Vetura
Tiranë

Lexus | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Lexus Hybrid 3.5L/100km !!!!! Super ekonomike
  Vetura

  Lexus Hybrid 3.5L/100km !!!!! Super ekonomike

  Lexus ct200h , bateri + benzin , teper ekonomike , 77.000km . Automat , sallon lekure , baxha , xeno

  Tiranë Sot, 09:55
  12.900 €
 • 8 foto
  Lexus is200
  Vetura

  Lexus is200

  Shitet lexus is200 viti prodhimit 2000, motor 2.0 benzin gaz 6 marshe .Motori ne gjendje te shkelqye

  Tiranë 9 nëntor 19:22
  3.800 €
 • 6 foto
  Lexus gs 300
  Vetura

  Lexus gs 300

  Super Okazion Shitet lexus gs 300 benzine blere ne 2008 me 0 km viti prodhimit fundi 2006 me vetem

  Tiranë 9 nëntor 16:29
  8.400 €
 • 6 foto
  Ocasion Lexsus benzin Bateri
  Vetura

  Ocasion Lexsus benzin Bateri

  Shitet Lexsus Benzine Bateri Viti 2010 Kambjo automatike Xhama elektrik Timon hidraolik Komanda

  Tiranë 7 nëntor 07:09
  12.000 €
 • 5 foto
  Foristrade Lexus rx 330
  Vetura

  Foristrade Lexus rx 330

  viti 2006 benzine+gaz e ardhur nga Amerika 140000 km te kaluara ne ghendhe shume te mire

  Tiranë 12 gusht 18:44
  9.000 €
 • 2 foto
  Okazion lexus rx 330 benzin gaz
  Vetura

  Okazion lexus rx 330 benzin gaz

  Lexus rx 330 benzin gaz sapo eshte targuar ne super gjendje ska nevoj per asgje cmimi 8300 euro me l

  Tiranë 6 maj 12:12
  8.300 €
 • 1 foto
  Pjesë-këmbimi per lexus RX300
  Vetura

  Pjesë-këmbimi per lexus RX300

  Pjes Kembimi per makina japoneze 4x4✔Lexus RX300 ✔Toyota rav4 ✔Mitsubishi L200 ✔Toyota land

  Tiranë 19 prill 18:56
  111 €
 • 2 foto
  Toyota Lexus
  Vetura

  Toyota Lexus

  4x4 sedilje lekure me ngrohje, bagazhier me 6 cd. Xhamat e pasem pasqyre

  Tiranë 13 prill 00:14
  3.000 €
 • 5 foto
  Lexus Hybrid RX 400h -06
  Vetura

  Lexus Hybrid RX 400h -06

  Makine Hybrid Lexus RX 400h Fuoristrade konsumi 7.5Litra per 100Km, 99000 miles, opsione full naviga

  Tiranë 3 prill 23:27
  15.800 €
 • 6 foto
  lexus
  Vetura

  lexus

  shitet lexus 2007 me letra

  Tiranë 3 prill 21:22
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet Lexus RX-350 E zeze MAT
  Vetura

  Shitet Lexus RX-350 E zeze MAT

  Lexus Rx-350 Benzinë+Gaz impianti i montuar në Itali, me 84000 Km origjinale, Ngjyrë e zezë MAT, kam

  Tiranë 3 prill 17:42
  14.500 €
 • 8 foto
  Lexus IS 220 D Full
  Vetura

  Lexus IS 220 D Full

  Shitet Lexus IS220D nafte, kambje manuale me 6 marshe,ndezja behet me start end stop,drita xenon, sa

  Tiranë 3 prill 07:36
  5.500 €
 • 3 foto
  Lexus shitet per pjes
  Vetura

  Lexus shitet per pjes

  Makina ne gjendje pune shum te mir. Shitet per pjes

  Tiranë 3 prill 00:47
  1 Lek
 • 1 foto
  Lexus RX300 pjes Kembimi
  Vetura

  Lexus RX300 pjes Kembimi

  Pjes Kembimi per lexus RX300 viti 2003

  Tiranë 3 prill 00:12
  1 €
 • 6 foto
  Lexus Is 200
  Vetura

  Lexus Is 200

  Shitet toyota lexus makina eshte perdore nga nje person i vetem ne greqi. Makina ka 189000 km. Mak

  Tiranë 2 prill 00:13
  2.800 €
 • 1 foto
  Lexus RX 400 h Pjese kembimi
  Vetura

  Lexus RX 400 h Pjese kembimi

  Pjese kembimi Lexus RX 400 h

  Tiranë 1 prill 06:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Amortizator e jastik ajeri lexus RX
  Vetura

  Amortizator e jastik ajeri lexus RX

  Shesim amortizator dhe jastik ajeri te perdorur ne gjendje shum te mire per lexus RX 300,330,350 dhe

  Tiranë 1 prill 01:59
  1 Lek