Vetura
Tiranë

Jaguar | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Jagaur X-Type 2003 benzin+gaz manual
  Vetura

  Jagaur X-Type 2003 benzin+gaz manual

  E ardhur ne shqiperi ne tetor me impjant te montuar por per merak i esht ven impjant i ri te eltoni

  Tiranë Sot, 19:48
  3.100 €
 • 0 foto
  Jaguar s-type 2.5 v6 benzin+gaz
  Vetura

  Jaguar s-type 2.5 v6 benzin+gaz

  Jaguar s-type 2.5 v6 benzin+gaz (emegas). makina eshte ne gjendje shume te mire,sherbime te plota va

  Tiranë Sot, 17:50
  3.200 €
 • 3 foto
  Jaguar S Type 3.0 benzi/Gaz,OKAZION !!
  Vetura

  Jaguar S Type 3.0 benzi/Gaz,OKAZION !!

  Shitet Jaguar Stype 3.0 V6 245 kuaj fuqi ,benzine/gaz sekuencial,Letra per 1 vite te paguara deri ne

  Tiranë Sot, 14:50
  3.200 €
 • 4 foto
  JAGUAR--X TYPE--2.5--BENZINE+GAZ--SHITET--NDEROHET
  Vetura

  JAGUAR--X TYPE--2.5--BENZINE+GAZ--SHITET--NDEROHET

  Jaguar

  Tiranë Dje, 16:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Jaguar Xj8 OKAZION
  Vetura

  Jaguar Xj8 OKAZION

  Makina esht perdorur sh pak dhe esht ne gjendje shum te mir motorrike & gjenerike ka targa shqip

  Tiranë 12 nëntor 17:38
  16.100 €
 • 10 foto
  JAGUAR S-TYPE OKAZIONNNNNNNNNNNNNNN 2008 LUNGOOOOO
  Vetura

  JAGUAR S-TYPE OKAZIONNNNNNNNNNNNNNN 2008 LUNGOOOOO

  SHES JAGUAR S-TYPE 2.8 NAFTE $EKSLUZIVE$ super full me te gjitha sherbimet e bera .abs esp srs kompj

  Tiranë 5 nëntor 17:16
  7.800 €
 • 10 foto
  SHitet nderrohet Jaguar s type gjendje shkelqyer.
  Vetura

  SHitet nderrohet Jaguar s type gjendje shkelqyer.

  shitet ose nderrohet jaguar s type viti 2005 •kamjo automat zf me 6 marshe para + indjetro si e bm

  Tiranë 5 nëntor 08:26
  4.950 €
 • 7 foto
  Jaguar XJ 4.0 benzin, Mundesi Nderrimi
  Vetura

  Jaguar XJ 4.0 benzin, Mundesi Nderrimi

  Jaguar XJ 4.0 benzin V8, Makina esh ne gjendje perfekte me 81.000 Milje. Full Option,

  Tiranë 4 nëntor 12:29
  7.700 €
 • 5 foto
  Jaguar x type per pjese
  Vetura

  Jaguar x type per pjese

  Pjese per jaguar x type 2.0 2.5 dhe 3.0 benzine edhe marim per pjese Audi bmw cayenne mazda kami

  Tiranë 3 nëntor 20:51
  1 €
 • 8 foto
  Jaguar XJ Lungo ????
  Vetura

  Jaguar XJ Lungo ????

  Jaguar XJ Lungo Motorri-3.0 Kambio-Automat Karburanti-Nafte Kilometra-82000 Viti i Prodhimit-2011 Pe

  Tiranë 1 nëntor 00:11
  35.000 €
 • 5 foto
  SHITET JAGUAR 3000 BENZIN- GAZ 80000 KM
  Vetura

  SHITET JAGUAR 3000 BENZIN- GAZ 80000 KM

  Makina eshtë në gjendje perfekte me 80000 KM Origjinale se eshte mbajtur ne Garazhd , Impianti i Sa

  Tiranë 20 tetor 11:52
  3.900 €
 • 10 foto
  SUPER JAGUAR XF S-Type 12,000 EUR
  Vetura

  SUPER JAGUAR XF S-Type 12,000 EUR

  ⛽ Karburanti: Naftë 3.0 🛃 Dogana: e paguar 🗺 Vendodhja: Tiranë 📜 Pershkrim shtesë: 1. Airbag an

  Tiranë 19 tetor 18:31
  12.000 €
 • 6 foto
  JAGUAR X-TYPE 2008
  Vetura

  JAGUAR X-TYPE 2008

  Shiter Jaguar x-type e vitit 2008 motor 220 nafte, makina eshte me dokumenta te rregullta te paguar

  Tiranë 16 tetor 08:10
  3.500 €
 • 9 foto
  Jaguar xf s 3.0 naft 2010
  Vetura

  Jaguar xf s 3.0 naft 2010

  Jaguar xf s 3.0 naft automat esht super gjendje jasht dhe brenda makin per qef esht super e mbajtur

  Tiranë 14 tetor 11:16
  14.000 €
 • 2 foto
  JAGUAR XJ6 AUTOMAT BENZIN GAZ SUPER GJENDJE
  Vetura

  JAGUAR XJ6 AUTOMAT BENZIN GAZ SUPER GJENDJE

  JAGUAR XJ6 VITI 1996 AUTOMAT BENZIN GAZ SUPER GJENDJE LETRAT SAPO I KANE MBARUAR

  Tiranë 3 tetor 17:42
  3.500 €
 • 4 foto
  okazion xtype
  Vetura

  okazion xtype

  shitet jaguar x type viti 2005 .2 naft portobagazh me cdo sherbim i kryer ne koh .. makina esht sume

  Tiranë 30 shtator 11:17
  2.500 €
 • 9 foto
  JAGUAR X-TYPE 2.0 NAFTE SUPER EKONOMIK (NDERROHET)
  Vetura

  JAGUAR X-TYPE 2.0 NAFTE SUPER EKONOMIK (NDERROHET)

  -MOTORR 2.0 NAFTE SHUM EKONOMIKE -VITI 2004-2005 -KAMBIO MANUALE -CLIMA 2 ZONA -ABS -ESP -SRS -SEN

  Tiranë 27 shtator 20:02
  3.700 €
 • 7 foto
  JAGUAR S-TYPE benzine-gaz
  Vetura

  JAGUAR S-TYPE benzine-gaz

  gjendja shum e mire, per detaje ju lutem kontaktoni ne tel. nqs nuk ju pergjigjem shkruani sms se mu

  Tiranë 25 shtator 16:31
  2.700 €
 • 7 foto
  JAGUAR S-TUPE 2001 BENZINE-GAZ
  Vetura

  JAGUAR S-TUPE 2001 BENZINE-GAZ

  gjendja shum e mire, per detaje ju lutem kontaktoni ne nr: 0696130273 (nese nuk ju pergjigjem shkru

  Tiranë 25 shtator 16:31
  2.700 €
 • 7 foto
  Jaguar automat benzin/gaz
  Vetura

  Jaguar automat benzin/gaz

  Jaguar S-type automat benzin gaz i 2001 ne gjendje perfekte. cel 0696130273

  Tiranë 24 shtator 18:30
  2.700 €
 • 5 foto
  Jaguar S-Type benzin+gaz
  Vetura

  Jaguar S-Type benzin+gaz

  Shitet ose ndrrohet mr makin tjeter benxin gaz nr gjendje pfefekte me gjitha sherbimet e bera kujt i

  Tiranë 22 shtator 13:21
  3.000 €
 • 6 foto
  I diskutushem
  Vetura

  I diskutushem

  jaguar s type benzin gas pa taks lluksi impjanti pothujse i ndrruar nga e para me letra te paguara d

  Tiranë 19 shtator 23:58
  2.600 €
 • 0 foto
  Jaguar X-Type benzin
  Vetura

  Jaguar X-Type benzin

  Makina ne gjendje prefekte ka nje vit qe ka ardhur nga zvicra dokumentet te paguare deri ne shtator

  Tiranë 19 shtator 15:03
  2.800 €
 • 11 foto
  Jaguar XE viti 2017 Okazion
  Vetura

  Jaguar XE viti 2017 Okazion

  Shitet: Jaguar XE viti 2017, Makina eshte ne gjendje perfekte, me 39.306 Kilometra. Makina ndodhet n

  Tiranë 17 shtator 20:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet jaguar
  Vetura

  Shitet jaguar

  Shitet Jaguar x type 2.2 nafte manuale.me gjitha opsionet viti 2006 e SAPO targuar.bejme cdo lloj pr

  Tiranë 15 shtator 10:29
  4.700 €
 • 9 foto
  OKAZION Jaguar XJL 3.0 2011
  Vetura

  OKAZION Jaguar XJL 3.0 2011

  Makina sapo ka ardhur dhe sapo targuar me te gjitha dekumentat e nevojshme deri ne Mars 2020, super

  Tiranë 14 shtator 19:50
  20.500 €
 • 9 foto
  JAGUAR S-TYPE OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNN 2008 LUNGO
  Vetura

  JAGUAR S-TYPE OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNN 2008 LUNGO

  Shes jaguar 2.8 nafte super full me te gjitha sherbimet e bera .abs esp srs kompjuter bordi.pilot au

  Tiranë 13 shtator 19:55
  9.000 €
 • 3 foto
  Arijani
  Vetura

  Arijani

  Shitet ose ndrrohet me makin tjeter makina ne ghendje shum te mir nga gjitha pikpamjet e mbajtur per

  Tiranë 13 shtator 10:21
  3.000 €
 • 6 foto
  Jaguar s tayp
  Vetura

  Jaguar s tayp

  Shitet ose ndrrohet me makin tjeter makina eshte cdo gje fuksjonale me letra dhe sherbime makina nd

  Tiranë 11 shtator 09:59
  3.000 €
 • 5 foto
  Shitet jaguar
  Vetura

  Shitet jaguar

  Shitet jaguar x type 2.0 naft portobagazh Viti prodhimit dhjetor 2004 Me letra te paguara deri ne fu

  Tiranë 8 shtator 11:30
  1.800 €
 • 3 foto
  JAGUAR XJ6 -92 ... SHITET OSE NDERROHET
  Vetura

  JAGUAR XJ6 -92 ... SHITET OSE NDERROHET

  JAGUAR XJ6 3.2 BENZINE MANUAL SENDILE LEKURE XHAMA ELEKTRIK MUNDESI NDERRIMI

  Tiranë 6 shtator 19:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makina me Qera 6+1
  Vetura

  Makina me Qera 6+1

  Japim me qera makina te gjitha llojeve Rr Elbasanit siper Fakultetit

  Tiranë 27 gusht 14:50
  16 €
 • 0 foto
  Jaguar S-Type
  Vetura

  Jaguar S-Type

  Jaguar s-type 2.5 v6 benzin+gaz (emegas). makina eshte ne gjendje shume te mire,sherbime te plota va

  Tiranë 27 gusht 11:24
  3.700 €
 • 8 foto
  JAGUAR Xtype 2.7automat?
  Vetura

  JAGUAR Xtype 2.7automat?

  SHITET NDERROHET ✅JAGUAR X 2.7 NAFTE ME MOTORR RANGE ROVER .. ✅ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA â

  Tiranë 25 gusht 15:57
  5.500 €
 • 4 foto
  okazion!!!! Jaguar S-type
  Vetura

  okazion!!!! Jaguar S-type

  Jaguar S-Type 2.7diesel,full extra,baxho xhami,kambio automatik,sendlje elektrike me memory+ngrohje,

  Tiranë 22 gusht 16:02
  4.800 €
 • 5 foto
  Okazion .Jaguar X -Type 3.0 benzin gaz 4×4
  Vetura

  Okazion .Jaguar X -Type 3.0 benzin gaz 4×4

  Jaguar 3.0 benzin gaz 4×4. Kambio automat. Sallon meshine .Klima .Pilot autimatik .Sedile me levizje

  Tiranë 21 gusht 20:23
  2.700 €
 • 9 foto
  SHITET JAGUAR XF
  Vetura

  SHITET JAGUAR XF

  SHITET JAGUAR XF ( Mundesi Ndrimi ) Viti 2010 ( dal ne rruge per here te pare ne 2012) KM 118.300 (

  Tiranë 21 gusht 12:58
  13.500 €
 • 11 foto
  JAGUAR X-TYPE 2.7AUTOMAT?
  Vetura

  JAGUAR X-TYPE 2.7AUTOMAT?

  Shitet si ne foto jaguar x type 2.7 me nafte automat full ne gjendje te shkelqyer e sapo ardhur me d

  Tiranë 18 gusht 07:02
  5.500 €
 • 2 foto
  Jaguar
  Vetura

  Jaguar

  Shitet per pjes .motorr kamjo tip top.

  Tiranë 17 gusht 09:01
  1.000 €
 • 3 foto
  Jaguar X Type Benzin Gaz
  Vetura

  Jaguar X Type Benzin Gaz

  Jaguar Xtype 3.0 V6 Sport Benzine + Gaz. Tapiceri Lekure e zeze,xhama elektrik,kondicioner,pasqyra m

  Tiranë 12 gusht 13:35
  2.800 €
 • 6 foto
  Jaguar x-type
  Vetura

  Jaguar x-type

  Shitet jaguar x-type 2.5 benzin/gaz. Makina eshte ne gjendje shume te mire si nga ana vizuale dhe aj

  Tiranë 11 gusht 21:00
  3.000 €
 • 6 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Shitet Jaguar S-Type 3.0 v6 benzine gaz .. Makina eshte ne gjendje shum te mire me sherbime te bera

  Tiranë 30 korrik 21:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Jaguar X Type 3.0 Benzine + Gaz Lovato
  Vetura

  Jaguar X Type 3.0 Benzine + Gaz Lovato

  Shes Jaguar X type 3.0 V6 Benzine + Gaz. Impianti i gazit Lovato i shenuar ne leje qarkullimi. Bombu

  Tiranë 14 korrik 22:52
  2.500 €
 • 4 foto
  Per pak dite 4000€ cash
  Vetura

  Per pak dite 4000€ cash

  Shitet ose nderrohet + - jaguar x type ne gjendje shum te mire viti i prodhimit fund 2005, motor 3.0

  Tiranë 13 korrik 16:20
  4.500 €
 • 9 foto
  SHitet nderrohet Jaguar s type gjendje shkelqyer.
  Vetura

  SHitet nderrohet Jaguar s type gjendje shkelqyer.

  Shitet nderrohet Jaguar s typ benzin Gaz impjanti montuar ne itali BRC me i miri ne itali,Makina ska

  Tiranë 13 korrik 10:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Jaguar Gaz+Benzin 3.0 Automat
  Vetura

  Shitet Jaguar Gaz+Benzin 3.0 Automat

  Shitet Jaguar Gaz+Benzin 3.0 Automat Modeli S-Type Viti 2002 Cmimi:2700 Euro Nr Cel:+355684834247 Ma

  Tiranë 4 korrik 23:23
  2.700 €
 • 5 foto
  JAGUAR XJ 40 DAIMLER
  Vetura

  JAGUAR XJ 40 DAIMLER

  Letrat per 1 vit T GJITHA SHERBIMET E BERA MAKINA ESHTE FULL ,SENDILET ELEKTRONIKE ,TIMON ELEKTRON

  Tiranë 30 qershor 18:21
  1 €
 • 7 foto
   Okazion Jaguar Benzin+Gas shitet ose nderrohet
  Vetura

  Okazion Jaguar Benzin+Gas shitet ose nderrohet

  Shitet ose nderrohet me makin te se njejtes vler ose me te lire Jaguar xj6 benzin gas ne super gjend

  Tiranë 29 qershor 08:52
  4.500 €
 • 2 foto
  Jaguar X type 3.0 Benzine+Gaz
  Vetura

  Jaguar X type 3.0 Benzine+Gaz

  Shes Jaguar X Type 3.0 Benzine+Gaz Lovato Kambio Manuale. Impianti i gazit Lovato,bombula te goma re

  Tiranë 28 qershor 11:55
  2.500 €
 • 8 foto
  Jaguar S-Type , FULL !!!
  Vetura

  Jaguar S-Type , FULL !!!

  Jaguar S-Type , 2.7 nafte , automat. Tapiceri lekure , sedilje elektrike , pilot automat , ekran me

  Tiranë 23 qershor 09:27
  4.300 €