Vetura
Tiranë

Lancia | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Automat, Lancia 1.3 nafte 2006, Super full option
  Vetura

  Automat, Lancia 1.3 nafte 2006, Super full option

  OKAZION Lancia Musa Automat 1.3 nafte full option viti prodhimit 2006. Radio-Cd, Abs+Airbag, Kompjut

  Tiranë Sot, 20:44
  3.300 €
 • 6 foto
  ????Okazion!!! Lancia Musa 5/2007 Zvicra
  Vetura

  ????Okazion!!! Lancia Musa 5/2007 Zvicra

  ????Okazion!!! Lancia Musa 05/2007 e sapo ardhur nga Zvicra 1.4 benzin 180.000 km te vetat origjinal

  Tiranë Sot, 19:18
  5.550 €
 • 4 foto
  Lancia Musa 1,3 Nafte JTD
  Vetura

  Lancia Musa 1,3 Nafte JTD

  Shitet Lancia Musa motor 1,3 JTD viti 2008 EURO 4 ... Klima...ABS .... ESP..... Pasqyrat Elekrike me

  Tiranë Sot, 15:34
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Lancia Musa 1.3 Jtd Automat
  Vetura

  Lancia Musa 1.3 Jtd Automat

  Lancia Musa Jtd Motorri-1.3 Karburanti-Nafte Kambio-Automat Viti i Prodhimit-2010 Kilometra-100000 P

  Tiranë Sot, 13:26
  5.100 €
 • 3 foto
  automat super makine
  Vetura

  automat super makine

  shitet lancia musso 1.3 automat naft e targuar ne dhjetor makina esht shum e paster me tavan xhami

  Tiranë Sot, 08:38
  3.800 €
 • 10 foto
  Ocasion Lancia Musa 1.3 nafte
  Vetura

  Ocasion Lancia Musa 1.3 nafte

  Shitet Lancia Musa Viti 2010 Dizel 1.3 Manuale Xhamat e pare elektrik Timoni hidraolik Abs Aibag Mb

  Tiranë Dje, 18:24
  3.900 €
 • 4 foto
  Lancia Y 1.3 jtd, Viti 2005, Bicolor.
  Vetura

  Lancia Y 1.3 jtd, Viti 2005, Bicolor.

  Lancia Y 1.3 jtd diesel, viti 2005, Bicolor. Makina eshte me kambio automatike, kondicioner, abs, s

  Tiranë 16 nëntor 08:56
  3.400 €
 • 8 foto
  Shitet lancia musa motorr 1.3 nafte automat
  Vetura

  Shitet lancia musa motorr 1.3 nafte automat

  Shitet lancia musa motorr 1.3 nafte multijet kambio automat e sapoardhur me dogane te paguar ne gjen

  Tiranë 31 tetor 12:20
  3.500 €
 • 5 foto
  Okazion.. Lancia.. Kambio automatike viti 2006
  Vetura

  Okazion.. Lancia.. Kambio automatike viti 2006

  Okazion.. Shitet lancia ypsylon.. Kambio automatike.. Viti 2006.. Benzit 1.4..kondicioner.. Ne gjend

  Tiranë 11 tetor 12:44
  2.800 €
 • 6 foto
  Lancia musa 2006 benzin +gaz super okazion
  Vetura

  Lancia musa 2006 benzin +gaz super okazion

  Shitet lancia musa 1.4 benzine+gaz..impiant sekuencial STAG i montuar tek eltoni autogaz.. viti 2006

  Tiranë 7 tetor 14:26
  4.500 €
 • 7 foto
  OKAZION LANCIA MUSA 1.4 BENZIN VITI 2005
  Vetura

  OKAZION LANCIA MUSA 1.4 BENZIN VITI 2005

  SHITET LANCIA MUSA. MAKINA ESHTE EKONOMIKE DHE SHUME E PASTE SI BRENDA DHE JASHTA, ESHTE NE GJENDJE

  Tiranë 4 tetor 12:47
  2.500 €
 • 5 foto
  Lancia Delta
  Vetura

  Lancia Delta

  Lacia Delta 1.6 Multijet Makina esht ne gjendje shum te mire , sedilje me kamosh , navi i madh , ka

  Tiranë 2 tetor 23:50
  5.900 €
 • 7 foto
  SHITET LANCIA YPSILON 1.4 16V BENZINE GAZ
  Vetura

  SHITET LANCIA YPSILON 1.4 16V BENZINE GAZ

  LANCIA YPSILON MOTORI : 1.4 16V KARBURANTI : BENZINE + GAZ DOKUMENTA DERI NE MAJ 2020

  Tiranë 1 tetor 19:32
  3.400 €
 • 11 foto
  Lancia Flavia.2.4.Automat.Cabrio.12.??
  Vetura

  Lancia Flavia.2.4.Automat.Cabrio.12.??

  LANCIA FLAVIA.2.4.AUTOMAT CABRIO 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Viti. 22/08/2012 Cmimi:11.900 Euro

  Tiranë 29 shtator 18:01
  11.900 €
 • 6 foto
   OKAZION LANCIA YPSILON 1.3 DIESEL
  Vetura

  OKAZION LANCIA YPSILON 1.3 DIESEL

  Shitet Lanci Ypsilon 2008 1.3 nafte ardhur nga Zvicera🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Makina ka 9 muaj qe ka ardhur ne Shqipe

  Tiranë 29 shtator 12:24
  3.800 €
 • 10 foto
   Lancia Delta Viti 2008 1.4 Gaz+Benzine T-Jet
  Vetura

  Lancia Delta Viti 2008 1.4 Gaz+Benzine T-Jet

  Shitet Lancia Delta Viti 2008 1.4 Gaz+Benzine T-Jet Kamio Manuale Cmimi:5500 Euro I Diskutueshem Nr

  Tiranë 25 shtator 02:53
  5.500 €
 • 7 foto
  Lancia ypsilon
  Vetura

  Lancia ypsilon

  Lancia Ypsilon Viti 2010 shume ekonomike ne gjendje shume te mire me te gjithe sherbimet e bera jami

  Tiranë 21 shtator 09:20
  4.800 €
 • 9 foto
  Lancia musa 1.9 multijet
  Vetura

  Lancia musa 1.9 multijet

  Lancia musa 1.9 multijet nafte Viti 2006 ne gjendje shume te mire fullopshonal sensors parkimi tava

  Tiranë 21 shtator 09:18
  4.200 €
 • 11 foto
  ??LANCIA YPSILON 1.4Benzin Automat 2006??
  Vetura

  ??LANCIA YPSILON 1.4Benzin Automat 2006??

  💥3590🇨🇭LANCIA YPSILON 1.4Benzin Automat 2006,111mij km liber sherbimi sapo ardhur nga zvicra🇨🇭me dog

  Tiranë 19 shtator 20:48
  3.590 €
 • 9 foto
  Okazjonnn⚠️Lancia delta 1.6cc nafte automat 2009
  Vetura

  Okazjonnn⚠️Lancia delta 1.6cc nafte automat 2009

  Lancia delta 1.6cc motori nafte automat me 113000 km origjinale e sapo ardhur me dogane te paguar ma

  Tiranë 17 shtator 14:25
  6.999 €
 • 10 foto
  Okazion Lancia 62000 km origjinale!
  Vetura

  Okazion Lancia 62000 km origjinale!

  Shitet Lancia me 62 mij km origjinale. Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike, gjenerike dhe viz

  Tiranë 15 shtator 12:35
  4.999 €
 • 5 foto
  Shitet Lancia ypsilon 1.3 nafte
  Vetura

  Shitet Lancia ypsilon 1.3 nafte

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Eshte shume ekonomike. 200000 leke te reja. Per cfardo inform

  Tiranë 13 shtator 08:33
  200.000 Lek
 • 4 foto
  OKAZION Lancia funerale esht perfekt
  Vetura

  OKAZION Lancia funerale esht perfekt

  Mjeti eshte perfekte pjesen e pasme esht e re.mjeti ndodhet ne itali , kush eshte i interesuar pagua

  Tiranë 12 shtator 21:03
  6.500 €
 • 7 foto
  OKAZION Shitet Lancia Musa Viti 2005
  Vetura

  OKAZION Shitet Lancia Musa Viti 2005

  OKAZION Shitet Lancia Musa. Me dokumete dhe gjitha sherbimet e bera per nje vit deri ne Gusht 2020.

  Tiranë 12 shtator 11:11
  2.600 €
 • 11 foto
  Lancia Delta*S*1.6 MultiJet*MOMO-DESIGN*OKAZION-10
  Vetura

  Lancia Delta*S*1.6 MultiJet*MOMO-DESIGN*OKAZION-10

  Lancia Delta*S*1.6 MultiJet *MOMO-DESIGN* -VITI PRODHIMIT 2010 -128000 KM ORIGJINALE - KAMBIO MANUAL

  Tiranë 11 shtator 10:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Lancia Delta 1.6 nafte Automat 2009.NDRROHET
  Vetura

  Lancia Delta 1.6 nafte Automat 2009.NDRROHET

  Lancia Delta 1.6 nafte multi jet Automat e 2009 Panorama .Eshte full option.Makine ekonomike nga Gje

  Tiranë 9 shtator 18:59
  6.800 €
 • 3 foto
  Shitet 6+1
  Vetura

  Shitet 6+1

  Makina e sapo targuar e ardhur nga italia viti i prodhimit 11/12/2007. Kit faze e nderruar vaj e fil

  Tiranë 9 shtator 13:39
  6.000 €
 • 11 foto
  Lancia Delta*S*1.6 MultiJet*MOMO-DESIGN*OKAZION-10
  Vetura

  Lancia Delta*S*1.6 MultiJet*MOMO-DESIGN*OKAZION-10

  Lancia Delta*S*1.6 MultiJet *MOMO-DESIGN* -VITI PRODHIMIT 2010 -128000 KM ORIGJINALE - KAMBIO MANUAL

  Tiranë 9 shtator 09:43
  8.900 €
 • 5 foto
  Lancia Musa
  Vetura

  Lancia Musa

  lancia musa 1.3 multijet nafte. viti2006. vaj filtra t sapo nderruara. 190 km. makine e ardhur nga z

  Tiranë 9 shtator 08:21
  3.600 €
 • 5 foto
  Okazion lancia delta 80.000 km
  Vetura

  Okazion lancia delta 80.000 km

  Lancia delta 1.4 benzin Maunale 6 marshe Full led..kondicioner..tapiceria super e paster e re E ard

  Tiranë 8 shtator 14:50
  4.600 €
 • 5 foto
  Shitet lancia
  Vetura

  Shitet lancia

  Lancia 2.4 naft viti 2003 me sherbime te kryera ne kohe me Letra te paguara shum ekonimome cmimi2300

  Tiranë 8 shtator 14:18
  2.300 €
 • 10 foto
  Okazion Lancia 62.000 km origjinale!
  Vetura

  Okazion Lancia 62.000 km origjinale!

  Shitet Lancia Musa e ardhur nga zvicera me dogane te paguar. 62 mij km origjinale. Makina eshte ne s

  Tiranë 31 gusht 23:59
  5.200 €
 • 4 foto
  ypsilon
  Vetura

  ypsilon

  lancia ypsilon 1.4 benzin kondicjoner abs xhama timon elektrik sedilje kamosh letrat e pagume cmimi

  Tiranë 28 gusht 17:59
  2.000 €
 • 7 foto
  OKAZION LANCIA MUSA VITI 2005
  Vetura

  OKAZION LANCIA MUSA VITI 2005

  Makina shitet okazion me letra dhe sherbime te bera per nje vit deri ne gusht 2020, makina e sapo ar

  Tiranë 28 gusht 13:30
  2.500 €
 • 7 foto
  okazion Lancia Musa
  Vetura

  okazion Lancia Musa

  Makina shitet okazion me letra dhe sherbime te bera per nje vit deri ne gusht 2020, makina e sapo ar

  Tiranë 28 gusht 13:30
  2.500 €
 • 8 foto
  okasion Lancia Musa 2005
  Vetura

  okasion Lancia Musa 2005

  Makina shitet okazion me letra dhe sherbime te bera per nje vit deri ne gusht 2020, makina e sapo ar

  Tiranë 28 gusht 13:28
  2.800 €
 • 3 foto
  LANCIA MUSA PANORAM GJENDJA PERFECT
  Vetura

  LANCIA MUSA PANORAM GJENDJA PERFECT

  ✏ LANCIA MUSA PANORAM ✏ VITI PRODHIMIT 2006 ✏️ 120 000 KILOMETRA ( ORIGJINALE ) ✏ KAMIO M

  Tiranë 28 gusht 11:16
  2.999 €
 • 10 foto
  SHITET OKAZION LANCIA LYBRA 1.9 NAFT 6 MARRSHE
  Vetura

  SHITET OKAZION LANCIA LYBRA 1.9 NAFT 6 MARRSHE

  SUPER OKAZION LANCIA LYBRA 2002 1.9 NAFT MANUAL. MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE ME TE GJITHA SHERBI

  Tiranë 26 gusht 18:22
  1.600 €
 • 4 foto
  lancia ypsilon 1.3 nafte me dogane
  Vetura

  lancia ypsilon 1.3 nafte me dogane

  Shitet lancia ypsilon viti 2008 1.3 nafte euro 4 me partikular. kamio manual.Super ekonomike.ne gjen

  Tiranë 24 gusht 21:04
  3.100 €
 • 7 foto
  Shitet Lancia Lybra 2.4 Nafte
  Vetura

  Shitet Lancia Lybra 2.4 Nafte

  Marka 👉Lancia Lybra Forca mottorrike👉2.4 Lloji i kambjos👉Manuale Karburanti 👉Nafte Viti i prodhimit

  Tiranë 23 gusht 08:21
  100.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet Lancia 1.2 benzine
  Vetura

  Shitet Lancia 1.2 benzine

  makina shum gjendje te mire.servis te gjitha te bera

  Tiranë 21 gusht 20:41
  2.200 €
 • 11 foto
  OKAZION ! e sapo ardhur 3.0 nafte 2013
  Vetura

  OKAZION ! e sapo ardhur 3.0 nafte 2013

  Shitet Lancia Thema 3.0 Nafte viti prodhimit fundi 2012 Versioni Presidencial Full Full Optional me

  Tiranë 15 gusht 18:39
  12.000 €
 • 5 foto
  OKAZION shitet ose nderrohet
  Vetura

  OKAZION shitet ose nderrohet

  Shitet lancia delta e 2009 , motorr 2.0 nafte, kamjo manuale,sedilje gjysem lekure dhe kamosh, nabig

  Tiranë 15 gusht 13:44
  5.200 €
 • 3 foto
  Okazion Thesis Gaz-Benzin 1800€ Ose nderrim +/-
  Vetura

  Okazion Thesis Gaz-Benzin 1800€ Ose nderrim +/-

  Okazion per pak dite makina eshte ne gje dje te mire letra te paguara deri ne janar 2020 Pres blere

  Tiranë 13 gusht 12:49
  1.800 €
 • 4 foto
  Shitet lancia delta viti 2010
  Vetura

  Shitet lancia delta viti 2010

  Lancia delta okazion e sapoardhur me dogane te paguar shume ekonomike,1.6 nafte.Qojeni ne servisin k

  Tiranë 8 gusht 18:22
  4 €
 • 9 foto
  Okazjonnn⚠️Lancia ypsilon 1.4cc benzin automat
  Vetura

  Okazjonnn⚠️Lancia ypsilon 1.4cc benzin automat

  Lancia ypsilon 1.4ccbenzine 2007 me 138000 km origjinale me nje pronare e sapo ardhur me dogane te p

  Tiranë 8 gusht 10:58
  3.999 €
 • 10 foto
  Okazjonnn⚠️Lancia ypsilon 1.2cc benzin manual
  Vetura

  Okazjonnn⚠️Lancia ypsilon 1.2cc benzin manual

  Lancia ypsilon 1.2cc benzine manuale 2004 me 177000 km origjinale e sapo ardhur me dogane te paguar

  Tiranë 8 gusht 10:57
  2.999 €
 • 11 foto
  Lancia thema 3.0 nafte automatike
  Vetura

  Lancia thema 3.0 nafte automatike

  Lancia Thema 3.0 cc kubik nafte kamjo automatike full opsion viti 2013 te gjitha sherbimet tek lanci

  Tiranë 6 gusht 15:07
  12.000 €
 • 8 foto
  LANCIA YPSILON 1.3 DIESEL ??
  Vetura

  LANCIA YPSILON 1.3 DIESEL ??

  Shitet Lanci Ypsilon 2008 1.3 nafte ardhur nga Zvicera 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Makina ka 8 muaj qe ka ardhur ne Shqip

  Tiranë 4 gusht 21:35
  3.900 €
 • 5 foto
  Okazioon lancia delta vetem 80.000 km
  Vetura

  Okazioon lancia delta vetem 80.000 km

  Shitet lancia delta viti prodhimit fund 2008 Shitur ne 2009 Makina ka ardhur para 1 viti nga italia

  Tiranë 4 gusht 16:02
  4.900 €