Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  MERCEDEZ BENZ E200 V.2010 PA DOGANE ... OKAZION
  Vetura

  MERCEDEZ BENZ E200 V.2010 PA DOGANE ... OKAZION

  MERCEDEZ BENZ E200 VITI 2011 PA DOGANE AUTOMATIK 200.000 KM E ZEZE

  Tiranë Sot, 13:32
  11.000 €
 • 3 foto
  MERCEDEZ BENZ E200 V.2010 I SAPO TARGUAR...OKAZION
  Vetura

  MERCEDEZ BENZ E200 V.2010 I SAPO TARGUAR...OKAZION

  MERCEDEZ BENZ E200 VITI 2010 205.000 KM I SAPOTARGUAR AUTOMATIK

  Tiranë Sot, 13:32
  13.500 €
 • 11 foto
  FIAT PUNTO EVO, 2011,AUTOMATIKE,1.4 BENZINE+GAZ
  Vetura

  FIAT PUNTO EVO, 2011,AUTOMATIKE,1.4 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine+gaz, kambio automatike, viti prodhimi

  Tiranë Sot, 13:32
  5.600 €
 • 11 foto
  RENAULT MEGANE, 2008, MANUALE, 1.9 NAFTE
  Vetura

  RENAULT MEGANE, 2008, MANUALE, 1.9 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë Sot, 13:32
  5.000 €
 • 9 foto
  OKAZION SKODA YETI 2012 7500 Euro
  Vetura

  OKAZION SKODA YETI 2012 7500 Euro

  Skoda Yeti 1.2 TSI, DSG. Makina esht ekonomike, ne gjendje perfekte motorrike, xhenerike po ashtu e

  Tiranë Sot, 13:32
  7.500 €
 • 3 foto
  Mercedez Benz E200 V. 2013 I SAPOARDHUR ...OKAZION
  Vetura

  Mercedez Benz E200 V. 2013 I SAPOARDHUR ...OKAZION

  Mercedez Benz E200 Viti 2013 200.000 KM I Sapoardhur nga Gjermania Me targa shqiptare

  Tiranë Sot, 13:32
  17.000 €
 • 3 foto
  MAZDA PREMACY SHUME EKONOMIKE DHE FAMILJARE
  Vetura

  MAZDA PREMACY SHUME EKONOMIKE DHE FAMILJARE

  MAZDA PREMACY 1.9 NAFTE NGHJYRE GRI MANUAL VITI 2001 MAKINA ESHTE MAKINE FAMILJARE EDHE SHUME EKO

  Tiranë Sot, 13:31
  2.000 €
 • 8 foto
  BMW 530 Diezel
  Vetura

  BMW 530 Diezel

  BMW 530 DIEZEL VITI 2012🇩🇪🇩🇪🇩🇪 Makina me Dagane Makina e Ardhur nga Gjermania Cmimi 17.000€ G

  Tiranë Sot, 13:31
  17.000 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz ML 280 Diezel Viti 2008
  Vetura

  Mercedes Benz ML 280 Diezel Viti 2008

  Mercedes Benz ML 280 Diezel Viti 2008 ✔Makina me Dogane🇧🇪🇧🇪🇧🇪🇧🇪 ✔✔Cmimi 12.800€ ✔Gjendja Per

  Tiranë Sot, 13:31
  12.800 €
 • 8 foto
  Volkswagen Golf 6
  Vetura

  Volkswagen Golf 6

  VW Golf 6 Viti 2010 Cilindrata 2.0 Diezel Makina me Dogane ✔✔Cmimi 9.000€ 🔷️

  Tiranë Sot, 13:31
  9.000 €
 • 11 foto
  HYUNDAI TUCSON, 2015, AUTOMATIKE, 2.0 CRDI NAFTE
  Vetura

  HYUNDAI TUCSON, 2015, AUTOMATIKE, 2.0 CRDI NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit

  Tiranë Sot, 13:31
  17.500 €
 • 6 foto
  MAZDA 2005 Super gjendje
  Vetura

  MAZDA 2005 Super gjendje

  SHITET -MOTORR 2.0 NAFTE EKONOMIKE -VITI FUNDI 2005 -KAMBIO MANUALE -CLIMA -ABS -ESP -AUTO PILOT -K

  Tiranë Sot, 13:31
  2.800 €
 • 9 foto
  C Class 220 nafte automat...
  Vetura

  C Class 220 nafte automat...

  SHITET & NDERROHET -MOTORR 2.2 NAFTE SUPER EKONOMIK -CLIMA -VITI FUND 2001 -KAMBIO AUTOMAT -KOMP

  Tiranë Sot, 13:31
  3.800 €
 • 11 foto
  AUDI A3, VITI 2015, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE
  Vetura

  AUDI A3, VITI 2015, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2015

  Tiranë Sot, 13:31
  14.900 €
 • 2 foto
  MAZDA CX-5 VITI 2014
  Vetura

  MAZDA CX-5 VITI 2014

  MAZDA CX-5 VITI 2014 KM 39.000 MANUAL 2.0 BENZIN I SAPOTARGUAR

  Tiranë Sot, 13:31
  15.000 €
 • 11 foto
  SSANGYONG KYRON, 2006, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  SSANGYONG KYRON, 2006, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2006

  Tiranë Sot, 13:31
  4.900 €
 • 11 foto
  TOYOTA VERSO, VITI 2009, AUTOMATIKE, 2.2 NAFTE
  Vetura

  TOYOTA VERSO, VITI 2009, AUTOMATIKE, 2.2 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.2 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2009

  Tiranë Sot, 13:31
  8.000 €
 • 11 foto
  VW PASSAT, VITI 2007, 2.0 NAFTE , AUTOMATIKE
  Vetura

  VW PASSAT, VITI 2007, 2.0 NAFTE , AUTOMATIKE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 nafte, kambio automatike,

  Tiranë Sot, 13:31
  6.400 €
 • 11 foto
  CHEVROLET CAPTIVA, 2009, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  CHEVROLET CAPTIVA, 2009, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, sallon lekure, ngrohje sedilesh, kambi

  Tiranë Sot, 13:31
  7.700 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz S 320 Viti 2008 4 Matic
  Vetura

  Mercedes Benz S 320 Viti 2008 4 Matic

  Mercedes Benz S 320 Diezel Viti 2008 Makina me Dogane🇧🇪🇧🇪🇧🇪 Cmimi 13.000€ Salloni Lekure 4

  Tiranë Sot, 13:30
  13.000 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 307, VITI 2007, MOTORR 1.6 NAFTE, MANUALE
  Vetura

  PEUGEOT 307, VITI 2007, MOTORR 1.6 NAFTE, MANUALE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2007, k

  Tiranë Sot, 13:30
  3.200 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz C 220 Diezel Viti 2008
  Vetura

  Mercedes Benz C 220 Diezel Viti 2008

  Mercedes Benc C220 Diezel Viti 2008 Makina me Dogane🇧🇪🇧🇪🇧🇪 ✔Cmimi 8.500€ 🔵Kamio Auto

  Tiranë Sot, 13:30
  8.500 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz E 220 Diezel Viti 2012
  Vetura

  Mercedes Benz E 220 Diezel Viti 2012

  Mercedes Benc E 220 Diezel Viti 2012 Makina me Dogane🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 ✔✔Cmimi 14.000€

  Tiranë Sot, 13:30
  14.000 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz C Klas
  Vetura

  Mercedes Benz C Klas

  Mercedes Benc C 200 Diezel Viti 2008 Makina me Dogane ✔✔Cmimi 8.500€ 🔵Kamio Aut

  Tiranë Sot, 13:30
  8.500 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz ML 320 Diezel
  Vetura

  Mercedes Benz ML 320 Diezel

  Mercedes Benz ML 320 Diesel Viti 2009 ✔Makina me Dogane🇧🇪🇧🇪🇧🇪🇧🇪 ✔✔Cmimi 14.500€ ✔Gjendja Per

  Tiranë Sot, 13:30
  14.500 €
 • 7 foto
  Bmw 740 Diezel X Drive
  Vetura

  Bmw 740 Diezel X Drive

  ✔BMW 740 DIEZEL VITI 2013 X Drive ✔Makina me Dogane🇧🇪🇧🇪🇧🇪🇧🇪🇧🇪 ✔✔Cmimi 34.000€ ✔Makina.Esht

  Tiranë Sot, 13:30
  34.000 €
 • 11 foto
  FIAT BRAVO, 2010, MANUALE, MOTORR 1.4 BENZINE+GAZ
  Vetura

  FIAT BRAVO, 2010, MANUALE, MOTORR 1.4 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine+gaz, kambio manuale 6 marshe, viti pr

  Tiranë Sot, 13:30
  4.900 €
 • 11 foto
  NISSAN QASHQAI, 2009, MANUALE, 1.6 BENZINE
  Vetura

  NISSAN QASHQAI, 2009, MANUALE, 1.6 BENZINE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 benzine, kambio manuale, viti prodhimit 2009,

  Tiranë Sot, 13:30
  6.900 €
 • 11 foto
  VW TOURAN, 2011, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE, 6+1 VENDE
  Vetura

  VW TOURAN, 2011, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE, 6+1 VENDE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, 6+1 vende, viti pro

  Tiranë Sot, 13:30
  10.900 €
 • 6 foto
  VW PHAETON, 2009, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE
  Vetura

  VW PHAETON, 2009, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE

  Makina eshte me targa+siguracion te paguara, 3.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2009, klim

  Tiranë Sot, 13:30
  10.900 €
 • 11 foto
  Volkswagen Passat CC, VITI 2009, Automatike, Full
  Vetura

  Volkswagen Passat CC, VITI 2009, Automatike, Full

  Makina eshte me dogane +targa+siguracion te paguara, motorr 1.8 benzine, kambio autoamtike, viti pro

  Tiranë Sot, 13:30
  11.200 €
 • 11 foto
  SEAT IBIZA, VITI 2013, AUTOMATIKE, 1.2 BENZINE
  Vetura

  SEAT IBIZA, VITI 2013, AUTOMATIKE, 1.2 BENZINE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 1.2 benzine, kambio automatike

  Tiranë Sot, 13:30
  6.900 €
 • 7 foto
  Mercedes B classs automat
  Vetura

  Mercedes B classs automat

  Shes mercedes benc B class viti 2006 motor 2000 nafte ,me kamio automatike. Makina eshte full opsion

  Tiranë Sot, 13:30
  5.600 €
 • 3 foto
  MAZDA 6 VITI 2007 I SAPOTARGUAR... OKAZION
  Vetura

  MAZDA 6 VITI 2007 I SAPOTARGUAR... OKAZION

  MAZDA 6 2.0 NAFTE VITI 2007 NGJRE BLU ME TARGA DHE DOKUMENTA DERI NE SHKURTE TE VITIT TJETER .

  Tiranë Sot, 13:30
  3.800 €
 • 9 foto
  Mercedes c class super
  Vetura

  Mercedes c class super

  SHITET & NDERROHET -MOTORR 2.2 NAFTE SUPER EKONOMIK -CLIMA -KAMBIO AUTOMAT -KOMPJUTER BORDI -PIL

  Tiranë Sot, 13:30
  6.300 €
 • 11 foto
  VW GOLF 5 GT, VITI 2008, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  VW GOLF 5 GT, VITI 2008, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2008

  Tiranë Sot, 13:29
  6.500 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz C 200 Diezel Viti 2012
  Vetura

  Mercedes Benz C 200 Diezel Viti 2012

  Mercedes Benz C 200 Diezel Viti 2012 Makina me Dogane Te gjitha sherbimet e Bera Gjendja Perfekte

  Tiranë Sot, 13:29
  13.800 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz GLK 220 diezel Viti 2014
  Vetura

  Mercedes Benz GLK 220 diezel Viti 2014

  Mercedes Benz GLK 220 Diezel Viti 2014 ✔Makina me Dogane🇧🇪🇧🇪🇧🇪🇧🇪🇧🇪🇧🇪 ✔✔Cmimi 22.500€

  Tiranë Sot, 13:29
  22.500 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz C 240 Benzin Viti 2005
  Vetura

  Mercedes Benz C 240 Benzin Viti 2005

  Mercedes Benz C 240 Benzin Viti 2005 Makina me Dogane Cmimi 5.300€ Motorri ideal per Impjant Gazi Gj

  Tiranë Sot, 13:29
  5.300 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz ML 280 Diezel Viti 2007
  Vetura

  Mercedes Benz ML 280 Diezel Viti 2007

  Mercedes Benz ML 280 Diezel Viti 200 ✔Makina me Dogane🇧🇪🇧🇪🇧🇪🇧🇪 ✔✔Cmimi 10.500€ ✔Gjendja Perf

  Tiranë Sot, 13:29
  10.500 €
 • 6 foto
  Mercedes Benc ML 350 Diezel Bluetec
  Vetura

  Mercedes Benc ML 350 Diezel Bluetec

  Mercedes Benc ML 350 Diezel Viti 2010 Makina me Dogane Cmimi 15.000€ Kamio Aut

  Tiranë Sot, 13:29
  15.000 €
 • 9 foto
  Okazion!!! Citroen c4 4000 euro!!!
  Vetura

  Okazion!!! Citroen c4 4000 euro!!!

  Citroen c4 full option, 1.6 naft, 2010, 200 000 kilometra, e blere ne shqiperi me 0 km dhe cdo sherb

  Tiranë Sot, 13:29
  4.000 €
 • 11 foto
  SUBARU OUTBACK, 2009, AUTOMATIKE, 2.5 BENZINE+GPL
  Vetura

  SUBARU OUTBACK, 2009, AUTOMATIKE, 2.5 BENZINE+GPL

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.5 benzine+gaz, kambio automatike, 4x4, viti pro

  Tiranë Sot, 13:29
  9.000 €
 • 11 foto
  RENAULT MASTER, VITI 2007,2.4 NAFTE, 6+1 NAFTE
  Vetura

  RENAULT MASTER, VITI 2007,2.4 NAFTE, 6+1 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.4 nafte, karroceri, 6+1 vende, kambio manuale 6

  Tiranë Sot, 13:29
  6.500 €
 • 5 foto
  AUTO 999 TOYOTA COROLLA VERSO VITI 2006
  Vetura

  AUTO 999 TOYOTA COROLLA VERSO VITI 2006

  AUTO 999 TOYOTA COROLLA VERSO VITI 2006 PASQYRA ELEKTRIKE PASQYRA ANTIVERBUESE PASQYRA ME NGROHJE KO

  Tiranë Sot, 13:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  AUTO 999 TOYOTA COROLLA VERSO VITI 2006
  Vetura

  AUTO 999 TOYOTA COROLLA VERSO VITI 2006

  AUTO 999 TOYOTA COROLLA VERSO VITI 2006 PASQYRA ELEKTRIKE PASQYRA ANTIVERBUESE PASQYRA ME NGROHJE KO

  Tiranë Sot, 13:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW X4 xDRIVE, VITI 2015, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE
  Vetura

  BMW X4 xDRIVE, VITI 2015, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 3.0 nafte, xdrive kambio automatike, 4x4, viti pr

  Tiranë Sot, 13:29
  37.000 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 3008, VITI 2011, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE
  Vetura

  PEUGEOT 3008, VITI 2011, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë Sot, 13:29
  7.000 €
 • 11 foto
  VW TIGUAN, VITI 2015, AUTOMATIKE, 2.0 BENZINE
  Vetura

  VW TIGUAN, VITI 2015, AUTOMATIKE, 2.0 BENZINE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 TSI, kambio automatike, viti prodhimit 2015,

  Tiranë Sot, 13:29
  16.500 €
 • 10 foto
  HYUNDAI I30, VITI 2010, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE
  Vetura

  HYUNDAI I30, VITI 2010, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 10-2

  Tiranë Sot, 13:29
  5.500 €