Vetura
Tiranë

Daihatsu | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  DAIHATSU TERIOS, 2007, 4X4,AUTOMATIKE, 1.5 BENZINE
  Vetura

  DAIHATSU TERIOS, 2007, 4X4,AUTOMATIKE, 1.5 BENZINE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.5 benzine, kambio automatike, 4X4, viti prodhim

  Tiranë Sot, 18:32
  6.800 €
 • 7 foto
  Okazion:DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN-GAZ 4X4 Super
  Vetura

  Okazion:DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN-GAZ 4X4 Super

  Daihatsu Terios 1.5 benzin-gaz 4x4 shum ekonomike ne gjendje shum te mir e paster si nga brenda dhe

  Tiranë Dje, 13:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Daihatsu Cuore 1.0 benzin ?
  Vetura

  Daihatsu Cuore 1.0 benzin ?

  📍 - Makina eshte e sapo ardhur nga Zvicrra me dogane te paguar, e gatshme per cdo lloj prove. Te dh

  Tiranë Dje, 13:15
  2.250 €
 • 6 foto
  Okazion Daihatsu Hijet
  Vetura

  Okazion Daihatsu Hijet

  Shitet Daihatsu hijet Viti 2008 ,650 kubik,pistona benzin ne gjendje shume te mire Pune i gatshem p

  Tiranë 11 nëntor 18:16
  2.900 €
 • 6 foto
  Daihatsu Trevis
  Vetura

  Daihatsu Trevis

  Daihatsu Trevis Motorri- 1000 cc Karburanti-Benzine Kambio-Manuale Viti i Prodhimit-2007 Kilometra-1

  Tiranë 9 nëntor 19:51
  2.600 €
 • 10 foto
  DAIHATSU SIRION 1.0 BENZINE AUTOMAT 2002
  Vetura

  DAIHATSU SIRION 1.0 BENZINE AUTOMAT 2002

  DAIHATSU SIRION 1.0 BENZINE AUTOMAT 2002 ME LETRA TE PRERA PER NJE VIT ME PESE PORTA ,,,VETEM NE SW

  Tiranë 21 tetor 18:13
  2.200 €
 • 5 foto
  1.5 benzine automat vit 2008
  Vetura

  1.5 benzine automat vit 2008

  1.5 automat vit 2008 me dogan

  Tiranë 25 shtator 14:39
  3.800 €
 • 9 foto
  DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2007
  Vetura

  DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2007

  FAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN,KAMBJO AUTOMATIKE,VITI 2007,KONDICIONER,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLL

  Tiranë 20 shtator 23:37
  5.600 €
 • 11 foto
  DAIHATSU CUORE.989.CC.AUTOMAT.??
  Vetura

  DAIHATSU CUORE.989.CC.AUTOMAT.??

  Daihatsu Cuore.989.CC.Benzin.AUTOMAT. 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 E importuar nga zvicra-zyriu Cmimi 22

  Tiranë 17 shtator 17:41
  2.250 €
 • 1 foto
  Shitet urgjet.
  Vetura

  Shitet urgjet.

  Makina eshte ne super gjendje.. Nuke ka nevoj per asngje Ika sherbimet te bera Okazionnnnnn

  Tiranë 16 shtator 17:13
  2.500 €
 • 5 foto
  AUTO 999 DAIHATSU SIRION 2010 AUTOMAT
  Vetura

  AUTO 999 DAIHATSU SIRION 2010 AUTOMAT

  AUTO 999 DAIHATSU SIRION 2010 AUTOMAT Karburanti: BENZINE Ngjyra.....: E BARDHE Kamjo......: AUTOMA

  Tiranë 6 shtator 08:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makina me Qera “ORA”
  Vetura

  Makina me Qera “ORA”

  Japim me qera makina te llojeve te ndryshme Adresa Rr Elbasanit siper Fakultetit Ekonomik

  Tiranë 31 gusht 21:58
  15 €
 • 3 foto
  Shitet ose derojet
  Vetura

  Shitet ose derojet

  Makina eshte super .eshte mbajtur per merakli. Ika sherbimet te bera para 2 ditesh .goma malore

  Tiranë 23 gusht 10:53
  1 €
 • 8 foto
  DAIHATSU SIRION 1.3 BENZIN AUTOMAT 4x4 VITI 2006
  Vetura

  DAIHATSU SIRION 1.3 BENZIN AUTOMAT 4x4 VITI 2006

  DAIHATSU SIRION 1.3 BENZIN,KAMBJO AUTOMATIKE,VITI 2006,ME DY DIFERENCIALE 4x4,KONDICIONER,XHAMA DHE

  Tiranë 7 gusht 22:10
  3.200 €
 • 5 foto
  Daihatsu
  Vetura

  Daihatsu

  Shitet Daihatsu Sirion me kater porta e ardhur nga Zvicra

  Tiranë 5 gusht 09:59
  2.000 €
 • 1 foto
  Daihatsu Terios
  Vetura

  Daihatsu Terios

  Daihatsu TERIOS, ngjyre e zeze, prodhim i vitit 1999, 230000 km, benzine gaz, manual, 4*4, shitet pe

  Tiranë 2 gusht 11:01
  3.200 €
 • 10 foto
  OKAZION:DAIHATSU TERIOS 4WD 1.5 BENZIN-GAZ VITI 07
  Vetura

  OKAZION:DAIHATSU TERIOS 4WD 1.5 BENZIN-GAZ VITI 07

  DAIHATSU TERIOS 4WD 1.5 BENZIN-GAZ 4X4 ESA PO ARDHUR NGA ITALIA TARGAT TE SA PO PRERA SIGURACION KUA

  Tiranë 30 korrik 13:38
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  DAIHATSU SIRION 1.3 BENZIN AUTOMAT 4X4 2006
  Vetura

  DAIHATSU SIRION 1.3 BENZIN AUTOMAT 4X4 2006

  DAIHATSU SIRION 1.3 BENZIN,VITI 2006,KAMBJO AUTOMAT,4X4,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,E SAPO ARDHUR NG

  Tiranë 22 korrik 22:53
  3.200 €
 • 9 foto
  DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMATIKE 4×4 2007
  Vetura

  DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMATIKE 4×4 2007

  DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN,VITI 2006,KAMBJO AUTOMATIKE,4×4(ME DY DIFERENCIALE,XHIP),KONDICIONER,XHAM

  Tiranë 22 korrik 22:52
  6.600 €
 • 3 foto
  DAIHATSU SIRION 1.3 BENZIN ME LETRA PER NJE VIT
  Vetura

  DAIHATSU SIRION 1.3 BENZIN ME LETRA PER NJE VIT

  Daihatsu sirion 1.3 benzin manual me letra per nje vit te paguara 173.000 km

  Tiranë 22 korrik 18:47
  2.000 €
 • 9 foto
  DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMATIKE 4×4 2006
  Vetura

  DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMATIKE 4×4 2006

  DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN,VITI 2006,KAMBJO AUTOMATIKE,4×4(ME DY DIFERENCIALE,XHIP),KONDICIONER,XHAM

  Tiranë 19 korrik 08:11
  6.900 €
 • 5 foto
  Shes Kamiocine per transport mallrash
  Vetura

  Shes Kamiocine per transport mallrash

  Shes Kamiocine per transport mallrash 660cc gaz/benzine viti prodhimit 2004 te katerta gomat aktive

  Tiranë 15 korrik 20:33
  320.000 Lek
 • 3 foto
  Daihatsu feroza 16 benzin targa shqipetare
  Vetura

  Daihatsu feroza 16 benzin targa shqipetare

  Shitet foristrada daihatsu feroza 1.6 benzin kamio manuale dokumenta shqipetare te paguara maki esht

  Tiranë 12 korrik 07:47
  2.000 €
 • 3 foto
  Okazionnnn
  Vetura

  Okazionnnn

  Dihatsu makina eshte 900 3 pistona shum shum e mbajtur shitet se kam kaliar ne makin tjeter . Si mak

  Tiranë 5 korrik 07:53
  800 €
 • 4 foto
  Daihatsu terios
  Vetura

  Daihatsu terios

  Daihatsu terios Motorr 1.3 benzine 4 goma te reja te vendosura para 2 muajsh Makina eshte ne gjendje

  Tiranë 29 qershor 09:43
  2.600 €
 • 11 foto
  OKAZION:DAIHATSU TERIOS 4WD 1.5 BENZIN-GAZ VITI 08
  Vetura

  OKAZION:DAIHATSU TERIOS 4WD 1.5 BENZIN-GAZ VITI 08

  DAIHATSU TERIOS 4WD 1.5 BENZIN-GAZ 4X4 ESA PO ARDHUR NGA ITALIA SHUM EKONOMIKE ME DOGANE TE PRERE,ME

  Tiranë 21 qershor 09:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ocasion Automat Gas benzine
  Vetura

  Ocasion Automat Gas benzine

  Ocasione vetem sot Shitet makine Kamjo Automatike gas benzine Cmimi 1300 euro 0696666623

  Tiranë 21 qershor 05:59
  1.300 €
 • 11 foto
  DAIHATSU TERIOS,2007,MANUALE,4X4 MOTORR 1.5 BENZIN
  Vetura

  DAIHATSU TERIOS,2007,MANUALE,4X4 MOTORR 1.5 BENZIN

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.5 benzine, kambio manuale, 4X4, viti prodhimit

  Tiranë 3 qershor 09:38
  4.000 €
 • 2 foto
  SHITET / NDRROHET CABRIO 650 TURBO BENZIN
  Vetura

  SHITET / NDRROHET CABRIO 650 TURBO BENZIN

  Makina esht me letra shqiptare viti 2005

  Tiranë 18 maj 10:29
  4.800 €
 • 9 foto
  DAIHATSU SIRION S 1.3 BENZIN 2007 AUTOMAT
  Vetura

  DAIHATSU SIRION S 1.3 BENZIN 2007 AUTOMAT

  DAIHATSU SIRION S 1.3 BENZIN,VITI 2007,KAMBJO AUTOMATIKE,KONDICIONER,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBY

  Tiranë 12 maj 18:20
  3.700 €
 • 8 foto
  DAIHATSU SIRION S 1.3 BENZIN 2005
  Vetura

  DAIHATSU SIRION S 1.3 BENZIN 2005

  DAIHATSU SIRION S 1.3 BENZIN,VITI 2005,KONDICIONER,XHAMA DHE PASQYRA ELELTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME P

  Tiranë 6 maj 15:46
  2.900 €
 • 5 foto
  OCASION DAIHATSU TERIOS 4×4 1.3 GASBENZIN ????
  Vetura

  OCASION DAIHATSU TERIOS 4×4 1.3 GASBENZIN ????

  SHITET FORISTRAD DAHIATSU 4×4..E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA MAKINE E VECANTE NE GJENDJE E PERKRYER..????

  Tiranë 3 maj 19:22
  5.200 €
 • 1 foto
  Daihatsu Move benzin
  Vetura

  Daihatsu Move benzin

  shitet vetura dahitsu prodhim japan tre pistona 850cc ne gjengje optimale shitet per arsye mosperdo

  Tiranë 29 prill 11:48
  1.200 €
 • 1 foto
  Dahitsu move benzin
  Vetura

  Dahitsu move benzin

  shitet autoveture ne gjendje shume optimale me motorr 3 pistonsh 850cc shume ekonomike shitet per ar

  Tiranë 26 prill 15:45
  1.200 €
 • 4 foto
  Daihatsu Sirion OKAZIONN
  Vetura

  Daihatsu Sirion OKAZIONN

  Daihatsu Sirion 1.3 benzin 4WD(4 goma aktive) . Automatik +tronic . 4 xhama elektrik , pasqyra elekt

  Tiranë 19 prill 19:30
  1.900 €
 • 8 foto
  Shitet Daihatsu Sirion (toyota yaris japoneze)
  Vetura

  Shitet Daihatsu Sirion (toyota yaris japoneze)

  1.0 benzin Viti 24.12.2005 Kambio manuale Timon hidraulik 2 celsa Condicione Abs 4 airbag 4 xhamat e

  Tiranë 4 prill 13:24
  2.500 €
 • 11 foto
  DAIHATSU SIRION ■■>AUTO-RUBIN
  Vetura

  DAIHATSU SIRION ■■>AUTO-RUBIN

  DAIHATSO SIRION. MAKINA 1.3 BENZINE. 2002..4X4...DOGANE... KONDICIONER CD ESP. MAKINA NGA ZVICRA..PE

  Tiranë 4 prill 03:28
  3.200 €
 • 10 foto
  DAIHATSU SIRINO
  Vetura

  DAIHATSU SIRINO

  DAIHATSU SIRINO. 1.3 BENZINE.2002. 4X4. ME DOGANE AUTOMAT. KONDICIONER CD ESP. MAKIN ZVICRE. 180 000

  Tiranë 4 prill 01:02
  3.200 €
 • 6 foto
  DAIHATSU SIRION
  Vetura

  DAIHATSU SIRION

  DAIHATSU SIRINO. 1.3 BENZINE..2002..4X4.. ME DOGANE...AUTOMAT..MAKIN ZVICRE..KONDICIONER CD ESP..MOT

  Tiranë 4 prill 00:05
  3.200 €
 • 7 foto
  OKAZION ^^^DAIHATSU SIRIO
  Vetura

  OKAZION ^^^DAIHATSU SIRIO

  DAIHATSU SIRIO . MAKINA GJEDJE PERFEKTE . 1.3 BENZINE MOTORRI PERFEKT PER IMPJANTGAZI. 2002. 4X4 . A

  Tiranë 3 prill 22:07
  3.200 €
 • 5 foto
  SHITET DAIHATSU TERIOS VITI2007
  Vetura

  SHITET DAIHATSU TERIOS VITI2007

  SHES DAIHATSU TERIOS E VITIT 2007 ME KOMBIO MANUALE MOTOR 1.5 BENZIN 4 PORT KLIMA MAKINA ESHTE E S

  Tiranë 3 prill 20:56
  5.500 €
 • 10 foto
  DAIHATSU SIRIO
  Vetura

  DAIHATSU SIRIO

  DAIHATSU SIRIO . MAKINA ME DOGANE. 1.3 BENZINE. 2002. 4X4 . AUTOMAT. MAKIN ZVICRE. 180 000KM LIBER S

  Tiranë 3 prill 20:39
  3.200 €
 • 2 foto
  Mjet transporti
  Vetura

  Mjet transporti

  Letrat e paguara deri ne Shtator .Gjendje shum e mire pune.cmimi 2500 euro i diskutueshem.

  Tiranë 3 prill 18:35
  2.500 €
 • 8 foto
  Daihatsu Matiera 1.3 benzine shum ekonomike.2600eu
  Vetura

  Daihatsu Matiera 1.3 benzine shum ekonomike.2600eu

  Daihatsu Matiera , makine japoneze 1.3 benzine shum ekonomikeeeee , nuk ka nevoje per impjant gazi.

  Tiranë 3 prill 05:36
  2.600 €
 • 7 foto
  Daihatsu cuore 1.0
  Vetura

  Daihatsu cuore 1.0

  Shitet Daihatsu cuore 1.0 benzine,makina eshte makine japonezeme motorr yaris. Makina eshteme dogane

  Tiranë 2 prill 04:14
  2.100 €
 • 0 foto
  Shitet per arsye emigrimi
  Vetura

  Shitet per arsye emigrimi

  Letra te prera deri ne gusht 2019

  Tiranë 14 janar 19:56
  3.000 €
 • 3 foto
  Daihatsu Terios letrat per 1vit
  Vetura

  Daihatsu Terios letrat per 1vit

  Daihatsu terios 4×4 viti 99 me benzin motorr 1.3 .

  Tiranë 3 janar 18:55
  1.500 €