Vetura
Tiranë

Land Rover | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  RANGE ROVER 3.6 AUTOBIOGRAFIK -09 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  RANGE ROVER 3.6 AUTOBIOGRAFIK -09 MUNDESI NDERRIMI

  RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAFIK ME MOTOR V8 3.6L MAKINA ESHTE 20.11.2008.E SAPO ARDHUR E PA PERDORU

  Tiranë Sot, 20:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RANGE ROVER 3.6 AUTOBIOGRAFIK -09 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  RANGE ROVER 3.6 AUTOBIOGRAFIK -09 MUNDESI NDERRIMI

  RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAFIK ME MOTOR V8 3.6L MAKINA ESHTE 20.11.2008.E SAPO ARDHUR E PA PERDORU

  Tiranë Sot, 20:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  RANGE ROVER VOGUE -07 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  RANGE ROVER VOGUE -07 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  RANGE ROVER VOGUE .ME MOTOR V6 3.0L MAKINA ESHTE 20.11.2006.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VE

  Tiranë Sot, 20:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Range Rover Sport Superchagerd 4.2 - 2008
  Vetura

  Range Rover Sport Superchagerd 4.2 - 2008

  Shitet Range Rover Sport HST ,Motorr 4.2 Supercharged benzin, mjeti ka 390 Kuaj fuqi esht shum e shp

  Tiranë Sot, 20:46
  13.400 €
 • 5 foto
  Range Rover vogue 4.4 vogue Tdv8
  Vetura

  Range Rover vogue 4.4 vogue Tdv8

  Range Rover

  Tiranë Sot, 20:32
  30.000 €
 • 7 foto
  Land Rover Discovery
  Vetura

  Land Rover Discovery

  Shitet land rover discovery .Makina viti 04 ,6+1 vende ,klima ,sensor mbrapa , shkalle herkuri, me d

  Tiranë Sot, 20:27
  8.500 €
 • 8 foto
  LAND ROVER TD5 2.5 AUTOMAT VITI 99
  Vetura

  LAND ROVER TD5 2.5 AUTOMAT VITI 99

  Shitet ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike Automat

  Tiranë Sot, 20:21
  4.400 €
 • 7 foto
  OKAZJON Range rover sport
  Vetura

  OKAZJON Range rover sport

  Range rover sport 2.7 naft vitit 2007 ne gjendje shum te mir - me opsjone xhama te zi orgjinal senso

  Tiranë Sot, 20:11
  10.700 €
 • 2 foto
  Land Rover Discovery full opsion
  Vetura

  Land Rover Discovery full opsion

  Shitet Land Rover Discovery per arsye mos perdorimi

  Tiranë Sot, 20:05
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Range Rover 2.7 Sport HSE Targuar Ardhur nga NL
  Vetura

  Range Rover 2.7 Sport HSE Targuar Ardhur nga NL

  Targat + Taksat sapo jan prere ! Makina ka ardhur nga hollanda ne gjendje perfekte ne dat 29 Nentor

  Tiranë Sot, 19:04
  9.300 €
 • 7 foto
  RANGE ROVER SPORT AUTOBIOGRAPHY 2011 SWISS AUTO
  Vetura

  RANGE ROVER SPORT AUTOBIOGRAPHY 2011 SWISS AUTO

  RANGE ROVER SPORT AUTOBIOGRAPHY 2011 SUPER FULL SUPER GJENDJE SWISS AUTO EXPERT

  Tiranë Sot, 18:43
  26.000 €
 • 5 foto
  okazjonnn⚠️reng-sporte luk2012 3.6 kemi dy te till
  Vetura

  okazjonnn⚠️reng-sporte luk2012 3.6 kemi dy te till

  land rover - renge spot full opsjon 3.6cc nafte automat 2008 luk 2012 me letra per nje vite me te gj

  Tiranë Sot, 17:50
  16.999 €
 • 11 foto
  Land Rover Freelander 2004,automat,2.0nafte,5200 €
  Vetura

  Land Rover Freelander 2004,automat,2.0nafte,5200 €

  Shitet fuoristradë Land Rover Freelander TD4, viti 2004, kambio automatike, 2.0 naftë, 5 porta, ngjy

  Tiranë Sot, 15:33
  5.200 €
 • 7 foto
  Range rover sport hse super super gjendje
  Vetura

  Range rover sport hse super super gjendje

  Shitet range rover sport super full dhe ne super gjendje 218 mij km origjinale liber sherbimesh baxh

  Tiranë Sot, 15:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   RANGE ROVER SPORT 3.6 -10 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  RANGE ROVER SPORT 3.6 -10 FULL MUNDESI NDERRIMI

  RANGE ROVER SPORT 3.6L ME MOTOR V8 MAKINA ESHTE 20.11.2009 E SAPO ARDHUR E PA PERDORUR FARE NE SHIPE

  Tiranë Sot, 15:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RANGE ROVER SPORT 2.7-06 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  RANGE ROVER SPORT 2.7-06 FULL MUNDESI NDERRIMI

  RANGE ROVER SPORT 2.7L ME MOTOR V6 MAKINA ESHTE 20.10.2005 .MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VET

  Tiranë Sot, 15:04
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  RANGE ROVER SPORT 3.6 -10 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  RANGE ROVER SPORT 3.6 -10 FULL MUNDESI NDERRIMI

  RANGE ROVER SPORT 3.6L ME MOTOR V8 MAKINA ESHTE 20.11.2009 E SAPO ARDHUR E PA PERDORUR FARE NE SHIPE

  Tiranë Sot, 15:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Land Rover Discovery 4 2010 Automatike 26.000 euro
  Vetura

  Land Rover Discovery 4 2010 Automatike 26.000 euro

  Taksat e paguara deri ne shtator 2017, goma te reja dhe servis te bere, plus xhama rezerve.Gjendje s

  Tiranë Sot, 14:52
  26.000 €
 • 4 foto
  Range rover supercharged
  Vetura

  Range rover supercharged

  Range sport Super charged benzine 4.2 Viti i prodhimit : fund 2007. Full extra: dvd tek kokat e se

  Tiranë Sot, 14:31
  17.000 €
 • 11 foto
  Range Rover Vogue 3.6 tdv8 diesel
  Vetura

  Range Rover Vogue 3.6 tdv8 diesel

  >>>>>>>>>> Features/ <<<<<<<<< ABS/ Adaptiv

  Tiranë Sot, 13:53
  26.000 €
 • 11 foto
  RANGE ROVER SPORT, 2006, AUTOMATIKE, 2.7 NAFTE
  Vetura

  RANGE ROVER SPORT, 2006, AUTOMATIKE, 2.7 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.7 nafte, kambio automatike, sallon lekure, viti

  Tiranë Sot, 13:44
  9.500 €
 • 8 foto
  PER TERRENE TE VESHTIRA DISCOVERY 3
  Vetura

  PER TERRENE TE VESHTIRA DISCOVERY 3

  Land Rover Discovery 3 viti 2007 KM:177.500/Motorri:2.7 Nafte Sherbimet tgjitha te bera tek kastri

  Tiranë Sot, 12:23
  12.800 €
 • 11 foto
  Range Rover Vogue 3.6 Diesel-FULL OPTIONS
  Vetura

  Range Rover Vogue 3.6 Diesel-FULL OPTIONS

  Range Rover Vogue 3.6 Diesel , Viti Prodhimit Fundi 2007 me 289.000 km , Full extra , xhama te zin

  Tiranë Sot, 11:32
  9.900 €
 • 11 foto
  Range Rover Vogue 4.2 Benzin + Gaz SUPERCHARGER
  Vetura

  Range Rover Vogue 4.2 Benzin + Gaz SUPERCHARGER

  Range Rover Vogue 4.2 Benzin + Gaz Sekuencial (PRINCE) SUPERCHARGER , Viti Prodhimit 2007 me 194.000

  Tiranë Sot, 11:31
  13.500 €
 • 11 foto
  Range Rover Vogue 4.2 Benzin + Gaz Sekuencial
  Vetura

  Range Rover Vogue 4.2 Benzin + Gaz Sekuencial

  Range Rover Vogue 4.2 Benzin + Gaz Sekuencial (te shenuar edhe ne leje qarkullimi ) SUPERCHARGED , V

  Tiranë Sot, 11:30
  19.500 €
 • 11 foto
  Range Rover Vogue 4.2 Benzin+Gaz PRINC-SAPO ARDHU
  Vetura

  Range Rover Vogue 4.2 Benzin+Gaz PRINC-SAPO ARDHU

  Range Rover Vogue 4.2 Benzin + Gaz Sekuencial PRINC (I sapo montuar) , Viti prodhimit Fundi 2008 me

  Tiranë Sot, 11:29
  13.500 €
 • 11 foto
  Range Rover Vogue 3.6 Diesel-FULL OPTIONS
  Vetura

  Range Rover Vogue 3.6 Diesel-FULL OPTIONS

  Range Rover Vogue 3.6 Diesel , Viti Prodhimit 2008 me 214.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon

  Tiranë Sot, 11:29
  14.500 €
 • 3 foto
  Land Rover Discovery
  Vetura

  Land Rover Discovery

  Totalisht e pershtatur per male.Goma BF,snoker,vinc perpara mbrojteee diferncialesh,gomin portokalli

  Tiranë Sot, 11:21
  9.500 €
 • 10 foto
  Auto City-Land Rover FreeLander ll,2008 ????
  Vetura

  Auto City-Land Rover FreeLander ll,2008 ????

  Land Rover FreeLander ll •12/2008 •169.000 Km liber servisi •2.2 Nafte •Full Options Sapo ar

  Tiranë Sot, 11:16
  10.500 €
 • 8 foto
  Land rover frelander 2.2 nafte manual
  Vetura

  Land rover frelander 2.2 nafte manual

  Land rover frelander 2.2 nafte manual me 222 mij klm viti 2009 me dogan te paguar e sapo ardhur full

  Tiranë Sot, 11:02
  8.500 €
 • 6 foto
  AUTO999 LANDROVER FREELANDER 2.0 NAFTE 4X4 2001
  Vetura

  AUTO999 LANDROVER FREELANDER 2.0 NAFTE 4X4 2001

  AUTO999 LANDROVER FREELANDER 2.0 NAFTE 4X4 2001 Karburanti: Diezel Ngjyra.....: Gri metalixato Kamj

  Tiranë Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  2017 Range Rover SC 3000 cc (SVR Style)
  Vetura

  2017 Range Rover SC 3000 cc (SVR Style)

  Shitet Range Rover Sport, vetem 17.000 km, supercharged, motori 3000 CC, Benzine, 340 cv, viti 2017,

  Tiranë Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET OKAZIONNNNN
  Vetura

  SHITET OKAZIONNNNN

  shitet range rover vogue te gjitha sherbimet e bera ne kohe makina esht ne gjemdje te mire sapo prer

  Tiranë Sot, 09:28
  7.000 €
 • 11 foto
   RANGE ROVER SPORT LOOK SVR FULL OPTION
  Vetura

  RANGE ROVER SPORT LOOK SVR FULL OPTION

  Range Rover Sport Look SVR. Makina e sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje te shkelqyer. Dagana e pa

  Tiranë Sot, 00:37
  60.000 €
 • 0 foto
  Shitet Land Rover Freelander 1500 euro
  Vetura

  Shitet Land Rover Freelander 1500 euro

  Shitet Land Rover Freelander. Nafte 1.9. 4 goma te reja, taksa siguracion i prere me Maj 2019.

  Tiranë Dje, 21:40
  1.500 €
 • 5 foto
  LAND ROVER TD5
  Vetura

  LAND ROVER TD5

  Makina eshte ne gjendje te perkryer si motorrike dhe xhenerike! Sallon meshini, sobë, Bateri e re, g

  Tiranë Dje, 20:32
  5.500 €
 • 6 foto
  ?LAND ROVER DISCOVER NAFT 2.5 AUTOMAT!!!!!!
  Vetura

  ?LAND ROVER DISCOVER NAFT 2.5 AUTOMAT!!!!!!

  SHITEY LAND ROVER VITI 2003 AUTOMAT 2.5NAFT E PERSHTATSHEME PER ÇDO LLOJE TERENI. NE GJENDJE TE SH

  Tiranë Dje, 20:12
  11.500 €
 • 6 foto
  Range Rover Sport 3.6 Naft E Vitit 2011 Full Optio
  Vetura

  Range Rover Sport 3.6 Naft E Vitit 2011 Full Optio

  Shitet Range Rover Sport 3.6 Naft E Vitit 2011 Full Options Makina Posedon Keto Opsione: ->Fener

  Tiranë Dje, 19:35
  26.500 €
 • 11 foto
  Range Rover Sport 3.0 Nafte E Vitit 2013
  Vetura

  Range Rover Sport 3.0 Nafte E Vitit 2013

  Shitet Range Rover Sport 3.0 Nafte E Vitit 2013 140.000 Km Origjinale Cmimi:24.500 Euro Nr Cel:+3556

  Tiranë Dje, 19:34
  24.500 €
 • 5 foto
  Land Rover 2005 2.5 naft superrrr
  Vetura

  Land Rover 2005 2.5 naft superrrr

  Land rover Viti 2005 motorri 2.5 naft kondicioner xhama elektrike ne gjendje super me letra trregull

  Tiranë Dje, 18:56
  16.000 €
 • 8 foto
  RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAPHIC
  Vetura

  RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAPHIC

  SHITET / NDERROHET -MOTORR 3.6 NAFTE V8 -VITI 2008 -CLIMA 4 ZONA AUTOMATIKE -FULL ESP -ABS -SRS -AIR

  Tiranë Dje, 18:55
  12.500 €
 • 3 foto
  Okazion RANGE ROVER SPORT
  Vetura

  Okazion RANGE ROVER SPORT

  SHITET RANGE ROVER SPORT 2009 Viti 150.000KM Origjinale 17.000€ Makina sapo ka ardhur nga Gjerman

  Tiranë Dje, 16:30
  17.000 €
 • 9 foto
  Land Rover Discovery Td5, 2.5 nafte, manual, Full
  Vetura

  Land Rover Discovery Td5, 2.5 nafte, manual, Full

  Shitet Land Rover Discovery Td5, 2.5 nafte, kambio manual 5 marshe, viti 2002, sobe ngrohje Webasto,

  Tiranë Dje, 15:38
  6.000 €
 • 7 foto
  Range Rover Sport 3.0 Naft 2015
  Vetura

  Range Rover Sport 3.0 Naft 2015

  Range Rover Sport 3.0 nafte Viti fundi 2015 / me targa te paguara ne gjendje perfekte / xhama te zin

  Tiranë Dje, 15:23
  55.000 €
 • 3 foto
  OKAZION SHITET - MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  OKAZION SHITET - MUNDESI NDERRIMI

  RANGE ROVER VOGUE VITI 2014. SDV8 4.4 NAFTE. FULL EXTRA. 5-KAMERA. AUTOMAT. GJENDJE PERFEKTE. 4 GO

  Tiranë Dje, 14:37
  49.600 €
 • 5 foto
  Land Rover Freelander
  Vetura

  Land Rover Freelander

  Makina e blere me 0 km nga kompania mejtrin motors ,perdorur vetem nga 1 person

  Tiranë Dje, 14:28
  11.900 €
 • 10 foto
  Land Rover Vogue TDV8 3.6 Twin Turbo
  Vetura

  Land Rover Vogue TDV8 3.6 Twin Turbo

  Luk 2012, kroskot panoram, timoni druri i zi, start & stop, keyless go, shkall elektrike origjin

  Tiranë Dje, 13:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Range Rover Sport 2011
  Vetura

  Range Rover Sport 2011

  Range Rover Sport 2011 V6 3.0 Diesel, Full option, te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte

  Tiranë Dje, 13:28
  21.000 €
 • 9 foto
  Range Rover 2007 Full Navi
  Vetura

  Range Rover 2007 Full Navi

  Range 2007 -2.7 motori naft -Bezhe full -Navi -200,000 km 13.500 euro

  Tiranë Dje, 12:57
  13.500 €
 • 9 foto
  LAND ROVER DISCOVERY TD5- Viti 2000-
  Vetura

  LAND ROVER DISCOVERY TD5- Viti 2000-

  LAND ROVER DISCOVERY TD5. 2.5 Dizel- Viti prodhimit 2000- Ne gjendje super te mire. Baxha xhami dopj

  Tiranë Dje, 12:40
  Me Marrveshje