Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Mercedes benc A clas 1.8 Nafte Automatike
  Vetura

  Mercedes benc A clas 1.8 Nafte Automatike

  i sapoardhur nga jashte me dogane te paguar km 168 mi te rregullta kamio motorr perfekt estetika sh

  Tiranë Dje, 22:25
  3.900 €
 • 7 foto
  VW PASAT 2.0 NAFT ?? 2006 me dogan
  Vetura

  VW PASAT 2.0 NAFT ?? 2006 me dogan

  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 NAFT 2006 E SAPOARDHUR NGA GERMANY 🇩🇪 ME DOGAN TE PAGUAR ME CLIMA BI ZONA S

  Tiranë Dje, 22:25
  3.900 €
 • 5 foto
  VW Polo 2010 1.6 nafte AUTOMAT
  Vetura

  VW Polo 2010 1.6 nafte AUTOMAT

  1.6 nafte Kambio automat Navigator 139000 kilometra origjinale Ne gjendje te shkelqyer Shum ekonom

  Tiranë Dje, 22:25
  5.800 €
 • 8 foto
  FIAT PANDA 4X4 NAFT 1.3 ?? ME DOGAN 2007
  Vetura

  FIAT PANDA 4X4 NAFT 1.3 ?? ME DOGAN 2007

  FIAT PANDA 4X4 NAFT 1.3 VITI 2007 E SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND 🇨🇭 ME DOGAN TE PAGUAR ME KONDICIONE

  Tiranë Dje, 22:24
  3.900 €
 • 8 foto
  VW PASAT 2.0 TDI AUTOMAT 2008 ?? ME DOGAN
  Vetura

  VW PASAT 2.0 TDI AUTOMAT 2008 ?? ME DOGAN

  VW PASAT 2.0 NAFT 2008 E SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND 🇨🇭 ME DOGAN TE PAGUAR KAMJE AUTOMAT DSG CLIMA

  Tiranë Dje, 22:24
  4.400 €
 • 11 foto
  AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2006 ZVICRA
  Vetura

  AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2006 ZVICRA

  AUDI A4 VITI 2006 KAMJE AUTOMAT E SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND 🇨🇭 ME DOGAN TE PAGUAR MOTOR 1.8 BENZI

  Tiranë Dje, 22:24
  4.600 €
 • 8 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI 2005 ?? ME DOGAN FULL
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI 2005 ?? ME DOGAN FULL

  VW TOURAN 2.0 TDI VITI 2005 E SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND 🇨🇭 ME DOGAN TE PAGUAR NAVIGATION CLIMA B

  Tiranë Dje, 22:24
  3.200 €
 • 7 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT 2010 ?? ME DOGAN
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT 2010 ?? ME DOGAN

  VW TOURAN 2.0 TDI NAFT VITI 2010 E SAPOARDHUR NGA GERMANY 🇩🇪 ME DOGAN TE PAGUAR KAMJE AUTOMAT DSG C

  Tiranë Dje, 22:24
  4.600 €
 • 8 foto
  VW GOLF PLUS 1.9 TDI AUTOMAT 2006 ?? ME DOGAN
  Vetura

  VW GOLF PLUS 1.9 TDI AUTOMAT 2006 ?? ME DOGAN

  VW GOLF PLUS 1.9 NAFT 2006 KAMJE AUTOMAT DSG E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR ME CLIMA BI

  Tiranë Dje, 22:24
  4.700 €
 • 5 foto
  Shitet Okazion Range Rover Vogue 3.6 Tdv8
  Vetura

  Shitet Okazion Range Rover Vogue 3.6 Tdv8

  Ranger Rover Vogue super full opsions ne gjendje perfektw shitet okazion.

  Tiranë Dje, 22:23
  18.000 €
 • 8 foto
  VW GOLF PLUS 1.6 BENZIN I THJESHT 2007
  Vetura

  VW GOLF PLUS 1.6 BENZIN I THJESHT 2007

  VW GOLF PLUS 1.6 BENZIN ( motor i thjesht pershtatet 100 %ne gaz ) viti 2007 me dogan te paguar e S

  Tiranë Dje, 22:23
  4.400 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz C-classe 220 CDI
  Vetura

  Mercedes-Benz C-classe 220 CDI

  Okazion ! Shitet Mercedes-Benz C-Classe 220 CDI W 204 Blue efficient kambio manuale me 175.000 klm

  Tiranë Dje, 22:23
  12.000 €
 • 8 foto
  OKAZION BMW
  Vetura

  OKAZION BMW

  Makina posedon ABS Klima me dy zona Pasqyra elektrike Aux Radio orgjinale Drita kseno Paketa ekstr

  Tiranë Dje, 22:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MERCEDES C 180 BENZIN 2006 AUTOMAT ?? ME DOGAN
  Vetura

  MERCEDES C 180 BENZIN 2006 AUTOMAT ?? ME DOGAN

  MERCEDES C 180 benzin kompresor viti 2006 e SAPOARDHUR me dogan te paguar Germany 🇩🇪 kamje automat

  Tiranë Dje, 22:23
  4.300 €
 • 7 foto
  Shitet ose nderohet
  Vetura

  Shitet ose nderohet

  Shitet chervolet cruze,makina shume ekonomike dhe ne gjendje shume te mire estetike dhe xhenerike.me

  Tiranë Dje, 22:23
  5.800 €
 • 9 foto
  smart center - ML 6.3 AMG - 2011 fulllll
  Vetura

  smart center - ML 6.3 AMG - 2011 fulllll

  Mercedes-Benz ML 63 Benzine , Viti Prodhimit 2011 me 137 mije km origjinale , Start/Stop xhama te z

  Tiranë Dje, 22:23
  22.000 €
 • 9 foto
  HONDA HYBRID 1.3 AUTOMAT 2007 SWITZERLAND ??
  Vetura

  HONDA HYBRID 1.3 AUTOMAT 2007 SWITZERLAND ??

  HONDA HYBRID 1.3 AUTOMAT 2007 SWITZERLAND 🇨🇭 ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE SHKURT 2021 MOTOR 1.3

  Tiranë Dje, 22:23
  4.900 €
 • 2 foto
  CC 2.0 .TSI KM ORIGJINALE.
  Vetura

  CC 2.0 .TSI KM ORIGJINALE.

  Super e paster dhe e bukur.

  Tiranë Dje, 22:22
  8.400 €
 • 6 foto
  OKAZION GOLF 5 2008 1.4TSI MANUAL BENZIN 4500 EURO
  Vetura

  OKAZION GOLF 5 2008 1.4TSI MANUAL BENZIN 4500 EURO

  Golf 5 1.4 TSI Benzin 2008 Shume Ekonomik Me dogane te paguar Dritat Xenon me levizje automatike Nav

  Tiranë Dje, 22:22
  4.500 €
 • 6 foto
  Volvo XC60 3,2
  Vetura

  Volvo XC60 3,2

  Makina është e zhdoganuar në gjendje të mirë përdorimi, me 198 mij km është lëkurë tavan xhami të ma

  Tiranë Dje, 22:21
  10.500 €
 • 10 foto
  X6 -10 okazion
  Vetura

  X6 -10 okazion

  Bmw x6 viti prodhimit 2010. Motorr 30d, nafte. Nuk e kap taksa luksit. Servis i sapo kryer. Gjendja

  Tiranë Dje, 22:21
  20.000 €
 • 5 foto
  Volskwagen Tiguan
  Vetura

  Volskwagen Tiguan

  Shitet Volskwagen Tiguan 2.0 T 4MOTION 2009 AUTOMATIK i ardhur nga Gjermania. Makina eshte shume e m

  Tiranë Dje, 22:21
  7.500 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz
  Vetura

  Mercedes-Benz

  Ngjyra eshte e vecante, veshja brënda dhe kroskoti jan lekur.Disqe 17,sensor parkimi para mbrapa, xh

  Tiranë Dje, 22:21
  2.700 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz C250 4-Matic
  Vetura

  Mercedes Benz C250 4-Matic

  Makina është e zhdoganuar gati për targim, është në gjendje të mir me 145 mij km, ngrohje sediljesh

  Tiranë Dje, 22:21
  9.000 €
 • 12 foto
  Mercedes Benz AMG EVO C220 AUTOMATIK SPORT EDITION
  Vetura

  Mercedes Benz AMG EVO C220 AUTOMATIK SPORT EDITION

  NR.TEL : 0684987732 Shes MERCEDES BENZ AMG SPORT EDITION AVANTGARDE C CLASS 220 CDI EVO , AUTOMAT +/

  Tiranë Dje, 22:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Benz C200.Naft2004Manual.Portobagazh.3.399€
  Vetura

  Benz C200.Naft2004Manual.Portobagazh.3.399€

  Okazion.Shitet Benz C 200.Naft Manual Portobagazh 270.000Km Gri 2003-2004 .Xhama Elektrik.Kondicione

  Tiranë Dje, 22:18
  3.399 €
 • 10 foto
  Shes wv touareg 3.0 TDI edition full 7500€
  Vetura

  Shes wv touareg 3.0 TDI edition full 7500€

  Volkswagen touareg 3.0 tdi viti 08-2006 me 223.685 km.originale me liber te plote sherbimesh ne zvic

  Tiranë Dje, 22:18
  7.500 €
 • 12 foto
  Audi A6 super gjendje
  Vetura

  Audi A6 super gjendje

  Shitet Audi A6. motor 2.0TFSI, transmetues automatik me 8 shpejtesi. Makina ka te kaluara pak kilome

  Tiranë Dje, 22:17
  16.500 €
 • 4 foto
  Shitet Hyndai Tucson 2008 2.0 nafte manual
  Vetura

  Shitet Hyndai Tucson 2008 2.0 nafte manual

  Shitet Hyndai Tucson 2008 2.0 manual nafte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike 170.000

  Tiranë Dje, 22:17
  4.800 €
 • 12 foto
  AUDI A4 FULL OPTION
  Vetura

  AUDI A4 FULL OPTION

  Shitet Audi A4 ne gjendje te shkelqyet. Makina posedon motor 1.8 benzine, kuti shpejtesie aitomatike

  Tiranë Dje, 22:17
  8.700 €
 • 8 foto
   Alfa Romeo 159 1.9 JTDm / Automatike
  Vetura

  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm / Automatike

  Alfa Romeo 159 / Motorr 1.9 JTDM / Viti 2006 Km: 168 076 km / Automatike Kompjuter Bordi, ndezje m

  Tiranë Dje, 22:16
  4.700 €
 • 10 foto
  BMW X5 E70, DIESEL, VITI 2012 SHITET OKAZIONN
  Vetura

  BMW X5 E70, DIESEL, VITI 2012 SHITET OKAZIONN

  Makina eshte ne gjendja shume te rregullt xhenerike dhe motorrike, BMW X5 E70, viti 2012, 220,000 Km

  Tiranë Dje, 22:16
  14.000 €
 • 5 foto
  VOLKSWAGEN CADYY FAMYLY LIF 1.9 TDI
  Vetura

  VOLKSWAGEN CADYY FAMYLY LIF 1.9 TDI

  ME DOGAN TE PAGUAR ...E ARDHUR NGA GJERMANIA..ME DY CELSA ME PULT..ME LIBER SHERBIMESH ..CFAR DO LLO

  Tiranë Dje, 22:16
  5.700 €
 • 6 foto
  Audi A3
  Vetura

  Audi A3

  Makina eshte ne gjendje te mire pune. Me te gjitha sherbimet e bera. Letrat e paguara per 1 vit. E g

  Tiranë Dje, 22:15
  3.200 €
 • 5 foto
  Okazion Ford Transit
  Vetura

  Okazion Ford Transit

  Okazion Ford Transit frigoriferik -20 grade ctip top 2.4 nafte me dogane te paguar i ardhur nga zvic

  Tiranë Dje, 22:15
  6.000 €
 • 9 foto
  Opel Corsa 1.3 2007
  Vetura

  Opel Corsa 1.3 2007

  Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar, motorr 1.3, kambio manuale, viti prodhimit 2007, kond

  Tiranë Dje, 22:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VOLKSWAGEN GOLF-1.9 TDI KAMBJO MANUALE
  Vetura

  VOLKSWAGEN GOLF-1.9 TDI KAMBJO MANUALE

  ME DOGAN TE PAGUAR...ME DY CELSA ME PULT..ME FURR PER NGROHJE NE DIMER..SENSOR PARKIMI..BAXHA TE HAP

  Tiranë Dje, 22:15
  4.300 €
 • 10 foto
  TOYOTA YARIS 1.4D AUTOMATIKE VITI 2007
  Vetura

  TOYOTA YARIS 1.4D AUTOMATIKE VITI 2007

  A&A GERMAN CAR\'S

  Tiranë Dje, 22:15
  4.699 €
 • 7 foto
  Okazion!!!Ford Tourneo Connect 1.8TDCI(KOMBI)
  Vetura

  Okazion!!!Ford Tourneo Connect 1.8TDCI(KOMBI)

  Ford Tourneo Connect me dogane te paguar,ne gjendje shume te mire,pa kondicioner

  Tiranë Dje, 22:15
  3.500 €
 • 3 foto
  shitet renault e ardhur nga zvicra
  Vetura

  shitet renault e ardhur nga zvicra

  shitet renault ne gjendje te shkelqyer e ardhur nga zvicra me dogane te paguar Per me shume info na

  Tiranë Dje, 22:15
  1 €
 • 10 foto
  ???? AUDI A6 AVANT 2.0 TDI AUTOMAT V.P 2007
  Vetura

  ???? AUDI A6 AVANT 2.0 TDI AUTOMAT V.P 2007

  💥🚘 AUDI A6 AVANT ✅DOGANA E PAGUAR GATI PER TARGA- E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ✅ MOTORR 2.0 TDI (naf

  Tiranë Dje, 22:15
  6.300 €
 • 5 foto
  GOLF 5 NAFTE KAMBJO MANUALE
  Vetura

  GOLF 5 NAFTE KAMBJO MANUALE

  ME DOGAN TE PAGUAR

  Tiranë Dje, 22:15
  3.900 €
 • 5 foto
  TOURAN 1.9 TDI KAMBIO AUTOMATIKE
  Vetura

  TOURAN 1.9 TDI KAMBIO AUTOMATIKE

  ME DOGAN TE PAGUAR..ME DY CELSA ME LIBER SHERBIMESH ..CFAR DO LLOJ PROVE NGA ANA JUAJ OSE KONTROLL

  Tiranë Dje, 22:15
  4.300 €
 • 5 foto
  FORD FIESTA 1.4 NAFTE VITI 2008
  Vetura

  FORD FIESTA 1.4 NAFTE VITI 2008

  ME DOGAN TE PAGUAR..NE GJENDJE TE MIR ..CFAR DO LLOJ PROVE OSE KONTROLLI NGA ANA JUAJ

  Tiranë Dje, 22:14
  2.700 €
 • 12 foto
  ✅Mercedes Benz GL 320 CDI 6+1 Vende Full Opsion✅
  Vetura

  ✅Mercedes Benz GL 320 CDI 6+1 Vende Full Opsion✅

  ✅Shitet...Mercedez Benz GL 320 CDI 4 Matic (2987) cc Pa Taks Lluksi . Viti Prodhimit 21.12.2007 .

  Tiranë Dje, 22:14
  9.499 €
 • 11 foto
  Shitet Golf 5 Plus TOUR, 1.9 Naft-2008
  Vetura

  Shitet Golf 5 Plus TOUR, 1.9 Naft-2008

  Shitet Golf 5 Plus TOUR, me motorr 1.9 nafte, kambjo manuale, ngjyra e zeze metalixato. Mjeti esht f

  Tiranë Dje, 22:14
  5.800 €
 • 0 foto
  Mercedez c 220 cdi avangarde 6 marshe
  Vetura

  Mercedez c 220 cdi avangarde 6 marshe

  me dogan te paguar ..e sapo ardhur nga gjermania ..dy celsa me pult..cfar do lloj prove nga ana juaj

  Tiranë Dje, 22:14
  4.700 €
 • 5 foto
  BENZ E CLASS 220 CDI AUTOMATIK
  Vetura

  BENZ E CLASS 220 CDI AUTOMATIK

  ME DOGAN TE PAGUAR

  Tiranë Dje, 22:14
  5.500 €
 • 12 foto
  ✅ Mercedes Benz ML 320 Blutec 2009 Premium Full ✅
  Vetura

  ✅ Mercedes Benz ML 320 Blutec 2009 Premium Full ✅

  ✅Super...Mercedez Benz ML 350 Bluetec .. Makina Eshte 2987 Cc Pa Taks Lluksi.....Viti Prodhimit 25

  Tiranë Dje, 22:14
  10.850 €
 • 4 foto
  FORD FIESTA 1.4 NAFTE KAMBJO AUTOMATIKE
  Vetura

  FORD FIESTA 1.4 NAFTE KAMBJO AUTOMATIKE

  MAKINA ESHT E ARDHUR NGA GJERMANIA ..ME LETRA TE PAGUARA PER NJE VIT TAKSA SIGURACJON..ME DY CELSA M

  Tiranë Dje, 22:14
  3.300 €