Vetura
Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Iveco
  Vetura

  Iveco

  Iveco kamjocine frigoriferike me gjendje super motorrike dhe xhenerike cmimi I diskutushem

  Tiranë 3 prill 08:53
  17.000 €
 • 0 foto
  kerkoj makine pa letra
  Vetura

  kerkoj makine pa letra

  ja i interesuar per makine pa letra. te jet ne gjendje pune. te interesuarit te kontaktojne ne nr e

  Tiranë 3 prill 03:23
  500 Lek
 • 11 foto
  Aldo Autogas Albania
  Vetura

  Aldo Autogas Albania

  montime Impiante gazi nga profesjonist, nga te gjitha llojet dhe per te gjitha tipet e makinave .sig

  Tiranë 3 shkurt 15:44
  9 €