Vetura
Tiranë

BMW | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

BMW

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Bmw Seria 3 Look 2010 Fulll - Letra Per 1 Vit
  Vetura

  Bmw Seria 3 Look 2010 Fulll - Letra Per 1 Vit

  Bmw seria 3 viti dhjetor 2006 me 208000Km origjinale . Manual me 6 Marshe , Sedilje me ngrofje , bax

  Tiranë Sot, 01:03
  6.500 €
 • 5 foto
  BMW 535D 2008 360 PS 8900€
  Vetura

  BMW 535D 2008 360 PS 8900€

  Bmw 535 nafte automat e ardhur nga zvicra ne gjendje perfekte me te gjitha serviset e bera ne kohe m

  Tiranë Sot, 00:39
  8.900 €
 • 1 foto
  BMW 750LI F02 Individual
  Vetura

  BMW 750LI F02 Individual

  Makina eshte ne super gjendje, km te gjitha autostrade. Makina eshte super full. Per detaje me shu

  Tiranë Sot, 00:25
  44.000 €
 • 7 foto
  Shitet BMW X6 M PERFORMANCE ?
  Vetura

  Shitet BMW X6 M PERFORMANCE ?

  Shitet BMW X6 e sapo targura me letra deri ne 2020 eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe vizual

  Tiranë Sot, 00:24
  25.000 €
 • 7 foto
  Makina Me Qera.Rent a Car.0684562303
  Vetura

  Makina Me Qera.Rent a Car.0684562303

  Makina Me Qera .Rent A Car.2019.🚘🚖🚚🚐🏎Per Festa Te Ndyeshem Dasma.Ditlindje.Bremje Mature .Vidjo Klip

  Tiranë Sot, 00:13
  1 €
 • 7 foto
  Bmw 320 e91 automat
  Vetura

  Bmw 320 e91 automat

  Gjendje shum e mir e sapo ardhur me dogan te paguar motorr naft 2.0 sensor parkimi navi te madh auto

  Tiranë Dje, 23:55
  8.500 €
 • 6 foto
  BMW F01 730D
  Vetura

  BMW F01 730D

  Gjendje shum e mir full opsion

  Tiranë Dje, 23:55
  17.000 €
 • 11 foto
  BMW X5 MODEL USA 4.8 BENZIN-GAZ MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW X5 MODEL USA 4.8 BENZIN-GAZ MUNDESI NDERRIMI

  ☎️0697923400☎️BMW X5 MODEL4.8 USA (BENZIN -GAZ-LAVATO I SAPO MONTUAR ME 3 VJET GARANCI) SHUM

  Tiranë Dje, 23:43
  16.500 €
 • 11 foto
  BMW X5 3.0 DIZEL PANORAMA MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW X5 3.0 DIZEL PANORAMA MUNDESI NDERRIMI

  BMW X5 3.0 DIZEL VERSION EUROPIAN.VITI 21.09.2008.MAKINA KA 241 MIJ KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMES

  Tiranë Dje, 23:42
  Me Marrveshje
 • 10 foto
   Bmw X5 2005 3.0 Nafte Pa Takse Luksi
  Vetura

  Bmw X5 2005 3.0 Nafte Pa Takse Luksi

  Shitet Bmw X5 2005 3.0 Nafte Pa Takse Luksi Tavan Panoramike Tavan Xhami Cmimi:5700 Euro I Diskutues

  Tiranë Dje, 23:28
  5.700 €
 • 11 foto
  Shitet Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike
  Vetura

  Shitet Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike

  Shitet Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike Cmimi:4500 EURO Nr Cel&Whatsapp:+355693632032 Makina Po

  Tiranë Dje, 23:27
  4.500 €
 • 9 foto
  Shitet Bmw X5 2003 3.0d Kamio Automatike
  Vetura

  Shitet Bmw X5 2003 3.0d Kamio Automatike

  Shitet Bmw X5 2003 3.0d Kamio Automatike Cmimi:3200 EURO Nr Cel&Whatsapp:+355692349666 Makina Po

  Tiranë Dje, 23:27
  3.200 €
 • 4 foto
  BMW 530 panoramik
  Vetura

  BMW 530 panoramik

  BMW 530 , panoramik ,full opsion me te gjithe sherbimet e bera me letra te paguera per 1vit

  Tiranë Dje, 23:15
  4.000 €
 • 4 foto
   BMW 320d portabagazh, manuale, DPF, PDC, xenon.
  Vetura

  BMW 320d portabagazh, manuale, DPF, PDC, xenon.

  Makine ne gjendje perfekte, gati per cdo kontroll. E mbajtur vetem ne garazh. Asnjehere e karambolua

  Tiranë Dje, 23:13
  5.300 €
 • 6 foto
  Bmw 525d 2012 84.000 km M ndrimi
  Vetura

  Bmw 525d 2012 84.000 km M ndrimi

  E blere me katalog dhe dokumenta nga dyqani i BMW ne Berlin. Opsionet 218 kuaj fuqi Motorri 2000 naf

  Tiranë Dje, 23:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 530 GT 2011 FULL OPSION GJENDJE PERFECT
  Vetura

  BMW 530 GT 2011 FULL OPSION GJENDJE PERFECT

  VITI 2011, ME 163000 KLM,PA TAKS LUKSI, TAVAN PANORAM ME HAPJE, SERDILE LEKUR ME NGROHJE+MEMORJE+TH

  Tiranë Dje, 23:11
  19.999 €
 • 5 foto
  X5 SUPER GJENDJE
  Vetura

  X5 SUPER GJENDJE

  X5 sd 3.0 nafte Gjendje shum e mirmbajtur vetem tel serioze

  Tiranë Dje, 22:45
  14.000 €
 • 11 foto
  BMW X5 3 BENZINE 2007
  Vetura

  BMW X5 3 BENZINE 2007

  Shitet Bmw X5 viti 2007 , ngjyra gri metalixato, motorr 3.0 benzin, 148697 km origjinale me te drejt

  Tiranë Dje, 22:41
  10.500 €
 • 5 foto
  BMW X5 SUPER GJENDJE
  Vetura

  BMW X5 SUPER GJENDJE

  X5 sd 3.0 nafte Gjendje shum e mirmbajtur vetem tel serioze

  Tiranë Dje, 22:34
  14.000 €
 • 0 foto
  Shitet Bmw e46 320i benzin gas Look M Fabrike
  Vetura

  Shitet Bmw e46 320i benzin gas Look M Fabrike

  Bmw 320i benzin gas shenuar ne leje qarkullimi. Me.letra tw paguara per 1 vit. Makina ka Look M fabr

  Tiranë Dje, 22:33
  2.600 €
 • 6 foto
  Bmw 325i 2.5 benzine automat
  Vetura

  Bmw 325i 2.5 benzine automat

  Bmw 325i 2.5 benzine automat look m fabrike full opsion ne gjendje perfekte shum e paster si makin m

  Tiranë Dje, 22:32
  6.500 €
 • 4 foto
  Bmw 120 Full
  Vetura

  Bmw 120 Full

  bmw 120 full automat viti 2007.naft gjendje perfekte

  Tiranë Dje, 22:27
  7.400 €
 • 5 foto
  Shitet BMW X5 Full Opsion Panoramic
  Vetura

  Shitet BMW X5 Full Opsion Panoramic

  shes x5 ne super gjendje.me cdo sherbim te bere ska nevoje per asgje..makina ka 216mij km te vetat o

  Tiranë Dje, 22:26
  18.000 €
 • 10 foto
   BMW 645 CABRIOLET -05 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 645 CABRIOLET -05 FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW SERIA 645CI CABRIOLET V8 BENZINE VERSION USA .MAKINA ESHTE 28.12.2004 MAKINA KA 83000KM ORIGJIN

  Tiranë Dje, 22:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 730LD LUNGO FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 730LD LUNGO FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW 730LD LUNGO 3.0L V6 DIZEL .MAKINA ESHTE 22.11.2007.DHE ESHTE FULL FULL. MAKINA KA NGJYRE TE VECA

  Tiranë Dje, 22:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW 645 CABRIOLET -05 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 645 CABRIOLET -05 FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW SERIA 645CI CABRIOLET V8 BENZINE-GAZ SHUME EKONOMIKE HARGJON VETEM 900LEK GAZ PER 100KM IMPIANTI

  Tiranë Dje, 22:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 740LI LUNGO-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 740LI LUNGO-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW 740Li INDIVIDUALE LUNGO 4,0L MOTOR TIP TE RI V6 BENZINE VERSION EUROPE NUK E KAP TAKSA LUKSIT SE

  Tiranë Dje, 22:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW 730d INDIVIDUALE-05 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 730d INDIVIDUALE-05 FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW 730LD LUNGO 3.0L V6 DIZEL .MAKINA ESHTE 22.11.2004.DHE ESHTE FULL FULL. MAKINA KA NGJYRE TE VECA

  Tiranë Dje, 22:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 745D INDIVIDUALE FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 745D INDIVIDUALE FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW SERIA 7 MODEL 745D V8 DIZEL VERSION EUROPIAN .MAKINA ESHTE 28.12.2005.MAKINA KA 168000KM ORIGJIN

  Tiranë Dje, 22:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bmw X-6 LOOK-M-NAFT-4.0-X-DRIVE-VITI-2012-13
  Vetura

  Bmw X-6 LOOK-M-NAFT-4.0-X-DRIVE-VITI-2012-13

  Bmw X-6 LOOK-M-ORIGJINALE NGA FABRIKA NAFT-4.0-X-DRIVE,VITI-2012-13.MAK KA 125000-KM ORIGJINALE TE S

  Tiranë Dje, 22:22
  31.000 €
 • 10 foto
  U SHIT BMW X5 3.0 DIZEL FULL
  Vetura

  U SHIT BMW X5 3.0 DIZEL FULL

  BMW X5 MODEL3.0 V6 DIZEL VERSION EUROPIAN .MAKINA ESHTE 28.12.2007.MAKINA KA 175000KM ORIGJINALE .DH

  Tiranë Dje, 22:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw 325Ci M//DESIGN Gaz+Benzin 2002
  Vetura

  Bmw 325Ci M//DESIGN Gaz+Benzin 2002

  Shitet Bmw 325Ci M//DESIGN Gaz+Benzin 2002 Kamio Manuale Makina Posedon Keto Opsione: ->Drita Xen

  Tiranë Dje, 22:05
  3.800 €
 • 11 foto
  Bmw 320M//DESIGN Gaz+Benzin
  Vetura

  Bmw 320M//DESIGN Gaz+Benzin

  Shitet Bmw 320M//DESIGN Gaz+Benzin 2000 Kamio Manuale Nr Cel&Whatsapp:+355698103950 Cmimi:3600 E

  Tiranë Dje, 22:05
  3.600 €
 • 11 foto
  Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike
  Vetura

  Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike

  Shitet Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike Cmimi:4500 EURO Nr Cel&Whatsapp:+355693632032 Makina Po

  Tiranë Dje, 22:04
  4.500 €
 • 10 foto
  Bmw X5 2005 3.0 Nafte
  Vetura

  Bmw X5 2005 3.0 Nafte

  Shitet Bmw X5 2005 3.0 Nafte Pa Takse Luksi Tavan Panoramike Tavan Xhami Cmimi:5700 Euro I Diskutues

  Tiranë Dje, 22:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMV 320i Okaziion
  Vetura

  BMV 320i Okaziion

  BMW modeli 320i kabriolet e 2008 2.0 benzine automat me 96.000 km origjinale me liber sherbimesh shu

  Tiranë Dje, 22:02
  9.500 €
 • 10 foto
  BMW Cabriolet Look-M 2.0 automat 2008 96.000km
  Vetura

  BMW Cabriolet Look-M 2.0 automat 2008 96.000km

  BMW modeli 320i kabriolet e 2008 2.0 benzine automat me 96.000 km origjinale me liber sherbimesh s

  Tiranë Dje, 22:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Bmw 525 D Automat
  Vetura

  Shitet Bmw 525 D Automat

  Shitet bmw seria 5 2.5 nafte. gjendje Perfekte xhenerike motorrike dhe shum e paster nga ana esteti

  Tiranë Dje, 21:59
  7.000 €
 • 2 foto
  X5 nafte viti 2002
  Vetura

  X5 nafte viti 2002

  Shitet x5 viti 2002 nafte 2986 kubik kamjo automat timon anglez gjendje shum te mire motorrike gjene

  Tiranë Dje, 21:53
  2.500 €
 • 3 foto
  Okazion X5 mundesi nderrimi
  Vetura

  Okazion X5 mundesi nderrimi

  Makina eshte ne gjendje perfekte letra te paguara sherbime vaj filtra sa te nderruara mudesi nderr

  Tiranë Dje, 21:50
  12.000 €
 • 3 foto
  MAKINA ME QERA NE TIRANE RINAS,0692068484,RENTACAR
  Vetura

  MAKINA ME QERA NE TIRANE RINAS,0692068484,RENTACAR

  MAKINA ME QERA NE RINAS 0692068484,MAKINE ME QIRA NE TIRANE AEROPORT RINASIT,MAQINA ME QIRA NE DURRE

  Tiranë Dje, 21:49
  14 €
 • 6 foto
  BMW 320 -03
  Vetura

  BMW 320 -03

  Okazion!!!! Shitet ose nderrohet BMW 320 nafte. Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike e mek

  Tiranë Dje, 21:32
  3.500 €
 • 6 foto
  Bmw 323 perfekte
  Vetura

  Bmw 323 perfekte

  Shitet bmw 323 benzin gaz ne gjendie shum te mir xhenerike dhe motorrike nuk ka nevoj per asnj sherb

  Tiranë Dje, 21:31
  9.500 €
 • 2 foto
  BMW X5 -02
  Vetura

  BMW X5 -02

  shitet dhe nderrohet viti 2002 luk 2005 me te gjitha sherbimet tek bmw disqe-20, x6 goma 80%

  Tiranë Dje, 21:25
  5.500 €
 • 6 foto
  x5
  Vetura

  x5

  x5 viti 2006 3.0d panoram disqe x6.90%goma full kseno

  Tiranë Dje, 21:25
  8.700 €
 • 6 foto
  X5 xdrive350d
  Vetura

  X5 xdrive350d

  Shitet bmwX5 xdriveD E sapo ardhur Ne gjendje perfekte

  Tiranë Dje, 21:07
  12.500 €
 • 5 foto
  BMW SHES DISCE BMW ME GJITH GOMA 250 EURO OKAZIONN
  Vetura

  BMW SHES DISCE BMW ME GJITH GOMA 250 EURO OKAZIONN

  Shes disce bmw 225.55.16 gomat jan 80% te reja cmimi 250 euro discet jan te ardhura nga Zvicra jan n

  Tiranë Dje, 20:51
  250 €
 • 2 foto
  BMW S3  320
  Vetura

  BMW S3 320

  bmw

  Tiranë Dje, 20:48
  700 €
 • 6 foto
  Bmw 320d okazion (mundesi ndrrimi)
  Vetura

  Bmw 320d okazion (mundesi ndrrimi)

  Makina eshte ne gjendje te mir dritat xenon bixeno sediljet me fryrje cfryrje me levizje te pjesa ke

  Tiranë Dje, 20:43
  4.200 €
 • 10 foto
  Bmw x5m full M-power 555 hp
  Vetura

  Bmw x5m full M-power 555 hp

  Bmw x5 . M-power origjinal fabrike 4.4 V8 bi-turbo 555 hp kuaj fuqi . 163.000km origjinale . Panel

  Tiranë Dje, 20:25
  28.000 €