Vetura
Tiranë

Citroen | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Okazion Citroen C4
  Vetura

  Okazion Citroen C4

  Shes Citroen C4 viti 2011, kambio manuale, 1.4 benzine, 197 mije km origjinale te verifikueshme tek

  Tiranë Sot, 13:54
  4.599 €
 • 7 foto
  Citroen C4 ne gjendje perfekte
  Vetura

  Citroen C4 ne gjendje perfekte

  Makina eshte blere tek koncesionari i Citroen me 0 km. dhe eshte perdorur nga nje person i vetem, mb

  Tiranë Sot, 13:50
  5.500 €
 • 11 foto
  ??CITROEN C1 1.0Benzin Automat 12/2005??
  Vetura

  ??CITROEN C1 1.0Benzin Automat 12/2005??

  💥3690€🇨🇭CITROEN C1 1.0Benzin Automat 12/2005 162mij km(Liber sherbimesh) sapo ardhur nga zvicra🇨🇭me

  Tiranë Sot, 13:50
  3.690 €
 • 11 foto
  ??CITROEN C4 EXCLUSIVE 2.0HDI Automat 2008??
  Vetura

  ??CITROEN C4 EXCLUSIVE 2.0HDI Automat 2008??

  💥4790€🇨🇭CITROEN C4 EXCLUSIVE 2.0Nafte Automat 2008 209mij km liber sherbimi,sapo ardhur nga zvicra🇨

  Tiranë Sot, 13:50
  4.790 €
 • 11 foto
   CITROEN C3 1.4 HDI MODEL 2011 KLIMA PANORAM
  Vetura

  CITROEN C3 1.4 HDI MODEL 2011 KLIMA PANORAM

  MAKINA GJENDET NE KOSOV PO MUND TE SJELET KUDO NE SHQIPERI PA PROBLEM... CITROEN C3 1.4 HDI MODEL 2

  Tiranë Sot, 13:43
  5.700 €
 • 6 foto
  CITROEN C5, VITI 2008, MANUALE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  CITROEN C5, VITI 2008, MANUALE, 2.0 NAFTE

  Makina eshte me dokumenta te paguara, motorr 2.0 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2008, klima,

  Tiranë Sot, 13:37
  5.900 €
 • 3 foto
  CITROEN C5 VITI 2007 AUTOMAT 2.0 NAFTE ME TARGA
  Vetura

  CITROEN C5 VITI 2007 AUTOMAT 2.0 NAFTE ME TARGA

  CITROEN C5 VITI 2007 AUTOMAT 2.0 NAFTE ME TARGA SUPER FULL

  Tiranë Sot, 13:35
  3.500 €
 • 9 foto
  Okazion!!! Citroen c4 4000 euro!!!
  Vetura

  Okazion!!! Citroen c4 4000 euro!!!

  Citroen c4 full option, 1.6 naft, 2010, 200 000 kilometra, e blere ne shqiperi me 0 km dhe cdo sherb

  Tiranë Sot, 13:29
  4.000 €
 • 7 foto
  Citroen C3-Nafte (1.4d) - 2007- 68.000 Km Me liber
  Vetura

  Citroen C3-Nafte (1.4d) - 2007- 68.000 Km Me liber

  Citroen C3-Nafte (1.4d) - 2007, me afersisht 68.000 Km. Makina eshte blere e re prane koncesionarit

  Tiranë Sot, 11:51
  3.900 €
 • 2 foto
  Shitet ose nderrohet ... .0685530555
  Vetura

  Shitet ose nderrohet ... .0685530555

  Shitet ose nderrohet ... Cintroen c4 viti 2005 motor 1.4 gas benzin Sherbimet te bera letrat der

  Tiranë Sot, 11:29
  3.000 €
 • 9 foto
  Auto City - Citroen C1,8/2007,Automat ????
  Vetura

  Auto City - Citroen C1,8/2007,Automat ????

  CITROEN C1 •08/2007 •151.000 KM •1.0 Benzine •Automat Sapo ardhur nga zvicra 🇨🇭🇨🇭 Cmimi : 39

  Tiranë Sot, 10:26
  3.900 €
 • 4 foto
  CITROEN C4 1.6 NAFTE AUTOMAT 2007
  Vetura

  CITROEN C4 1.6 NAFTE AUTOMAT 2007

  Shitet Citroen C4 Viti 2007. Motorr 1.6 nafte shume ekonomik. Kambio automatike. Ne gjendje perfekte

  Tiranë Sot, 10:12
  4.900 €
 • 5 foto
  Citroen C-3 1.2-BENXIN-V15-16
  Vetura

  Citroen C-3 1.2-BENXIN-V15-16

  Citroen C-3 1.2-BENXIN-MANUAL-VITI-2015-2016,MAK DISPONON:KLIMA KONDICIONER-KLIMA,DRITA BIXENO,PILOT

  Tiranë Sot, 09:51
  7.300 €
 • 3 foto
  Shitet Citroen c3, 1.4 nafte
  Vetura

  Shitet Citroen c3, 1.4 nafte

  Shitet Citroen C3, 1.4 nafte, cmimi 2000 euro. makina eshte ne gjendje shume te mire, me te gjitha s

  Tiranë Sot, 09:17
  2.000 €
 • 7 foto
  Citroen Berlingo 2009
  Vetura

  Citroen Berlingo 2009

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Ka bere te gjitha serviset e rregullta dhe servisin e plote n

  Tiranë Sot, 06:39
  6.550 €
 • 4 foto
  OKAZION CITROEN BERLINGO FRIGORIFER NAFTE
  Vetura

  OKAZION CITROEN BERLINGO FRIGORIFER NAFTE

  viti 2001.230 mij kilometra.naft.frigoriferi perfekt gjithashtu makin perfekt per me teper tel

  Tiranë Dje, 22:33
  2.580 €
 • 4 foto
  Citroen pluriel shitet
  Vetura

  Citroen pluriel shitet

  Shitet citroen pluriel e 2006 makina ka impiant gazi brenda garancise dhe letra deri ne prill 2020.m

  Tiranë Dje, 22:24
  3.500 €
 • 9 foto
  Okazion 2,900€
  Vetura

  Okazion 2,900€

  Shitet Citroen C3 XT3 Ne gjendie shume te mire teknike dhe vizuale Motorr Benzine + Gaz impiant ST

  Tiranë Dje, 19:51
  2.900 €
 • 11 foto
  ??CITROEN C4 1.6HDI(Nafte) AUTOMAT,2008 ??
  Vetura

  ??CITROEN C4 1.6HDI(Nafte) AUTOMAT,2008 ??

  💥4690€🇨🇭CITROEN C4 1.6HDI(Nafte) AUTOMAT,2008 ,217mij km liber servisi,sapo ardhur nga zvicra🇨🇭me do

  Tiranë Dje, 19:50
  4.690 €
 • 1 foto
  Citroen C1.1.1Benzin2006Automat.Me Dogane.Blu3700e
  Vetura

  Citroen C1.1.1Benzin2006Automat.Me Dogane.Blu3700e

  Shitet Citroen C1.1.1Benzin 2006Blu 146.000Km Origjinale Me Liber Sherbimi Kondicioner Xhama Elektri

  Tiranë Dje, 17:13
  3.700 €
 • 3 foto
  Citroen C4 1.4 Benzin 2008
  Vetura

  Citroen C4 1.4 Benzin 2008

  Te gjitha serviset te bera tek Citroeni, me liber sherbimesh. Makina ka 149.886 km me motorr 1.4 ben

  Tiranë Dje, 15:52
  3.900 €
 • 8 foto
  Citroen C4.1.6Naft2008Automat.me dogane4399E
  Vetura

  Citroen C4.1.6Naft2008Automat.me dogane4399E

  Shitet Citroen C4.1.6Naft 2008 Automatic+Tronic E Zeze 200.000km origjinale Full opsion Full Servis

  Tiranë Dje, 15:01
  4.399 €
 • 1 foto
  Okazion citroen C2 automat
  Vetura

  Okazion citroen C2 automat

  Shitet citroen c2 1,4 naft me letra te paguara deri ne dhjetor. Kambio automat dhe shum ekonomike si

  Tiranë Dje, 14:25
  1.800 €
 • 9 foto
  Citroen Berlingo Viti 2013 1.6HDI Nafte
  Vetura

  Citroen Berlingo Viti 2013 1.6HDI Nafte

  citroen berlingo 2013 Nafte me targa me taksa te paguara 1.6 Hdi ne gjendje te mir cmimi Okasion d

  Tiranë Dje, 12:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Citreoen C3 1.4 naft 2010!!!!!! 5200€€???
  Vetura

  Citreoen C3 1.4 naft 2010!!!!!! 5200€€???

  Citroen c3 1.4 Hdi nafte konsumi 5.5l qytet 3.5l autostrad. 200 mij km origjinale letrat dhe sigurac

  Tiranë Dje, 12:07
  5.200 €
 • 5 foto
  CITROEN XSARA PICASSO
  Vetura

  CITROEN XSARA PICASSO

  SHITET CITROEN XSARA PICASSO PER ARSYE MOSPERDORIMI. VITI 2002 NAFTE 2.0 HDI. NE GJENDJE SHUME TE MI

  Tiranë Dje, 12:05
  1.900 €
 • 6 foto
  Ocasion Citroen Xsara benzin
  Vetura

  Ocasion Citroen Xsara benzin

  Shitet citroen Xsara viti 2003 benzine 1.6 kondicioner Abs Aibaag timon hidraolik sapo ardhur nga z

  Tiranë Dje, 11:42
  1.000 €
 • 8 foto
  Citroen C1 2008 1.0 Benzine
  Vetura

  Citroen C1 2008 1.0 Benzine

  Shitet Citroen C1 Viti i prodhimit 2008 Motorr 1.0 Benzine Kambio manual 3 Dyer 171.000 km Me d

  Tiranë Dje, 10:40
  3.300 €
 • 5 foto
  C4 picasso Excluziv . Full option
  Vetura

  C4 picasso Excluziv . Full option

  Shitet Citroen c4 picasso Excluziv Opsionet Tavan panoram para . Xenon .lupa kthehet nga leviz tim

  Tiranë Dje, 09:44
  5.200 €
 • 4 foto
  Citreon c4 1.6 naft automat me letra per ni vit
  Vetura

  Citreon c4 1.6 naft automat me letra per ni vit

  Citroen c4 1.6 naft automat 6+R-S marrsha 4.5 liter konsum sensor parkimi marsha ne timon kondicjone

  Tiranë Dje, 09:36
  3.800 €
 • 7 foto
  SHITET- CITROEN C3 PLURIEL 1.4 BENZINE
  Vetura

  SHITET- CITROEN C3 PLURIEL 1.4 BENZINE

  SHITET CITROEN C3 PLURIEL MOTORRI: 1.4 BENZINE KAMBIO: MANUALE VITI:2004 LETRAT DERI NE GUSHT TE PAG

  Tiranë Dje, 08:43
  2.300 €
 • 0 foto
  citroen c3 1.4 naft manual 2009
  Vetura

  citroen c3 1.4 naft manual 2009

  shitet citroen c3 kamjo manuale viti 2009 naft shum ekonomike sapo ardhur nga gjermania me dogan te

  Tiranë Dje, 07:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Okazion Citroen c4 1.6
  Vetura

  Okazion Citroen c4 1.6

  Shitet Citroen C4. Full option. Sedilje lekure. Xhama electric, pasqyra electric, look sport, pilot

  Tiranë Dje, 00:43
  3.500 €
 • 4 foto
  Shitet Citroen C4 automatik nafte
  Vetura

  Shitet Citroen C4 automatik nafte

  Citroeni esht 1.6 Hdi nafte.kamio automatike+tronic . Makina ka 110mij kilometra,makina eshte e bler

  Tiranë 15 qershor 17:33
  4.500 €
 • 3 foto
  Citroen Grande C4 Picasso
  Vetura

  Citroen Grande C4 Picasso

  Eshte makina familjare shum ekonomike me dogan te paguar pa targa e sapo ardhur mundsi nderrimi me m

  Tiranë 15 qershor 15:57
  3.700 €
 • 6 foto
  CITROEN C4
  Vetura

  CITROEN C4

  MAKINA ESHTE ME DOGANE DHE NE GJENDJE PERFEKTE E GATESHME PER CFARE DO LLOJE PROVE

  Tiranë 15 qershor 10:26
  4.500 €
 • 5 foto
  CITROEN C 4 PICASO 1.6 NAFTE AUTOMATIK
  Vetura

  CITROEN C 4 PICASO 1.6 NAFTE AUTOMATIK

  CITROEN C 4 GRAND PICASO1.6 NAFTE VITI P 2007 AUTOMATIK TIPTRONIK KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOM

  Tiranë 15 qershor 09:52
  4.450 €
 • 4 foto
  Shitet citroen c4 picasso
  Vetura

  Shitet citroen c4 picasso

  Viti i prodhimit 2009 Te gjitha sherbimet te kryera te citroen Motori 1.6 nafte Kilometra 120 mij

  Tiranë 15 qershor 09:14
  75.000 €
 • 8 foto
  Citroen c3 automatik 1.6 benzine
  Vetura

  Citroen c3 automatik 1.6 benzine

  Citroen c3 4 porta,viti prodhimit 2005, motorr 1.6 benzin kamje automatike, 4 xhama elektrik, pilot

  Tiranë 15 qershor 08:53
  3.390 €
 • 11 foto
  OKAZION 5900€ - Citroen C-Crosser 2.2 HDi
  Vetura

  OKAZION 5900€ - Citroen C-Crosser 2.2 HDi

  🚘 - Citroen C-Crosser 2.2 HDi👌 📍 - Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra eshte e gatshme per cdo llo

  Tiranë 15 qershor 08:44
  5.900 €
 • 5 foto
  Citroen C3 1.6 benzin - viti 2003 - AUTOMAT
  Vetura

  Citroen C3 1.6 benzin - viti 2003 - AUTOMAT

  🚘 - Citroën C3 ✔ - Motor: 1.6 benzin ✔ - Kamio: AUTOMAT 😍 ✔ - Viti: 2003 ✔ - Marshe ne timo

  Tiranë 15 qershor 08:43
  2.500 €
 • 11 foto
  Citroen C4 1.6HDi - 2013 OKAZION
  Vetura

  Citroen C4 1.6HDi - 2013 OKAZION

  Citroen C4 Viti i Prodhimit 2013 me 130.000 km, Nafte 1.6 e-HDi kambio Manuale, makine shume ekono

  Tiranë 15 qershor 00:58
  6.200 €
 • 2 foto
  Shitet Makine Citroen C3 1.6HDI
  Vetura

  Shitet Makine Citroen C3 1.6HDI

  Shitet makine Citroen C3 1.6 HDI Dokumenta te paguara per nje vit Makina eshte ne gjendje te perkrye

  Tiranë 14 qershor 23:21
  7.000 €
 • 3 foto
  Citroen C5 2009, 1,6HDI
  Vetura

  Citroen C5 2009, 1,6HDI

  Motor nafte 1600cc, 110 kuaj fuqi. Kambio manuale. Sedan, format familjar. 139000 km, realë. Sherbim

  Tiranë 14 qershor 22:25
  6.000 €
 • 5 foto
  shitet ose ndrohet
  Vetura

  shitet ose ndrohet

  letrat per 1 vit vaj filtra te ndrua serviset e bera

  Tiranë 14 qershor 20:53
  111.111.111 €
 • 11 foto
  SHITET CITROEN C4 PICASSO 2008
  Vetura

  SHITET CITROEN C4 PICASSO 2008

  Makina eshte me dokumentacion te rregullt dhe sherbime te kryera rregullisht

  Tiranë 14 qershor 18:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet citroen
  Vetura

  Shitet citroen

  Motorr 1.6 hdi , me kondicioner xhama elektrik , radio MP3 me mbyllje qendrore dhe dy kopje celsash

  Tiranë 14 qershor 16:01
  1 €
 • 0 foto
  Shutet furgon
  Vetura

  Shutet furgon

  Motorri 1.6 hdi ,me kondicioner, me xhama elektrik,me radio MP3.Me mbyllje qendrore , me dy kopje ce

  Tiranë 14 qershor 16:00
  5.000 €
 • 5 foto
  Citroen DS5 dizel
  Vetura

  Citroen DS5 dizel

  SHITET CITROEN DS5 HYBRID FULL OPTION.VIT PRODHIMI DHJETOR 2012.MAKINA ESHTE E ARDHUR NGA GJERMANIA

  Tiranë 14 qershor 15:32
  15.800 €
 • 11 foto
  Citroen C5 2008 , 2.0 Nafte  Auto 6,990 €
  Vetura

  Citroen C5 2008 , 2.0 Nafte Auto 6,990 €

  📌OKAZION📌 Citroen C5 2008 i perdorur . Motori 2.0 Nafte 140 kf Kambio Automatike 262\'304 km Mj

  Tiranë 14 qershor 14:37
  6.990 €