Vetura
Tiranë

Acura | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Valixhe per makine
  Vetura

  Valixhe per makine

  E pershtatshe per te gjitha tipet e makinave perfshifen dhe dy zgara 170€ pak i diskutushem

  Tiranë 20 shtator 20:24
  170 €
 • 0 foto
  After school per mbajtjen e femijeve klasa 1-9
  Vetura

  After school per mbajtjen e femijeve klasa 1-9

  SCCAlbania instagram: @sccalbania Tel:+355 69 274 4472 Adresa: Rruga Unaza Re, Tom Plezha pallati Kl

  Tiranë 17 shtator 08:54
  100 Lek
 • 0 foto
  OKAZJON Parakra Eskavatori JCB 240
  Vetura

  OKAZJON Parakra Eskavatori JCB 240

  ne gjendje e re

  Tiranë 8 shtator 18:18
  111 €
 • 0 foto
  Okazjon Çekiçat jan ne gjendje pune
  Vetura

  Okazjon Çekiçat jan ne gjendje pune

  ne gjendje te shkelqyer

  Tiranë 5 shtator 13:11
  1.111 €
 • 1 foto
  Pasqyrë me kamera për të regjistruar trafikun
  Vetura

  Pasqyrë me kamera për të regjistruar trafikun

  Pasqyrë me kamera për të regjistruar trafikun Car DVR Rear view Mirror Video Recroder 4.3\" inch Ca

  Tiranë 20 gusht 20:44
  50 €
 • 3 foto
  Shitet ore swatch e re
  Vetura

  Shitet ore swatch e re

  E re

  Tiranë 13 gusht 12:27
  7.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet Motorr Saldatrice Nafte 3 Pistona Ceke
  Vetura

  Shitet Motorr Saldatrice Nafte 3 Pistona Ceke

  Shitet Okazion Motorr Saldatrice Nafte me 3 Pistona Ceke ne gjendje te shkelqyer.pune e perdorur shu

  Tiranë 8 gusht 14:03
  25 €
 • 0 foto
   Telefona me keste,duke filluar nga 0% Interes,Tra
  Vetura

  Telefona me keste,duke filluar nga 0% Interes,Tra

  Transport falas ne te gjithe Shqiperine Mundesi pagese me keste, duke filluar nga 0% interes iPhone

  Tiranë 6 gusht 12:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sportiv
  Vetura

  Sportiv

  Super i shpejte ,teper i mirmbajtur ,me letra te rregullta per brenda dhe jasht vendi .125 kubik ...

  Tiranë 4 gusht 00:41
  800 €
 • 0 foto
  okaziom
  Vetura

  okaziom

  dhsjdgdjdhdj

  Tiranë 2 gusht 22:41
  1.000 €
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY J4+ PAGUAJ (1.330 Leke / 18 Muaj )
  Vetura

  SAMSUNG GALAXY J4+ PAGUAJ (1.330 Leke / 18 Muaj )

  🤳SAMSUNG GALAXY J4 PLUS 🤳 ➖ 150 Euro (1.330 Leke / 18 Muaj ) ✔Garanci 12muaj 🎁Xham,cover , karik

  Tiranë 18 korrik 15:13
  100 €
 • 0 foto
  Biciklet
  Vetura

  Biciklet

  Biciklet 26 Dopio disk alumini Disko fren Ne gjendje te re

  Tiranë 9 korrik 22:53
  19.000 Lek
 • 1 foto
  SAMSUNG GALAXY M20 *** PAGUAJ ME KESTE ***
  Vetura

  SAMSUNG GALAXY M20 *** PAGUAJ ME KESTE ***

  🤳SAMSUNG GALAXY M20 🤳 ➖ 185 EURO KESTI (1.700Leke/18 Muaj ) ✔Garanci 12muaj 🎁Xham,cover , kariku

  Tiranë 9 korrik 13:11
  100 €
 • 3 foto
  Iveco
  Vetura

  Iveco

  Shes Autobuz Iveco 33 vende viti 2004 ne gjendje shume te mire per çdo informacion kontakto ne tel 0

  Tiranë 28 qershor 20:51
  32.000 €
 • 0 foto
  instagram me 4 shkronja
  Vetura

  instagram me 4 shkronja

  Shes username per instagram me 4 shkronja @art*

  Tiranë 13 qershor 18:50
  200 €
 • 4 foto
  Makineri petullash & patate
  Vetura

  Makineri petullash & patate

  Makineri petullash & patate spirale te dy proqeset bashk

  Tiranë 12 qershor 20:40
  1 €
 • 3 foto
   SALLE GAMING
  Vetura

  SALLE GAMING

  SHITET SALLE LOJRASH OSE JEPET ME QIRA PC GAMING . Biznes i ngritur me 20 PC me parametra shume te m

  Tiranë 3 qershor 11:45
  1.200 €
 • 3 foto
  Bicikle
  Vetura

  Bicikle

  Biciklet 26 Dopio disk Disko fren Gjendje e re

  Tiranë 2 qershor 16:52
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Disje
  Vetura

  Disje

  Shiten disje 20 sport me gjith goma cmimi 200 mi lek

  Tiranë 31 maj 12:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  OKAZION SAMSUNG S8 PLUS 2.600 LEKE PER 18 MUAJ
  Vetura

  OKAZION SAMSUNG S8 PLUS 2.600 LEKE PER 18 MUAJ

  🤳SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 🤳 ➖ 290 Euro KESTI (2.600Leke/18 Muaj ) ✔Garanci 6 muaj 🎁Xham,cover , k

  Tiranë 27 maj 19:10
  290 €
 • 2 foto
  Auto Pjes *VISKI* KOSOV - MITROVIC
  Vetura

  Auto Pjes *VISKI* KOSOV - MITROVIC

  Auto Pjes VISKI Mitrovic 049526746 Mercedes 250-124 karavan Mercedes 190 automatik Mercedes E 220 c

  Tiranë 26 maj 17:24
  1 €
 • 1 foto
  Sillos per miell i ardhur nga jasht
  Vetura

  Sillos per miell i ardhur nga jasht

  shitet ky sillos per miell ose bejm ndrrim per me shum thirrni nr telefonit 00383 44 170 140 me marr

  Tiranë 18 maj 23:40
  13.000 €
 • 2 foto
  aparat per gjetje floriri
  Vetura

  aparat per gjetje floriri

  shitet aparat funksional per gjurmim dhe gjetje floriri.kerkon deri ne 1.5 meter.e afte te dalloj me

  Tiranë 6 maj 17:07
  200 €
 • 4 foto
  Karrige masazhi
  Vetura

  Karrige masazhi

  Karrige per masazh kurrizi,koke dhe kembesh.kembet jan vetem me vibrim.nuk eshte me xhetona.sh pak e

  Tiranë 6 maj 16:13
  350 €
 • 4 foto
  Biciklete Rockrider 6.3 mountin bike
  Vetura

  Biciklete Rockrider 6.3 mountin bike

  Shitet biciklete Rockrider 6.3 e madhesise 27, mountin bike total suspension, e perdorur shume pak,

  Tiranë 20 prill 10:02
  300 €
 • 0 foto
  Makina okazjon
  Vetura

  Makina okazjon

  Fjat stilo 2004

  Tiranë 4 prill 09:23
  2.200 €
 • 8 foto
  Acura Tlx
  Vetura

  Acura Tlx

  Acura TLX makina esht mar e re ne kanada ka shum pak km full extra mente gjitha sherbimet kamjo aut

  Tiranë 4 prill 05:17
  37.000 €
 • 0 foto
  BOMBULA GAZ KONDICJONERI
  Vetura

  BOMBULA GAZ KONDICJONERI

  BOMBULA GAZ KONDICJONERI

  Tiranë 4 prill 00:06
  15.000 Lek
 • 6 foto
  Super telefon Note 5 akull
  Vetura

  Super telefon Note 5 akull

  Super note 5 korean super okazion

  Tiranë 3 prill 23:49
  260.000 Lek
 • 9 foto
  nderim
  Vetura

  nderim

  glof.5 tsi sport 1.4 benxin viti 2008. makina esht ne gjendje super te mir me dogan te paguar ga

  Tiranë 3 prill 19:33
  6.500 €
 • 2 foto
  shitet makina
  Vetura

  shitet makina

  shitet makina

  Tiranë 3 prill 18:41
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet valixhja
  Vetura

  Shitet valixhja

  Shitet valixhja 27€

  Tiranë 3 prill 18:37
  27 €
 • 0 foto
  Punoni nga celulari juaj
  Vetura

  Punoni nga celulari juaj

  Perfitoni para pa u lodhur klikoni linkun http://oummoney.bid/2800543971668/ regjistrohuni dhe do fi

  Tiranë 3 prill 17:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr me 4goma per femije
  Vetura

  Motorr me 4goma per femije

  Shitet motor per femije i ri

  Tiranë 3 prill 16:07
  250 €
 • 1 foto
  Okazion gufer + amplifik
  Vetura

  Okazion gufer + amplifik

  Shiten okazion 120 € guferi esht 240W origjinal amplifika esht 2000 W shiten per vetem 120 € Cel

  Tiranë 3 prill 15:05
  120 €
 • 4 foto
  Mercedes benz
  Vetura

  Mercedes benz

  Shes makin tip mercedes benz Gjendje e mir Me letra Cmimi i arsyeshm

  Tiranë 3 prill 13:49
  800 €
 • 3 foto
  Makina esht ne gjendje te mir per cdo lloj prove
  Vetura

  Makina esht ne gjendje te mir per cdo lloj prove

  Shitet per arsyje mos perdorimi

  Tiranë 3 prill 12:28
  2.900 €
 • 2 foto
  Prese16t
  Vetura

  Prese16t

  Prese16t shum praktike per

  Tiranë 3 prill 07:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Prese16t shum praktike per
  Vetura

  Prese16t shum praktike per

  Prese16t deri ne 32t shum praktike per servise

  Tiranë 2 prill 10:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Prese10 t deri 40 t
  Vetura

  Prese10 t deri 40 t

  Prese nga 10 t deri 40t shume te mira dhe praktike per servise

  Tiranë 2 prill 08:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  piaggio
  Vetura

  piaggio

  Piaggio Liberty viti 2007 125cc 4kohesh shum ekonomik me sherbime te sapo bera vaj filtra rrip dhe r

  Tiranë 2 prill 01:00
  699 €
 • 3 foto
  SUPER LAPTOP DUKE FILLUAR NGA 9.990 LEKE
  Vetura

  SUPER LAPTOP DUKE FILLUAR NGA 9.990 LEKE

  SUPER LAPTOP NE GJENDJE SHUME TE MIRE TE SAPO ARDHUR NGA USA SUPER CMIME SUPER CILESI 0675615500 W

  Tiranë 1 prill 18:56
  100 Lek
 • 1 foto
  Kantina Shitet se Kembehet me Grazoniere
  Vetura

  Kantina Shitet se Kembehet me Grazoniere

  E pershtatcme per bar piceri fastfood ne zona plazhi sezonale por jo vetem.

  Tiranë 1 prill 11:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  okazion autobuz man temsa viti 2005
  Vetura

  okazion autobuz man temsa viti 2005

  Man temsa. Viti 2005. 35.vende klima me dogane te paguar 19.000€

  Tiranë 22 mars 19:35
  19.000 €