EURO DITA,MUND TE NA NDIQNI NE FACEBOOK OSE IN

  Tiranë Sot, 17:42
  25 €
 • 11 foto
  SEAT LEON 2.0 TDI 2009 182.000km
  Vetura

  SEAT LEON 2.0 TDI 2009 182.000km

  SEAT LEON 2.0 TDI 2009 182.000km NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE I RUAJTUN BRENDA DHE JAS

  Tiranë Sot, 17:34
  4.600 €
 • 8 foto
  Seat Ibiza 2010
  Vetura

  Seat Ibiza 2010

  Seat Ibiza 1.4 benzine ,viti 2010 ne gjendje shume te mire , e pershtatshme per impjant gazi, taksa

  Tiranë Sot, 17:15
  4.199 €
 • 2 foto
  Seat Leon , 2011 !!!!!!!!!
  Vetura

  Seat Leon , 2011 !!!!!!!!!

  Seat Leon , 1.4 benzin teper ekonomik , i pershtatshem edhe per impiant gazi. I blere me 0 km te Por

  Tiranë Sot, 17:06
  4.300 €
 • 8 foto
  Okazion ⌛️ Shitet Seat Leon 1.9 Nafte
  Vetura

  Okazion ⌛️ Shitet Seat Leon 1.9 Nafte

  Shitet Seat leon 1,9 TDI nafte viti 2008 , Me 172,000 km origjinale e blere te koncesionari porsche

  Tiranë Sot, 16:40
  4.000 €
 • 11 foto
  SEAT ALTEA 2.0 nafte automatike
  Vetura

  SEAT ALTEA 2.0 nafte automatike

  Shitet Seat ALTEA e sapo ardhur nga gjermania.Makina eshte ne gjendje te shkelqyer mekanike xhenerik

  Tiranë Sot, 16:22
  4.700 €
 • 11 foto
  Seat ALTEA 2.0 nafte automatike
  Vetura

  Seat ALTEA 2.0 nafte automatike

  Shes Seat altea e sapo ardhur nga Gjermania. ne gjendje te shkelqyer me 160 mije km origjinale te ve

  Tiranë Sot, 16:22
  4.600 €
 • 8 foto
  SHITET SEAT ALTEA 2005
  Vetura

  SHITET SEAT ALTEA 2005

  SHES SEAT ALTEA; VITI 2005, KAMBIO AUTOMATIKE ,ME 163.000KM ORIGJINALE TE VERTETUESHME, NAFTE , SHUM

  Tiranë Sot, 16:22
  4.400 €
 • 7 foto
  Seat alhambra
  Vetura

  Seat alhambra

  Shitet seat alhambra 1.9 t(di) te kuqe dok.. deri ne tetor 2019 te paguara 4+1 vende ne leje qarkull

  Tiranë Sot, 16:09
  3.500 €
 • 11 foto
  Seat Altea XL viti 2011,automat,1.6 TDI, 8000 euro
  Vetura

  Seat Altea XL viti 2011,automat,1.6 TDI, 8000 euro

  Shitet Seat Altea XL, viti 2011, kambio automatike, 1.6 TDI, 5 porta, ngjyrë e zezë-shumë i bukur, k

  Tiranë Sot, 15:30
  8.000 €
 • 6 foto
  Seat Ibiza Automatike
  Vetura

  Seat Ibiza Automatike

  Shitet Seat Ibiza. Motorri: 1.4 Benzine. Kambio: Automatike. Fuqia: 86KF. Viti i prodhimit: 2008. K

  Tiranë Sot, 14:29
  3.900 €
 • 9 foto
  Seat Ibiza 1.9 tdi
  Vetura

  Seat Ibiza 1.9 tdi

  -Makina eshte me dogan te paguar. -Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. -Motor 1.9 naft

  Tiranë Sot, 14:08
  2.299 €
 • 6 foto
  SEAT ALTEA, VITI 2006, MANUALE, 1.6 BENZINE+GAZ
  Vetura

  SEAT ALTEA, VITI 2006, MANUALE, 1.6 BENZINE+GAZ

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, viti 2006, motorr 1.6 benzine+gaz (la

  Tiranë Sot, 13:49
  4.700 €
 • 11 foto
  SEAT IBIZA, VITI 2013, AUTOMATIKE, 1.2 BENZINE
  Vetura

  SEAT IBIZA, VITI 2013, AUTOMATIKE, 1.2 BENZINE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 1.2 benzine, kambio automatike

  Tiranë Sot, 13:41
  6.900 €
 • 8 foto
  Opel Astra dizel
  Vetura

  Opel Astra dizel

  Shitet makinë seat altea, viti 2005, 2000 dizel, i janë bërë dokumentet deri në 15 tetor dhe të gjit

  Tiranë Sot, 13:11
  3.700 €
 • 5 foto
  SEAT Ibiza 1.6 benzin, AUTOMAT
  Vetura

  SEAT Ibiza 1.6 benzin, AUTOMAT

  🚘- Seat Ibiza LETRA TE SAPOPRERA. 🚨- KAMIO AUTOMAT 😍 📍- Motor: 1.6 benzin 📍- Viti: 11.2000 📍- Fuqi

  Tiranë Sot, 11:20
  2.100 €
 • 7 foto
   - Seat Ibiza 1.4 benzin ?
  Vetura

  - Seat Ibiza 1.4 benzin ?

  📍 - Makina eshte e sapo ardhur nga Zvicrra me dogane te paguar, e gatshme per cdo lloj prove. Te dh

  Tiranë Sot, 11:20
  2.250 €
 • 6 foto
  Seat Altea 2.0 FSi - viti 2006
  Vetura

  Seat Altea 2.0 FSi - viti 2006

  ? - Seat Altea ? - Motor: 2.0 FSi (benzin) ? - Viti: 2006 ? - Kondicioner ? - Xhama elektrik ? - Pa

  Tiranë Sot, 11:20
  3.500 €
 • 5 foto
  Seat Ibiza 1.4 benzin - viti 2001
  Vetura

  Seat Ibiza 1.4 benzin - viti 2001

  Seat Ibiza Motor: 1.4 benzin Kamio: Manuale Fuqia Motorike: 44 kW Konsumi: 5 - 5.5 l/100km Viti: 20

  Tiranë Sot, 11:19
  1.800 €
 • 10 foto
  Auto City - Seat Leon, 07/2007,2.0tdi,Automat ??
  Vetura

  Auto City - Seat Leon, 07/2007,2.0tdi,Automat ??

  Seat Leon •07/2007 •186.000 KM •2.0 Nafte Full Options Sapo ardhur nga swiss???? Cmimi : 5.900

  Tiranë Sot, 11:14
  5.900 €
 • 7 foto
  SEAT ALTEA 1.9TDI NDROHET ME PORTOBAGAZH
  Vetura

  SEAT ALTEA 1.9TDI NDROHET ME PORTOBAGAZH

  *SHITET SEAT ALTEA PER ARSYE EKONOMIKE *MAKINA KA VOLANTIN QE BEN ZHURME POR NUK ESHTE PER TU NDERRU

  Tiranë Sot, 08:45
  3.300 €
 • 5 foto
  Seat leon
  Vetura

  Seat leon

  Ne gjendje shume te mire motor 1.6 xhama elektrik te zinj origjinal mbrapa komanda ne timon sedilje

  Tiranë Dje, 21:17
  4.300 €
 • 0 foto
  Seat toledo 1.6 mpi benzine
  Vetura

  Seat toledo 1.6 mpi benzine

  Shitet ose nderrohet seat toledo 1.6 benzine me motorre te thjeshte, i pershtatshem per impiant gaz

  Tiranë Dje, 16:23
  3.500 €
 • 5 foto
  SEAT ALTEA XL 2.0 TDI VITI 2010
  Vetura

  SEAT ALTEA XL 2.0 TDI VITI 2010

  SEAT ALTEA XL 2.0 TDI VITI 2010 KAMIO MANUALE 6 MARSHE NAVIGATOR KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMA

  Tiranë Dje, 14:54
  5.900 €
 • 5 foto
  SEAT IBIZA 1.4 NAFTE 2010
  Vetura

  SEAT IBIZA 1.4 NAFTE 2010

  SEAT IBIZA 1.4 NAFTE TDI VITI 2010 KAMIO MANUALE 5 MARSHE NAVIGATOR KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMP

  Tiranë Dje, 14:54
  5.450 €
 • 3 foto
  Okazion. Seat ibiza 1.4
  Vetura

  Okazion. Seat ibiza 1.4

  Seat ibiza 1.4 benzin 8 valvula me letra per 1 vit gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me ko

  Tiranë Dje, 08:34
  1.200 €
 • 0 foto
  Seat Ibiza
  Vetura

  Seat Ibiza

  Seat ibiza 1.9 TDI 02 me dokumenta te rregullta

  Tiranë Dje, 01:44
  2.500 €
 • 0 foto
  Seat Leon dizel
  Vetura

  Seat Leon dizel

  seat 200 naft automat sapo ardhur nga italia ne gjendie perfekte sherbime e bera ne itali

  Tiranë 24 qershor 20:18
  6.500 €
 • 1 foto
  seat ibiza fr sport
  Vetura

  seat ibiza fr sport

  makine sportive 1.8 benzine

  Tiranë 24 qershor 16:42
  2.600 €
 • 4 foto
  Seat Leon
  Vetura

  Seat Leon

  Seat leon viti 2010 e sapoardhur, me letra deri ne janar 2020, me 117000 mije km, te gjitha sherbim

  Tiranë 24 qershor 15:42
  5.300 €
 • 5 foto
  Seat leon 2010
  Vetura

  Seat leon 2010

  Seat leon viti 2010 e sapoardhur, me letra deri ne janar 2020, me 109000 mije km, te gjitha sherbim

  Tiranë 24 qershor 15:42
  5.800 €
 • 4 foto
  Shitet Seat Cordoba 1.9 nafte
  Vetura

  Shitet Seat Cordoba 1.9 nafte

  Makina eshte sjelle nga Gjermania dhe eshte gjendje shume te mire. I jane bere te gjitha sherbimet r

  Tiranë 24 qershor 11:50
  2.600 €
 • 4 foto
  Okazion seat ibiza
  Vetura

  Okazion seat ibiza

  Gjendja e makines eshte super makina eshte shume e paster si brenda dhe jasht ska nevoj per asnje sh

  Tiranë 24 qershor 11:02
  3.800 €
 • 8 foto
  Seat ibiza super ekonomike
  Vetura

  Seat ibiza super ekonomike

  Seat Ibiza, 1.2tdi,134mij klm origjinale,3L/100km ne rruge,3.5L/100km e kombinuar,kamio manuale,viti

  Tiranë 24 qershor 09:10
  6.300 €
 • 4 foto
  Shitet Seat Ibiza
  Vetura

  Shitet Seat Ibiza

  Shitet Seat Ibiza, 1.4 benzine, 75000 km. Ne gjendje shume te mire, e perdorur vetem nga nje person.

  Tiranë 24 qershor 07:50
  3.800 €
 • 5 foto
  Seat Ibiza dizel
  Vetura

  Seat Ibiza dizel

  Shitet Seat ibiza 1.9 TDI 90 cv Viti. 2001. 5 dyre. Ne gjendje pune. Nuk ka letra. Vlera. 1.000.00

  Tiranë 23 qershor 22:10
  800 €
 • 0 foto
  Seat Leon.1.9Naft2007Manual Full Servis4.242Euro
  Vetura

  Seat Leon.1.9Naft2007Manual Full Servis4.242Euro

  Seat Leon 1.9Naft 2007 manual 146.000km origjinale me garanci e zeze full full servis full opsion.ne

  Tiranë 23 qershor 21:52
  4.242 €
 • 0 foto
  Shitet pse do ikim jashtetit
  Vetura

  Shitet pse do ikim jashtetit

  Shitet serjozisht

  Tiranë 23 qershor 14:49
  2.000 Lek
 • 2 foto
  Seat Ibiza 1.4 nafte
  Vetura

  Seat Ibiza 1.4 nafte

  Marka 👉 Seat Ibiza Forca mottorrike👉 1.4 Lloji i kambjos👉Manual Karburanti 👉Nafte Viti i prodhimit

  Tiranë 23 qershor 08:27
  2.450 €
 • 9 foto
  Okazionnnn Altea XL 1.6Nafte Automatike Me Dogane.
  Vetura

  Okazionnnn Altea XL 1.6Nafte Automatike Me Dogane.

  Seat Altea XL 1.6 Nafte Kambio Automatike . Makina eshte e Sapo Ardhur nga Zvicra me Dogan te paguar

  Tiranë 23 qershor 00:40
  6.499 €
 • 10 foto
  SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI AUTOMTIK 7ULSE 2009
  Vetura

  SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI AUTOMTIK 7ULSE 2009

  SHITET SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI AUTOMTIK 7ULSE 2009 NE GJENDJE TE SHKELQYSHME ME TE GJITHA SERVISAT E K

  Tiranë 22 qershor 18:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Seat ibiza 1.4 shitet
  Vetura

  Seat ibiza 1.4 shitet

  Seat Ä°biza 1.4 benzin automat letrat jane paguar deri ne maj 2020. Me baxha. Per me shum kontaktoni

  Tiranë 22 qershor 03:39
  3.000 €
 • 6 foto
  Seat Ibiza Vagon 1.2 Benzinë fund 2010.
  Vetura

  Seat Ibiza Vagon 1.2 Benzinë fund 2010.

  Shitet Seat Ibiza SW 1.2 Benzinë fund 2010. (mundesi instalimi impiant gazi 100%.) E sapo ardhur n

  Tiranë 21 qershor 11:32
  5.300 €
 • 0 foto
  Shitet nuk nderrohet. Full opsijon.
  Vetura

  Shitet nuk nderrohet. Full opsijon.

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Me dokumenta te rregullta e te paguara.

  Tiranë 20 qershor 19:19
  4.000 €
 • 11 foto
  Seat Ibiza FR 1.9 Tdi Manuale 6 marshe viti 2006
  Vetura

  Seat Ibiza FR 1.9 Tdi Manuale 6 marshe viti 2006

  Makina ne gjendje shume te mire 145 000 km .Makina eshte me dogane te paguar . Viti 2006 . Cmimi 33

  Tiranë 20 qershor 15:38
  3.300 €